Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання

Повідомлень в темі: 249

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2011 – 23:41

Перегляд дописуmmykolaj (13.01.2011 23:38) писав:

мені здається більш патріотично буде купити кусок ковбаси якогось місцевого комбінату чим озадачуватись перейменуванням вулиць, тим більше, шо назва то історія, якаби вона не була, але вона БУЛА і ,можливо, варто її такою і зберегти, а не шось видумувати...а всі 150 000 ужгородців такі, чи тікі ті 2-3 випадково зустріті Вами?
може про ковбасу я занадто буквально сприйняв, але вулиці точно не на часі....пардон
Я ж здається уточнила, що питання про переіменування вулиць постало по проголошенні незалежності, нє? І питання таки наразі, коли більша половина вулиць: Леніна, 50 років ВЛКСМ, Крупської, 25 років Жовтня і теде.
  • 0

#42 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.01.2011 – 23:44

15 останніх постів -не по сабжу.
Санітара, санітара!
Сабж:
про цінність даної "нагороди" говорить той факт що від неї в свій час відмовилися дійсно герої, такі наприклад як Ліна Костенко.
А герої в серці, ось.

Повідомлення відредагував Dr. Zlo: 13.01.2011 – 23:45

• 0

#43 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 13.01.2011 – 23:46

Перегляд дописуОлеська (13.01.2011 23:41) писав:

Я ж здається уточнила, що питання про переіменування вулиць постало по проголошенні незалежності, нє? І питання таки наразі, коли більша половина вулиць: Леніна, 50 років ВЛКСМ, Крупської, 25 років Жовтня і теде.

ну такі були часи....чи їх не було і то всьо придумано ворогами нації? думаю, якшо ми продовжим запропонований Вами ланцюжок, то теперішній президент має перейменувати всі вулиці Бандери, Шухевича, Коновальця, Дудаєва, Вашингтона- бо ж нєформат))))
  • 0

#44 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.01.2011 – 23:53

Перегляд дописуОлеська (13.01.2011 23:38) писав:

Уявлення я маю. А знанням всієї Галичини не може похизуватись і будь-який пересічний галичанин.
Щоб знати галичан, достатньо в ній жити. І будь-який галичанин знає своїх співбратів краще, ніж будь-який професор з Кієва. Отак-от.
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.01.2011 – 07:48

в розділі новини на теревенях можна почитати і поговорити про Героїв України: Залишилось 253 герої, хто вони?
  • 0

#46 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 14.01.2011 – 08:41

Перегляд дописуЛастiвочка (14.01.2011 07:48) писав:

в розділі новини на теревенях можна почитати і поговорити про Героїв України: Залишилось 253 герої, хто вони?

Хороша стаття.
Читав її на істправді.

Взагалі ставлюся до цього спокійно, бо чекаю цього вже рік. Затягнув Яник.
Наступний президент дасть знову, не переживайте. Підправлять трохи положення і всьо :happy1:
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2011 – 08:46

не розумію нашо ті звання героїв взагалі потрібні. відмінити їх на фік. як і всяких там народних/заслужених артистів і теде.
все одно їх ніхто не знає.
а хто знає - сам вирішить герої вони йому чи ні.
в мого маленького сусіда герой- чоловік-паук. в нього навіть шкільний рюкзак з ним.
  • 0

#48 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 09:01

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 08:46) писав:

все одно їх ніхто не знає.

в мого маленького сусіда герой- чоловік-паук. в нього навіть шкільний рюкзак з ним.

В тому і проблема що народ не знає своїх героїв, і вважають героями всіляких мутантів.
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2011 – 09:07

да у тєбя же всьо наабарот,какой ти нафік танкіст (с)

народ сам має визначати своїх героїв. а не слухати кого президент "назначить". хто сказав, що той президент взагалі має думати однаково зі своїм народом. пфф
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 09:44

Перегляд дописуmmykolaj (13.01.2011 23:46) писав:

ну такі були часи....чи їх не було і то всьо придумано ворогами нації? думаю, якшо ми продовжим запропонований Вами ланцюжок, то теперішній президент має перейменувати всі вулиці Бандери, Шухевича, Коновальця, Дудаєва, Вашингтона- бо ж нєформат))))
Не знаю, скільки Вам років, але питання на засипку: Ви знаєте, що таке 50рВЛКСМ та що таке 25 р Жовтня? Тільки дайте відповідь одразу, буз гуглювання.
Якщо залишити все (не переіменовувати вулиці, не визнавати УПА, не давати звання ні Бандері, ні Шухевичу), то ми зрештою залишимось в СРСР (при незалежній Україні).

Перегляд дописушпіц (13.01.2011 23:53) писав:

Щоб знати галичан, достатньо в ній жити. І будь-який галичанин знає своїх співбратів краще, ніж будь-який професор з Кієва. Отак-от.
Дубль два:

Цитата

Уявлення я маю. А знанням всієї Галичини не може похизуватись і будь-який пересічний галичанин.
Не може добре знати все про франківчан, наприклад, тернополянин. А теж може мати уявлення.
  • 0

#51 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.01.2011 – 09:48

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 09:07) писав:

народ сам має визначати своїх героїв. а не слухати кого президент "назначить". хто сказав, що той президент взагалі має думати однаково зі своїм народом. пфф
народ поняття розтяжиме...
якщо взяти народ 48 млн, то одностайно героїв визначити не вийде.. для половини - одні герої, для іншої інші
  • 0

#52 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:33

Перегляд дописуОлеська (14.01.2011 09:44) писав:

Не знаю, скільки Вам років, але питання на засипку: Ви знаєте, що таке 50рВЛКСМ та що таке 25 р Жовтня? Тільки дайте відповідь одразу, буз гуглювання.
Якщо залишити все (не переіменовувати вулиці, не визнавати УПА, не давати звання ні Бандері, ні Шухевичу), то ми зрештою залишимось в СРСР (при незалежній Україні).

Дубль два:
Не може добре знати все про франківчан, наприклад, тернополянин. А теж може мати уявлення.

Вибачте шо зразу не відписався, але можу поклястись, шо не гуглював))))) колись комсомол і велика жовтнева були в пачьотє, от і називали в честь річниць, бо видно інших героїв небуло)))) визнавати і називати тре, але чи варто перейменовувати? то ж якби корупційна схема, таблички там на домах поміняти і людям клопіт з перереєстраціями за новою адресою...мож маєте знайомих, то спитайте їх як їм було під час варіацій Січневого Повстання-Мазепи-Лаврська?

пси.а шо в профайлі вік ненаписаний?
  • 0

#53 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:34

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 09:07) писав:

народ уже визначив. для більшости героями є Вєрка Сєрдючка, Кролікі і брати Клічки. ага ше Шевченко. ні, не той. якось випадково в маршрутці почув: один молодчик: -у нас Шевченку ставитимуть великий памятник. а йому на то інший: Шевє, шолі? :happy1:

Перегляд дописуФабрегас (14.01.2011 09:48) писав:

народ поняття розтяжиме...
якщо взяти народ 48 млн, то одностайно героїв визначити не вийде.. для половини - одні герої, для іншої інші
а чому лише 48? пиши всі 52. вже 45 стало поки ти тут про стояк теревенив :happy1:
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2011 – 10:39

Перегляд дописушпіц (14.01.2011 11:34) писав:

народ уже визначив. для більшости героями є Вєрка Сєрдючка, Кролікі і брати Клічки. ага ше Шевченко. ні, не той. якось випадково в маршрутці почув: один молодчик: -у нас Шевченку ставитимуть великий памятник. а йому на то інший: Шевє, шолі? :happy1:
ну не всі слухають таку фігню і люблять футбол . чи бокс. де та більшість? але шо більшість неадеквати, так самі ж тому і сприяємо.

я зі спортсменів взагалі лише Дольфа Лунгрена люблю. може його героєм України зробити? шведи ж нам не чужі наче. памятники їм ставили. бгг
  • 0

#55 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:46

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 10:39) писав:

ну не всі слухають таку фігню і люблять футбол . чи бокс. де та більшість? але шо більшість неадеквати, так самі ж тому і сприяємо.

я зі спортсменів взагалі лише Дольфа Лунгрена люблю. може його героєм України зробити? шведи ж нам не чужі наче. памятники їм ставили. бгг

це типу як, вроді і більшість, але опозиція??? шо за... брєд? якшо більшість, то якраз і є норма, хоть вона Вам і противна, але...факти річ уперта)))
  • 0

#56 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:54

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 10:39) писав:

якраз слухають і люблять футбол. в іншому випадку ця країна рухалася б трохи в іншу сторону.

Цитата

ні. краще ввести єдину шведську мову. це рішуче вирішить протистояння україномовних та російськомовних.
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:57

Перегляд дописуmmykolaj (14.01.2011 10:33) писав:

Вибачте шо зразу не відписався, але можу поклястись, шо не гуглював))))) колись комсомол і велика жовтнева були в пачьотє, от і називали в честь річниць, бо видно інших героїв небуло)))) визнавати і називати тре, але чи варто перейменовувати? то ж якби корупційна схема, таблички там на домах поміняти і людям клопіт з перереєстраціями за новою адресою...мож маєте знайомих, то спитайте їх як їм було під час варіацій Січневого Повстання-Мазепи-Лаврська?
Колись були, так колись. Спитайте зараз когось з юнацтва, чи знають вони, що це таке?
Я не кажу переіменовувати все, але не можна залишати всі назви. Хто така Крупська, аби її ім"ям називати вулицю? Хто такий Щорс? - взагалі вигаданий раданською владою герой. Головна вулиця чи не кожного міста - Леніна. Ще одна головна у нашому місті - Горького. Тобто нашу історію творили Ленін (хоча ленін таки відзначився, але не добрими вчинками) і Горький? Афігєть просто.

Перегляд дописуmmykolaj (14.01.2011 10:33) писав:

пси.а шо в профайлі вік ненаписаний?
Не подивилась відразу в профіль, ібо не всі там пишуть правдиву інформацію.)
А Ви часом не зниклий звідси Пінгвінаріум?)
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2011 – 11:26

Перегляд дописуmmykolaj (14.01.2011 11:46) писав:

це типу як, вроді і більшість, але опозиція??? шо за... брєд? якшо більшість, то якраз і є норма, хоть вона Вам і противна, але...факти річ уперта)))
більшість, це більшість. вона не обовязковог має бути правою. бо якшо ти вчений і потрапив на обід тузємцям, то туземців розумними не назвеш ну ніяк.
але будь-яка більшість - норма, так бгг

Перегляд дописушпіц (14.01.2011 11:54) писав:

якраз слухають і люблять футбол. в іншому випадку ця країна рухалася б трохи в іншу сторону.

ні. краще ввести єдину шведську мову. це рішуче вирішить протистояння україномовних та російськомовних.
1. звідки такі висновки?
2. ця країна взагалі кудись рухається? охохо.
3.-мовних. саме так. протистояння своїх проти своїх. як це мило ))))
  • 0

#59 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 11:40

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2011 11:26) писав:

1. звідки такі висновки?
2. ця країна взагалі кудись рухається? охохо.
3.-мовних. саме так. протистояння своїх проти своїх. як це мило ))))
1.їх і не знатимеш, якщо не звертатимеш увагу на "якість харчування" пересічного громадянина.
2.безперечно. рішуче в тупик.
3.ніколи не вважав російськомовних своїми.
  • 0

#60 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 11:51

Перегляд дописуОлеська (14.01.2011 10:57) писав:

Колись були, так колись. Спитайте зараз когось з юнацтва, чи знають вони, що це таке?
Я не кажу переіменовувати все, але не можна залишати всі назви. Хто така Крупська, аби її ім"ям називати вулицю? Хто такий Щорс? - взагалі вигаданий раданською владою герой. Головна вулиця чи не кожного міста - Леніна. Ще одна головна у нашому місті - Горького. Тобто нашу історію творили Ленін (хоча ленін таки відзначився, але не добрими вчинками) і Горький? Афігєть просто.

Не подивилась відразу в профіль, ібо не всі там пишуть правдиву інформацію.)
А Ви часом не зниклий звідси Пінгвінаріум?)

Так вот на скіфських валах, можуть думати, хто такий Шухевич, Бандера, Вашингтон? ну а шо не творили? питання в тому як во це робили- інше питання! забути про них просто неправильно, а юнацтво, доречі, не сильно, але для загального розвитку повинно бути вкурсі про цих одіозних постатей...

про Пінгвінаріума нечув, до Вас приєднався випадково чому і радий)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних