Перейти до вмісту

В мене не працює...

Повідомлень в темі: 477

#461 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.07.2011 – 16:06

Ось вибираю в яку тему то треба написати про недоліки движка форуму.
отже в мене не працює -
1) коли я галочками вибираю повідомлення і видаляю їх то вони не потрапляють в смітник, а видаляються геть зовсім.
2) в режимі редагування чужих дописів немає кнопочки знак оклику і мені доводиться хитрити, щоб вставити до повідомлення символи

,

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 21.07.2011 – 16:06

• 0

#462 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 11.11.2011 – 11:42

Кудись зникли 16 моїх повідомлень, залишених вчора :) чи не могла б шановна адміністрація виправити глюк? (якщо це глюк)
  • 0

#463 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 11.11.2011 – 11:48

Кудись зникли 1,6 штуки баксів, заниканих тут мною вчора. чи не могла б шановна адміністрація відшкодувати мою втрату?

i 

усне попередження за оффтоп

Повідомлення відредагував Nolex: 12.11.2011 – 18:28

• 0

#464 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.11.2011 – 18:27

Перегляд дописуВадя Ротор (11.11.2011 12:42) писав:

Кудись зникли 16 моїх повідомлень, залишених вчора :) чи не могла б шановна адміністрація виправити глюк? (якщо це глюк)
Вадя Ротор, то поломка бази була. Відкат довелось робити, деякі пости пропали.

Зараз це знову сталось, тепер я підчистив базу - видалив ~ 2.5к юзерів, 30к повідомлень, логи почистив. Має працювати стабільніше.
  • 0

#465 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.12.2011 – 05:07

не можу зайти в деякі теми на форумі, бо видає отаке:

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення

в чому проблема? :)
  • 0

#466 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.12.2011 – 05:26

г/лінупс?!!111 :)
Рена, викинь хром, знеси лінупс, спали газету :D, сідай на Віндовс з норм. бравзером, і будеш бачила всьо з раді кала. B)

Повідомлення відредагував _Ex: 10.12.2011 – 05:27

• 0

#467 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.12.2011 – 05:31

та я і так бачу, якшо натиснути "все равно продолжить". але чого воно мені взагалі таке видає? на окремі теми лише.
  • 0

#468 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 05:40

Перегляд дописуSensssorika (10.12.2011 05:31) писав:

та я і так бачу, якшо натиснути "все равно продолжить". але чого воно мені взагалі таке видає? на окремі теми лише.
Зайди з іншого бравзера і зрозумієш чого. (Не забудь знести г/лінупс!)
  • 0

#469 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.12.2011 – 21:30

Перегляд дописуSensssorika (10.12.2011 05:07) писав:

Зображення

Сьогодні зранку на Радикал попали віруси/шкідливі скрипти, по всьому СНГ були такі проблеми. Більшість форумів не працювало(а саме в тих людей, хто юзав в браузер Хром).

Зараз проблема вирішена. Ось відповідь:

Цитата

Сообщения о вредоносном ПО на сайте Радикал-Фото связаны с размещением скриптов рекламной сети teasernet.com. Проблема была оперативно устранена, приносим свои извинения.

На удаление сайта из списка сайтов, распространяющих вредоносное ПО, понадобится некоторое время.

_Ex, краще б допоміг людині, тролити на тему ОС/браузера кожен може. :D
  • 0

#470 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 10.12.2011 – 21:46

Перегляд дописуNolex (10.12.2011 21:30) писав:

Сьогодні зранку на Радикал попали віруси/шкідливі скрипти, по всьому СНГ були такі проблеми. Більшість форумів не працювало(а саме в тих людей, хто юзав в браузер Хром).

Зараз проблема вирішена. Ось відповідь:

_Ex, краще б допоміг людині, тролити на тему ОС/браузера кожен може. :D
А чим я їй поможу, віруси з радикала повидаляю. Чим міг тим і поміг - порадив нормальними веб-оглядачами і ОС користуватися. :) 0

Nolex: Наприклад, хочаб погуглив на цю тему і відписав в чому проблема.

Цитата

Nolex: Наприклад, хочаб погуглив на цю тему і відписав в чому проблема.
Хм. І без гугла відомо, що у гугла) така параноїдльна фігня є. Навіть тут подібні питання вже піднімалися. Не відомо хто що там "распрастраняв", але саме хром бореться з цим найтопорніше. Бо в мене напр. в фф був за весь час який памятаю, тільки раз, коли мене там попереджали туда не ходити. Проблема здається не в конкретному випадку а вс истемі захисту хрома. Хоча не знаю, може там можна реґулювати рівень.

Повідомлення відредагував Nolex: 10.12.2011 – 21:40

• 0

#471 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.12.2011 – 02:01

Перегляд дописуSensssorika (10.12.2011 05:07) писав:

Зображення

Мабуть в ОС.
  • 0

#472 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 19.04.2012 – 20:52

Коли виділяю текст і кидаю в спойлер, виходить якась абракадабра. У чім проблема?
  • 2

#473 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 03.05.2012 – 23:24

так, чуваки, прийдеться мені долучитися до вопля вопіющого в пустині в вигляді неорландіни з непрацюючим ігнором. не приховуватиму свого незадоволення тим шо довелося в це ввязатися, адже за моєю ідеальною позицією - ігнор це для слабаків і неврастеніків до числа коїх я себе як не важко здогадатися не прилучаю. але довелося таки трохи заюзати. і вияснилося мені: таки правда, хєрово, хєрово працює ігнор на вашому новому функціоналі, панове адміни. поясню докладніше: що мені не подобається, що не працює. Працює не так, як треба. Справа в тому, що я був змушений назвімо це так, заборонити одному користувачеві писати мені листи. В налаштуваннях я чітко виділив саме цю опцію. підкреслюю: я не ставив на ігнор його дописи, чи ще якісь інші обмеження, окрім як заборонити мені писати. та замість цього єдиного, (я до речі не знаю чи працює те шо треба зато знаю шо працює те шо не треба), я отримав різні небажані артефакти як то: неможливість мені прокоментувати пост цього користувача, хоча сам пост я бачу. каменти ж мої уходять в невідомому напряму (я до речі вже було подумав що знову розбушувався банхамер дивно, адже я не встиг особливо шось там понапорушувати, ну але малолі, у нас бдітєлі ще ті бдітєлі, згадалися часи прмодерації бай квасандра :angry:), так от, не можу каментити, а в мінічаті там де той юзвір шось понаписував пише шо ви, тобто ми, мовляв вибрали його ігнорувати. Ну от скажіть, хіба такий ефект мала мати опція "Ігнорувати приватні повідомлення"? цікаво, що після вимушеного зняття обмеження, я побачив зміст постів в мінічаті, а коментувати пости всеодно не можу. Ну це очевидно дуже шось наморочено. Виправляйте.

Повідомлення відредагував _Ex: 03.05.2012 – 23:27

• 0

#474 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.05.2012 – 07:56

не знаю чи треба воно ще комусь, але з приводу непрацюючого ігнору хочу долучитись: я казала ще на початках, бо така ж ситуація як і у Валери: давно поставила користувача у ігнор, але ж воно пише мені. Не може у листах, проте може срати у профілі в коментах. Говорила з Нолексом - виявляється немає такої фішки, щоб поставити ігнор кругом. Як нема то чому не попрацювати ще трошки над новим форумом і таки повиправляти крюки-глюки?
  • 0

#475 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 04.05.2012 – 07:58

Перегляд дописуЛастiвочка (04.05.2012 – 07:56) писав:

не знаю чи треба воно ще комусь, але з приводу непрацюючого ігнору хочу долучитись: я казала ще на початках, бо така ж ситуація як і у Валери: давно поставила користувача у ігнор, але ж воно пише мені. Не може у листах, проте може срати у профілі в коментах. Говорила з Нолексом - виявляється немає такої фішки, щоб поставити ігнор кругом. Як нема то чому не попрацювати ще трошки над новим форумом і таки повиправляти крюки-глюки?
І у Неорландзіни! :gryzin: :lol:
  • 1

#476 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.05.2012 – 07:59

і поверніть табличку з іменинниками як було раніше, або якщо ви, шановні адміни, мали далеко і глибоко цей форум і рекомендації з побажаннями, а зробили його лише для відмазки то їоча б закрийте цю тему, щоб люди намарне не сподівались на якесь покращення і дурно не набирали тексту в цій темі. вибачайте за різкість
  • 1

#477 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.05.2012 – 10:32

[ex]Офтоп і флейм видалила. Далі каратиму.[/ex]
  • 1

#478 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.05.2012 – 10:47

[ex]Я ж ніби доступно поянюю, щоби не флудити і флеймити. Кому не доходить, то останній раз попереджую.[/ex]
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних