Перейти до вмісту

Кросфіт / Crossfit


Повідомлень в темі: 11

#1 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 27.01.2011 – 13:57

 • 9
Як на мене, то кросфіт - чудова альтернатива всяким спортзалам. Як показує практика, хоча би один з тренерів "качалки" дивиться на новачків, які прийшли в зал, як на довбойобів і вважає що простій людині (не спортсмену) це абсолютно не потрібно і навіть більше того - шкідливо! Далі копіпаст, хі-хі.

100 слів (англ.) про кросфіт: "Їжте м'ясо і овочі, горіхи і насіння соняшника, трохи фруктів, трохи крохмалю і ніякого цукру. Зберігайте такий рівень харчування, який дозволить відновити сили після фізичного навантаження, але при цьому не набрати вагу. Розробляйте і комбінуйте основні прийоми: станову тягу, ривки, присідання, жими, поштовхи. Також необхідно оволодіти основами гімнастики: розтяжки, нахили, підйом по канату, віджимання в упорі, сидячи, прес в стійці на кистях, піруети, сальто і захоплення. Важливо також старанно і швидко бігати, плавати, веслувати і кататися на велосипеді. Комбінуйте ці елементи 5-6 днів на тиждень, наскільки дозволить Вам ваша фантазія. Ваш ворог - повсякденність. Робіть Ваші тренування нетривалими, але інтенсивними. Періодично додавайте нові види спорту"

Хороша вступна стаття, яка дає загальне уявлення що це і, що найголовніше, дає відповідь на питання навіщо: http://community.liv...fe/2084138.html

Офіційний сайт: http://www.crossfit.com
Російський клон сайту + форум: http://crossfit.ru/
Програма першого підготовчого місяця: http://crossfit.ru/p...t_1st_month.pdf

Приклади разових тренувань:
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
#2 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 27.01.2011 – 14:59

Перегляд дописуСварус (27.01.2011 13:58) писав:

Пане Globetrotter, є чудовий вихід - кросфіт. Почитайте на дозвіллі і опишіть свої думки/зауваження у відповідній темі: http://www.tereveni....showtopic=24443 :mellow: Але те що їхня система не монотонна - це 100%. Вони ще навіть наразі розробляють спец.програму, заточену під велосипедистів: http://www.crossfite...-certification/.

P.S. Тобто вправи може й монотонні, але самі по собі комплекси тренувань різнобарвні.
роблячи все ы одразу - можна просто не досягти результатів в тому чого ти хочеш)
тим більше там треба різні зали - наприклад тренажерний, гімнастичний, часто такої можливості немає - відвідувати одного дня один зал - завтра інший)
Про харчування - на 100% згоден

А взагалі ідея класна - особливо з кільцями хотів би навчитись працювати)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 27.01.2011 – 14:55

 • 0

#3 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 27.01.2011 – 15:17

ну головна перевага цього всього різноманітність.
наприклад базові вправи в пауерліфтингу - можуть так набридати, що ніколи вже не захочеш їх робити!!
 • 0

#4 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 27.01.2011 – 15:33

Перегляд дописуMr.Ripley (27.01.2011 14:59) писав:

роблячи все ы одразу - можна просто не досягти результатів в тому чого ти хочеш)
Млін, ну є ж тема - чому в ній було не відписувати?? І зразу видно що Ви туди не заходили і не читали відповідний матеріал. Наводжу цитату (здерто звідси: http://community.livejournal.com/ru_health.../2084138.html):

Цитата

"Заперечення № 2, воно ж основне: "Поєднання різнопланових навантажень, таких як біг, важка атлетика і гімнастика, дає слабовиражений середній результат. Для початку, потрібно зрозуміти, що є "слабовиражений середній результат ". У мене великі підозри, що тут результат порівнюється з змагальними результатами різних видів спорту. Наприклад, жим лежачи в 150 кг, для людини вагою 90 кг буде тим самим "слабовираженним середнім результатом ", всього лише на перший дорослий розряд. Але візьміть звичайного мужика з вулиці вагою 90 кг - скільки він потисне? У мене знайомий, вага 93 кг, потиснув 70. Для нього 150 кг - це щось неймовірне. Тому, цей аргумент потрібно розглядати саме з конкретною боку - де буде лежати результат, на шкалі між результатом середнього людини, і "яскраво вираженим " змагальним результатом. ТАК, і прочитайте ще раз початок статті, і згадайте, в яких умовах досягаються "яскраво виражені"результати (маються на увазі ідеальні умови, ідеальні снаряди заточені конкретно під спортсмена, іделаьний одяг який дозволяє підіймати за його рахунок до 40кг. більше)"

Заперечення № 3 (у принципі, його можна віднести до другого): "Важкоатлет (гімнаст, спринтер) і пробіжить, і підтягнеться, і штангу підніме нітрохи не гірше кросфітівця." Можливо, сперечатися не буду. Можливо вийшовши на стадіон, важкоатлет спокійно і швидко пробіжить 400 метрів. Або підтягнеться 150 разів за 20 хвилин. Можливо. Але суть Кросфіта не в цьому. Що скаже гімнаст, спринтер або важкоатлет, коли йому спочатку потрібно буде робити швунгі а потім бігти на 400 метрів? І так 20 хвилин, на максимальну кількість раундів? Або прогресті кілометр, зробити 20 швунгів і потім 20 разів підтягнутися? І так кілька раундів? Боюся, результат буде не дуже. Так, як окремі види, вони їх цілком осилять, і можливо краще ніж кросфітовець. Але разом? Наприклад, один з армрестлерів світового рівня Тревіс Багент вирішив спробувати кросфітовське тренування. З трьох раундів він зробив половину першого (!), навіть менше: підняв штангу, пробігся, зробив пару бурпі і послав всіх на три букви. До махів гирею справа не дійшла.

Чому КроссФіт так люблять бійці MMA, пожежні, військові, поліцейські і рятувальники? Тому що саме КроссФіт дозволяє тренувати поєднання різнопланових навантажень. Рукопашник потрібна функціональна витривалість, щоб вистояти довгий поєдинок, силова витривалість, щоб зберігати силу удару, і нарешті, просто сила, щоб успішно діяти в партері. І все це змішується в одному поєдинку. Пожежникам і рятувальникам потрібно швидко добігти, відразу ж перелізти через перешкоду, що-небудь підняти і витягти. Ну не можуть вони робити паузи між підходами, або циклювати навантаження - сьогодні добіжу, завтра підніму, післязавтра витягну. Згадайте приклад з грабіжником з початку статті.

Ось тут ми і підійшли до найголовнішого в кросфіті. Головне - функціональність, головне - максимальне наближення до конкретних життєвих завдань. Так, за допомогою кросфіта ви не займете призових місць на змаганнях з бодібілдингу, пауерліфтингу або бігу. Але якщо ви рукопашник, поліцейський або рятувальник - думаю, кращої системи фізичної підготовки вам не знайти. Не спеціалізація але універсальність!"

Коротше кажучи, треба розібратися що ти хочеш. Якщо ти хочеш бути бодібілдером, то це має бути як робота а не як хоббі, в якоум ти все-одно навіть посередніх результатів не досягнеш, займаючись ним як хоббі. Якщо ти хочеш догнати чувака, який вкрав сумочу і в'їхати йому, захеканому, по морді - тоді тобі потрібні зовсім інші навички. Ну або якщо ти хочеш в сусіда мішок картошки вкрасти...качок здохне, тікаючи з тим мішком за плечима через паркан ))

Перегляд дописуMr.Ripley (27.01.2011 14:59) писав:

тим більше там треба різні зали - наприклад тренажерний, гімнастичний, часто такої можливості немає - відвідувати одного дня один зал - завтра інший)
Нічого подібного. Прочитайте на сайті про мінімум, який необхідний для занять. Стадіон з турніками - майже ідеальне місце...ну майже :mellow:
 • 0

#5 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 27.01.2011 – 16:21

Перегляд дописуСварус (27.01.2011 15:33) писав:

Коротше кажучи, треба розібратися що ти хочеш. Якщо ти хочеш бути бодібілдером, то це має бути як робота а не як хоббі, в якоум ти все-одно навіть посередніх результатів не досягнеш, займаючись ним як хоббі.
Ну чого, є знайомі - студенти - які навчаються - а зал як хоббі - і вже займають призові місця на обласних змаганнях, потім можливо і на всеукраїнських.
У всіх категоріях до 80 кг - є можливості будучи "чистим" займати призові місця. Категорії 90 100 і більше - в більшості випадків "хіміки" досягають результатів - є звичайно вийнятки, але... От такі "хіміки" і можуть тренуватись професійно цілими днями. Якшо ти займаєшся "натурально" - то 5 тренувань в тиждень по 1-1,5 год - це максимум, що тобі потрібно, весь інший час займайся - чим тобі потрібно (не забувати про норм. харчування)... Супер-пупер м"язів ніколи не буде - але збережеться рухливість, спритність і т.д. Ті ж самі білдери бігають спринт - звичайно - груда м"яса +100 кг - нікого не дожене, але наприклад 80-90 кг і доженуть, і з мішком на плечах втечуть. Аеробні тренування ніяка не новина. Не обов"язково робити все одразу!! - так можна лише втратити вагу.
Можна циклами займатись - 1й набір м"язової маси, 2й - аеробні тренування. Сумніваюсь, що результат буде гіршим від того, коли ви робите все разом.

Тренування білдерів і ліфтерів на початку схожі - головна мета - набір м"язової маси. А потім уже можна вирішувати далі - працювати на рельєф - чи піти "силовим" напрямком. 2-3 роки вистачить базових вправ. Багато білдерів починають з пауерліфтингу - виступають на змаганнях і т.д. Щоб виступати в бодібілдінгу - треба роки тренувань, нема сенсу одразу просто іти і "позоритись".

Тепер можна глянути в сторону кросфіта - давай спочатку припустимо - твоя вага 60-65кг - зріст 190 - як набрати м"язову масу - тренувати витривалість - це не вихід... Ця система для американців, які прагнуть "скинути вагу", звичайно є багато плюсів - але ніколи там не набереш ваги, а це одна з головних проблем. А як тому ж боксеру чи рукопашнику - перейти у важчу вагову категорію - тільки набір м"язової маси!

І головний висновок - навіщо цим всім підряд займатись - якщо ти просто худий - можна - ще далі схуднути - і шо з цього буде??

Коротше кожен вибирає чим йому займатись - я про це свою думку написав))
Шкода тільки - що в народа якась ілюзія - культуристи - вони і стометрівку не пробіжать, вони невитривалі і т.д.
Натуральний бб (фізіологічні м"язи) - нічого поганого Вам не зроблять - а тільки покращать Вашу статуру - займатися крім цього можна будь-яким спортом.
 • 0

#6 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 28.01.2011 – 19:47

Перегляд дописуMr.Ripley (27.01.2011 16:21) писав:

Тепер можна глянути в сторону кросфіта - давай спочатку припустимо - твоя вага 60-65кг - зріст 190 - як набрати м"язову масу - тренувати витривалість - це не вихід...
Навіщо розглядати такі крайнощі? Ектоморфам і в бодібілдінг дорога закрита, перш за все!

Перегляд дописуMr.Ripley (27.01.2011 16:21) писав:

Ця система для американців, які прагнуть "скинути вагу", звичайно є багато плюсів - але ніколи там не набереш ваги, а це одна з головних проблем. А як тому ж боксеру чи рукопашнику - перейти у важчу вагову категорію - тільки набір м"язової маси!
О так, ці чуваки худющі...

Зображення Зображення

Зображення

Зображення


Перегляд дописуMr.Ripley (27.01.2011 16:21) писав:

Можна циклами займатись - 1й набір м"язової маси, 2й - аеробні тренування. Сумніваюсь, що результат буде гіршим від того, коли ви робите все разом.
Смішно. Про це вже писалось: "Пожежникам і рятувальникам потрібно швидко добігти, відразу ж перелізти через перешкоду, що-небудь підняти і витягти. Ну не можуть вони робити паузи між підходами, або циклювати навантаження - сьогодні добіжу, завтра підніму, післязавтра витягну. "
 • 0

#7 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 28.01.2011 – 21:51

Перегляд дописуСварус (28.01.2011 19:47) писав:

О так, ці чуваки худющі...
Ну так працювали спочатку в залі немало - це 100%)

Перегляд дописуСварус (28.01.2011 19:47) писав:

Смішно. Про це вже писалось: "Пожежникам і рятувальникам потрібно швидко добігти, відразу ж перелізти через перешкоду, що-небудь підняти і витягти. Ну не можуть вони робити паузи між підходами, або циклювати навантаження - сьогодні добіжу, завтра підніму, післязавтра витягну. "
Ну і шо далі?)
Я про те - що набрати вагу - щоб хоча б мати середню статуру - треба зал) Якшо ти одночасно будеш і тренуватись і бігати - ти нічого не набереш!!
А як уже є певна вага - то займайся собі кросфітами, бігай і т.д.

Перегляд дописуСварус (28.01.2011 19:47) писав:

Навіщо розглядати такі крайнощі? Ектоморфам і в бодібілдінг дорога закрита, перш за все!
схоже на все - що я - ектоморф) - але 100% визначитись не можу (можливо щось середнє між ектомофром і мезоморфом). Але ж за 2 роки я набрав +10 кг.
Головне - сила волі - працювати треба набагато більше, ніж наприклад тим, у кого краще генетика.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 28.01.2011 – 21:42

 • 0

#8 Globetrotter

  волоцюга

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1465 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Лева

Відправлено 28.01.2011 – 22:18

Перегляд дописуСварус (27.01.2011 13:58) писав:

Пане Globetrotter, є чудовий вихід - кросфіт. Почитайте на дозвіллі і опишіть свої думки/зауваження у відповідній темі: http://www.tereveni....showtopic=24443 ;) Але те що їхня система не монотонна - це 100%. Вони ще навіть наразі розробляють спец.програму, заточену під велосипедистів: http://www.crossfite...-certification/.

P.S. Тобто вправи може й монотонні, але самі по собі комплекси тренувань різнобарвні.

Мені вже сподобалося!

Давно збираюся піти в зал, потягати залізо. Тепер остаточно, повернуся з гір і з понеділка - в зал. Враження опишу.

П.С. тільки, будь ласка, без панів :mellow:
 • 0

#9 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 30.01.2012 – 02:49

Перегляд дописуGlobetrotter (28.01.2011 22:18) писав:

Мені вже сподобалося!

Давно збираюся піти в зал, потягати залізо. Тепер остаточно, повернуся з гір і з понеділка - в зал. Враження опишу.

П.С. тільки, будь ласка, без панів :D
ну і які враження?
 • 0

#10 Globetrotter

  волоцюга

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1465 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Лева

Відправлено 30.01.2012 – 08:39

В зал ходжу четвертий місяць. Підтягувався 3 рази - тепер 11, жим з 47,5 - тепер 65. Мені подобається, але бігати продовжую... :D
 • 0

#11 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 31.01.2012 – 02:01

Перегляд дописуGlobetrotter (30.01.2012 08:39) писав:

В зал ходжу четвертий місяць. Підтягувався 3 рази - тепер 11, жим з 47,5 - тепер 65. Мені подобається, але бігати продовжую... :D
за 3 роки в мене жим з 50кг до 110 кг.
А підтягувався більше раніше))) Було і 15. А тепер аби 10-12
Вага з 82 до 94.

Як почну бігати думаю буду десь 85 своя вага.
відповідно і силові впадуть.
А пдтягування покращаться.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 31.01.2012 – 02:01

 • 0

#12 Globetrotter

  волоцюга

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1465 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Лева

Відправлено 31.01.2012 – 08:25

Перегляд дописуMr.Ripley (31.01.2012 02:01) писав:

Вага з 82 до 94.
в мене хитнулася на 76, але незадовго повернулася до 75 та й так і залишається...

Повідомлення відредагував Globetrotter: 31.01.2012 – 08:26

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних