Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання

Повідомлень в темі: 249

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2011 – 11:57

Перегляд дописушпіц (14.01.2011 12:40) писав:

1.їх і не знатимеш, якщо не звертатимеш увагу на "якість харчування" пересічного громадянина.
2.безперечно. рішуче в тупик.
3.ніколи не вважав російськомовних своїми.
1. я спробувала угледіти зміст в "якості харчування" і якшо ти про те, що по телевізору лише сєрдючка і криве дзеркало і футбол, то ніхто не змушує людей це дивитися, в людини завжди є вибір відмовитися. але якшо ти про тривіальну їжу, то я не зрозуміл шо ти хтів сказати.
2. третій закон діалектики , ага.
3. та то ти не вважав, а українці і російською, і румунською і ще на багатьох мовах говорять.
  • 0

#62 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.01.2011 – 12:16

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 11:57) писав:

1. я спробувала угледіти зміст в "якості харчування" і якшо ти про те, що по телевізору лише сєрдючка і криве дзеркало і футбол, то ніхто не змушує людей це дивитися, в людини завжди є вибір відмовитися. але якшо ти про тривіальну їжу, то я не зрозуміл шо ти хтів сказати.
2. третій закон діалектики , ага.
3. та то ти не вважав, а українці і російською, і румунською і ще на багатьох мовах говорять.
по тв демонструють те, що хаває піпл. піпл класичну музику, вистави, пізнавальну документалістику і тд. нехаває. тому це йде вночі. щоб мати уявлення, що слухає піпл досить мати відкриті вуха в місті.

україна не рухається вперед навіть щоб продовжувати залишатися на місці.

ті що говорять російською та румунською є українцями виключно за паспортом.
  • 0

#63 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 14.01.2011 – 12:36

Мені здається, що ім"я Герой України себе дискредитувало. Його "пороздавали" і героям, і повним покидькам. Чому найбільшими героями наші президенти вважають категорію громадян, яку можна охарактеризувати як "управлінці" - ректори, генеральні і просто директори, голови спостережних рад, начальники та інші керівники. Для більшості поняття герой, це коли під загрозою власного життя врятовано інше, або воно було принесено в жертву, за для боротьби за Українську державу. Та й ще два варіанти Героя. Один орден з тризубом він за труд, інший з зіркою за подвиг. Чому тоді гідним борцям за волю України дали орден за труд. І що робить на іншому ордені зірка. Невже в нас Українців немає своїх символів, чи так потрібно копіювати спадщину СРСР. Лайняна держава, лайняні закони, подвійні стандарти. Все крутиться в голові пісня Тартака "Я не хочу" і текст відповідає на 100% сьогоднішній ситуації

Як уже набридло чути знову і знову
Порожні балачки, пафосні розмови!
"Мова калинова"... "Пісня солов'їна"...
Ще трохи побалакаємо – зникне Україна!
Згубили культуру, забули історію,
Почуваємося зайдами на своїй території.
Віримо чужим, своїм не довіряємо,
Розводимо руками – маємо, що маємо!
Сьогодні братаємося, щоб завтра продати.
Кум іде на кума, брат іде на брата.
Національна ідея як засіб спекуляції.
Здобули державу, втратили націю...
Коли ж у народу більше немає відваги,
Немає власної гордості, немає самоповаги,
Коли кожен за себе у своїй хаті скраю –
У такого народу і героїв немає. Тільки з приходом справжніх патріотичних українських сил, можливе відновлення України і її героїв. Та поки цього нема, у мільйонах українських сердець незважаючи ні на що, існує пам"ять про справжніх героїв. І якісь укази двічі не судимих та їхніх продажних судів нічого не змінять.
  • 0

#64 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.01.2011 – 22:02

Перегляд дописуМеланка (13.01.2011 20:13) писав:

Ахахаха!!! ))
Які сміливіє заяви)) Типу: Галасуйте за меня!
На прикладі кожного противсіха завжди можна продемонструвати їхню загальну тупість.
От на приклад зараз.

Можливі тільки два варіянти:
1) або виступити проти скасування звання героя у Бандери
2) не виступити і промовчати

Якщо Юлька промовчить, то у противсішній макитрі це означатиме підігравання москалям.
Якщо виступить проти, то це означатиме, "ага, хоче щоб за неї проголосували". (справжні чесні політики в уяві противсішні не хочуть, щоб за них голосували і свої думки не озвучують)

Тобто усі можливі в природі варіянти противсішна макитра розцінює як погані, така от хвора логіка. :)

Те, що Юлька виступає за єдину державну, за визнання героєм Бандери, відсутність азарових і табачників у команді - це юлька так замаскувалася. Проникливий противсіх це нюхом знає. Тому не треба йому нічого з цього списку, хай праще російська державна, табачник і азаров, але без приступів параної.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 14.01.2011 – 22:04

• 0

#65 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.01.2011 – 22:36

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (14.01.2011 23:02) писав:

Те, що Юлька виступає за єдину державну, за визнання героєм Бандери, відсутність азарових і табачників у команді - це юлька так замаскувалася. Проникливий противсіх це нюхом знає. Тому не треба йому нічого з цього списку, хай праще російська державна, табачник і азаров, але без приступів параної.

Досить скандалити. Вони вкурсі в котру прірву завели країну, та мовчать ібо каюцця. Перетерпіти ще 4 роки.

Бандера в серці в кожного свідомого українця, ми не забуваєм і шануємо звитягу борців за Україну.

Повідомлення відредагував bamik: 14.01.2011 – 22:44

• 0

#66 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 23:24

Цитата

Як уже набридло чути знову і знову
Порожні балачки, пафосні розмови!
"Мова калинова"... "Пісня солов'їна"...
Ще трохи побалакаємо – зникне Україна!

Не те слово набридло! Зло бере. Ці хохли не тільки історію,пам'ять прадідів, значення св'ятих для українця слів просрали-продали - тепер вони взялися за наше майбутнє. Скоро не буде українцю місця на цій "території" під назвою Україна.

Цитата

Можливі тільки два варіянти:
1) або виступити проти скасування звання героя у Бандери
2) не виступити і промовчати

А ти не думав (той що з хрестиком) що є ще третій варіант , від громадян - 5% , своєрідне ноу-хау? Вивішати вас таких...за язики? Не в прямому , звичайно, язик ваги не витримає , хоч вага там...

Мож написати все , і триндіти не в міру. Що то змінить? Факт є , і він такий - хохли продають Україну. Хохли до влади прийшли, хохлам радять як жити....Тепер залишається заспівати-затужити "ще не вмерла..." Амінь.

А що ж робити Українцеві?
  • 0

#67 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 14.01.2011 – 23:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (14.01.2011 22:02) писав:

Те, що Юлька виступає за єдину державну, за визнання героєм Бандери, відсутність азарових і табачників у команді - це юлька так замаскувалася. Проникливий противсіх це нюхом знає.
Я щось пропустив? Може вона цю думку і перед виборами озвучувала? Ато заднім числом всі розумні і правильні. Он навіть Кучма як проти Януковича висловлюється і за українську мову розпереживався.
  • 0

#68 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 02:45

Перегляд дописуOlexandr (14.01.2011 23:34) писав:

Я щось пропустив? Може вона цю думку і перед виборами озвучувала?
Перед якими?
В демокраичній державі весь час - це час між виборами. Чи ти про самі перші?

Говорила вона це і неодноразово.

Цитата

Ато заднім числом всі розумні і правильні.
Хоч і не заднім а переднім числом, але все одно скажу, що заднє - переднє не має значення, бо на суть нашого питання ніяк не впливає.

Навіть якби вони була нейтральна до цих питань це все одно ставило б її як кращий варіянт у порівнянні з Яником, який небайдуже піклуєтсья про московську. Вчіть логіку і вчіться абстрагуватися від другорядних питань. Ловіть суть.

В наслідок відкидання очевидних істин і пошуку глибинного смислу мисляча людина перекидаєтсяь на противсіха.

Перегляд дописуTomis-S (14.01.2011 23:24) писав:

А ти не думав (той що з хрестиком) що є ще третій варіант , від громадян - 5% , своєрідне ноу-хау?
Йому кажеш є два варіянти: пити воду і не пити, третього нема. А він про 5% процентів, якісь як бабка процентщиця зазомбована, взагалі не чує, не розуміє, не думає.
Ух який дубовий противсіх попався! Клас! Гарний екземпляр. :)

Перегляд дописуTomis-S (14.01.2011 23:24) писав:

Вивішати вас таких...за язики? Не в прямому , звичайно, язик ваги не витримає , хоч вага там...

Мож написати все , і триндіти не в міру. Що то змінить? Факт є , і він такий - хохли продають Україну. Хохли до влади прийшли, хохлам радять як жити....Тепер залишається заспівати-затужити "ще не вмерла..." Амінь.

А що ж робити Українцеві?
А це який чудовий набір потоків свідомости. Прямо як:

"Родился на улице Герцена. В гастрономе № 22. Известный экономист. По призванию своему библиотекарь. В народе — колхозник. В магазине — продавец. В экономике, так сказать, необходим. Это, так сказать, система… эээ… в составе 120-и единиц. Фотографируйте Мурманский полуостров — и получаете te-le-fun-ken."

Хрестоматійний випадок. ;)

Мені цікаво як решта противсішні. Вам не соромно, що ви в одній групі з такими? Це ж клініка. ;)

Перегляд дописуbamik (14.01.2011 22:36) писав:

Досить скандалити. Вони вкурсі в котру прірву завели країну, та мовчать ібо каюцця. Перетерпіти ще 4 роки.
Я думаю не досить, бо мозкова діяльність у них послаблена і пам’ять коротка. Треба нагадувати. Бо ж поцієнти знову граблі побіжуть гуртом топтати.
  • 0

#69 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 09:12

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.01.2011 02:45) писав:

Перед якими?
В демокраичній державі весь час - це час між виборами. Чи ти про самі перші?
Перед останніми звичайно ж. А що, у нас така країна, де всі кажуть і роблять одне й те саме перед, підчас і після виборів? гагага

Говорила вона це і неодноразово.
Пруфлінк!

Навіть якби вони була нейтральна до цих питань це все одно ставило б її як кращий варіянт у порівнянні з Яником, який небайдуже піклуєтсья про московську. Вчіть логіку і вчіться абстрагуватися від другорядних питань. Ловіть суть.
Ну краща, і що з того?
Щось перед виборами вона відмовчалась, аби всім сподобатись, а тепер б’є себе в груди, яка вона патріотка і все таке.
Але ж проникливий юлєфан точно знає, що в неї на думці. Це вже не логіка, це віра.
  • 0

#70 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 13:40

Перегляд дописуOlexandr (15.01.2011 09:12) писав:

Пруфлінк!
Ляпнути "пруфлінк" кожен може. А от відповідати за свої слова - ні. Ну от пруфлінкИ, що далі буде? Вимагаю висновки і корекцію сферичного викриття обманів у вакумі. инакше виходить, що вам факти як горохом об стіну.
про 2 державну:
"Ми будемо всіма силами, які у нас є, в тому числі і парламентськими, захищати Україну від введення другої державної мови", - заявила Юлія Тимошенк http://www.tymoshenk...rticle/w6ex3cmm

про українізацію східних реґіонів:
"Якщо держава трішечки це підштовхне - делікатно і красиво, і в Донецькій області згадають, а не вивчать, українську мову. Ми не вчили. Ми згадували її. Якщо ми почнемо з вами правильно розвивати все українське в Україні, генетична пам'ять спрацює", - сказала Юлія Тимошенко

«Я не допущу навіть слова про те, що, крім української мови, друга мова може бути державною. Це база і основа розвитку України»
http://www.zaxid.net...10/1/22/180449/

Конкретний закон на посаді прем’єра
"Уряд зобов’язав педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів постійно розмовляти українською мовою в робочий час."
Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів N1033 від 30 вересня.
http://dilomova.org.ua/?p=417

Тимошенко профінансувала конкурс української мови
http://galinfo.com.ua/news/77909.html

"ми не дамо навіть поставити питання про будь-яку іншу державну мову - тільки українську, раз і назавжди, за будь-яких обставин ", - заявила Тимошенко
http://newzz.in.ua/ukrain/1148832320-timos...mova-stala.html

про російський флот:
"Я хочу, щоб ви знали, що моя позиція залишається непорушною щодо того, що на території України не може бути ніяких військових чужих баз."

Ну а тепер чекаю висновків, або обґрунтовуйте своє марення "хитра юлька, то все прикидається, щоб нас обманути", або вважаймо вашу тезу спростованою, параноїки. :)

Цитата

Ну краща, і що з того?
"Ну буду я при кращому президенті а не в лайні і що з того?"

Тоді в дискусії треба визначитися з базовими цінностями. Вам лайно на лопаті чи кращого президента?

Це така вада у противсіхів, коли в дискусії зливають, то щоб не визнати неправоту починають зливати базові цінності. Нан зав: "ну заьоронять українську, ну і шо", Олександр: "ну буде гірший президент замість кращого, ну і шо?". У мене у зв’язку з цим питання: про що взагалі ми говоримо, про те як зробити краще чи гірше? Може в нас цілі різні.

Цитата

Щось перед виборами вона відмовчалась, аби всім сподобатись, а тепер б’є себе в груди, яка вона патріотка і все таке.
Не відмовчалась, але знову ж таки, яке це має значення для дискусії?
Вибори це раціональний вибір. Чи ви як бабуся голосуєте за хороших і красівих. От вона падлюка хитра юлька "відмовчалась!!!" тому хай буде хам, і українофоб який невідмовчався.

Цитата

Але ж проникливий юлєфан точно знає, що в неї на думці. Це вже не логіка, це віра.
Різниця між нами, і противсішнею в тому, що я напр. у трактуванні не виходжу за межі сказаного людиною, кожне твердження можна підкріпити цитатою. Тому про мене не можна сказати, що я "проникливий юлєфан". От абинеюльки, вони нюхом вгадують, що насправді думає якийсь кандидат, бачать подвійне дно в телескопі і сферичну брехню у вакумі, тонкі тіла неправди і вони точно знають, що їх хочуть обмануи, і що кандидат думає насправді їм відкрито з кришталевої сфери.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 15.01.2011 – 13:52

• 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2011 – 14:27

i 

Не відхиляйтесь від теми. Про Тимошенко є окрема тема: http://www.tereveni....?showtopic=6141 .

• 0

#72 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 15.01.2011 – 15:45

СВІ†ЛОНОСНИЙ
Сам ти противсіх якщо не бачиш що за твоєю юлею стоять тіж самі люди що й за теперішнім гарантом. Все теж саме, тільки риторика інша.

Говорити можна все що завгодно, а судити потрібно по стравах.
Що вона зробила для визнання того ж Шухевича?
  • 0

#73 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 18:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.01.2011 13:40) писав:

Ляпнути "пруфлінк" кожен може. А от відповідати за свої слова - ні. Ну от пруфлінкИ, що далі буде? Вимагаю висновки і корекцію сферичного викриття обманів у вакумі. инакше виходить, що вам факти як горохом об стіну.
Про мову я не сумнівався. А от по темі Шухевича і Бандери нічого не чути. Чи не тому, що нема чого показати?

Ну а тепер чекаю висновків, або обґрунтовуйте своє марення "хитра юлька, то все прикидається, щоб нас обманути", або вважаймо вашу тезу спростованою, параноїки. :)
Які висновки потрібні? пообґрунтовувати, де вона наобіцяла і не зробила чи що?

Тоді в дискусії треба визначитися з базовими цінностями. Вам лайно на лопаті чи кращого президента?
Вибори ніби як закінчилися, чи ви досі в схроні?

Взагалі-то я можу підкріпити цитатами, що Янукович хоче українську бачити єдиною державною і вступу до НАТО, то ви в це увіруєте відразу і полюбите його так само сильно як і Юлю?

Чи може Юля вся в білому, а Янукович брехун?

Повідомлення відредагував Olexandr: 15.01.2011 – 18:21

• 0

#74 джо

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 19:07

про 2 державну:
"Ми будемо всіма силами, які у нас є, в тому числі і парламентськими, захищати Україну від введення другої державної мови", - заявила Юлія Тимошенк http://www.tymoshenk...rticle/w6ex3cmm

про українізацію східних реґіонів:
"Якщо держава трішечки це підштовхне - делікатно і красиво, і в Донецькій області згадають, а не вивчать, українську мову. Ми не вчили. Ми згадували її. Якщо ми почнемо з вами правильно розвивати все українське в Україні, генетична пам'ять спрацює", - сказала Юлія Тимошенко

«Я не допущу навіть слова про те, що, крім української мови, друга мова може бути державною. Це база і основа розвитку України»
http://www.zaxid.net...10/1/22/180449/

Конкретний закон на посаді прем’єра
"Уряд зобов’язав педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів постійно розмовляти українською мовою в робочий час."
Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів N1033 від 30 вересня.
http://dilomova.org.ua/?p=417

Тимошенко профінансувала конкурс української мови
http://galinfo.com.ua/news/77909.html

"ми не дамо навіть поставити питання про будь-яку іншу державну мову - тільки українську, раз і назавжди, за будь-яких обставин ", - заявила Тимошенко
http://newzz.in.ua/ukrain/1148832320-timos...mova-stala.html

про російський флот:
"Я хочу, щоб ви знали, що моя позиція залишається непорушною щодо того, що на території України не може бути ніяких військових чужих баз."

Це така вада у противсіхів, коли в дискусії зливають, то щоб не визнати неправоту починають зливати базові цінності. Нан зав: "ну заьоронять українську, ну і шо", Олександр: "ну буде гірший президент замість кращого, ну і шо?". У мене у зв’язку з цим питання: про що взагалі ми говоримо, про те як зробити краще чи гірше? Може в нас цілі різні.

Не відмовчалась, але знову ж таки, яке це має значення для дискусії?
Вибори це раціональний вибір. Чи ви як бабуся голосуєте за хороших і красівих. От вона падлюка хитра юлька "відмовчалась!!!" тому хай буде хам, і українофоб який невідмовчався.

Різниця між нами, і противсішнею в тому, що я напр. у трактуванні не виходжу за межі сказаного людиною, кожне твердження можна підкріпити цитатою. Тому про мене не можна сказати, що я "проникливий юлєфан". От абинеюльки, вони нюхом вгадують, що насправді думає якийсь кандидат, бачать подвійне дно в телескопі і сферичну брехню у вакумі, тонкі тіла неправди і вони точно знають, що їх хочуть обмануи, і що кандидат думає насправді їм відкрито з кришталевої сфери.
перестань людям втирати, до її рівня тобі все одно не піднятися.
вона так дбає за українську мову, що з великого кохання вже купу рокув фінансує Вєчєрние Вєсти, що друкуються російською мовою
  • 0

#75 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 01:20

Перегляд дописуOlexandr (15.01.2011 18:18) писав:

Про мову я не сумнівався. А от по темі Шухевича і Бандери нічого не чути. Чи не тому, що нема чого показати?
Читай перший допис.

Цитата

Які висновки потрібні? пообґрунтовувати, де вона наобіцяла і не зробила чи що?
Ваші висновки і тези. Ви щось конкретне доводите чи так язиком на лавці тіліпаєте про те яка погана Юлька по відношенню до сферичного бобра у вакумі.
Тоді давайте поговоримо про країни в які я не поїхав минулого літа.

Цитата

Вибори ніби як закінчилися, чи ви досі в схроні?
Я так бачу розуму в противсіха вистачає прогнозувати події максимум на день вперед. От пройшли вибори і все, більше їх ніколи не буде.
А все що далі покриває парадигма "якось то воно буде..." і "якби ж заття...".

Цитата

Взагалі-то я можу підкріпити цитатами, що Янукович хоче українську бачити єдиною державною і вступу до НАТО, то ви в це увіруєте відразу і полюбите його так само сильно як і Юлю?
Чув, що у противсіхів атрофована частина мозку, яка відповідає за пошук різниці. Кажуть навіть дитячі розмалюйки "знайди 5 відмінностей" вони розв’язати не можуть. Тепер переконуюся, що це не чутки.

Для того, щоб було "так само як Юлю" вам треба не тільки знайти ті цитати які ви обіцяли, але й знищити цитати про "другу державну" і "невступ до НАТО" у Януковича. Тепер дійшла різниця? :)

Що до НАТО, то його позиція зараз чітка - він проти. А те, що він говорив у 2006 зараз неактуально.

Що до мови, то тут здається ви спекулюєте на дешевому формалізмі. Ну буде вона називатися не державна, а регіональна. Тобто ви наслідуєте риторику регіонала, пропонуєте те саме гівно тільки в иншій обгортці.

Цитата

Чи може Юля вся в білому, а Янукович брехун?
Клас, нагадує сварку бабки з сусідкою через паркан. ;)))))))

Який вагомий контраргумент, він просто вивім мене з рівноваги! Порившись у сортах гівна я зрозумів, що в ньому не розбираюся і хоча воно від цього нікуди не зникло я психоролгічно компенсую це запереченням.

Перегляд дописуджо (15.01.2011 19:07) писав:

перестань людям втирати, до її рівня тобі все одно не піднятися.
вона так дбає за українську мову, що з великого кохання вже купу рокув фінансує Вєчєрние Вєсти, що друкуються російською мовою
Ну все, переконав, раз так! то хай буде янукович!

П.С.
Нє, ну нетреба вивчати логіку, щоб інтуїтивно відчувати різну вагу аргументів. Штраф на 500 гр, чи кофіскація майна. Російськомовна газета, чи друга державна.

Ну, в Пєті Кантропа це одне й те саме. А те, що йому розуму забракло побачити очевидну різницю, він не тільки не соромиться сказати, він це ще гордо заявляє, що я в вашій політиці-шмалітиці не розбираюсь і різниці не бачу. Це в нас модно, "нє замарачіватса" і нє буть "сільна умным", хай коні думають і різницю шукають у них голова велика. Пєтя Кантроп він не кінь, щоб думати.
Ну таких же Пєть якісь неосвічені батьки і дурні школи наплодили. Розум в нас ніколи в повазі не був, тільки заздрощі викликав. Проте тупо верещати про родіну і патріотичність, змалку привчали. Тупі патріоти оце бажаний продукт нашого загальмованого постсовєтського суспільства.
Наші олігофрени.

Мені здається це як у дітей анальний період. Фройд казав що коли дитинча вчиться самостійно какати воно дуже пишаєтсья своєю самостійністю і біжить показувати горшочок дорослим, щоб отримати схвадення. От і наш Джо Кантроп теж вирішив показати, що він дорослий, що теж щось читає і знає про погану тьотю Тимошенко, що вона російськомовну газету видає. Нічого, що воно з тим, що підтримує Янукович або із цим списком
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...1523&st=360
списком ніяк не рівноцінне.

Головне ж какашечку мамі з татком показать, хоч маленьку, хоч дрібненьку, а накопати кволу какашечку на погану хитру Юльку.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.01.2011 – 01:32

• 0

#76 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 01:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.01.2011 00:53) писав:

Читай перший допис.
Читаю і не знаходжу, може мені треба чогось наковтатись аби з’явилося видіння цитати, де Юлька висловлюється про Бандеру? :)

Ваші висновки і тези. Ви щось конкретне доводите чи так язиком на лавці тіліпаєте про те яка погана Юлька по відношенню до сферичного бобра у вакумі.
Ну невже не зрозуміло, що вона мені байдужа? Юлєфани не можуть спростувати тезу про те, що у нас політики розповідають і роблять різні речі, залежно від того, є вибори чи немає. Чи є може якісь аргументи проти? А коли немає, то чого намагатися вивернутися від того, що вона висловилась щодо Бандери тільки після виборів, бо до того їй це було невигідно.

Я чув, що у противсіхів атрофована частина мозку, яка відповідає за пошук різниці. Кажуть навіть дитячі розмалюйки "знайди 5 відмінностей" вони розв’язати не можуть. Бачу, що це не чутки.
Ага! Нашепотіли ті ж голоси, що й про визнання Юлькою Бандери.

Що до НАТО, то його позиція зараз чітка - він проти. А те, що він говорив у 2006 зараз неактуально.
Зараз чітка, а завтра вже нечітка. Як висновки робитимемо? Є докази, що вона не зміниться чи знову фантазії на тему "як би я хотів щоб було"?

Який вагомий контраргумент, він просто вивім мене з рівноваги! Порившись у сортах гівна я зрозумів, що в ньому не розбираюся і хоча воно від цього нікуди не зникло я психоролгічно компенсую це запереченням.
А таки вагомий, бо як вона щось каже, то ви вірите, що так і є.
Згадаємо хоча б 1000 гривень компенсації вкладникам Сбєрбанка, скасування призовів, злив виборів у Києві, антиконституційну істерію навколо виборів у Тернополі і зрив чергових місцевих виборів.
  • 0

#77 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 02:08

Перегляд дописуOlexandr (16.01.2011 01:37) писав:

Читаю і не знаходжу, може мені треба чогось наковтатись аби з’явилося видіння цитати, де Юлька висловлюється про Бандеру? :)
Підіть за посиланням, якщо вам так не видно. ;)

Цитата

Ну невже не зрозуміло, що вона мені байдужа? Юлєфани не можуть спростувати тезу про те, що у нас політики розповідають і роблять різні речі, залежно від того, є вибори чи немає.
Тобто Янукович бореться з русифікацією, нагороджує Бандеру і Шухевича?
Я маьуть не осягнув вашу тезу, можете її озвучити, що ви намагаєтесь довести?

Цитата

Чи є може якісь аргументи проти? А коли немає, то чого намагатися вивернутися від того, що вона висловилась щодо Бандери тільки після виборів, бо до того їй це було невигідно.
Мені здаєтсяь що у нашого християнізованого суспільства патологічний перегин у цьому плані, навіть більший ніж хотілось би Ісусу. Я про те, що почувши що хтось хробив як "вигідно" наша людина автоматично записує такого до списку злодіїв. Ні, самому можна робити "вигідно", але коли робить "вигідно" хтось инший, то це злочин! Те, що Юлька висловила свою позицію і їй це окрім того було "вигідно" (анафєма!! анафєма!!!!!) ставить її в один ряд з Януковичем, який "вигідно" крав шапки.

Поясніть будь ласка, чим це їй було "вигідно".
І чому краще було б всім нам, якби їй це було не вигідно.

Цитата

Ага! Нашепотіли ті ж голоси, що й про визнання Юлькою Бандери.
Ага, внємлі голосу здравого смисла! ;)

Цитата

Зараз чітка, а завтра вже нечітка. Як висновки робитимемо? Є докази, що вона не зміниться чи знову фантазії на тему "як би я хотів щоб було"?
Ви не знаєте яка позиція Янука стосовно НАТО? Вам здаєтсья що він завтра її поміняє і побіжить просити прийняти туди Україну?

Цитата

Згадаємо хоча б 1000 гривень компенсації вкладникам Сбєрбанка, скасування призовів, злив виборів у Києві, антиконституційну істерію навколо виборів у Тернополі і зрив чергових місцевих виборів.
Тут є дві відповіди:

1) ваш єдиний кандидат - це ідеальне бобро у вакумі, не вміє розмовляти і рухатися, тому ніколи не бреше і не помиляєтсья

2) а-а-а, ну раз так, раз пообіцяла виплатити 1000 гр. і не виплатила, тада пусть будіт Януковіч.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.01.2011 – 02:09

• 0

#78 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 02:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.01.2011 02:08) писав:

Підіть за посиланням, якщо вам так не видно. :)
А ви ще раз скопіюйте, ато десь загубилося.

Тобто Янукович бореться з русифікацією, нагороджує Бандеру і Шухевича?
Ні

Я маьуть не осягнув вашу тезу, можете її озвучити, що ви намагаєтесь довести?
Теза проста: у наших політиків немає чіткої позиції щодо багатьох питань (мабуть всіх), тому вони залежно від ситуації змінюють свої "погляди".

Мені здаєтсяь що у нашого християнізованого суспільства патологічний перегин у цьому плані, навіть більший ніж хотілось би Ісусу. Я про те, що почувши що хтось хробив як "вигідно" наша людина автоматично записує такого до списку злодіїв. Ні, самому можна робити "вигідно", але коли робить "вигідно" хтось инший, то це злочин!
Ага, звичайно, це ж нормальна практика. Ну змінив політик свої погляди, хом’ячки підтримали, все чудово. Чи не здається вам, що це якось дико?
Чи це теж навід’ємна частина демократичної держави? "Пацан слова дал — слова забрал". От з таких чудових людей, які вам дуже подобаються і виходять тушки у ВР. Гарна ситуація?

Те, що Юлька висловила свою позицію і їй це окрім того було "вигідно" (анафєма!! анафєма!!!!!) ставить її в один ряд з Януковичем, який "вигідно" крав шапки.
Так отож, що не висловила тоді, коли слід було, а "згадала" тільки через рік.

Ага, внємлі голосу здравого смисла! ;)
Так поділіться ж нарешті травою ;)

Ви не знаєте яка позиція Янука стосовно НАТО? Вам здаєтсья що він завтра її поміняє і побіжить просити прийняти туди Україну?
Вже двічі міняв, що завадить втретє/вп’яте/вдесяте?

Повідомлення відредагував Olexandr: 16.01.2011 – 02:28

• 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.01.2011 – 09:39

Цитата

Колишній президент України Леонід Кравчук різко скритикував скасування судами президентських указів, зокрема щодо присвоєння звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Промовляючи в приміщенні Українського Інституту Українського Католицького Уіверститету в Лондоні, пан Кравчук наголосив, що укази президента Ющенка були конституційними.

Втім, перший президент України наголосив, що Віктор Ющенко не провів належної пропагандистської діяльності перед оприлюдненням указів.

Джерело: Українська служба ВВС

• 0

#80 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 16.01.2011 – 09:41

Чули ми вже Кравчука і не раз. Він то НЕ ТАК, то за БЮТ, то ще за когось, хай висловлює свої думки у себе на кухні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних