Перейти до вмісту

Теляча мова

Повідомлень в темі: 131

#81 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 28.01.2011 – 15:23

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 15:21) писав:

Можна почати на севфорумі, ото вже помийка і інкубатор тролів усіх мастей :mellow:
ну, так, наші сили в інтернеті такі сильні ;)
  • 0

#82 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 15:24

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 15:12) писав:

1) Уже достатньо, щоб усе розгледіти.

2) Я знайомих/родичів/друзів не враховую. Я щось не розумію, в чому моя проблема, чого мені такі екземпляри не трапляються ніде. Дайте адресу, куди звертатися :mellow:
У вас особисто такі випадки були? Де, як, з ким, за яких обставин?

Обов’язково.
1) Та от розгледів, тому і написав. Ато думають ніби на одному Швеці світ клином зійшовся- в Києві таких тисячі.
2) А я от не розумію вашої позиції - типу моя хата з краю, чи що?
3) Звичайно. Практично кожен день стикаюся з такими людьми на роботі, на вулиці, в метро, маршрутках і теде. Не у всіх правда реакція типу "мая нічо нє панімать", але шанс отримати цінну інформацію з уст таких людей різко падає при розмові українською. Простіше блін англійською запитати)
  • 0

#83 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.01.2011 – 15:26

Цитата

але шанс отримати цінну інформацію з уст таких людей різко падає при розмові українською. Простіше блін англійською запитати)

З цього пасажу роблю висновок що ти з тих шо "пєрєходят".
  • 0

#84 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 15:30

Перегляд дописуSergiy_K (28.01.2011 15:15) писав:

1) бгг, то це ти - автор з УП?)

2) це нудно, з киянами результати можна спрогнозувати
цікавіше було в Севастополі

1) Дякую за комплімент, але я не журналіст, на жаль.
2) Не факт.

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 15:22) писав:

Ну вони не з телевізора чи інтернету, а какбе з живого спілкування склалися.
У мене теж.

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 15:26) писав:

З цього пасажу роблю висновок що ти з тих шо "пєрєходят".
А тобі навіть більше скажу - вмію переходити і на турецьку, і навіть на польську (трішки зовсім).
  • 0

#85 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 15:38

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 15:30) писав:

А тобі навіть більше скажу - вмію переходити і на турецьку, і навіть на польську (трішки зовсім).

А я вмію підштовхнути співрозмовника перейти на мою мову.
І оскільки я українець і живу в себе вдома, то вважаю це хорошим "скілом". :mellow:
  • 0

#86 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.01.2011 – 15:39

Перегляд дописуSergiy_K (28.01.2011 15:22) писав:

ти мабуть їх і не шукав на свою голову
Та не шукав, але всякі поселення/автобуси/магазини/харчування/спитати на вулиці/каси були, і жодних проблем.

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 15:24) писав:

2) А я от не розумію вашої позиції - типу моя хата з краю, чи що?
Просто не трапляються ніде, то я й запитую, що зі мною не так?

3) Звичайно. Практично кожен день стикаюся з такими людьми на роботі, на вулиці, в метро, маршрутках і теде.
А що вони кажуть, як проявляють невдоволення?

Не у всіх правда реакція типу "мая нічо нє панімать", але шанс отримати цінну інформацію з уст таких людей різко падає при розмові українською. Простіше блін англійською запитати)
Часто коли так кажуть, то в мене виникає враження, що не в мові справа.

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 15:30) писав:

А на російську теж тільки за потребою, чи і з українцями?
  • 0

#87 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 15:52

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 15:38) писав:

А я вмію підштовхнути співрозмовника перейти на мою мову.
І оскільки я українець і живу в себе вдома, то вважаю це хорошим "скілом". :mellow:
Яким чином вмієте підштовхувати? І що робите коли ваш співрозмовник володіє українською на тому ж рівні, що і наприклад Микола Янович Азаров?
Тризуб в тему, вам +10 в карму істинного патріота, ога.
  • 0

#88 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 15:55

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 15:52) писав:

І що робите коли ваш співрозмовник володіє українською на тому ж рівні, що і наприклад Микола Янович Азаров?
А що робити? Це ж проблема співрозмовника, от йому якраз і треба щось робити.
  • 0

#89 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:01

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 15:39) писав:

Та не шукав, але всякі поселення/автобуси/магазини/харчування/спитати на вулиці/каси були, і жодних проблем.

1) Просто не трапляються ніде, то я й запитую, що зі мною не так?

2) А що вони кажуть, як проявляють невдоволення?

3) Часто коли так кажуть, то в мене виникає враження, що не в мові справа.

4) А на російську теж тільки за потребою, чи і з українцями?
1) Та я надіюся з вами все так, раз ви настільки щаслива в цьому плані людина.
2) Або вдають що не зрозуміли про шо мова, або дійсно не розуміють про шо мова. Рідше реакція типу "панаєхалі". Може у мене зовнішність не київська, чи що? :mellow:
3) Часто найпростіше пояснення - найбільш вдале.
4) За потребою. Вдома -українською.

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 15:55) писав:

А що робити? Це ж проблема співрозмовника, от йому якраз і треба щось робити.
Це все дуже патріотично і пафосно типу "нехай той москаль сокирою бриєцця", як в тому анекдоті.
А в житті треба йти на компроміси, в тому числі і таких от ситуаціях. І 90% із вас на них ідуть, що би там не писали про себе на форумі.
  • 0

#90 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:08

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 16:01) писав:

1) Та я надіюся з вами все так, раз ви настільки щаслива в цьому плані людина.
Абсолютно :mellow:

2) Або вдають що не зрозуміли про шо мова, або дійсно не розуміють про шо мова. Рідше реакція типу "панаєхалі". Може у мене зовнішність не київська, чи що? ;)
Не знаю, що тут і сказати, ніде не зустрічав ще таких. Про "панаєхалі" взагалі мовчу. Ну якщо така зовнішність може бути, то так, ггг

3) Часто найпростіше пояснення - найбільш вдале.
От і я так думаю. Зважаючи на те, що Київ дуже лояльне місто до української мови.

За потребою — поняття широке. А це в даному питанні відіграє дуже важливу роль.

Це все дуже патріотично і пафосно типу "нехай той москаль сокирою бриєцця", як в тому анекдоті.
А в житті треба йти на компроміси, в тому числі і таких от ситуаціях. І 90% із вас на них ідуть, що би там не писали про себе на форумі.
От не розумію, нащо на них іти? А особливо в таких ситуаціях, але якщо ви вважаєте, що так мало людей, які не переходять на російську, то тут нічого не довести.
  • 0

#91 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2011 – 16:24

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 09:21) писав:

Я там знаю, чого ви цього ви цього не розумієте? :mellow:
Так можна кинути будь яку абсуржну тезу, а коли попросять довести сказати: "Я там знаю, чого ви цього ви цього не розумієте?"

Такі менти були й раніше, але тоді ви все це іґнорували, а тепер уже противсіх раптом спокою не дають.
А ви досі не зрозуміли. Ще аз повторю.
Раніше він би инакше лаяв українську мову. А тут вжито "теляча мова" - що символізує тваринну покірність противсіха, паралель між тим як свійська худоба спокійно йде на убій і як противсіх покірно склавши лапки допускає до влади тих хто його нищить. Той доїшник вважає себе вовком, а представників української мови покірними телятами.

Яка різниця, що там коли існувало? Зараз є вибір між українською, англійською та російською локалізацією вінди.
Чому такий вузький вибір? ;)

Цитата

А користуватись лінуксом — це всеодно, що ховатися від проблеми.
Від якої проблеми?

Цитата

Ви не створюте попиту на українське. Ганьбаааа противсіхам, через вас такі менти в Україні!
Так я не створюю попиту на непотрібні товари, тільки через те, що вони українські. Бо -х*+z=-у.
Непотрібний український товар (-х) * з потрібною українізацією (+z) = все одно непотрібний товар. Що дискредитує українізацію як таку.

От саме коли зручного для користувача Лінукса не існувало і не було альтернативи, тоді й не існувало української вєнди. А як з’явилася зручніша альтернатива, то вони побігли українізувати свій вантуз, але кому він уже треба. Тепер це тільки дискредитація українського.

Цитата

Та що там противсіхи, то Сатана в усьому винен, народ спокушає, глибше-глибше треба копати!
але на сотону ми безпосередньо вплинути не можемо!
Тому палимо противсіхів.
  • 0

#92 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:25

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 16:08) писав:

Не знаю, що тут і сказати, ніде не зустрічав ще таких. Про "панаєхалі" взагалі мовчу. Ну якщо така зовнішність може бути, то так, ггг
Благий невідаючий.

Цитата

От і я так думаю. Зважаючи на те, що Київ дуже лояльне місто до української мови.
Жаль розбити ваші надії. І якби трошки обурення - а чи не повинно бути навпаки? Тобто лояльність повинна бути до російської, китайської, чи польської, але не до державної мови. Ви визнали одну проблему - те що Київ в своїй більшості фактично розмовляє не українською, але вперто не хочете визнати того що існують такі індивіди які описані у тій статті. Дивна половинчаста логіка.

Цитата

За потребою — поняття широке. А це в даному питанні відіграє дуже важливу роль.
Вам мої потреби переказати чи що? :mellow:

Цитата

От не розумію, нащо на них іти? А особливо в таких ситуаціях, але якщо ви вважаєте, що так мало людей, які не переходять на російську, то тут нічого не довести.

Наприклад заради того щоб таки отримати необхідну інформацію від такого от пересічного київського Миколи Яновича (а їх в місті ой як багато). І варіанти "ви не з тими людьми розмовляєте" тут не канають, то ви просто закон великих чисел ігноруєте.
  • 0

#93 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:30

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 15:52) писав:

Яким чином вмієте підштовхувати? І що робите коли ваш співрозмовник володіє українською на тому ж рівні, що і наприклад Микола Янович Азаров?
Тризуб в тему, вам +10 в карму істинного патріота, ога.

Важко сказати :mellow:
Це як з анекдотами - один вміє розказувати, інший ні, і нічого не вдієш.
Я не б"ю нікого ногами в живіт і не кричу "українською, сцуко".
Хай краще плете щось на якомусь суржику ніж москальською "чистою" (до речі, така в тих "язичних" чиста російська як я іспанський льотчик), попадалися такі екземпляри, зате потів в людей був стимул опановувати українську.
Другий абзац залишився для мене загадкою. Шо це було, так сказать?
  • 0

#94 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:35

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 16:30) писав:

Хай краще плете щось на якомусь суржику ніж москальською "чистою"

А де логіка патріота? Чи в школі дітей суржику учать?
А ви російську мову знаєте? Ну не так шоб "пагаваріть", а щоб по справжньому?
  • 0

#95 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:39

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 16:35) писав:

А де логіка патріота? Чи в школі дітей суржику учать?
А ви російську мову знаєте? Ну не так шоб "пагаваріть", а щоб по справжньому?

Логіка проста - суржик є перехідним "діалектом" між укр та рос мовами. Відповідно коли українець говорить на суржику - це погано, а коли москаль - це вже краще.
Я москальську знаю.
Знову ж неодноразово хвалили. Москалі. Розмовляти я нею розмовляв разів 10 в житті, зате дуже багато читав, але отак "сходу" важкувато перейти.
  • 0

#96 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 28.01.2011 – 16:49

В нашій ситуації в питанні мови не може бути ніяких компромісів. Українська скрізь і всюди незалежно від співрозмовника, винятки лише для корінних росіян, тих що дійсно ні бельмеса не петрають.

Перегляд дописуDr. Zlo (28.01.2011 16:25) писав:

Наприклад заради того щоб таки отримати необхідну інформацію від такого от пересічного київського Миколи Яновича (а їх в місті ой як багато). І варіанти "ви не з тими людьми розмовляєте" тут не канають, то ви просто закон великих чисел ігноруєте.
А хто сказав що буде легко? Потрібно інколи і пройти через такі незручності.
  • 0

#97 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:51

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 16:39) писав:

Логіка проста - суржик є перехідним "діалектом" між укр та рос мовами. Відповідно коли українець говорить на суржику - це погано, а коли москаль - це вже краще.
Я москальську знаю.
Знову ж неодноразово хвалили. Москалі. Розмовляти я нею розмовляв разів 10 в житті, зате дуже багато читав, але отак "сходу" важкувато перейти.
Скажу так - суржик має таке ж відношення до української чи російської мови як пінгвіни до теорії відносності. Якщо не вірите- почитайте праці лінгвістів на цю тему. Відповідно висновок про те що суржик росіянам іде а українцям ні- це теж "не приший кобилі хвіст", бо суржик однаково безтямно звучить як з вуст одних, так із горлянок інших.
І питав я про рівень трошки вищий ніж "разів 10 говорив". Повірте, вивчити мову таким чином не можна, а от приєднатися до племені Азарових - простіше простого.
  • 0

#98 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2011 16:24) писав:

Так можна кинути будь яку абсуржну тезу, а коли попросять довести сказати: "Я там знаю, чого ви цього ви цього не розумієте?"
Там був натяк. Може на себе варто подивитись, перш ніж звинувачувати людей, які думають не так (і обґрунтовують власну позицію) в якійсь тупості.

А ви досі не зрозуміли. Ще аз повторю.
Раніше він би инакше лаяв українську мову.
Ви особисто знайомі?

А тут вжито "теляча мова" - що символізує тваринну покірність противсіха, паралель між тим як свійська худоба спокійно йде на убій і як противсіх покірно склавши лапки допускає до влади тих хто його нищить.
Він розмовляв з противсіхом? Він тоді думав про противсіхів? Якась дурниця.

Той доїшник вважає себе вовком, а представників української мови покірними телятами.
Ага, то це він через противсіхів раптом так завважав, до того "бєндєравцамі" вважав, а тут враз почав думати як про "телят", чудо-перевтілення!

Чому такий вузький вибір? :mellow:
Те що в нас продають, можна за кордоном більше замовити ;)

Від якої проблеми?
Недостатьої кількости українізованих комп’ютерів.

Так я не створюю попиту на непотрібні товари, тільки через те, що вони українські. Бо -х*+z=-у.
Непотрібний український товар (-х) * з потрібною українізацією (+z) = все одно непотрібний товар. Що дискредитує українізацію як таку.
Для вас непотрібний, а 95% українських користувачів на вінді. Це ви їм розкажіть про непотрібність товару. Ви говорите як противсіх: я у ваших сортах лайна вєндів не розбираюся, буду краще крутити гайки лінуксу на шару.

От саме коли зручного для користувача Лінукса не існувало і не було альтернативи, тоді й не існувало української вєнди. А як з’явилася зручніша альтернатива, то вони побігли українізувати свій вантуз, але кому він уже треба. Тепер це тільки дискредитація українського.
Охохохо! Оце Біллі злякався, як у лінуксів стало не 0,99%, а 1,01%, відразу затрусився і почав терміново перекладати вінду.

але на сотону ми безпосередньо вплинути не можемо!
Тому палимо противсіхів.
Можете, думайте побільше, як Єгова з ним розбирається і точно повпливаєте.
  • 0

#99 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:57

Перегляд дописуМеланка (28.01.2011 16:49) писав:

В нашій ситуації в питанні мови не може бути ніяких компромісів. Українська скрізь і всюди незалежно від співрозмовника, винятки лише для корінних росіян, тих що дійсно ні бельмеса не петрають.
Скільки тих корінних росіян в Києві чи в Україні? Вам що статистику привести?
А тепер виходимо на вулиці столиці і отримуємо масу емоцій коли слухаємо розмови типових киян.

Цитата

А хто сказав що буде легко? Потрібно інколи і пройти через такі незручності.
Ніяких проблем, принанні в мене.
  • 0

#100 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 16:57

Жаль розбити ваші надії. І якби трошки обурення - а чи не повинно бути навпаки? Тобто лояльність повинна бути до російської, китайської, чи польської, але не до державної мови.

Ми ж говоримо в контексті ставлення до української, тому так і написав.

Ви визнали одну проблему - те що Київ в своїй більшості фактично розмовляє не українською, але вперто не хочете визнати того що існують такі індивіди які описані у тій статті. Дивна половинчаста логіка.

Є такі індивіди, десь. Мені не траплялися, тому я про них нічого не можу сказати.

Вам мої потреби переказати чи що? :mellow:

гг, може у вас такі потреби були, що в людей не через мову така реакція була ;)

То кому він треба такий на вулиці. Сказати, щоб мову вчив і знайти через дороку якогось Яна Миколайовича.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних