Перейти до вмісту

Мікрохвильова піч

Повідомлень в темі: 73

#41 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.01.2008 – 17:14

Все шкодить. І повітря і їжа і мобільний телефон. Але є система стандартів, згідно якої все випромінення класифікується по рівню шкоди. Поки виріб не пройде сертифікацію, ніхто його не почне випускати. Шкода зовсім незначна, порівняти хоча б з повітрям у великих містах. Відповідно до умов життя в період глобалізації уся ця шкода, про яку стало модно останнім часом говорити, знаходить своє відображення у середній тривалості життя людей, яка, якби не наші умови життя, як мінімум мала б бути 100 років. Тому, маємо те що маємо.
  • 0

#42 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2008 – 18:31

Перегляд дописуIRo (17.01.2008 12:50) писав:

Та до мене під час приготування не долетить,а от їжа буде вже не та.Дивився може д/ф "О воде".То навіть там було показано вплив на молекули води електромагнітних хвиль-вони зазнавали руйнування.А їжа,як відомо має в своєму складі воду.
тепер понятно чому не можна в штанах носити мобілу, молекули води в яйцях дисоціюють і в результаті отримуються мутовані сперматозоїди з яких зачинаються генії, які знімають фільми типу "Вєлікая тайна вади" :) ;)
  • 0

#43 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 23:49

Важко сприймати інформацію "на віру" :)
Оригінального джерела про шкідливість мікрохвильовок немає.
Це посилання - всього-навсього на інший форум :
http://svetlovodsk.c...fe23eeb3d483fd1

Той інший форум відсилає до якогось "американського братства русскоязичних інвалідів".
Навряд вони є профі у мікрохвильовках ;) .
Причому оригіналу статті мені так і не вдалося знайти.

Тому хотілося б більш аргументованої інфи, якщо є така можливість.
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.01.2008 – 00:21

Та байдуже звідки посилання. Кожен вправі сприймати дописи іншого як того хочеться :)
Ясно ж, що виробники не казатимуть про шкоду, навіть і незначну...Швидко, зручно - так! Але чи пам"ятає хтось як пахнуть домашні пиріжки з печі? як дух хліба чи паски "ходить" хатою чи йде від сусідів? А ми втягуємо і заздримо. Дасть то мікрохвильова пічка?
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 01:13

Добре, в такому разі я вважаю, що за цієї інформації немає підстав вважати мікрохвильовку шкідливою для здоров*я.... :)
  • 0

#46 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.01.2008 – 01:26

Перегляд дописуБлискавиця (18.01.2008 01:13) писав:

Добре, в такому разі я вважаю, що за цієї інформації немає підстав вважати мікрохвильовку шкідливою для здоров*я.... :)
Ой, я тя прошу))) майже в кожній хаті стоїть тільки у вебера і в мене нема)))Але ми собі може купимо
  • 0

#47 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 18.01.2008 – 10:21

Перегляд дописуIRo (17.01.2008 12:50) писав:

Та до мене під час приготування не долетить,а от їжа буде вже не та.Дивився може д/ф "О воде".То навіть там було показано вплив на молекули води електромагнітних хвиль-вони зазнавали руйнування.А їжа,як відомо має в своєму складі воду.
:) ого, в той час як ліпші уми світу б"ються над проблемою діставання з води водню і кисню, телевізійники вже давно все зробили, оце прикол! Нічого, що цей фільм із серії:
-Тайни бєзсмєртія шаманов
-Жидомасони правлять міром
-Атлантида-суперцивілізація інопланетям.
Які ви легковірні :)

Перегляд дописуRomun (17.01.2008 14:50) писав:

В кожного свої уявлення про те що шкідливо, а що не шкідливо. Для когось 0,5л горілки норма, а для мене може бути смертельною дозою.

І не розказуй, що все екрановано. На власні очі бачив як тріщить апаратура від електромагнітного випромінювання мобільника в руках випускника технічного університету зі спеціальності, яка до цього випромінювання має безпосереднє відношення. :)
http://www.all-kremenchug.com.ua/news.php?...02&month=02
Ой, а в мене тріщить в навушниках, коли мобіла дзвонить. Це те, про що ти кажеш? :)
Все шкідливо, я погоджуюсь. Але ж якось треба жити в сучасних умовах.
Мікрохвильовка шкідлива по-мінімуму

Перегляд дописуБоБриК (17.01.2008 17:14) писав:

Все шкодить. І повітря і їжа і мобільний телефон. Але є система стандартів, згідно якої все випромінення класифікується по рівню шкоди. Поки виріб не пройде сертифікацію, ніхто його не почне випускати. Шкода зовсім незначна, порівняти хоча б з повітрям у великих містах. Відповідно до умов життя в період глобалізації уся ця шкода, про яку стало модно останнім часом говорити, знаходить своє відображення у середній тривалості життя людей, яка, якби не наші умови життя, як мінімум мала б бути 100 років. Тому, маємо те що маємо.
+

Перегляд дописуSergiy_K (17.01.2008 18:31) писав:

тепер понятно чому не можна в штанах носити мобілу, молекули води в яйцях дисоціюють і в результаті отримуються мутовані сперматозоїди з яких зачинаються генії, які знімають фільми типу "Вєлікая тайна вади" :) ;)
:lol: Аплодисменти

Перегляд дописуЛастiвочка (18.01.2008 00:21) писав:

Та байдуже звідки посилання. Кожен вправі сприймати дописи іншого як того хочеться :)
Ясно ж, що виробники не казатимуть про шкоду, навіть і незначну...Швидко, зручно - так! Але чи пам"ятає хтось як пахнуть домашні пиріжки з печі? як дух хліба чи паски "ходить" хатою чи йде від сусідів? А ми втягуємо і заздримо. Дасть то мікрохвильова пічка?
Ластівочка, домашні пирожки з печі мають стільки канцерогенів, що тобі і не снилось.
Взагалі, під час будь якої термічної обробки, а особливо димом, утворюється купа канцерогенів.
Мікрохвильовка нічого особливого не робить, просто проводить традиційну термічну обробку іншим шляхом. Правильно сказали, якби в ній такі страшні перетворення відбувались із продуктами, про це би вже давно писали у всіх газетах кожен день і в європі би давно заборонили і звозили все в україну по ціні 10 доларів зв контейнер.
Сонячне світло - теж сильний канцероген. Давайте почнем на сонце гнати. А взагалі, організм досить ефективно бореться із злоякісними новоутвореннями, підтримуйте імунітет в нормі.
Або переселяйтесь в ліси, спіть у барлозі і жуйте сирі корінці - будете здорові. А я в той час ласуватиму копченостями і наплювати мені на тривалість життя - 60 років, і можна здихати - нащо ше 40 років мучитись від хворіб, які з досягненням певного віку неминучі.
Прихильникам д/ф "тайни води" пропоную повертатись у свою галактику андромеди на своїх космічних кораблях, заправлених заговореною бабками-аовитухами водою. :)
  • 0

#48 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 18.01.2008 – 13:29

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 10:21) писав:

;) ого, в той час як ліпші уми світу б"ються над проблемою діставання з води водню і кисню, телевізійники вже давно все зробили, оце прикол! Нічого, що цей фільм із серії:
-Тайни бєзсмєртія шаманов
-Жидомасони правлять міром
-Атлантида-суперцивілізація інопланетям.
Які ви легковірні :)

А нічого що ти цей фільм в очі не бачив, а просто так патякаєш?
У фільми брали участь, розказували про свої дослідження ( в тому числі як бензин водою розбавляти :) ) наступні вчені:
Рустум Рой Професор Пенсильванського університету член міжнародних академій наук (США)
Курт Вютрих Лауреат Нобелівської премії (Швейцарія, США)
Аллоіс Грубер (дослідник Австрия)
Мартін Чаплин Професор, завідуючий лабораторією Лондонського університету
Владімір Воєйков Доктор наук, професор біологічного уфакультету московського державного університету
Константін Коротков Доктор наук професор академік російської академії природніх наук
і т.д.
  • 0

#49 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 18.01.2008 – 13:40

Перегляд дописуRomun (18.01.2008 13:29) писав:

А нічого що ти цей фільм в очі не бачив, а просто так патякаєш?
У фільми брали участь, розказували про свої дослідження ( в тому числі як бензин водою розбавляти :) ) наступні вчені:
Рустум Рой Професор Пенсильванського університету член міжнародних академій наук (США)
Курт Вютрих Лауреат Нобелівської премії (Швейцарія, США)
Аллоіс Грубер (дослідник Австрия)
Мартін Чаплин Професор, завідуючий лабораторією Лондонського університету
Владімір Воєйков Доктор наук, професор біологічного уфакультету московського державного університету
Константін Коротков Доктор наук професор академік російської академії природніх наук
і т.д.
Не патякай сам, бо я бачив.
Що ж, і серед вчених трапляються схиблені на езотериці, велике діло!
  • 0

#50 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 03:04

Ар-Фаразон ну ти печеш!!!! :blink: :) :D
В тему: люди які так переймаються шкодою від електромагнітних хвиль які випромінюють побутові прилади - негайно виключте шкідливі для очей монітори і викиньте з вікна свій комп"ютер. І відріжте нафіг кабель до якого підключені до нету. Він теж випромінює електромагнітні хвилі(хіба що в вас оптика, але вона безсумнівно дуже токсична :D ). І не дивіться по телевізору фільми про воду бо телевізор теж дуже шкідливий. А радіохвилі які пронизують ефір викликають рак простати і грудей :D
Серйозно - яка різниця: жити в своє задоволення років 60 чи жити сірим безрадісним життя а потім ще пару десятиліть бути глухим сліпим маразматиком?
  • 0

#51 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 03:29

Перегляд дописуБлискавиця (17.01.2008 23:49) писав:

Важко сприймати інформацію "на віру" :D
............................................................
Той інший форум відсилає до якогось "американського братства русскоязичних інвалідів".
Навряд вони є профі у мікрохвильовках :D .
:blink: Саме вони і є такі профі! Бо на них, мабудь, випробували микрохвильовки. Після цього вони і стали русскоязичнимі інвалідамі. :)
В мене микрохвильова піч вже років 15. Точніше було три різних печі. Шкідливого впливу від них не помічав.
  • 0

#52 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 12:51

Згідна з думками, що так зараз майже все можна віднести до того, що шкодить :) От зараз пишу допис і шкоджу собі, бо сиджу перед комп'ютером... Зараз маю подзвонити сестрі по мобільному.. Теж шкода :) А згодом піду на кухню і розігрію обід в мікрохвильовці :prapor3: І що тоді робити? :) Треба віднестись до того спокійніше..

Ластiвочка , вдома завжди печемо пиріжки, булочки, домашню паску, пампушки і т.д. :) Згідна з тобою, що цього смаку і запаху не можна замінити і в мікрохвильвці цього не зробиш, та й вона не розрахована на це :) В ній зручно розігрівати. Для цього й використовуєм. Для когось розігріта, підсмажена їжа на пательні може дуже шкодити (це якщо проблеми з травленям :D ), а мікрохвильовка може пригодитись (звісно є і інші виходи в такій ситуації, наприклад, гріти на пару, але це набагато довше)..

Повідомлення відредагував Selena: 21.01.2008 – 12:54

• 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2011 – 01:26

Проблема в тому, що не можу обрати. Вчора довела до сказу продавця-консультаната. Патамушта він ідіот і не може пояснити чим відрізняється одна СВЧ піч від іншої, окрім як по виробникам. Але я не шарю, який виробник краще, та й переплачувати не хочеться,якшо по тим же параметрам можна купити якісну і дешевшу.

І не треба зараз триндіти,що краще купити звичайну духовку. Вона купуватиметься після мікрохвильової і не скоро. Ну і ставити її зараз нікуди.

Отож, мені потрібна СВЧ піч з грилем і конвекцією. Прошу якоїсь поради. Може в когось є такі, поділіться враженням. Сприйму поради на українські інтернет магазини, мені головне модель, я потім і тут знайду.

i 

Kassandra: Теми з"єднала

Повідомлення відредагував Kassandra: 16.01.2011 – 11:35

• 0

#54 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 16.01.2011 – 01:33

В нас була LG якась.
Фідбек - позитивний.
Понтів там дохолєри було але ми їх не юзали. Просто гріли їжу :)
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2011 – 01:36

Відповідь мужика,да(
Функція розігріву і розморожування - то найменше, що мене в ній цікавить. В мене теж вдома якась LG була. Але купували її давно, я вже і не знаю, чи такі продають.
  • 0

#56 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 16.01.2011 – 01:43

У мене була СВЧ, але я від неї відмовився. Там їжа після розігріву швидко охолоджується і втрачає свій смак після розігріву. Що ви хочете? Їжу б*ють струмом! І коли вона працює не можна підходити ближче, ніж на метр. Знаєте, що японські мужики не носять мобільники в кишенях штанів?
  • 0

#57 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 16.01.2011 – 01:46

Вибір печей. Можне ще зменшити коло претендентів, а тоді вже шукати конкретні відгуки.
  • 0

#58 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.01.2011 – 01:54

Купи якусь відомого бренда, але не дуже, мається на увазі під яким не виходить устаткування для професійних поварів. Візьми шось нейтрально корейсько-китайське аля SAMSUNG чи LG. Літраж? Побільше, не соромся, хоча всерівно знайдеться шось таке невпихуєме) Функціонал? Ну як сказати, особисто я люблю функціональні речі, але на ділі нічого крім таймера та потужності на печі не виставляю. От би пічка була з Ethernet та WEB інтерфейсом, тоді б шось би ковиряв.

Цитата

У мене була СВЧ, але я від неї відмовився. Там їжа після розігріву швидко охолоджується і втрачає свій смак після розігріву. Що ви хочете? Їжу б*ють струмом! І коли вона працює не можна підходити ближче, ніж на метр. Знаєте, що японські мужики не носять мобільники в кишенях штанів?
Ну знаєш... в мене все з пічкою нормально скалось, може ти слабо грів. А скільки ж електроенергії та часу можна зберегти в порівнянні з елетроплитою!

Повідомлення відредагував FT232BM: 16.01.2011 – 01:56

• 0

#59 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2011 – 02:01

скільки разів мені сказати, що мене перш за все цікавлять функції грилю та конвекції? можемо ще про шкоду гмо поговорити, але давайте все ж по темі.

Олександре, дякую)

еФТе, за літраж я з чоловіком вже сперечалася гг я хочу побільше,а він питає нашо нам вдома така велика бандура. але його думка нікого не хзвилює, бо він взагалі був впевнений, шо мікрохвильові працюють лише для розігріву чогось. а от в брендах я зооовсім нічого не розумію. Бачила Вітековські(Vitek). Нормальні? Просто їхні ще й дизайном сподобалися. Вчора ледь не купила. але модель,яка мені сподобалася, була в магазині остання, тому і не купили(мені сказали, що останні краще не купувати, типу вони "виставочні" і затаскані).
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 02:57

Перегляд дописуПластун (16.01.2011 01:33) писав:

В нас була LG якась.
Фідбек - позитивний.
Понтів там дохолєри було але ми їх не юзали. Просто гріли їжу :)
+1
Купив найфункціональнішу у 2004, здається, році. Мурижив її як хтів до 2007, досі працює належно у батьків.
У нас зараз Samsung без конвекції 3 роки без нарікань - знущались доволі з нього.
На колишній роботі за три роки добили LG звичайну одну, а інша жива.
Чув, наче Panasonic теж нівроку.
Я би з цих обирав за дизайном, ну, й після обрання ще відгуки пошукав, якось так.
А взагалі:
http://bt.hotline.ua...amsung_bts14d4b
Або на вибір:
http://bt.hotline.ua/gd/61/2900-2638/

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2011 02:01) писав:

еФТе, за літраж я з чоловіком вже сперечалася гг я хочу побільше,а він питає нашо нам вдома така велика бандура. але його думка нікого не хзвилює, бо він взагалі був впевнений, шо мікрохвильові працюють лише для розігріву чогось. а от в брендах я зооовсім нічого не розумію. Бачила Вітековські(Vitek). Нормальні? Просто їхні ще й дизайном сподобалися. Вчора ледь не купила. але модель,яка мені сподобалася, була в магазині остання, тому і не купили(мені сказали, що останні краще не купувати, типу вони "виставочні" і затаскані).
Vitek - це дешевеньке, хоча на свої гроші доволі надійне. Я би на нього дивився або з погляду економії, або в останню чергу.
Спершу обирав би серед цього: http://bt.hotline.ua...19-817-812-826/
Про об’єм мені казали, що краще взяти 27 л, замість 23 л, бо в останній курка чомусь виходить більше вареною, ніж смаженою.
З іншого боку, от ви купуєте духовку і що робитимете з мікрохвильовкою? У нас-то вона поганить дізайнъ кухні, на який нам чхати, але ви зважте. Бо для перебитися до встановлення кухні краще взяти звичайну мікрохвильовку /хіба з грільомъ/ та дешевеньку пароварку - корисніше буде й у господарстві потім згодиться.

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2011 02:01) писав:

скільки разів мені сказати, що мене перш за все цікавлять функції грилю та конвекції? можемо ще про шкоду гмо поговорити, але давайте все ж по темі.
Тема загальна ще й у балачці - туто все за темою, ґґґ.

Повідомлення відредагував zav: 16.01.2011 – 14:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних