Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання

Повідомлень в темі: 249

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.01.2011 – 09:48

Не час і не місце нині з'ясовувати, чи мав рацію Віктор Ющенко, коли без восьми днів рік тому, підписав указ, який сьогодні скасував його наступник. Щодо цього вже зламали не одного списа, написано сотні статей і навіть ціла книжка - "Страсті за Бандерою" . Хто вміє читати - прочитає.

Я не вірю, що Віктор Янукович прочитав хоч одну статтю про провідника ОУН, написану після 1991 року (а до того - й поготів - не до книжок йому було). Найвірогідніше - чув щось страшне про "Бендеру", ну ще Діма, придворний історик блакитної крові, Табачник щось міг розповісти.

Хай там як, історичну відповідальність нестиме президент, а не його почт.

Попередній глава держави говорив довго і плутано, але намагався все пояснити. А цей - коли без суфлера і Ганни Герман - мовчить як кримінальний авторитет на допиті, "западло", розумієте, йому щось пояснювати. (с)Вахтанг Кіпіані
для тих, хто цікавиться цим питанням можна переглянути Анти-Герой Янукович
  • 0

#82 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.01.2011 – 13:12

i 

Почистила

• 0

#83 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.01.2011 – 16:54

Перегляд дописуМеланка (16.01.2011 09:41) писав:

Чули ми вже Кравчука і не раз. Він то НЕ ТАК, то за БЮТ, то ще за когось, хай висловлює свої думки у себе на кухні.
То хитрий хід.
Він про Бандеру нічого не сказав, а лише сказав, що укази Ющенка були законні.
Тимошенко Бандеру і Шухевича не побоялася назвати героями.
  • 0

#84 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 17:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.01.2011 16:54) писав:

То хитрий хід.
Він про Бандеру нічого не сказав, а лише сказав, що укази Ющенка були законні.
Тимошенко Бандеру і Шухевича не побоялася назвати героями.
коли 60% на сході проголосують за неї, а на заході 5%, то вона героєм назве навіть Сталіна :)
  • 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2011 – 18:41

Перегляд дописуOlexandr (16.01.2011 01:37) писав:

Читаю і не знаходжу, може мені треба чогось наковтатись аби з’явилося видіння цитати, де Юлька висловлюється про Бандеру? :)

Досвідчений чекіст Володимир Путін не розглянув на українському прем'єр-міністрі Юлії Тимошенко таємного українського націоналіста та ярого послідовника нинішнього президента України Віктора Ющенка. Незважаючи на свої запевнення про дружбу з Росією, Юлія Тимошенко не лише підтримала Указ президента України Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Героя України, але і запропонувала виховувати нове покоління на прикладі Бандери та інших героїв національного визволення. «Наші діти повинні виховуватися на прикладі тих героїв, які боролися за незалежність України, а не за її розграбування», - заявила Юлія Тимошенко під час перебування в Черкасах. Про це повідомляє сайт "Оглядач". Як стало відомо «Оглядачу», Юлія Володимирівна присвятила національному вихованню цілий блок своєї мови. Похваливши Віктора Ющенка за указ про присвоєння Степану Бандері звання Героя України, Тимошенко запропонувала створити пантеон національних героїв, номером один в якому буде саме Бандера. (c)

Теж саме на відео -

Чекаю несамовито наковтування чогось паном Олександром
  • 0

#86 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 17.01.2011 – 00:02

Коли таке було, то виходить що я помилився щодо висловлення нею такої думки. Хоча на відео вона прямо цього не стверджує.
  • 0

#87 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2011 – 06:32

Перегляд дописуOlexandr (17.01.2011 00:02) писав:

Коли таке було, то виходить що я помилився щодо висловлення нею такої думки. Хоча на відео вона прямо цього не стверджує.

Відео з Черкас у мене нема, звісно, але сама фраза "В цьому питанні я буду продовжувати справу Віктора Ющенко", здається, говорить сама за себе.
  • 0

#88 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 02:44

Торкатись питань, які роз"єднують Україну - завжди вигідно, та ще й щоб відволікти від щоденних проблем...
  • 0

#89 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.01.2011 – 14:30

Ющенко собі придумав таке чудо.
дав Бандері героя. на все це діло були потрачені кошти з бюджету. народні гроші. на юридичні всілякі ньюанси, на сам орден, т.с. ... потім суд постановив що рішення незаконне. на цю судову тяганину теж потрачені гроші. тепер ще й Янукович скасував указ, теж потрачено бабла на папери і т.с....
нам показали цирк. білети за цей цирк вийшли нам достатньо дорого, і нас не питали чи хочемо ми дивитися на цей цирк. ура.
Ющенко прийняв рішення яке визнали незаконним. ну то й що? подумаєш.... Отак всі пять років сидів у кріслі президента, приймав незаконні рішення, витрачав наші гроші на цирк, і зараз теж продовжує тим займатися. і пофіг навіть суд.

ніхто не несе ніякої відповідальності. можна запросто розтрачати народні гроші на всілякий непотріб. гарний приклад для наслідування.
  • 0

#90 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 02:56

Зняттям звання героя з Бандери - нинішня бандовлада плюнула в душу України і українця.

Всі решта хто щось тут млялить - імпотенти по природі. І нема різниц відки пишуть , з москалії чи з хохляндії. І нема різниці про що... Одним словом,хохли - homo-хохляцікус.
  • 0

#91 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 09:08

Перегляд дописуTomis-S (22.01.2011 02:56) писав:

Зняттям звання героя з Бандери - нинішня бандовлада плюнула в душу України і українця.

Всі решта хто щось тут млялить - імпотенти по природі. І нема різниц відки пишуть , з москалії чи з хохляндії. І нема різниці про що... Одним словом,хохли - homo-хохляцікус.
а наданням звання героя Бандері, Ющенко підклав кнопку (канцелярську) на стілець України і кожного українця
  • 0

#92 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 22.01.2011 – 09:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2011 09:08) писав:

а наданням звання героя Бандері, Ющенко підклав кнопку (канцелярську) на стілець України і кожного українця

чого це?
Дуже правильне рішення.
  • 0

#93 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 11:04

Перегляд дописуПластун (22.01.2011 09:19) писав:

чого це?
Дуже правильне рішення.
так ти би з власної кишені виклав гроші на всю цю тяганину. а то гроші взяли з бюджету, з моїх податків, і мене ніхто не спитав. чи хочу я дати гроші на медаль Бандері.
  • 0

#94 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 22.01.2011 – 11:25

Про витрачені гроші це просто абсурд. Витрата на медалі знаходиться десь на 569 місці з того, на що в нас ідуть кошти не за призначенням.
А от, що він ще більше дискредитував цю нагороду, що її вже нагородою і називати не хочеться, а потім дав її дійсно герою, то це взагалі знущання якесь.
І ще сам вигляд тих нагород, з тризубом — за трудові досягнення, а з зіркою — за героїчні вчинки.
  • 0

#95 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 12:15

так звісно, витрати на одну медальку незрівнянно дрібні з усіма іншими витратами. абсолютно вся діяльність Ющенка шкідлива і збиткова, і кошти фантастичні. а крім того на цю медальку потрачено кошти на суд і на відміну указу.. а скільки грошей потрачено на всю цю клоунаду, вже не з держбюджету а з реклами, за яку теж платять прості глядачі ТВ.
А кому воно треба? Бандері треба бути поряд з Литвином? Чи його прихильникам сильно треба щоб десь в музеї лежала медалька Бандери? Треба щоб Бандера був героєм країни? Такої країни як вона оце є? Мабуть що Бандера не за таку країну боровся і не такої країни героєм хотів би бути.
  • 0

#96 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 13:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2011 11:04) писав:

так ти би з власної кишені виклав гроші на всю цю тяганину. а то гроші взяли з бюджету, з моїх податків, і мене ніхто не спитав. чи хочу я дати гроші на медаль Бандері.

А в бюджет гроші звідки потрапляють?
З неба?
Ні, з моєї кишені.
  • 0

#97 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 14:52

і з моєї також, але ти хочеш щоб їх тратили на всяку фігню, а я не хочу. і дуже прикро що мене ніхто не питає. податки з мене збирають не питаючи мене, і витрачають їх не питаючи мене.
  • 0

#98 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 15:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2011 14:52) писав:

і з моєї також, але ти хочеш щоб їх тратили на всяку фігню, а я не хочу. і дуже прикро що мене ніхто не питає. податки з мене збирають не питаючи мене, і витрачають їх не питаючи мене.

Це й називається "державою".
Бо неможливо всіх все спитати. Відповідно керівники держави чинять на власний розсуд. Вчинки бувають хороші і нехороші - присвоєння Бандері звання Героя і встановлення йому пам"ятника - це хороший вчинок. Один із небагатьох зроблених Ющем.
Національна свідомість не ковбаса. Її рукою не помацаєш і в рот не вкинеш, це інвестиція в майбутнє.
  • 0

#99 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 19:21

а можна брати необхідний мінімум, робити необхідний мінімум, і дозволити "пластунам" за власним бажанням скидатися грішми на всілякі там заходи. Але памятники повинні бути лише на могилах!!! ніяких памятників як засобів пропаганди. хай би були статуї вареника і закоханих ліхтарів.
А якщо вже так хочеться створити собі кумира, бронзового ідола, і поклонятися йому - то хай це буде спеціально відведене місце.
ну як отой бюст Сталіна в дворі компартії - хай би там собі ті сектанти на нього молилися і цілували.
  • 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.01.2011 – 19:53

цікаво чи є ще десь такі випадки у світі, щоб Указ Президента держави міг оскаржити якийсь чмошник, рядовий чмошник?хтось знає такі випадки?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних