Перейти до вмісту

Теляча мова

Повідомлень в темі: 131

#41 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.01.2011 – 00:06

Перегляд дописуMr.Ripley (28.01.2011 00:00) писав:

та є такі - особливо ті, що думають, що живуть в СССР)
А Азаров - що він притворяється... Теж багато чого українською не розуміє.
Проблема в тому що ТАКИХ багато...(((

Так їх меншає.
З кожним роком тисяч на 100 ;)
Так, повільно, зате без стрононньої допомоги.

А Азаров то таке.
Я ось завжди Могильова згадую який "читав" "Святослава", але не знає про що книжка :mellow:
  • 0

#42 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 00:08

Якщо не брати повернутих на противсіхах дописувача з хрестиком , то в цілому реакція народу (і не тільки тих що тут дописують) вірна. Деякі уточнення для тих, хто вважає, що батьки відповідають за ось таке гівно , яке влізло НА державну службу. Багато хто (але це вже далеко не половина України... і навіть не третина) вважає , що якщо він(вона) "первьіе свои слова сказала по русски, родители разговаривают на русском , думает етот индивидум на русском" і так далі , то якого хрена я повинен розмовляти українською? Це правда. Це так є. Так люди думають насправді. Не розмовляйте , але і не йдіть тоді на державну службу. Бо до державного бюджету платять податки всі. Навіть німці з села Зеленого Закарпатської області.
Подумайте (ті хто свого батька називають татом) чи змогли ви батька назвати папа , або отец?

Проблема хохляндії в непрактичності і якійсь феєричності ,чи що. Завтра не цікавіть , аби сьогодні , аби зараз , я і тільки я -був правий. А там... От і втратили Київську Русь , от москалі вам і нагадують про єдіную і нєдєлімую , в образі сержанта шевця.
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.01.2011 – 00:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.01.2011 23:51) писав:

Вас знову вгуглі забанили?
я думав ти підписався бути моїм пошуковим спонсором довіку)

Що мені буде якщо я віднайду для вас цю інфу?
одміни поставлять тобі статус "пінгвінячий мозок")

Невже ви відірвете свій зад від вантуза? Зображення Зображення
я вже відривав, мало не всі волоса, від обурення. а українізація там була дуже косметична, гірша віндовської MUI
  • 0

#44 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2011 – 00:32

Перегляд дописуSergiy_K (28.01.2011 00:17) писав:

я думав ти підписався бути моїм пошуковим спонсором довіку)
Так, але відмовився, коли побачив, що мої розумові інвестиції не повертаються.

Цитата

одміни поставлять тобі статус "пінгвінячий мозок")
Я буду скромним, обійдуся просто словом мозок. :mellow:

Цитата

я вже відривав, мало не всі волоса, від обурення. а українізація там була дуже косметична, гірша віндовської MUI
Ну як же без наших улюлюблених ЗАСТУСУНКіВ!

Оце вже точно українізація так українізація, що аж українську мову переукраїнізувала.

І ти досі так і не сказав, що робити КаВалєрі й иншим людям з офісними компами, де купити патент на літеру ґ і на апостроф для Найкращої системи в Світі?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.01.2011 – 00:33

• 0

#45 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.01.2011 – 01:13

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2011 00:05) писав:

Будь-яку сучасну проблему можна розглянути через призьму дурости противсіха! :mellow:
точно курнув, 100%. Канчай, дающий ти лучік свєта наш
  • 0

#46 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2011 – 01:33

Перегляд дописуAntares (28.01.2011 01:13) писав:

точно курнув, 100%. Канчай, дающий ти лучік свєта наш
Зри в корінь! противсіхство це тільки хвостик рєдьки, а глибина тупости й темноти неосяжна!!! :mellow:

Якщо довго дивитися у безодню - безодня почне дивитися на тебе.
Якщо довго бити горохом об стіни, то він заговорить до тебе голосом противсіха!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.01.2011 – 01:32

• 0

#47 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 01:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2011 01:33) писав:

Зри в корінь! противсіхство це тільки хвостик рєдьки, а глибина тупости й темноти неосяжна!!! :mellow:

Якщо довго дивитися у безодню - безодня почне дивитися на тебе.
Якщо довго бити горохом об стіни, то він заговорить до тебе голосом противсіха!
все у мене зрив мозга
  • 0

#48 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.01.2011 – 09:21

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.01.2011 23:09) писав:

Чому, обґрунтуйте!
Я там знаю, чого ви цього ви цього не розумієте? ;)
Противсіхи дають спокійно спати україноненависникам.

Переконання ґрунтуються на образній аналогії покірности і тупості яку зазвичай символізує домашня худоба з покірністю і тупістю всім відомих персонажів.
Такі менти були й раніше, але тоді ви все це іґнорували, а тепер уже противсіх раптом спокою не дають.

Лінукс український існує ще з тих часів, коли вантуз вперто ігнорував існування такої мови.
Он Ка-Валєра все ніяк собі не купить патент на апостроф, строчить гнівні антилінуксівськи дописи з кульгавої віндової розкладки. :)))
Яка різниця, що там коли існувало? Зараз є вибір між українською, англійською та російською локалізацією вінди. А користуватись лінуксом — це всеодно, що ховатися від проблеми. Ви не створюте попиту на українське. Ганьбаааа противсіхам, через вас такі менти в Україні!

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2011 00:05) писав:

Будь-яку сучасну проблему можна розглянути через призьму дурости противсіха! :mellow:
Та що там противсіхи, то Сатана в усьому винен, народ спокушає, глибше-глибше треба копати!

Перегляд дописуSergiy_K (28.01.2011 00:17) писав:

Подайте назву дистрибутива.

Перегляд дописуTomis-S (28.01.2011 00:08) писав:

Багато хто (але це вже далеко не половина України... і навіть не третина) вважає , що якщо він(вона) "первьіе свои слова сказала по русски, родители разговаривают на русском , думает етот индивидум на русском" і так далі , то якого хрена я повинен розмовляти українською? Це правда. Це так є. Так люди думають насправді.
Таких людей насправді не так і багато, на сході і півдні, звичайно більше, але я буваючи там не помітив якогось ворожого ставлення. А на державну службу такі просто не повинні потрапляти, але це неможливо, поки всі їхні начальники такі самі.
  • 0

#49 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 28.01.2011 – 09:58

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 09:21) писав:

А на державну службу такі просто не повинні потрапляти, але це неможливо, поки всі їхні начальники такі самі.
Та в Україні, не тільки всі їхні начальники такі самі, в нас вся вертикаль влади одні українофоби. Тому "телячі язики" подумали що тепер дозволено все. Думаю, що взагалі при влаштуванні на державну службу попри професійні дані, ще потрібно ввести іспит на знання української мови, та історії України. Правда все має бути прозоро, щоб не переписували іспити по "каптьорках". Тоді можливо, таких покидьків було б менше.
  • 0

#50 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 10:06

Перегляд дописуPanikovskiy (28.01.2011 09:58) писав:

Думаю, що взагалі при влаштуванні на державну службу попри професійні дані, ще потрібно ввести іспит на знання української мови, та історії України. Правда все має бути прозоро, щоб не переписували іспити по "каптьорках".
Так і має бути, тільки без історії, хоча це виглядатиме трохи дивно: перевіряти громадянина на знання єдиної державної мови. Тут скоріше треб жорсткий контроль, щоб їм не хотілось такого робити.
  • 0

#51 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.01.2011 – 10:14

Перегляд дописуPanikovskiy (28.01.2011 09:58) писав:

Думаю, що взагалі при влаштуванні на державну службу попри професійні дані, ще потрібно ввести іспит на знання української мови, та історії України. Правда все має бути прозоро, щоб не переписували іспити по "каптьорках". Тоді можливо, таких покидьків було б менше.

Перевіряти не потрібно, просто не брати тих, хто розмовляє російською і все.
Правило просте, держслужбовець повинен на роботі розмовляти тільки українською.
Так подивитись, навіть Янук на роботі бреше по українські, а якась ментура срана ...
Азаров і той з беларуським акцентом кривляється, а що робити...требаж :mellow:
  • 0

#52 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 10:25

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 10:06) писав:

Так і має бути, тільки без історії, хоча це виглядатиме трохи дивно: перевіряти громадянина на знання єдиної державної мови. Тут скоріше треб жорсткий контроль, щоб їм не хотілось такого робити.
Колись, один знайомий іспанець брав участь в конкурсі на державну посаду. Мав здати іспит на знання конституції 100% і ще чогось, вже не пам"ятаю. (В нас це виглядало б маразмом, бо конституцією нашою крутять, як жид сонцем) А в Каталонії, якщо не помиляюсь ще на знання каталонської. Тож логічно, якщо б в Україні був іспит на знання української мови. Скільки людей згадали б мову, а скільки її б підтягнули. Бо на власному досвіді скажу чесно, диктант написав би на одиницю. А так довелося б дістати підручник і згадати. Ну за історію можливо я загнув, хоча б не завадило.
  • 0

#53 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 10:29

Перегляд дописуPanikovskiy (28.01.2011 10:25) писав:

Колись, один знайомий іспанець брав участь в конкурсі на державну посаду. Мав здати іспит на знання конституції 100% і ще чогось, вже не пам"ятаю. (В нас це виглядало б маразмом, бо конституцією нашою крутять, як жид сонцем)
Це правильно, бо як державна посада, то треба головний закон знати.

А в Каталонії, якщо не помиляюсь ще на знання каталонської.
Теж логічно, бо це не державна мова, а офіційна в Каталонії

Тож логічно, якщо б в Україні був іспит на знання української мови. Скільки людей згадали б мову, а скільки її б підтягнули. Бо на власному досвіді скажу чесно, диктант написав би на одиницю. А так довелося б дістати підручник і згадати. Ну за історію можливо я загнув, хоча б не завадило.
Та люди не мову згадали б, а правопис, воно то може і непогано, але навряд чи на щось вплине, ці підтягування знань тут недоречні. Треба, щоб спілкувались (хоча б з усіма "клієнтами) і вміли писати.
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.01.2011 – 10:37

в тему стаття Звільнений за публічну демонстрацію неповаги до державної мови старший сержант ДАІ Олександр Швець вважає, що його навмисно провокували на скандал
  • 0

#55 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 10:40

Перегляд дописуOlexandr (28.01.2011 10:29) писав:

Та люди не мову згадали б, а правопис, воно то може і непогано, але навряд чи на щось вплине, ці підтягування знань тут недоречні. Треба, щоб спілкувались (хоча б з усіма "клієнтами) і вміли писати.
Ну одне іншому не заважає, не знаєш мови, писати не зможеш. І спілкуватись на держслужбі обов"язково українською, якщо не може чи не хоче, (вибачте за слово) не може срати нехай не мучить сраку.
  • 0

#56 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.01.2011 – 10:41

Перегляд дописуЛастiвочка (28.01.2011 10:37) писав:

Отже,тепер,коли розмовляєш державною мовою-це провокація.Логіка даішників не знає меж.
  • 0

#57 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 11:09

Перегляд дописуМонблан (28.01.2011 10:41) писав:

Отже,тепер,коли розмовляєш державною мовою-це провокація.Логіка даішників не знає меж.
дадада скоро з це на вибір будуть відправлять, так що усім вчити російську!!!
  • 0

#58 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 11:20

Поки є такі "діячі" чекати чогось іншого не доводиться
  • 0

#59 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 11:55

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 11:20) писав:

Сумно, що в тілі України існують такі ракові пухлини, ми безнадійно хворі. Це подібно на випадок, коли довбана хвора нога при лікуванні каже мозку, що він помиляється, коли дозволяє приймати ліки. А ці працевлаштують цього покидька, вони можуть. :mellow:
  • 0

#60 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 12:00

Перегляд дописуPanikovskiy (28.01.2011 11:55) писав:

Сумно, що в тілі України існують такі ракові пухлини, ми безнадійно хворі. Це подібно на випадок, коли довбана хвора нога при лікуванні каже мозку, що він помиляється, коли дозволяє приймати ліки. А ці працевлаштують цього покидька, вони можуть. :mellow:

Хай влаштовують.
Головне щоб нові епізоди подібні до цього ставали загальновідомими, щоб гнали з державних органів таких в три шиї.
А "родіна" і вітренківці не гумові - всіх не влаштують.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних