Перейти до вмісту

Війна проти України почалась

Повідомлень в темі: 41

#21 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 05.05.2011 – 17:26

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2011 22:02) писав:

Народ ділиться:

Війна не на жарт, схоже. Колись ще відносно молодим я був волонтером в кількох організаціях, які так чи інакше підтримували російську спільноту в Україні або ж займалися популяризацією російської культури. Мабуть, тоді і потрапив "на олівець" до різного роду функціонерів цих структур. Перевіряючи електронну пошту нещодавно знайшов лист від цих "товаришів", де пропонувалося взяти участь в проекті "Російський дім" і навіть передбачалася непогана фінансова винагорода.

Я зв'язався з представником - і ось що з цього вийшло. По-перше, мені повідомили, що час змінювати ставлення до Росії та можливого союзу двох братніх народів на просторах інтернету. Поцікавилися - чи є я активним користувачем Мережі і чи відвідую форуми. На що я відповів ствердно. Тоді мені пояснили суть питання. А воно виявилося простим - я вибираю на свій смак 1-2 форуми, де є висока активність, плюс мені рекомендують ще один - де мені необхідно розвивати позитивний імідж Російської Федерації, її лідерів, процесів інтеграції, показувати згубність "західного" вектора розвитку для України, особливо увага приділялася розвінчанню образу Бандери, Шухевича і т. д. Я повинен створювати теми типу - СРСР-2, У Бандери остаточно відібрали Героя, В Україні назріває революція, Сталін як особа в історії, Нікіта Міхалков говорить про об'єднання Росії та Україні. і т.ін.

Мені буде надано методичний матеріал, приблизні "болванки" текстів. Одна з умов - IP-адреса має бути тільки українська. Оплата фіксована, через веб-мані, і премії, якщо теми будуть переходити на інші форуми. Ось така от війна. Після цього я пройшовся по більшості українських форумів і зрозумів, що таких пропозицій було зроблено десятки, а то й сотні - і вони прийняті. Війна з мережі почалася. Боже бережи Україну!

(с)

Що думаєте панове?
З якою метою?
Які шанси?
Що робити?
Так. Після пакту Обами-Мєдвєдєва Україна потрапила у сферу впливу Російської Федерації.
Керівництво останньої планує створити нову імперію. Для цього потрібен тотальний контроль за територією фізичною та інформаційною.
Українська нація - це природня перешкода на шляху розвитку кремлівської імперії.
Що робити?
Оскільки фінансування в нас нема, то й відповідь наша має бути асиметричною.
  • 0

#22 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 05.05.2011 – 19:38

А Яник розвалює Україну, щоб ми самі пішли на злиття з Росією. Скорочення, підвищення цін на бензин, продукти, квартплату. Самі знаєте.
Але незважаючи на те, що казав у першому пості дядько -=VJ=-, ніякого злиття і приєднання не буде. Про це навіть писав Солженіцин (Архіпелаг ГУлаг). Тому що ми занадто різні з росіянами. Пориюся в інеті - знайду текст-оригінал, 1955-1970 років текст людини, яка ніколи в Україні не була. Уже в ті часи писалося, що ми просто приречені покинути СССР полюбе...

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
...Особенно прилегают к моей душе эстонцы и литовцы. Хотя я сижу с ними на равных правах, мне так стыдно перед ними, будто посадил их я. Неиспорченные, работящие, верные слову, недерзкие - за что и они втянуты на перемол под те же проклятые лопасти? Никого не трогали, жили тихо, устроенно и нравственнее нас - и вот виноваты в том, что хочется нам кушать, виноваты в том, что живут у нас под локтем и отгораживают от нас море.
"Стыдно быть русским!" - воскликнул Герцен, когда мы душили Польшу. Вдвое стыдней мне сейчас перед этими незабиячливыми беззащитными народами.
К латышам у меня отношение сложнее. Тут - рок какой-то. Ведь они это сами сеяли.
А украинцы? Мы давно не говорим - "украинские националисты", мы говорим только "бендеровцы", и это слово стало у нас настолько ругательным, что никто и не думает разбираться в сути. (Еще говорим - "бандиты" по тому усвоенному нами правилу, что все в мире, кто убивает за нас - "партизаны", а все, кто убивает нас - "бандиты", начиная с тамбовских крестьян 1921 года.)
А суть та, что хотя когда-то, в Киевский период, мы составляли единый народ, но с тех пор его разорвало, и веками шли врозь и вкось наши жизни, привычки, языки. Так называемое "воссоединение" было очень трудной, хотя может быть и искренней чьей-то попыткой вернуться к прежнему братству. Но плохо потратили мы три века с тех пор. Не было в России таких деятелей, кто б задумался, как свести дородна' украинцев и русских, как сгладить рубец между ними. (А если б не было рубца, так не стали бы весной 1917 года образовываться украинские комитеты и Рада потом.)
Большевики до прихода к власти приняли вопрос без затруднений. В "Правде" 7 июня 1917 года Ленин писал: "мы рассматриваем Украину и другие невеликорусские области как аннексированные русским царем и капиталистами". Он написал это, когда уже существовала Центральная Рада. А 2 ноября 17 года была принята "Декларация прав народов России" - ведь не в шутку же? ведь не в обман заявили, что имеют право народы России на самоопределение вплоть до отделения? Полугодом позже советское правительство просило кайзеровскую Германию посодействовать Советской России в заключении мира и определении точных границ с Украиной - и 14 июня 1918 г. Ленин подписал такой мир с гетманом Скоропадским. Тем самым он показал, что вполне примирился с отделением Украины от России - даже если Украина будет при этом монархической!
Но странно. Едва только пали немцы перед Антантой (что не могло иметь влияния на принципы нашего отношения к Украине!), за ними пал и гетман, а наших силёнок оказалось побольше, чем у Петлюры (вот еще ругательство: "петлюровцы". А это были украинские горожане и крестьяне, которые хотели устроиться жить без нас) - мы сейчас же перешли признанную нами границу и навязали единокровным братьям свою власть. Правда, еще 15-20 лет потом мы усиленно и даже с нажимом играли на украинской мове и внушали братьям, что они совершенно независимы и могут от нас отделиться, когда угодно. Но как только они захотели это сделать в конце войны, мы объявили их "бендеровцами", стали ловить, пытать, казнить и отправлять в лагеря. (А "бендеровцы", как и "петлюровцы", это всё те же украинцы, которые не хотят чужой власти. Узнав, что Гитлер не несёт им обещанной свободы, они и против Гитлера воевали всю войну, но мы об этом молчим, это так же невыгодно нам, как Варшавское восстание 1944 г.)
Почему нас так раздражает украинский национализм, желание наших братьев говорить и детей воспитывать, и вывески писать на своей мове? Даже Михаил Булгаков (в "Белой гвардии") поддался здесь неверному чувству. Раз уж мы не слились до конца, раз уж мы разные в чем-то (довольно того, что это ощущают они, меньшие!) - очень горько! но раз уж это так? раз упущено время и больше всего упущено в 30-е и 40-е годы, обострено-то больше всего не при царе, а после царя! - почему нас так раздражает их желание отделиться? Нам жалко одесских пляжей? черкасских фруктов?
Мне больно писать об этом: украинское и русское соединяются у меня и в крови, и в сердце и в мыслях. Но большой опыт дружественного общения с украинцами в лагерях открыл мне, как у них наболело. Нашему поколению не избежать заплатить за ошибки старших.
Топнуть ногой и крикнуть "моё!" - самый простой путь. Неизмеримо трудней произнести: "кто хочет жить - живите!" Нельзя и в конце ХХ века жить в том воображаемом мире, в котором голову сломил наш последний недалекий император. Как ни удивительно, но не сбылись предсказания Передового Учения, что национализм увядает. В век атома и кибернетики он почему-то расцвёл. И подходит время нам, нравится или не нравится, платить по всем векселям о самоопределении, о независимости - самим платить, а не ждать, что будут нас жечь на кострах, в реках топить и обезглавливать. Великая ли мы нация, мы должны доказать не огромностью территории, не числом подопечных народов, - но величием поступков. И глубиною вспашки того, что нам останется за вычетом земель, которые жить с нами не захотят.
С Украиной будет чрезвычайно больно. Но надо знать их общий накал сейчас. Раз не уладилось за века - значит, выпало проявить благоразумие нам. Мы обязаны отдать решение им самим - федералистам или сепаратистам, кто из них кого убедит. Не уступить - безумие и жестокость. И чем мягче, чем терпимее, чем разъяснительнее мы будем сейчас, тем больше надежды восстановить единство в будущем.
Пусть поживут, попробуют. Они быстро ощутят, что не все проблемы решаются отделением...
А. Солженіцин. Архіпелаг ГУлаг. Том 3. Розділ 2.
  • 0

#23 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 05.05.2011 – 20:25

Перегляд дописуІ Цвях (5.05.2011 20:38) писав:

А Яник розвалює Україну, щоб ми самі пішли на злиття з Росією. Скорочення, підвищення цін на бензин, продукти, квартплату. Самі знаєте.
Але незважаючи на те, що казав у першому пості дядько -=VJ=-, ніякого злиття і приєднання не буде. Про це навіть писав Солженіцин (Архіпелаг ГУлаг). Тому що ми занадто різні з росіянами.
Так, союз з Москвою - це міраж. Тут можливо тільки два варіанти: або вони нас знищать, або станемо вільними (від російського гауляйтера Януковоча).
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.05.2011 – 20:54

Перегляд дописуСонцеслав (5.05.2011 21:25) писав:

Так, союз з Москвою - це міраж. Тут можливо тільки два варіанти: або вони нас знищать, або станемо вільними (від російського гауляйтера Януковоча).

За останні тисячу років українці ще жодного разу не зробили правильний вибір, тому якщо і станемо вільні від одного - потрапимо в кабалу до іншого. Така вже, схоже, наша доля.
А щодо знищення - то з цим у росіян проблем нема. Чечня тому доказ.
  • 0

#25 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 13:31

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2011 21:54) писав:

За останні тисячу років українці ще жодного разу не зробили правильний вибір, тому якщо і станемо вільні від одного - потрапимо в кабалу до іншого. Така вже, схоже, наша доля.
А щодо знищення - то з цим у росіян проблем нема. Чечня тому доказ.
А який вибір зробили би ви будучи лідером української нації в 988, 1240, 1340, 1362 або 1596 році?
Чи існують на планеті вільні нації? Якщо так, то слід вивчати їх досвід.
Чи робили українці правильний вибір за останні 10 000 років? Якщо так, то вивчаймо цей досвід!
Ми створюємо нашу долю.
Те, що росіяни спроможні знищити українців, а китайці здатні знищити росіян - прості арифметичні підрахунки боєзапасів дають зрозуміти.
Тому українці випрацьовують таку ідеологію, яка звільняє і оздоровлює націю таким чином, щоб чужинці про це навіть не здогадувались.
  • 0

#26 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2011 – 15:14

Наводжу посилання на електронні ресурси, скориставшись якими, ви самі можете побачити та почути те, про що довгі роки б’ють в набат ті, в кого совість не спить, і які не займаються влаштуванням виключно свого особистого щастя.

Олександр Лалак:

Сергій Кириченко ч.1:

Сергій Кириченко ч.2:

Ігор Коробов ч.1:

Ігор Коробов ч.2:

Михайло Алтунін:

Чи ми й далі не бачимо, хто проти нас веде війну?
  • -1

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 18:17

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2011 – 21:02) писав:

Народ ділиться:

Війна не на жарт, схоже. Колись ще відносно молодим я був волонтером в кількох організаціях, які так чи інакше підтримували російську спільноту в Україні або ж займалися популяризацією російської культури. Мабуть, тоді і потрапив "на олівець" до різного роду функціонерів цих структур. Перевіряючи електронну пошту нещодавно знайшов лист від цих "товаришів", де пропонувалося взяти участь в проекті "Російський дім" і навіть передбачалася непогана фінансова винагорода.

Я зв'язався з представником - і ось що з цього вийшло. По-перше, мені повідомили, що час змінювати ставлення до Росії та можливого союзу двох братніх народів на просторах інтернету. Поцікавилися - чи є я активним користувачем Мережі і чи відвідую форуми. На що я відповів ствердно. Тоді мені пояснили суть питання. А воно виявилося простим - я вибираю на свій смак 1-2 форуми, де є висока активність, плюс мені рекомендують ще один - де мені необхідно розвивати позитивний імідж Російської Федерації, її лідерів, процесів інтеграції, показувати згубність "західного" вектора розвитку для України, особливо увага приділялася розвінчанню образу Бандери, Шухевича і т. д. Я повинен створювати теми типу - СРСР-2, У Бандери остаточно відібрали Героя, В Україні назріває революція, Сталін як особа в історії, Нікіта Міхалков говорить про об'єднання Росії та Україні. і т.ін.

Мені буде надано методичний матеріал, приблизні "болванки" текстів. Одна з умов - IP-адреса має бути тільки українська. Оплата фіксована, через веб-мані, і премії, якщо теми будуть переходити на інші форуми. Ось така от війна. Після цього я пройшовся по більшості українських форумів і зрозумів, що таких пропозицій було зроблено десятки, а то й сотні - і вони прийняті. Війна з мережі почалася. Боже бережи Україну!

(с)

Що думаєте панове?
З якою метою?
Які шанси?
Що робити?
І де тепер, Ви, пане? Воюєте зі зброєю чи з клавіатурою?
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.10.2014 – 19:45

блін, от би мені грошенят дали, за те що я називаю Бандеру невдахою. а то я дурний безкоштовно то роблю
  • 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 21:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.10.2014 – 19:45) писав:

блін, от би мені грошенят дали, за те що я називаю Бандеру невдахою. а то я дурний безкоштовно то роблю
Вони таких називають - "корисний ідіот".
Зображення
http://inosmi.ru/world/20140211/217426597.html
The Wall Street Journal: Путіну стають в нагоді „корисні ідіоти”

http://espreso.tv/ne..._idioty_yevropy

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.10.2014 – 21:32

• 1

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 23.10.2014 – 08:32

а я вважаю навпаки - корисні для москальського імперіалізму ті ідіоти, що плекають культ невдахи, створений спеціально щоб підтримати з іншого боку москальську лякалку-бабайку. бо якби вишиватніки з одного боку самі себе не називали бандерівцями, то не було б ким лякати ватніків з іншого боку.
  • 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.10.2014 – 19:55

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.10.2014 – 08:32) писав:

корисні для москальського імперіалізму ті ідіоти
Не лише.
  • 0

#32 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 23.10.2014 – 23:53

http://www.reuters.c...N0IC1GE20141023

Потроху світ починає відкривати очі...

Повідомлення відредагував І Цвях: 23.10.2014 – 23:53

• 1

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.12.2016 – 13:43

Цікаві речі зафіксував топікстартер.
  • 0

#34 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 322 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2017 – 10:24

Цитата

Якраз на Різдво в Росії вийшла маніпулятивна, але доволі інформативна, стаття Сергія Карелова "Большой войны не миновать". В ній дається уявлення про дискусію на Заході між прихильниками концепції "Довгого Миру", що уособлюється Стівеном Пінкером, та прихильниками концепції "Великої Війни", що уособлюється Нассімом Талебом (та Вернором Вінджем як творцем уявлення про "технологічну сингулярність").

Походження концепції "Довгого Миру" зрозуміле для широкого загалу: будь-які сценарії близької війни псують бізнес та публічну політику, бо вони знищують у людей мотивації купувати все нові та нові речі, вкладати гроші в цінні папери та обирати тих же самих політиків.

Походження концепції "Великої Війни" мало зрозуміле для широкого загалу: воно є узагальненим уявленням про нестримний і гіперболічний розвиток технологій, коли людство змінюється принципово за багатьма напрямками – виникає штучний інтелект з можливістю його інтеграції з людським мозком (трангуманізм), виникає мережеве єдине людство, яке поглинає всі національно-культурні та економічні бар'єри, людство виходить за межі своєї планети Земля і відокремлюється в зовнішню цивілізацію, виникають принципово нові трансцендентні за своєю суттю мотивації (творчості, дарування, волонтерства), які поглинають мотивації споживання/збагачення.

Саме тому дискусія про Довгий Мир та Велику Війну така принципова.

Старий світ хоче Миру, Новий світ хоче війни.

Ситуація конфлікту концепцій досягла такого рівня, що дискусію щодо цього винесли на симпозіум Нобелевського комітету мира в Бергені 2016-го року.

Вже не вперше Талеб наводить математичні розрахунки, які показують, що насилля в світі зростає.

Вже не вперше Пінкер робить математичні розрахунки, які показують, що насилля в світі зменшується.
НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ?

Насправді Росія готується до минулої війни. І веде війну за те, за що воювали в 20-му столітті. Росіяни досі не зрозуміли, що з ними і нами воюють в іншій війні, на інших рівнях.
Війна 1990-2030 років йде за один ресурс – ЛЮДЕЙ!
  • 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 11.01.2017 – 14:15

Перегляд дописуТимофій (11.01.2017 – 10:24) писав:

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ?

Насправді Росія готується до минулої війни. І веде війну за те, за що воювали в 20-му столітті. Росіяни досі не зрозуміли, що з ними і нами воюють в іншій війні, на інших рівнях.
Війна 1990-2030 років йде за один ресурс – ЛЮДЕЙ!
все вони по своєму правильно воюють. ти би почитав Старікова, він про все це написав ще заздалегіть до цих подій, я ще в 2012 читав що вони оце планують.

не готуються вони до великої війни, вони просто роблять реаліті телешоу для жителів своєї рашки... щоб ті покищо жителі задоволено ставали нежителями і гавкали в правильному ритмі.
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 11.01.2017 – 16:31

що у москалів вийшло не по плану - це звісно ж збитий Боїнг.
А також те, що наші обранці перевиконали москальський план по ліквідації української армії. По телевізору треба було показати війну, а українцям на донбасі настільки не було чим воювати, що москалям довелося бронетехнику з Криму передавати українській армії. а також в Україні не виявилося нацистів-бандерівців, русскій мір в головах жителів України зміцнів аж настільки, що очікуваної москалями громадянської війни ніяк не вдавалося роздмухати. Боєздатними виявилися російськомовні люди, і вийшло зовсім не по плану, війна за русскій мір ведеться не проти очікуваних нацистів бандерівців, а проти російськомовних людей, що виходить абсурдно.

А може хтось думає, що чи то наша армія, чи то поміркована русофільська політика наших обранців не дозволяють москалям дойти до Києва - то згадайте Грузію - чому вони не зайняли Тбілісі? Просто тому, що немає такої задачі.
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 11.01.2017 – 19:53

війна триває Зображення
  • 0

#38 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.01.2017 – 22:03

До чого це давнє фото, неуку?
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 12.01.2017 – 11:22

До того що війна триває
  • 0

#40 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.01.2017 – 22:53

Сьогодні завершив дерашифікацію своїх закладок - видалив нювсру та днем раніше ехо москви.
Як правильно пише Віталій Портніков

Цитата

Российские телеканалы существуют не просто в информационном, но еще и в правовом, конститтуционном пространстве Российской Федерации. Там, где Крым - часть России, где "нас там нет", где подавляющее большинство граждан поддерживает агрессивную, человеконенавистническую политику своей преступной власти. И существовать эти СМИ в легальном поле могут только если придерживаются общих правил. А если нет - то в дело вступает Роскомнадзор. Именно поэтому российским телеканалам - ни "хорошим", не "плохим" - в нашем эфире делать нечего.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua