Перейти до вмісту

Лесик Подерв'янський

Повідомлень в темі: 126

#101 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2007 – 12:17

Перегляд дописуfaSolechka (6.04.2007 10:53) писав:

авжеж, унікальний ))) те марення, которИй несе він, може кожен! А ось щось стоющє написати не будь-кому під силу )
О! Тут одна панна вже майже рік намагається щось подібне написати, те, що "може кожен", то чи не бажаєте продемонструвати ваш талант теж?

Перегляд дописуfaSolechka (6.04.2007 11:38) писав:

але він мені таки не подобається, і погоджуватися з вами я не збираюся.
Мені от Муракамі теж не подобається, але це не спонукає мене дописувати у відповідній темі тези на зразок "Муракамі - маленьке нещастя з купою комплексів!!1"(с)zav, еге ж?
  • 0

#102 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.04.2007 – 13:12

zav

Цитата

А Макіавелі з Євангелієм слабо?..
було вже. більше не хочеться.
faSolechka

Цитата

авжеж, унікальний ))) те марення, которИй несе він, може кожен! А ось щось стоющє написати не будь-кому під силу )
такот в тому то ж і справа, що не кожен.

Цитата

ну, шановна, кому краще, а кому і ні ))) я, наприклад, Кафку не люблю, та зате із задоволенням почитаю Маракамі.Так що вже надайте право вибору мені )
то були приклади легендарності, а не поради щодо читання. "МАракамі" не доріс до легендарності.

Цитата

Ні, товарищі,поясніть мені одне! Гаразд, мені не подобається Подер*янський! Гаразд, ви зі мною не згодні. Ваше ставлення відрізняється від мого... добре! гаразд! Але пояснить,навіщо знижувати репутацію?! Я ж, чомусь, не ставлю вам всім мінуси, тому що не згодна з вами?... Чи тому що вас багато, а я одна???.... ну авжеж, найлегше всім разом тиснути на дівчину....яка наважилася з усіма не погодитися...але він мені таки не подобається, і погоджуватися з вами я не збираюся.
спокійно. всього два мінуси з цієї теми, а ви вже нервуєтесь. і чому з усіма. не лише вам він не до вподоби. (і по секрету...мінуси ставлять де коли і за що хотять. моя порада через них не перейматись))
  • 0

#103 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 06.04.2007 – 16:24

zav
Ха, банально ))) і до того ж, я вже і своєї думки висловити не можу??? кумедство )))

Зимова дівчина

не кожен може писати через кожне слово мат( а то і більше) і такі слова, як "жид" ? Ха! Так для цього ще й талант потрібен?? )))) Якщо людина поважає себе і інших і не дозволяє собі цього робити, це не означає ще, що він цього не може )))

ще раз казати? ))) для мене Кафка - пусте місце, а Муракамі(можно і маракамі ))) - справжня легенда ))) все на любителя ))

дякую, люба ))) щоб я без тебе робила, напевно все волосся з нервів повиривала ))
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 17:46

Перегляд дописуfaSolechka (6.04.2007 17:24) писав:

ще раз казати? ))) для мене Кафка - пусте місце, а Муракамі(можно і маракамі ))) - справжня легенда ))) все на любителя ))
Та яка він легенда - то ж комікс! От Коельё - оце легенда, так...
  • 0

#105 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 21:10

Зимова дівчина

не кожен може писати через кожне слово мат( а то і більше) і такі слова, як "жид" ? Ха! Так для цього ще й талант потрібен?? )))) Якщо людина поважає себе і інших і не дозволяє собі цього робити, це не означає ще, що він цього не може )))
от як раз ваша відповідь і є банальною. головне у творчості пана чиїм іменем тему назвали, не сама лайка, а те, що нею виражають. лаятись може кожен, але той кожен не створить того, що створено паном. от і все. (вибачайте, але нагадує мені аргументи а ля всі рок-музиканти наркамани - тому рок слухають наркамани і психи. і байдуже що то за музика і який зміст пісень. рок - ЗЛО!!!)

ви плутаєте смак і легендарність. і аби не зповзати з теми на іншого письменника пропоную обговорювати вашого улюбленця отуто)))
http://www.tereveni....?showtopic=4512
  • 0

#106 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 23.04.2007 – 14:35

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.04.2007 22:10) писав:

от як раз ваша відповідь і є банальною. головне у творчості пана чиїм іменем тему назвали, не сама лайка, а те, що нею виражають. лаятись може кожен, але той кожен не створить того, що створено паном. от і все. (вибачайте, але нагадує мені аргументи а ля всі рок-музиканти наркамани - тому рок слухають наркамани і психи. і байдуже що то за музика і який зміст пісень. рок - ЗЛО!!!)
ви плутаєте смак і легендарність. і аби не зповзати з теми на іншого письменника пропоную обговорювати вашого улюбленця отуто)))
http://www.tereveni....?showtopic=4512

Нехай кожен залишиться при своєму ))) Мені здається, що ви дуже серйозно до всього ставитесь)))
  • 0

#107 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 10:12

коли перший раз слухала аудіозапис Гамлєта думала лусну зі сміху=)
  • 0

#108 BECH

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Там, де нас нема...

Відправлено 12.06.2007 – 01:24

Прикольний чувак. П'єси в нього класні. Його творчість-це повсякденні реалії життя. Трохи перенасичені ненормативною лексикою.

Краще наведу цитату з неофіційного сайту:

Цитата

Приховaнa iронiя та справжня мaйстернiсть словa - ось що зробило його твори культовими серед багатьох українців і не тільки.

Спрaвжнє мистецтво - це декiлькa прошaркiв. Деякi бaчaть тiльки те, що зверху лежить. Освiченa людинa сприймaє все нaбaгaто глибше.

• 0

#109 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.06.2007 – 02:38

Любити Подерев'янського можуть три типи людей:

1) розумомо відсталі дебіли і дегенерати, єдині, хто має право на істину оцінку його творчости. Бо вони розуміють його "творчість" саме такою, яка вона є: вся "дотепність"побудована на матюках і примітивній згадці пісі-попи. алкаші, муляри-гопи, вони тут як тут. для них і ними ж вона й написана.
2) розумово недорозвинені напівінтелектуали, з якими мало дружили в дитинстві, і які майже ніколи не дозволяли собі поматюкатися. Напівінтелектуали, тому так і звуться, що не дуже вірять у свій інтелект, і цілком виправдао. Для напівінтелектуалів, критерієм визначальної творчості є "О! А я ж нічого не зрозумів". Бо в результаті власної заниженої оцінки все що їм стає зрозуміло, одразу потрапляє в категорію невизначних творінь. (Насправді ж великі речі частіше бувають простими і зрозумілими. (Конельо, Муракамі)
Коли режисери вистав грають їх у всі дірки, ставлячі вистави ні про що, вони намагаються заплескати в долоні першими, щоб показати всім, що вони то не матрьошкіни, хехе, і все зрозуміли! А після вистави потайки намагаються догнати, і знайти ж таки Глибокий зміст. Поки це не набридає і вони не облишають цю марну справу.
Ну, це про Кафку, ви зрозуміли. Але є такі, виявляється, що й в Подерев'янському зміст шукають.
Шукайте.
3) Свідомі, (це я). Люди які розуміють чим є творчість Подерев'янського і чим вона приваблює. Іноді дозволяю собі погеготіти. Сходити на негритянську кінокомедію де усією родиною пердять за столом, чи послухати того ж Подорев'янського. Весь гумор побудований за одним принципом, так чого б іноді не розслабитися мізками.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 12.06.2007 – 02:39

• 0

#110 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 18.06.2007 – 12:46

читала, чомусь більше не хочеться :angry2:
  • 0

#111 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 18.06.2007 – 13:03

Мені дуже подобається :angry1: Так я не переношу ненормативної лексики (особливо коли чую від дівчат), але у його творах це мистецтво :angry2:
  • 0

#112 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.06.2007 – 16:49

Мені не подобається, але це не означає, що я не цитую його іноді подумки(коли хтось добряче допече)
  • 0

#113 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 21.06.2007 – 11:00

Перегляд дописуNeorlandina (5.04.2007 23:24) писав:

Оце на вихідних пішли на вилазку до лісу. Там читали Лесика по ролях. Реготав весь ліс. Включаючи якихось персів, шо там були.
Пасіба, Лесику за наше шасліває децтва!

Да, це да.
Ми теж якось Гамлєта ставили. То було просто супер!

Лесь - дуже класний. Не люблю, коли хтось вбачає в його творчості тільки матюки. Часом це така жорстка сатира, така пародія на наше з вами суспільство, що страшно стає.
А часом мене пре зустрічати в житті 100-відсоткових героїв Поді.

А ще часто так хочеться його процитувати, але ж майже ніхто з мого оточення не зрозуміє.
Особливо прикро на парах, коли ні з ким посміятися, коли викладач питає щось на зразок хто такий сфінкс, або що казав Гегель... Або ж коли хтось говорить про свою національність "нє, я укрАінєц"... і це люди, які Подю не слухали...

Карочє, Подерв'янський форева.
Шо не ясно?
  • 0

#114 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 19.08.2011 – 23:04

Як ви ставитесь до його п*єс, ваша думка з цього приводу .

i 

Теми з"єднала

Повідомлення відредагував Kassandra: 22.08.2011 – 10:56

• 0

#115 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.08.2011 – 10:57

i 

Підчистила

• 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.09.2011 – 21:12

Перегляд дописуeliot (20.08.2011 00:04) писав:

Як ви ставитесь до його п*єс, ваша думка з цього приводу .
будучи юним студентом - слухав і фанатів.
заборонений плід солодкий. по порушувати заборону - це як кинути виклик - це прояв сміливості що дає адреналіну. це лиш через те, що батьки забороняють матюкатися. а надалі, дорослічаючи, ми розумієму всю цю фальш заборони певних слів, і що цензура - це не заборона матюків, а заборона правди, а матюки то такі слова, що короткі за звучанням та глибокі за змістом, запросто все пояснюють, та і забороняють їх лише для того, щоб підлітки відчували той адреналін від виклику забороні. аби підлітки не лізли далі, куди не слід. заборона матюків - то засіб відволікти гарячу молодь від справді важливих проблем.
а творчість з матюками - так то описується крилатою фразою: "краткость - сестра таланта" використовуючи короткі слова з глибоким змістом митець робить свій твір легким для сприйняття, і це дуже добре.
  • 0

#117 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 07.10.2011 – 14:49

ох, я ніколи не забуду, як вперше з творчістю Подерев'янського перетнулася!)))
я була в 10 класі, сиділа на алгебрі і мені було страшенно нудно - і тут подруга підсунула книжку. це був "Гамлєт" ;) Це було щось!))) як я стримувалася, щоб, пардон, не заржати вголос!))

мені Лесь подобається. Як митець. і п"єси його подобаються.
  • 0

#118 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 07.10.2011 – 21:12

Перегляд дописуElectra (7.10.2011 15:49) писав:

як я стримувалася, щоб, пардон, не заржати вголос!))
Як сказав би Лесь - а нафіг його стримуватися? жеребцям кобилки подобаються)
  • 0

#119 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 07.10.2011 – 21:19

зате моїй математичці то ніфіга б не сподобалося)
  • 0

#120 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 07.10.2011 – 21:24

Перегляд дописуElectra (7.10.2011 22:19) писав:

зате моїй математичці то ніфіга б не сподобалося)
звідки ти знаєш? а може вона не байдужа до еротичного ржання прєлєсних дєвушек?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних