←  Література

Теревені

»

Лесик Подерв'янський

світлина Andy 01.10.2005

Культурні читомани за такий топік мене б вже давно закопали.....проте в нас тут свобода слова :)

Такщо висловлюйте свої думки;) щодо творчості вищезгаданого майстра гострого пера....

Оскільки тема дещо не підпадає під пункт правил про вживання нецензурної лексики,а тема має право на існування,вводимо певну умову із використанням цитат.Рекомендується оформляти їх як цитати та замінювати певні букви символами.Cassandra
Відповісти

світлина MrGALL 01.10.2005

Лесь мені дуже подобається! :)

Мовчи мавпо, що ти понімаєш! (с)
Відповісти

світлина Germis 01.10.2005

Хоч все і не слухав, але іноді в компанії з друзями можна смачно посміятися. Доречі, скільки цитат з нього натягали. Не кожному фільму або книзі таке світить
Відповісти

світлина Xobb 01.10.2005

Ну дик я дууже чекав цієї теми, бо якось самому її відкривати не хотілося. Десь в неті я бачив опитування на таку тему "Як ви ставитеся до творчості Л.П."
Там більшість людей вважали, що це мовне збочення.

Ну я так не вважаю, бо пан Лесь філософ з великої літери. В його творах висвітлені повсякденні ситуації, які деякі "рафіновані" люди просто не хочуть помічати і тому він їм огидний...

Вони вважають себе інтелігентами. З них можна непогано посміятися, коли підловити їх в ситуації, коли вони поводяться як герої п’єс.

У вухах ще звінить від ахінєї, 
Яка я майже три години слухав.
Як на базарі сери...................
Відповісти

світлина Ластiвочка 01.10.2005

Читала, слухала, десь в неті є його сайт, але ніколи не цитувала його, ніколи не вживаю ненормативну лексику, а читала для загального розвитку. Як особистість і творча натура - цікавий хлопака, і манера написання своєрідна
Відповісти

світлина Xobb 01.10.2005

Ластівочка (2.10.2005 00:20) писав:

Читала, слухала, десь в неті є його сайт, але ніколи не цитувала його, ніколи не вживаю ненормативну лексику, а читала для загального розвитку. Як особистість і творча натура - цікавий хлопака, і манера написання своєрідна

Перегляд допису

Чиати таку літературу мало. її треба зрозуміти. А на рахунок ненормативної лексики, то це персональне горе кожної людини.
Відповісти

світлина Nolex 01.10.2005

Лесь мені подобається.. але це дуже незвичайно людина.. :)
і чомусь в мене враження що він не зов7 нормальний.. навіть пришелепкуватий..
:brovy:
Ото сказанув, як в лужу перднув
:)

а Олеся можна качати звідсіля:
_http://www.doslidy.kiev.ua/
Відповісти

світлина BOLERO 02.10.2005

Просто дуже прикольний дядько! :brovy:
Відповісти

світлина Ластiвочка 02.10.2005

orbit (1.10.2005 23:32) писав:

Чиати таку літературу мало. її треба зрозуміти. А на рахунок ненормативної лексики, то це персональне горе кожної людини.

Перегляд допису

Та читала і слухала, і вистачило...., просто для загального розвитку.... А ненормативна лексика "персональне горе кожної людини", то для мене взагалі дивно таке чути :brovy: Наша мова чудова, співуча, колоритна, то навіщо послуговуватись російським матом, щоб виглядати "пацаватим"(с) в чиїхось очах? Хммм...Чи нормальне це явище коли гурт дівчат стоять і сиплють матюками як лушпинням, цвиркаючи по хлопчачому слиною? Чи коли на всю маршрутку ведуть розмову для "связки" "нах. і бля буду"? Слухала Леся, до речі правильно пишеться його прізвище Подерв"янський, просто для того щоб знати ще й це....
Відповісти

світлина Andy 02.10.2005

Ну ... на рахунок

Цитата

філософ з великої літери
orbit може й перегнув трішки... :brovy: Але загалом підтримую.

І чому не виходять його наступні книжки?Остання здається була"Герой нашого часу"...А далі нічого :)
Відповісти

світлина Xobb 02.10.2005

мені здається, що Лесь перестав писати.. :brovy:
він зараз посиленно займається малюванням.
Відповісти

світлина Andy 02.10.2005

А шкода.... :brovy: Хоча картин його я не бачив, думаю, що писати в нього краще виходить....
Відповісти

світлина Xobb 03.10.2005

AndyR (2.10.2005 22:52) писав:

А шкода.... :brovy: Хоча картин його я не бачив, думаю, що писати в нього краще виходить....

Перегляд допису

Ні. все таки картини він малює краще. В нього в Нью Йорку купують картини.

Цитата

Наша мова чудова, співуча, колоритна, то навіщо послуговуватись російським матом, щоб виглядати "пацаватим"(с) в чиїхось очах? Хммм...Чи нормальне це явище коли гурт дівчат стоять і сиплють матюками як лушпинням, цвиркаючи по хлопчачому слиною? Чи коли на всю маршрутку ведуть розмову для "связки" "нах. і бля буду"? Слухала Леся, до речі правильно пишеться його прізвище Подерв"янський, просто для того щоб знати ще й це....

Давай цю розмову перенесемо у відповідну тему. :)
Відповісти

світлина jack220 29.10.2005

Мені він подобається,класний чувак!!!Творчість його допомагає відпочити....Цим все сказано.......
:yes: :cool1: :)
Відповісти

світлина andrON 20.11.2005

весело доволі...
ось тут качайте, кому треба...
Відповісти

світлина Dead 22.11.2005

Лесь РУЛЕЗЗЗЗ! Дуже люблю.... :rolleyes:
Відповісти

світлина Відьмак 31.12.2005

Цитата

шо вы в нем нашли?

Класного чувака! :) :wacko:
Відповісти

світлина Andy 31.12.2005

Цитата

шо вы в нем нашли?
:wacko: Гарне запитання...нічого не скажеш. Респект domino за пост щодо української мови, проте тут ти неправий. Щоб з насолодою читати Леся необхідно володіти 2 речами: 1. Бути доволі відкритим до специфічної ненормативної лексики і 2. Любити Україну і нелюбити "кацапів"(с). Певно чогось з 2-х тобі не вистарчає:)))) Без образ.
Відповісти

світлина deepfish 01.01.2006

:wacko: Чувак на своїй хвилі!
Відповісти

світлина Пляма 02.01.2006

Думаю, ніхто проти не буде, якщо я трохи цитуватиму (ги....найулюбленіше!)

Кацапи (присвячується національному питанню)
"...Миша: Го, диви, кацапи!
Гриша з московським акцентом: Как погодка в Москвє?
Владімір: Я что-то юмора-то не понял.
Опанас:***ня якась, кацапи всігда такі понятлівиє, а не понімають.
Опанас грізно підходить до Влідіміра: Знімай штани, ї*ати тебе буду
Емел'ян: Позвльте, вы ж не у себя дома!
Миша, Гриша, Опанас і Толя п**дять кацапів. Кацапи кричать дурними голосами.
Надєжда: Жлобы проклятые, я вас ненавижу! Я б вас всех расстреляла!
Опанас п**дить Надєжду: мовчи курва, када мужчини разговарівают.
Зойки стихають. На морі гуде шалений шторм. Кругом лежать побиті тіла кацапів..." (с)

Підтримую думку про те, що Лесь - кльовий чувак........проблеми буденного життя він пропускає через своєрідну призму....і це виходить кумедно....
Відповісти