Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання


Повідомлень в темі: 249

#221 Пластун

  хрєновенький генерал

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Волинь

Відправлено 03.05.2011 – 17:55

 Зварич (3.05.2011 16:20) писав:

Мігель служив в Збройних Силах України. Але присягався він там не на вірність Україні, а на вірність іспанським баскам. Ту присягу баскам жодним документом ніхто підтвердити не може, але Пластун в неї вірить...
Тут дискутувати можна хіба психіатрам. Я пас.

Не спригуй (с)
Це все ми обговорили.
Що у спогадах сказано про змінений відносно стандартного тексту присяги, але автентичної копії не можуть знайти.

Так в шо там з "ефективним менеджером Джуґашвілі"? Бо ти щось на Нахтігаль перескочив....
 • 0

#222 Panikovskiy

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 238 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 04.05.2011 – 09:55

 Зварич (2.05.2011 17:17) писав:

Паніковський:
Жодна країна світу в головному документі (Акті проголошення власної незалежності) не брала на себе зобов"язання "Битися разом з Великою Німеччиною за новий лад (нацизм) в цілому світі". Це зробили тільки бандерівці... Ви віртуальний нацист, який в реалі живе в демократичній Іспанії? Цікаве поєднання, чи не так?
Ну от, коли закінчуються аргументи тебе називають "віртуальним" нацистом. Це якась торба, тільки чути допомагали нацистам, допомагали нацистам, допомагали нацистам............ А якщо відкрити очі і прочитати так. "Битися разом з Великою Німеччиною за новий лад (нацизм) в цілому світі" до 22 червня 1941 року допомагав СССР.

Цитата

1 вересня 1939 року гітлерівці напали на Польщу, газета «Правда» повідомила совєтським читачам, що збройний конфлікт між Німеччиною та Польщею розпочався через напад групи польських військовослужбовців на радіостанцію у прикордонному містечку Гляйвіц. Весь світ писав правду, тільки совєтські комуністи передруковували фашистську брехню.

Цитата

8 вересня 1939 року, коли 4-та танкова дивізія німців увірвалася до Варшави, Молотов відправив Ріббентропу вітальну телеграму: «Я отримав Ваше повідомлення про те, що німецькі війська увійшли у Варшаву. Будь-ласка, передайте мої поздоровлення та привітання уряду Німеччини».

Цитата

Після розподілу Польщі совєтські комуністи зустрічали фашистів не лише хлібом-сіллю та гучними бенкетами, а й проведенням спільних парадів. Так, у Бресті парад приймали фашистський генерал Гейнц Гудеріан і совєтський комкор, командир 25-го механізованого корпусу Кривошеїн. У Гродно парад переможців приймав майбутній герой Сталінграда Чуйков. Такі ж паради пройшли у Ковелі та Пінську. Коли гарнізон Брестської фортеці під командуванням польського генерала Костянтина Плісовського відбив усі атаки Гудеріана, останній звернувся за допомогою до Кривошеїна. І совєтська важка артилерія виручила своїх фашистських союзників. Польські жовніри не здались, загинувши від совєтських снарядів та нацистських куль. А які теплі братання відбулися на мосту через Буг між совєтськими та гітлерівськими солдатами! Про це Сталін у телеграмі Гітлеру скаже: «Дружба, скріплена кров'ю».

Цитата

17 червня 1940 року, в день, коли розгромлена Франція запросила перемир'я, Молотов викликав до себе німецького посла Шуленбурга й висловив йому «найтепліші та найщирі привітання Совєтського уряду з приводу блискучих успіхів німецьких збройних сил». У СССР, на відміну від інших країн світу, закрили посольства окупованих Норвегії, Югославії та інших країн.

Цитата

У січні 1940 року було створено «Товариство дружби НКВД-СС». Резидентурам гестапо, що діяли в прикордонних районах, було передано 92 тис. антифашистськи налаштованих польських біженців, тобто, 25% їх загальної чисельності. "Співробітництво" зайшло так далеко, що на вимогу гітлерівського уряду Німеччині було передано й понад 400 німецьких антифашистів-емігрантів.

Цитата

У вересні 1939 року 36 найбільших транспортних кораблів Німеччини, у т.ч. «Бремен», «Нью-Йорк», «Швабен» та інші, переховувалися від англійського флоту в Мурманську. 3 18 серпня по 1 вересня 1940 року совєтські криголами «Лєнін», «Сталін» і «Каганович» почергово й таємно провели з Мурманська до Берингової протоки німецький крейсер «Комет», щоб той вів бойові дії проти англійських торгових транспортів у Тихому океані.

Цитата

Дуже інтенсивно й корисно для нацистів розвивалися торгові стосунки між СССР та Німеччиною. Майже 80% всіх матеріальних засобів, які давали Німеччині можливість вести війну у 1939-1941 роках, постачались із СCСР. Сталінський уряд здійснював масові поставки саме тих дефіцитних матеріалів, без яких неможливим було виробництво літаків, танків, підводних човнів. До початку війни СCСР поставив у Німеччину товарів на 1 млрд. марок більше, ніж Німеччина до СCСР. Останній ешелон із продовольством та сировиною німецькі залізничники прийняли зі станції Брест-Литовськ за кілька хвилин до початку агресії.
Сталін — це той же Гітлер. Вони знайшли один одного, щоб виступити проти цивілізованого світу, а ви звинувачуєте тільки Бандеру, що він "співпрацював" з нацистами. От бачите, які у вас подвійні стандарти.
 • 0

#223 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 04.05.2011 – 18:31

Ого... Так можна процитувати всьго Суворова і сказати "ось бачите?" Ще раз - деза це якісна мішанина фактів та брехні.

Цитата

А якщо відкрити очі і прочитати так. "Битися разом з Великою Німеччиною за новий лад (нацизм) в цілому світі" до 22 червня 1941 року допомагав СССР.
Всі допомагали, поки це було вигідно. Приклад: головними постачальниками техніки були заводи Опель. Гітлер їх націоналізував лише в 1940 році. До 40 і після 45 вони належали і належать Дженерал моторз, американцям. І таких прикладів купа.

Цитата

1 вересня 1939 року гітлерівці напали на Польщу, газета «Правда» повідомила совєтським читачам, що збройний конфлікт між Німеччиною та Польщею розпочався через напад групи польських військовослужбовців на радіостанцію у прикордонному містечку Гляйвіц. Весь світ писав правду, тільки совєтські комуністи передруковували фашистську брехню.
Можливо. Скан газети або пруфлінк в студію.

Цитата

8 вересня 1939 року, коли 4-та танкова дивізія німців увірвалася до Варшави, Молотов відправив Ріббентропу вітальну телеграму: «Я отримав Ваше повідомлення про те, що німецькі війська увійшли у Варшаву. Будь-ласка, передайте мої поздоровлення та привітання уряду Німеччини
Скоріше за все брехня. Бо дипломатична переписка, а 1 вересня посол СРСР питав у поляків, яка потрібна допомога. Арцишевський відмовився, бо не вірив що це вже війна.

Цитата

Після розподілу Польщі совєтські комуністи зустрічали фашистів не лише хлібом-сіллю та гучними бенкетами, а й проведенням спільних парадів
Так. Радянські війська захопили землю, яку Петлюра подарував у 21 році Польщі за напад на Україну. Була поновлена лінія Керзона. Наступ вони почали не разом з Гітлером, а лише після того, як уряд Польщі втік до Румунії, а держава Польща юридично перестала існувати. При цьому, Англія та Франція оголосили війну Гітлеру, а Сталіну - ні.
І все це робилося доволі обережно. Бо офіційно друга світова почалася з нападу Гітлера на Польщу. А реально на цей час у війні вже загинуло декілька мільйонів людей, про яких сьогодні згадувати не вигідно.

Цитата

У січні 1940 року було створено «Товариство дружби НКВД-СС».
Брехня. Теоретично СС могли "дружити" лише з МГБ. А фальшивку про "співпрацю Гестапо і НКВД" вже давно розібрали по реченнях.

Цитата

й таємно провели з Мурманська до Берингової протоки німецький крейсер «Комет»,
Правда. він був задекларований як торгівельне судно. І це єдиний приклад.

Цитата

Дуже інтенсивно й корисно для нацистів розвивалися торгові стосунки між СССР та Німеччиною. Майже 80% всіх матеріальних засобів, які давали Німеччині можливість вести війну у 1939-1941 роках, постачались із СCСР
Брехня. Якщо подивитися цифри з тієї агітки, то виходить десятки ешелонів в день нікелю і ще там чогось. Це фізично неможливо

Цитата

Сталін — це той же Гітлер. Вони знайшли один одного, щоб виступити проти цивілізованого світу
Чому не виступили? Гітлер, Сталін і Бандера - однакові вороги України, тільки масштаби в них різні.

Повідомлення відредагував Зварич: 04.05.2011 – 18:34

 • 0

#224 Пластун

  хрєновенький генерал

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Волинь

Відправлено 05.05.2011 – 15:29

(пічаль)
 • 0

#225 Panikovskiy

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 238 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 05.05.2011 – 18:33

Навіть неспростованих вами фактів вистачить (хоча їх є набагато більше), щоб визнати тісну співпрацю Сталінського СРСР з Гітлерівською Німетчиною. Так що Українцям залишитись осторонь не було ніякої можливості. Більшовики "плідно попрацювали" в Україні, тож логічно що Бандера спробував здобути державу з допомогою Гітлерівської Німетчини, поки нацисти не показали справжнього обличчя відносно Української держави

Цитата

Сталін — це той же Гітлер. Вони знайшли один одного, щоб виступити проти цивілізованого світу

 Зварич (4.05.2011 18:31) писав:

Чому не виступили?
Що за питання, чому не виступили? А хто ж тоді виступив і зробив такий "бардак" в Європі починаючи з 1939 року? І зауважте пліч о пліч, хіба не вони?

 Зварич (4.05.2011 18:31) писав:

Гітлер, Сталін і Бандера - однакові вороги України, тільки масштаби в них різні.
Ви визнаєте Сталіна, Гітлера і Бандеру однаковими ворогами України. То в чому ж полягала ворожість Бандери? В його прагненні вибороти державу для Українців? Можливо бійці УПА для вас теж вороги України? Ви визнаєте тільки героїв, які були з ворогом України Сталіном. А як на рахунок червоних прапорів терору, часом не будете вивішувати на 9 травня з свого балкону?
 • 0

#226 KinoManiak

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 887 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2011 – 19:19

Зварич

Цитата

1 вересня посол СРСР питав у поляків, яка потрібна допомога
Ага, а потім знайшли в Катині кілька тисяч полських офіцерів, яким "допоміг" Сталін.
 • 0

#227 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 06.05.2011 – 18:36

 Panikovskiy (5.05.2011 19:33) писав:

Навіть неспростованих вами фактів вистачить (хоча їх є набагато більше), щоб визнати тісну співпрацю Сталінського СРСР з Гітлерівською Німетчиною.
Так. І тісну співпрацю всіх інших країн теж. Тому що якщо не в стані війни - можна співпрацювати. А деякі країни співпрацювали з Гітлером і під час війни, бо були нейтральними. Ваша Іспанія, наприклад. Це не заборонено. І жодну країну світова спільнота за це не засудила, в тому числі і СРСР.

Цитата

Так що Українцям залишитись осторонь не було ніякої можливості. Більшовики "плідно попрацювали" в Україні, тож логічно що Бандера спробував здобути державу з допомогою Гітлерівської Німетчини, поки нацисти не показали справжнього обличчя відносно Української держави
А я ото думав, навіщо німці звільнили Бандеру з концтабору? Нікого ж не звільняли. Дякую за пояснення - для того, щоб він з ними воював :unsure:

Цитата

Що за питання, чому не виступили? А хто ж тоді виступив і зробив такий "бардак" в Європі починаючи з 1939 року? І зауважте пліч о пліч, хіба не вони?

Кожна країна тягнула ковдру на себе... до війни. Але для всього світу Польща, СРСР, США, Англія, Франція - це країни антигітлерівської коаліції, які разом перемогли нацизм. А у вас Гітлер і Сталін разом бігали і робили бардак по всій Європі... Де ви вчилися? Невже "Ледокол"? Так його і на заході жоден історик не визнає...

Цитата

Ви визнаєте Сталіна, Гітлера і Бандеру однаковими ворогами України. То в чому ж полягала ворожість Бандери? В його прагненні вибороти державу для Українців?
Ні, в його прагненні вибороти маленьку нацистську державу для себе коханого і бути там пожиттєвим фюрером.

Цитата

Можливо бійці УПА для вас теж вороги України? Ви визнаєте тільки героїв, які були з ворогом України Сталіном. А як на рахунок червоних прапорів терору, часом не будете вивішувати на 9 травня з свого балкону?
Я вивішу державний прапор і поздоровлю ветеранів. Ви щось маєте проти, житель Іспанії?;)

Цитата

Ага, а потім знайшли в Катині кілька тисяч полських офіцерів, яким "допоміг" Сталін.
Це вже Фройд. Бандерівці полякам допомагали краще, особливо на Волині, нє?
 • 0

#228 Panikovskiy

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 238 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 09.05.2011 – 10:31

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

Так. І тісну співпрацю всіх інших країн теж. Тому що якщо не в стані війни - можна співпрацювати. А деякі країни співпрацювали з Гітлером і під час війни, бо були нейтральними. Ваша Іспанія, наприклад. Це не заборонено. І жодну країну світова спільнота за це не засудила, в тому числі і СРСР.
також на Нюрнберзькому процесі дії Бандери і УПА не були кваліфіковані як співпраця з нацистами – це питання навіть не розглядалося. Не йдеться про це й у жодному з 42 томів справ. Якщо ми вже так багато знаємо про співпрацю з Гітлерівською Німетчиною до пори до часу багатьох інших країн, то не потрібно постійно закидати і перебільшувати вклад Бандери.

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

А я ото думав, навіщо німці звільнили Бандеру з концтабору? Нікого ж не звільняли. Дякую за пояснення - для того, щоб він з ними воював :)
На той час, німці знали що війну програно і хотіли використати його в якихось своїх цілях, тільки їм відомих. Та не склалося. І хіба це злочин Бандери, що його випустили з концтабору, йому потрібно було вбитись після того, чи як?

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

А у вас Гітлер і Сталін разом бігали і робили бардак по всій Європі... Де ви вчилися? Невже "Ледокол"? Так його і на заході жоден історик не визнає...
не розумію, ви про що ?

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

Ні, в його прагненні вибороти маленьку нацистську державу для себе коханого і бути там пожиттєвим фюрером.
Це вже версія, ніким не підтверджена. Прагнення було одне, здобути Українську державу.

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

Я вивішу державний прапор і поздоровлю ветеранів. Ви щось маєте проти, житель Іспанії?;)
Хоч один ваш допис мене радує. :) Маленьке питання, ветеранів УПА теж? І перестаньте постійно підкреслювати що я в Іспанії. Ви ж про себе взагалі нічого путнього не вказали.

 Зварич (6.05.2011 18:36) писав:

Це вже Фройд. Бандерівці полякам допомагали краще, особливо на Волині, нє?
Не подавайте факти однобічно, самі поляки теж "нівроку допомогли" Українцям на Волині.
 • 0

#229 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 09.05.2011 – 16:56

 Panikovskiy (9.05.2011 11:31) писав:

також на Нюрнберзькому процесі дії Бандери і УПА не були кваліфіковані як співпраця з нацистами – це питання навіть не розглядалося.
Там судили керівництво Рейху. Ідеологія нацизму була засуджена як злочин проти людства. А хто такий Бандера?

Цитата

Якщо ми вже так багато знаємо про співпрацю з Гітлерівською Німетчиною до пори до часу багатьох інших країн, то не потрібно постійно закидати і перебільшувати вклад Бандери.
Не треба ліпити з нього героя. На це питання треба накласти мораторій років на 50, як зробили це іспанці (наприклад).

Цитата

На той час, німці знали що війну програно і хотіли використати його в якихось своїх цілях, тільки їм відомих. Та не склалося.
Склалося. Це не знає лише той, хто не хоче знати. Є купа свідчень (починаючи з Боровця) і документів. Окремо для вас: в Бундесархіві є лист обергруппенфюрера СС Бергера рейхсфюреру СС Гіммлеру "Про активізацію дій націоналістів проти СРСР після моєї зустрічі з Бандерою". І дата - 1944 рік... Так що нікуди він не втік, працював далі.

Цитата

не розумію, ви про що ?
Про розклад сил під час війни. Між союзниками була джентельменська угода: вони не нагадують один одному про "Мюнхенську змову" і про "Пакт Молотова - Рібентропа". Бо не було б змови, не було б і пакту. А змова була таки раніше... Хто проти кого воював:
Зображення

Цитата

Це вже версія, ніким не підтверджена. Прагнення було одне, здобути Українську державу.
Вона підтверджена ідеологією та конституцією націоналістів. Не бачить лише той, хто не хоче бачити.

Цитата

Хоч один ваш допис мене радує. :) Маленьке питання, ветеранів УПА теж?
Ні, це не їхнє свято. В 1945 році вони зробили фатальну помилку. А повинні б були зробити приблизно наступне: сказати "Ми чесно билися за свою землю. Все, стоп, більше ніякої крові. Ми програли". Так робили фіни, поляки. Ось тоді я би їх привітав як справжніх солдат... А вони далі бігали по лісах та вбивали людей, вже як бандити, хоча і розуміли що нічого змінити не можна.

До речі, німці теж ніц не чули про те, що їхня військова частина "Нахтігаль" присягалася комусь іншому. І про Шухевича в них написано чітко - "офіцер військової частини":

http://de.wikipedia.org/wiki/Legion_Ukrain...r_Nationalisten

Зображення
 • 0

#230 Сонцеслав

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 249 повідомлень
 • Місто:Чернівці

Відправлено 10.05.2011 – 15:05

 Panikovskiy (5.05.2011 19:33) писав:

фактів вистачить (хоча їх є набагато більше), щоб визнати тісну співпрацю Сталінського СРСР з Гітлерівською Німеччиною. Так що Українцям залишитись осторонь не було ніякої можливості. Більшовики "плідно попрацювали" в Україні, тож логічно що Бандера спробував здобути державу з допомогою Гітлерівської Німеччини, поки нацисти не показали справжнього обличчя відносно Української держави.
До нападу Третього Рейху на Польщу Великобританія і Франція теж співробітничали з Гітлерівським урядом Німеччини. Навіть згадана Польща отримала шматок Чехословаччини внаслідок Мюнхенської змови ряду європейських країн.
Щоб дати справедливу історичну оцінку дільності Коновальця, Мельника, Бандери, Шухевича слід вимірювати не тільки співпрацю з окупантами, але й вчинки і наміри для політичного звільнення і військової міці української нації.
 • 0

#231 Еней

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 366 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Рогатин

Відправлено 10.05.2011 – 16:08

Краще б чимось корисним зайнялись, а так лише розпалюють міжнаціональну ворожнечу
 • 0

#232 Сонцеслав

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 249 повідомлень
 • Місто:Чернівці

Відправлено 10.05.2011 – 16:19

 Еней (10.05.2011 17:08) писав:

Краще б чимось корисним зайнялись, а так лише розпалюють міжнаціональну ворожнечу
Дайте цю пораду В. В. Путіну.
 • 0

#233 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 12.05.2011 – 19:10

 Сонцеслав (10.05.2011 17:19) писав:

Дайте цю пораду В. В. Путіну.

Націоналізм не може існувати без зовнішнього ворога(с)

Найстрашніший паразит, який може жити в людському тілі - це ідея(с)
 • 0

#234 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6928 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.05.2011 – 19:48

як ви собі уявляєте щоб борці за свободу були героями окупації? а Україна зараз окупована. поки свобода не здобута - зарано нагороджувати героїв.
 • 0

#235 Сонцеслав

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 249 повідомлень
 • Місто:Чернівці

Відправлено 12.05.2011 – 20:15

 Зварич (12.05.2011 20:10) писав:

Націоналізм не може існувати без зовнішнього ворога(с)
Націоналізм починається з поваги до батьків.
 • 0

#236 H-S-H

  Частий гість

 • Заблоковані
 • PipPipPip
 • 48 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 22:09

 Сонцеслав (12.05.2011 21:15) писав:

Націоналізм починається з поваги до батьків.
Ти не вловив посил: нациналісти собі придумують ворогів, шоб існувати. Наступного приходу, комуняко, повторити цитату про нациналістів.
 • 0

#237 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 13.05.2011 – 12:48

 H-S-H (12.05.2011 23:09) писав:

Ти не вловив посил: нациналісти собі придумують ворогів, шоб існувати.
А за браком фантазії приводять їх до влади. :)
 • 0

#238 Sergiy_K

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6889 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:штори

Відправлено 13.05.2011 – 13:37

 Сонцеслав (12.05.2011 21:15) писав:

Націоналізм починається з поваги до батьків.

а, дак це релігія
 • 0

#239 Сонцеслав

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 249 повідомлень
 • Місто:Чернівці

Відправлено 13.05.2011 – 13:44

Путін і Янукович - вороги і поневолювачі української нації. Це обєктивна реальність.
 • 0

#240 Panikovskiy

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 238 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 16.05.2011 – 17:59

 Зварич (9.05.2011 16:56) писав:

Там судили керівництво Рейху. Ідеологія нацизму була засуджена як злочин проти людства. А хто такий Бандера?
Добре, на нюрнберзькому процесі судили керівництво рейху. Та з посіпаками нацистів за військові злочини теж "розібрались", правда тільки з тими кого встигли спіймати. Бандера не втікав і в жодних військових злочинах не був звинувачений.

 Зварич (9.05.2011 16:56) писав:

Не треба ліпити з нього героя. На це питання треба накласти мораторій років на 50, як зробили це іспанці (наприклад).

Ага, вже минуло більше 50 років московського мараторію, де його поливали брудом як хотіли і жодної правди. Можливо настав час правди.

 Зварич (9.05.2011 16:56) писав:

Про розклад сил під час війни. Між союзниками була джентельменська угода: вони не нагадують один одному про "Мюнхенську змову" і про "Пакт Молотова - Рібентропа". Бо не було б змови, не було б і пакту. А змова була таки раніше... Хто проти кого воював:
Це доводить , що рильце у всіх в "пушку"

 Зварич (9.05.2011 16:56) писав:

Вона підтверджена ідеологією та конституцією націоналістів. Не бачить лише той, хто не хоче бачити.
У вас слово націоналізм стало лайливим. А виникнення українського націоналізму було реакцією на національну катастрофу, яка нас спіткала під час визвольних змагань 1917-1921 років. На той час націоналізм був стержнем українського духу. Через це нас не зламали.

 Зварич (9.05.2011 16:56) писав:

Ні, це не їхнє свято. В 1945 році вони зробили фатальну помилку. А повинні б були зробити приблизно наступне: сказати "Ми чесно билися за свою землю. Все, стоп, більше ніякої крові. Ми програли". Так робили фіни, поляки. Ось тоді я би їх привітав як справжніх солдат... А вони далі бігали по лісах та вбивали людей, вже як бандити, хоча і розуміли що нічого змінити не можна.
Я вже це чув, від вашого Марка Солоніна. А ви б хотіли щоб всі склали зброю і здалися "тепленькими". Їхній мужності, незламному духу можна тільки позаздрити. Нам потрібно зізнатися, що найвища мета національного руху-це державність України. " Кожна нова жертва це цеглина у наш національний будинок, бо ніколи людська кров не ллється намарно (отаман Орел) " Не можна здавати усі принципові українські позиції в історії. Хочу ще раз вам сказати. Щоб вбити народ, потрібно знищити його історичну пам"ять . Від зречення героїв визвольної боротьби до зречення України, нації та держави-один крок. І тоді ми втратимо все, в ім"я чого впродовж століть приносились жертви. Хто є патріотом своєї країни, не може відріктися від тих хто боровся за її незалежність. У всьому світі борці за незалежність герої. І тільки ми боїмося і соромимося назвати в голос своїх героїв. На кінець хочу додати одну цитату, бо краще і не скажеш, якщо вже так сумніваємося в наших героях.

Цитата

Тоді взагалі не варто порушувати питання героїзації історичних постатей, пам"ятаючи старе армійське прислів"я:"іншою стороною героїзму є чийсь злочин". Бо у біографіях героїв кожної країни, за баженням можна знайти багато темних і неприємних сторінок.

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних