Перейти до вмісту

Лесик Подерв'янський

Повідомлень в темі: 126

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.09.2006 – 19:31

Перегляд дописуhobit (13.09.2006 14:37) писав:

ждьом-с

ну так, пост за 22 червня, а п`єси нема... :angry1: часу в мене тоді було мізер... ;) але нічо...як напишу, обов`язково викладу :rolleyes:
  • 0

#62 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.09.2006 – 19:34

Перегляд дописуKassandra (13.09.2006 20:31) писав:

ну так, пост за 22 червня, а п`єси нема... :angry1: часу в мене тоді було мізер... ;) але нічо...як напишу, обов`язково викладу :rolleyes:
я такий флудераст, що на дати не дивлюся :angry1: а т пиши-пиши. потім порівняєм з Лесем. можна навіть зробити літературний аналіз його творів, показати ж де примітивізм.
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.09.2006 – 19:53

Напришу, напишу...але найближчі два тижні точно не буде, бо зайнята у волонтаріаті на день міста Львова... :rolleyes:
  • 0

#64 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.09.2006 – 08:09

а ви вважаєте, що та культура, яку Лесь пропагує - не примітивізм? невже воно комусь на користь піде?
Я не сумніваюся, що сміщно споглядати коли хтось в ролі "ідіота" використовує такі "буденні" слова та вирази, при цьому ж більшість з тих, хто таке слухає аж нічим не кращі за героїв творів Леся. Тож виходить що сміються самі з себе... Все ж я не розумію чого має така творчість навчити (особливо молодь, яка як мавпи пародує все сказане)...
  • 0

#65 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.09.2006 – 09:14

Чому воно так тебе дратує?Ніхто ж не заставляє тебе його слухати..
  • 0

#66 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 14.09.2006 – 12:43

Перегляд дописуukrainer (14.09.2006 09:09) писав:

а ви вважаєте, що та культура, яку Лесь пропагує - не примітивізм? невже воно комусь на користь піде?
Я не сумніваюся, що сміщно споглядати коли хтось в ролі "ідіота" використовує такі "буденні" слова та вирази, при цьому ж більшість з тих, хто таке слухає аж нічим не кращі за героїв творів Леся. Тож виходить що сміються самі з себе... Все ж я не розумію чого має така творчість навчити (особливо молодь, яка як мавпи пародує все сказане)...
користь можна вициганити з будь-чого. і сміх з самих себе, і правильних людей, які в 9.00 на роботі, а в 9.10 вже на форумі ;) . це, можна сказати, така собі "крайня сатира". тобто все гіперболізовано і прикручено як найбільше негативу.

Творчість, що має когось шось вчити робиться тільки за гроші. ти думаєш зараз автори підручників пишуть для того, щоб передати свої знання молоді? чи космонавти літають в космос, бо їм цікаво? ні! бо вони з того мають прибуток. а хто пише безкорисливо, то він пише те, що йому подобається і що він хоче писати. і він не розраховує, що ось люди прочитають кавальчик і помчаться на ринки купувати книжки. це література, яка не розрахована на продажу. тому твоя позиція мені не зрозуміла, не подобається не читай :rolleyes:
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.11.2006 – 21:11

Тут питання не в тому подобається чи ні, а в тому чи робить це користь чи шкоду.
  • 0

#68 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.11.2006 – 15:05

Перегляд дописуКиря (5.11.2006 21:11) писав:

Тут питання не в тому подобається чи ні, а в тому чи робить це користь чи шкоду.
література не робить ні користі ні шкоди. це все роблять люди, які читають цю літературу. Вот дибіл взяв, прочитав Ніцше і вирізав всіх християн. То Ніцше винен, шо дибіл читав його праці?
  • 0

#69 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 06.11.2006 – 15:55

..мистецька група Бу-ба-бу, Лесь Подревянський - все це явища доволі неформальні, та в найближчі роки ще не отримують більш однозначної оцінки в сус-ві...
- визнаю, коли був маленьким ідіотиком - купив мп3 Леся..сидів з братом коло компа, врубав голосно колонки, і мене дуже веселило очікування якоїсь реакції від батьків....вже трохи згодом почав задумуватися що під цією купою загальнонеприйнятих слів ховається...
...іноді здається що вся ця лексика у нього є лише понтом...здається що якби він писав самі тіки вульгарні слова, тіпа "ж1па, п1зде4, 5лядь ітп" - і потім сідав перед аудиторією і читав їх підряд протягом певного періоду часу - то було б і то більш ржачно.....
зате головним жанром пост-модерну, в якому нам випало щастя жити - є фарс....по суті це "виганяння" з усього (особливо з себе і осіб з протилежним поглядом)..постійний стьоб і кепкування...якщо Подревянський пише в стилі пост-модернізму, то може ті хто його не сприймають просто "герої не свого часу"?!
ЛП мабуть знайшов щось ідеальне...бо його виступи мають виключно камерний характер, а його творчість популяпризується майже серед всіх класів...якшо багато гопчиків знаходять з чого поржати в його творах - то певно що і їх потаємні чакри були зачеплені творчістю Леся...
...але якщо дивитися на всю цю когорту новітніх писак - то Ірванець мені і то більше подобається.......
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 06:02

Перегляд дописуhobit (6.11.2006 15:05) писав:

література не робить ні користі ні шкоди. це все роблять люди, які читають цю літературу. Вот дибіл взяв, прочитав Ніцше і вирізав всіх християн. То Ніцше винен, шо дибіл читав його праці?
На те вони дибіли...Література, як і будь-яке інше мистецтво, несе інформацію, насичену енергією. Але це мабуть тема іншої розмови.. тут про Леся.
  • 0

#71 Море Почуттів

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 14:39

Люди - людоньки! тік зрозумійте вірно.... в кого є його фота! кортить його побачити.. моїй подрузі...
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2006 – 15:09

Перегляд дописуМоре Почуттів (7.11.2006 14:39) писав:

Люди - людоньки! тік зрозумійте вірно.... в кого є його фота! кортить його побачити.. моїй подрузі...
http://images.google.com.ua/images?hl=ru&a...%BD%D0%BE%D0%BA
  • 0

#73 Море Почуттів

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 17:41

Перегляд дописуzav (7.11.2006 15:09) писав:

Дякую!
а взагалі, якшо по темі! він пише з матюками, але не пошло і примітивно... Мені подобається...
  • 0

#74 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 14.01.2007 – 00:35

Дуже полюбляю читати і слухати Леся! Доречі, я недавно дізнався що він ще й чудовий художник, а на його андеграунд-вистави часто приходить Ліна Костенко.
  • 0

#75 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 09.02.2007 – 02:13

Лесь – художник з родини художників, а також письменник, поет і активний спортсмен, т. ск.: «и жнец и швец и на дуде игрец».
Зараз він в Києві дуже популярний і попасти на його посиденьки не так просто. Один з останніх його віршованих шедеврів, в котрому вбачають гімн невблаганному наступу глобалізації - «Блєск і ніщєта під-сів».
  • 0

#76 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 14:42

Лесь пише високі речі в примітивній обгортці. Для того, щоб зрозуміти, що справді він має на увазі, треба бути досить проникливою людиною. Шкода, що від його п"єс "тащаться" також багато дебілів, які чують в його творчості лише матюки та збочення.
  • 0

#77 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 19.02.2007 – 17:21

Бач, дебіли завжди знайдуть, з чого тащитись...
А подати мистецтво іронії в такій формі, як це робить Лесь, - то справді майстерність володіння словом. але деякі п'єси "розкопати" справді тяжко...
  • 0

#78 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 18:07

Можливо тому, що автор нічого в них не вкладав. Лесь сам зізнавався, що деякі п"єси не мають прихованого змісту.
  • 0

#79 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 19.02.2007 – 19:12

Але всеодно, "шукати те чого нема, щоб довести, що його не існує"("Павлік Морозов") - то цікаве заняття(див, підпис;))
  • 0

#80 Гість_3 0 JI Y Гl lC 0_*

• Гості

Відправлено 28.03.2007 – 16:58

Сказати вам по правдi, не люблю я
Тих *** теревенів, бо не вiрю
У силу слова я, а вiрю в силу ***

порушення пункту 4.7.5. поки без підвищення рейтинґу.
Olexandr

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних