Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання

Повідомлень в темі: 249

#181 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4202 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 12.02.2011 – 04:28

Перегляд дописуЗварич (11.02.2011 22:57) писав:

Добре, я згоден. Пропоную їх вважати "тєрпілами" британського королівства. І шотланців теж :)
Вибачте, я вас не зрозумів, я не знаю що слово "тєрпілами" означає.

Бо вони не є офіційними.
Ті мови Британії анітрохи не "офіційніші", за мови наших національних меншин. На вінничині є кілька чеських сел, гадаю селяни там можуть у сільраді послуговуватись чеською, отже чеська у нас теж офіційна, подібно до манксу на острові Ман.

Ні, але ставлення до людей показове. Чи не так?
То я з вас трохи понасміхався, я то не серйозно написав. Адже там ясно сказано, яка мова є офіційною. А дві инші мови, які там згадуються, то історичні мови тієї країни, скотс мова рівнинної Шотландії, гельська то мова верховини. Зараз там польськомовних більше, ніж тих, хто ґельською розмовляє, але польська мова, як "офіційна", не згадується B) .

Повідомлення відредагував kalamar: 12.02.2011 – 04:28

• 0

#182 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 12.02.2011 – 23:39

Перегляд дописуTomis-S (12.02.2011 01:19) писав:

Зваричу .Нема такого словосполучення в українській як "Цікава побудова відповіді..."
Кажу тим хто думає , що торським словоблудієм , заб'є тему про Бандеру - ви і мізинця цього чоловіка не варті. Ви пусте місце , хоча б тому що нич не зробили в своєму житті для України.
Он як... А з якого бодуна такі хибні висновки? З власного досвіду? :rolleyes:

Перегляд дописуkalamar (12.02.2011 04:28) писав:

Shit happens©. Welcome to the real life, buddy.

Цитата

Ті мови Британії анітрохи не "офіційніші", за мови наших національних меншин. На вінничині є кілька чеських сел, гадаю селяни там можуть у сільраді послуговуватись чеською, отже чеська у нас теж офіційна, подібно до манксу на острові Ман.
Перелік офіційних мов України в студію! :)

Цитата

То я з вас трохи понасміхався, я то не серйозно написав.
Нічого страшного. Я теж іноді мажорів лікую, хоча і розумію, що вилікує їх лише життя. А поляки ті не є громадянами Британії і ви це добре розумієте. Тому і:

Цитата

польська мова, як "офіційна", не згадується :ggggg:
.
  • 0

#183 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 00:42

Перегляд дописуЗварич (12.02.2011 23:39) писав:

Shit happens©. Welcome to the real life, buddy.
Buddy?!! :ggggg: Ми наче разом свиней ніде не пасли, тому на buddy мені слід образитись, але ладно, можливо ви то по недомислу ужили.
Та я знаю слово терпило із рос. кримінального жаргону. Я не знаю, що таке тєрпило, в тій фразі, в яку ви то слово втулили.

Перелік офіційних мов України в студію! :)
Перелік справді офіційних мов Британії в студію.
Кримськототарській в Криму слід офіційний статус надати, й зобов’язати депутатів кримського парламенту її вивчити. :rolleyes:

Нічого страшного. Я теж іноді мажорів лікую, хоча і розумію, що вилікує їх лише життя. А поляки ті не є громадянами Британії і ви це добре розумієте. Тому і:
Чому? Є й із громадянством. Ви просто занадто ідилічну й далеку від real life картину Британії намалювали. А між тим історія лаланської мови багато в чому подібна до історії української.
http://www.heraldscotland.com/news/educati...hools-1.1014154
http://www.scotslang...ks/view/55/1402
http://www.k-international.com/blog/fighti...uage-in-school/
В Україні здається при вступі до ужгородського університету іспити можна угорською складати. У них нещодавно почали вивчати в школах мову, яка для тієї країни є рідною.

• 0

#184 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 21:05

Перегляд дописуkalamar (13.02.2011 00:42) писав:

Buddy?!! :) Ми наче разом свиней ніде не пасли, тому на buddy мені слід образитись, але ладно, можливо ви то по недомислу ужили.
Ні. "То я з вас трохи понасміхався..."(с) Свиней ніколи не пас, ну і далі по тексту :ggggg:

Цитата

Цитата

Та я знаю слово терпило із рос. кримінального жаргону. Я не знаю, що таке тєрпило, в тій фразі, в яку ви то слово втулили.
Я не я і хата не моя... А навіщо виправдовуватись? Ніхто ж ніби не вимагає? Громадяни не зобов"язані знати дві і більше мов, навіть якщо ті мови є офіційними в одній країні.

Цитата

Перелік справді офіційних мов Британії в студію.
Кримськототарській в Криму слід офіційний статус надати, й зобов’язати депутатів кримського парламенту її вивчити. :rolleyes:
А навіщо відповідати, коли нема що відповісти?

Цитата

Чому? Є й із громадянством. Ви просто занадто ідилічну й далеку від real life картину Британії намалювали. А між тим історія лаланської мови багато в чому подібна до історії української.
Це як? Типу боротьба з окупантами? Так в УеРеСеРі українська теж була єдина державна і всі її вчили, тоталітаризьм бо. А ми і далі живемо в совку - "зобов"язати", "заборонити" і т. п.

Цитата

В Україні здається при вступі до ужгородського університету іспити можна угорською складати. У них нещодавно почали вивчати в школах мову, яка для тієї країни є рідною.
Можливо. Закарпатці завше були толерантними хлопцями... Знаю лише, що в них вже років десять після 3 курсу студенти тікають від нашої "незалежності" вчитися до Угорщини і вже не повертаються.

І взагалі, по Бандері щось буде? Чи ні? :lol:

Зображення
  • 0

#185 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 21:29

Перегляд дописуЗварич (13.02.2011 21:05) писав:

Це як? Типу боротьба з окупантами? Так в УеРеСеРі українська теж була єдина державна і всі її вчили, тоталітаризьм бо.
А це так, що ви вроїли собі в голову якійсь химерні ідеї, наче мова не важить, й на підтвердження ваших ідей привели країну, яка підтверджує якраз протилежне вашим ідеям. Подумайте самі, Шотландський парламент хоче урівняти ґельську із англійською не зважаючи на те, що ґельську тільки 1% відсоток населення знає, лише на тій підставі, що ґельська національна мова. В Британії і в Шотландій якраз багато хто то не сприймає, й звинувачує партії, які то підтримують, у надмірному націоналізмі.

А ми і далі живемо в совку - "зобов"язати", "заборонити" і т. п.
Ланки ви не дивились, бо знали би, що британці тоді теж у совку живуть.
http://www.k-international.com/blog/fighti...uage-in-school/

just in time for Robert Burn’s birthday, a group of more than 80 academics and language activists released an open letter to Michael Russell, the Scottish Education Secretary, calling for increased, compulsory study of the Scots language and Scots literature in Scottish schools.

Помічаєте там слово compulsory.

Вам треба до французів з’їздити, й розповісти їм, як правильно мовну політику проводити, бо Брюссель скоро повністю франкомовним буде.

І взагалі, по Бандері щось буде? Чи ні? :rolleyes:
По Бандері Tomis-S вище уже все сказав.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.02.2011 – 21:30

• 0

#186 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 22:52

Зображення
Панове, зварєдж вже какбе й намікає, світе тулзою... (не оштрафують, зваричу? видно нестача кадрів шо дозволяють так нахабніти)
ви ще досі шось йому доводите?
  • 0

#187 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 23:35

Перегляд дописуkalamar (13.02.2011 21:29) писав:

А це так, що ви вроїли собі в голову якійсь химерні ідеї, наче мова не важить,
Не "вроїв", а надивився і наслухався. Юридично до устрою держави кількість мов не має ніякого значення. Це факт. А далі все схоже на "а пагаваріть?".

Цитата

й на підтвердження ваших ідей привели країну, яка підтверджує якраз протилежне вашим ідеям. Подумайте самі, Шотландський парламент хоче урівняти ґельську із англійською не зважаючи на те, що ґельську тільки 1% відсоток населення знає, лише на тій підставі, що ґельська національна мова. В Британії і в Шотландій якраз багато хто то не сприймає, й звинувачує партії, які то підтримують, у надмірному націоналізмі.
Де ви побачили щось протилежне моїм "ідеям"? Так вже давно весь світ живе. Громадяни говорять якоюсь мовою? Все, держава їх слухає.

Цитата

Ланки ви не дивились, бо знали би, що британці тоді теж у совку живуть.

Помічаєте там слово compulsory.
Дивився, помічаю. Ввели? Обов"язкове вивчення двох мов? Може ще 3 - 4 - 5 зроблять? І головне, з якого класу? Бо будь-який психолог скаже, що до 8-10 років дитині бажано вчитися РІДНОЮ мовою, інакше ай кью різко падає і ще там щось, не пам"ятаю.

Цитата

Вам треба до французів з’їздити, й розповісти їм, як правильно мовну політику проводити, бо Брюссель скоро повністю франкомовним буде.
За останні два роки три рази був. Навіть в арабському кварталі :) Враховуючи, що у 19 сторіччі за іншу мову на вулиці тупо вбивали, то вони небагато досягли. Вчать бретонську, ще там якусь, декларації в Парижі приймаються навіть англійською, перекладачі за рахунок держави, а південь то взагалі французько-італійсько-іспанська мішанина з курортів.

Цитата

не оштрафують, зваричу? видно нестача кадрів шо дозволяють так нахабніти)
Валєра, ти Фаріон чув? З таким ім"ям тобі тіко чумадан-вакзал-расєя :rolleyes:
  • 0

#188 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 01:33

Перегляд дописуЗварич (13.02.2011 23:35) писав:

Не "вроїв", а надивився і наслухався. Юридично до устрою держави кількість мов не має ніякого значення. Це факт. А далі все схоже на "а пагаваріть?".
Нема жодної європейської держави, яка тією чи иншою мірою не регулює державні чи офіційні мови, й яка видає офіційні документи якими попало мовами.

Де ви побачили щось протилежне моїм "ідеям"? Так вже давно весь світ живе. Громадяни говорять якоюсь мовою? Все, держава їх слухає.
Ви мені покажіть, що там ваші ідеї підтверджує? Невже до вас не дійшло, що в Шотландії ґельська й скотс не якісь там мови, якими громадяни розмовляють, а історично національні мови. Й саме тому, що то історично національні мови, деякі національні партії їх просувають. Скотс для Шотландії, то те саме, що українська для України. Там практично немає громадян, які не знають англійської, й ґельська саме із національних мотивів просувається. Особливо насмішило про скотс, як офіційну мову. Справа в тому, що не існує скотсу, як деякої наддіалектної мови, в якій є офіційний варіант, на якому офіційні документи можна писати. Існує ряд діалектів.

Дивився, помічаю. Ввели? Обов"язкове вивчення двох мов? Може ще 3 - 4 - 5 зроблять? І головне, з якого класу? Бо будь-який психолог скаже, що до 8-10 років дитині бажано вчитися РІДНОЮ мовою, інакше ай кью різко падає і ще там щось, не пам"ятаю.
А яка мова рідна для них? Пропонуєте їм не вивчати англійської :rolleyes:? Скотс - то їхня розмовна мова.

За останні два роки три рази був. Навіть в арабському кварталі :) Враховуючи, що у 19 сторіччі за іншу мову на вулиці тупо вбивали, то вони небагато досягли. Вчать бретонську, ще там якусь, декларації в Парижі приймаються навіть англійською, перекладачі за рахунок держави, а південь то взагалі французько-італійсько-іспанська мішанина з курортів.
Мій знайомий якось скаржився, що в міжнародному аеропорту вперто відмовляльсь розуміти його англійську.

Читайте отут.

Art. 2. - La langue de la République est le français
L'emblème national est le drapeau tricolore, bleu, blanc, rouge.
L'hymne national est la Marseillaise.
La devise de la République est "Liberté, Égalité, Fraternité".
Son principe est : gouvernement du peuple, par le peuple et pour le peuple.

А регіональні мови - то регіональні мови.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.02.2011 – 01:41

• 0

#189 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 17.02.2011 – 17:29

Вищий адмінсуд призупинив провадження у справі стосовно позбавлення Романа Шухевича звання Героя України.
  • 0

#190 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 00:42

Ну то поки ви всі тут сперечаєтесь про ....х.з.щ. верну вас до реальності . Шухевич герой нації. Нації українців. В серцях українців.

Охвіційно спромігся це визнати (і підписати президентський указ) лише один. Оцінку ,цьому одному ,народ вже дав і продовжує давати.

Тепер, на арену піпець-країни виступив інший і (охвіційно) намагається це відмінити.

А де ж народ , де самосвідомість , де батьківська правда? Де дідівська правда? Чому могили прадідів мовчать? Тому що їх нема. У хохлів є сьогодення. У хохлів є надія що їх діти будуть жити краще , у хохлів є підсвідомий страх за своє майбутнє. Хохли думають що зможуть купити краще життя собі і своїм дітям. Вони так роблять майже 300 років...а живуть як раби. Вже і могили своїх дідів , та навіть батьків забули женучись за примарою рабського щастя, а все не виходить, все "какосьнетакось"

Земля вже цурається цих виродків. І вони її продають. Хохли, хохли. Де ж ваше щастя? Може в степу? На волі? Сьогодні тут все зжер і все запоганив- засрав , завтра там. Може так? Бо тут вам місця для вашої україни(хохляндії) нема. Вже нема. Людей багато...а ресурсів все меншає і меншає. І хочеться, розуміючи це , по розуму , для майбутнього своїх діточок, діяти і жити... Так тут хохли з своїм примітивізмом. Вирубати , викопати , викачати...поки є. А там...

Це тільки малий екскурс в те , про що говорив Шухевич , за що боровся і за що загинув. А ви тут полеміку розвели. Ну... як іудеї їй богу. Хоча вони себе називають жидами. Ще євреями.
  • 0

#191 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.02.2011 – 07:22

а от у мене нема такої болячки - кидатися з одної крайнощі в іншу. в мене нема такого нестримного бажання нести квіти памятнику Іллічу, а потім повернутися і понести квіти памятнику Шухевичу. Я не прагну лизати дупу москалям, а потім лизати дупу німцям, щоб москалі приревнували. так що іди ти разом зі своїми Шухевичем і бандерою на три веселі російські букви.
  • 0

#192 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 08:55

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.02.2011 07:22) писав:

а от у мене нема такої болячки - кидатися з одної крайнощі в іншу. в мене нема такого нестримного бажання нести квіти памятнику Іллічу, а потім повернутися і понести квіти памятнику Шухевичу. Я не прагну лизати дупу москалям, а потім лизати дупу німцям, щоб москалі приревнували. так що іди ти разом зі своїми Шухевичем і бандерою на три веселі російські букви.
Зате дупи москалів прагнуть тебе. в концепції єдінаго русскаго міра, ти саме там.
Ну а про німців сказано як в діжку перднуто. Згадалось, один кумедний коментар до фотки де був пітєрский Ілліч, попсутий вибухом в районі жопи. Так ото, камент був: вспєрднулось Іллічу. :rolleyes: Ну серйозно, якшо ви вже, шукачі таких формул: "ми не тим і не тим", "то ті, а ті еті", шось придумуєте, то чого забуваєте за хоч якийсь натяк на реальність? Які німці?! Кіно і німці, да? Покажи мені тих німців, які зловлять кайф від носіння квітів мною чи тобою Шухевичу? Добре шо хоч не японці. єдиний центр.
  • 0

#193 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 19.02.2011 – 09:43

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.02.2011 07:22) писав:

розкажи про 2 хрести з рук Гітлера :rolleyes:
  • 0

#194 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 11:48

Перегляд дописуkavalera (19.02.2011 08:55) писав:

Зате дупи москалів прагнуть тебе. в концепції єдінаго русскаго міра, ти саме там.
Ну а про німців сказано як в діжку перднуто. Згадалось, один кумедний коментар до фотки де був пітєрский Ілліч, попсутий вибухом в районі жопи. Так ото, камент був: вспєрднулось Іллічу. :rolleyes: Ну серйозно, якшо ви вже, шукачі таких формул: "ми не тим і не тим", "то ті, а ті еті", шось придумуєте, то чого забуваєте за хоч якийсь натяк на реальність? Які німці?! Кіно і німці, да? Покажи мені тих німців, які зловлять кайф від носіння квітів мною чи тобою Шухевичу? Добре шо хоч не японці. єдиний центр.
для тих хто на паравозі повторюю - деякі наші "свідомі справжні українці" носять квіти памятнику Шухевичу та роблять всілякі подібні шалості не для німців, а щоб москалям накапостить. і це все дуже вже яскраво схоже на загравання, щоб москалі приревнували. от їх таких недолюблених москвою українців отуди і треба.
  • 0

#195 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.02.2011 – 21:19

Перегляд дописуTomis-S (19.02.2011 00:42) писав:

Ну то поки ви всі тут сперечаєтесь про ....х.з.щ. верну вас до реальності .

Ну ну...цікаво.

Цитата

Шухевич герой нації. Нації українців. В серцях українців.

Всі чули, пацани ? Гучна заява. Нехай в цинічно-нав*язливому тоні, але гучна. І, я так розумію, автор пред*яви готовий, в разі шняги, відповідати за базар ; щодо нації, щодо українців, і тим більше - їх сердець. Щоправда, пред*ява дитячого рівня, але смердить від неї, "нєпадецкі". А ще, заради справедливості, в заяві потрібно було б розмістити всі "І"на свої історичні місця.
Себто: "Шухевич герой нації" - я згоден. Далі : "Нації українців", не згоден. Змість, "українців", має бути : "євреїв". Далі : "В серцях українців", знову таки, замість, "українців" - "євреїв". О!...отако...все на своїх місцях. Їдем далі.

Цитата

А де ж народ,

Дійсно, а де народ ?...відомо, що це група котра вийшла з Вавілону, а не народ.

Цитата

де самосвідомість , де батьківська правда? Де дідівська правда?

Три ключових фрази: самосвідомість; батьківська правда; дідівська правда.
Отже, шановний, якщо тобі, чи то єврею, чи то криптоєврею, чи то просто, недолугому рупору, в їх аферистично-грязних ігрищах, невідомо, де знаходиться твоя самосвідомість, звертайся до Тори. Там, з цього питання, все вказано. Дєрзай.
Тепер, про дідівську та батьківську правду : адреса та ж -Тора. Відкрию Тобі невеличку "таємничку". Всі на світі жиди, себто, предки в їх колінах, з давніх давен поставлені "на учьот", акі соплячня-допризивники у військоматі. Угу. І слід будь якого їхнього кореня, виявити, що два пальця об асфальт, звісно ж при відповідній підготовці. Якщо ти в цьому сумніваєшся, то звернись до будь якого професійного спеціаліста СБУ (краще совєтського КГБ вони грамотніші) і той спєц, навіть якщо це не його профіль, підтвердить, що такі відділи (щодо жидівських дєдушек і папаш) існують у багатьох спецорганах, багатьох, поважаючих себе країн. Звісно ж, якщо він захоче тобі про це сказати...для чого треба мати, як мінімум...блат...ага, саме блат... або бабло (це по жидівськи),... або розум. Ото подивись, чого у тебе є більше, і впєрьод...с пєснєй, визначайся з батьківською та дідівською правдою Романа ЙОСИПОВИЧА ШУХевича. А поки що, по доброті середчній, набиваю тобі стрєлку :
"Оце Данові сини за їхніми родами: від Шухама рід Шухамів Оце Данові роди за їхніми родами. Чіс. Всі покоління Шухама, по кількості їх: шістдесят і чотири тисячі й чотириста. (1Пар.4/11).... "Келув, брат Шухи, породив Махіра, він батько Ештона". (Числа 26/42, 26/43).
Таким чином, якщо ти дуже надмеш животик і постараєшся, то виявиш, що родина Шухевичів походить від євреїв (котрих ти тут чомусь обзиваєш). Заодно, можеш поцікавитись походженням Бандери, прародичі котрого з*явились в Галичині, років 500 назад, з Іспанії, як єврейська родина. Відомо також, що їх (євреїв), місцеві іспанські пацани давно там (здається в 12 столітті) чьотко прощитали і почали вирізати як свиней. Було це і у Франції...ну і ти ди.

Цитата

Чому могили прадідів мовчать? Тому що їх нема.

Твоя правда. Могили їх прадідів тут нема. Вони - на землі обетованній.

Цитата

У хохлів є сьогодення. У хохлів є надія що їх діти будуть жити краще , у хохлів є підсвідомий страх за своє майбутнє. Хохли думають що зможуть купити краще життя собі і своїм дітям.

Ключове слово - хохли. Слово жидівське, жидами ж і придумано.

Цитата

Земля вже цурається цих виродків. І вони її продають.

Знову погоджусь. І щодо виродків, і щодо торгівлі нашою землею. Знову таки, читай Тору. Там все це сказано...щоправда виродками там названо нас, а їх (і тебе) обраним народом.

Цитата

Сьогодні тут все зжер і все запоганив- засрав , завтра там.

Ога, ога...де не з*являвся жид там і починалась революція, себто, "національно визвольна боротьба" руками і життям місцевого населення котре воювало...проти своїх же. Ото як ти кажеш : зжер, запоганив, засрав"...вірніше - насрав. Так так. Знаєм. Це ми вже проходили.

Цитата

Це тільки малий екскурс в те , про що говорив Шухевич , за що боровся і за що загинув.

За те ж самісіньке за що боровся і жид Лєнін...за що боролись усі жиди-революціонери-"ОСЛободітєлі" підставляючи місцевим народам, гучні і милі назви. Ну ото, як ти тут...угу. Ти б ото, краще, перевірився, як говорить в іншій темі шановний Велес...кровушку перевірь...щоб хоч самому собі відповісти : чо ти тут людей обзиваєш як тобі хочеться...то хохлами, то ще шось. Але така туфта теж не є новиною...жиди більшовики скоротили усіх тобі "нєугодних" під одне жидівське слово - контра. Візьми на озброєння. Дякувати не треба.

Цитата

Ну... як іудеї їй богу. Хоча вони себе називають жидами. Ще євреями.

Точно...таки проколовся. Ключове слово : "іудеї", а поряд "їй богу". Поблагословив. Зов предків по крові спрацював...ги ги ги.

ПС. Вітольд там сказав що, "на паровозі". Ох, навряд чи. На прицепі...тракторному. Пропаганді, шановний Tomis-S, теж треба вчитись, а не так собі...наслухавшись шняги від євреїв у "Свободі", бігти на теревені, і піднімать чергову більшовистську революцію за щастя євреїв руками і життям українців. Як кажуть кацапи : "накось-викусі".

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.02.2011 – 21:26

• 0

#196 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 19.02.2011 – 21:27

О господи, і тут сіоністська змова (рукалице)

Сумую маячню останньої сторінки:
"Жид Шухевич що боровся з жидами разом із жидом Гітлером і отримав за це з його рук 2 хрести і карзіну пєчєнья не може через це бути героєм українського народу, бо такого нема а вабщє є русини а ви всі дибіли, тьху на вас" :rolleyes:
  • 0

#197 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 21:43

Перегляд дописуПластун (19.02.2011 21:27) писав:

Сумую маячню останньої сторінки:
"Жид Шухевич що боровся з жидами

А ти не поспішай, шановний. Якщо ти незнаєш єврейської методології стикати лобами народи, кидаючи при цьому в жорнова смерті і частину (нижчих) представників свого племені, то це не означає, що правильний висновок можна зробити за пару хвилин. Якщо ти хочеш знати, розуміти, і вже тим більше боротись з єврейством, то запам*ятай, що це можливо тільки після глибокого вивчення їх же методів. І ці ж методи - використовувати. Інакше, ніфіга не вийде. От і думай, чому жид Давид смертельно боровся за владу з жидом Саулом, жид Лєнін з жидом Троцьким...і ти ди...дійшло ? нє ?..сумуй далі.

ПС. А змови тут ніякої немає. Кожен бажаючий (часто не помічаючи того) показує хто він є і чого жадає. Наприклад : О господи, і тут сіоністська змова. Це ти кому жалієшся ? Шо ви тут, хлопці, макаронну фабрику штовхаєте ? Лохів собі шукаєте ? Хочете бути УКРАЇНЦЯМИ ? Ну то будьте ними від "А" і до "Я", а не частково-вибірно, блін ! Інакше, при чому тут єврейський Господь ?...чо ти його сюди тулиш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.02.2011 – 21:45

• 0

#198 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 22:27

Перегляд дописуПластун (19.02.2011 21:27) писав:

ні, не змова. просто ігри. цікаві ігри з такими забавними дурненькими людцями - ганяти їх від одного ідола до іншого. а от правила гри не змінюються.
  • 0

#199 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.02.2011 – 23:05

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.02.2011 22:27) писав:

ні, не змова. просто ігри. цікаві ігри з такими забавними дурненькими людцями - ганяти їх від одного ідола до іншого. а от правила гри не змінюються.

Та воно то так, хлопцями граються...як пішаками. І якщо по причині їх власної дурості то це ше пів-біди, воно переживеться, ми ж бо всі, не відразу розумними народились. Але ж буває що воно і розуміє суть того, що його використовують...захоплено заглядає до рота черговому жиду-революціонеру пропагандисту...готове навіть лайно з під нього жерти і казать:смачно, аби в кінцевому рахунку, в тій грі, в "дамки" пройти...себто до влади...а потім "порядки" навести, по своєму...а люди, буває дивуються: звідкіля біснуваті беруться ? Так це ж ті, котрі добровільно пережели приниження по "жизні", добровільно жерли лайно жидовождів, а тепер, дорвавшись до влади, мстять...простим людям. Отако воно завжди закінчується.
  • 0

#200 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 23.02.2011 – 22:08

Безбожнику ти вже бачиш чорта в церкві. (ключове слово церква)

Я геть не збирався боротися проти жидів чи проти ультраправих. Мене цікавить хохлізм, як чинник , що зжер Русь , а тепер їсть поїдом Україну.Мене цікавлять хохли. Їх спосіб життя , їх цінності , їх досягнення , їх спосіб боротьби.

Те що ти написав (і як ти це написав) є свідченням того , що ти чужий. Такі як ти нищать (як їм здається) героїв Русі , героїв України , одвічні українські цінності. Не вийде.

Писати небораки можна все , а зробити щось для майбутнього своїх дітей не кожен насмілиться. Тому у нас і є такі герої , як Волошин , Шухевич , Бандера .
А ще уйко Василь, дядько Богдан, козак Нагнибіда , опришко Довбуш . Як би їх не називали в свій час , яку оцінку їм би не надавали в майбутньому , ці люди зробили в сотню разів більше чим буть хто з нас. Подальші дописи в цій темі вважаю за абсурд.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних