Перейти до вмісту

Шухевич, Бандера - зняття звання

Повідомлень в темі: 249

#101 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 22.01.2011 – 20:16

Перегляд дописуЛастiвочка (22.01.2011 19:53) писав:

цікаво чи є ще десь такі випадки у світі, щоб Указ Президента держави міг оскаржити якийсь чмошник, рядовий чмошник?хтось знає такі випадки?

Є.
Це й називається демократією.
Це той чувак для тебе чмошник, а так він - громадянин. :D

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2011 19:21) писав:

а можна брати необхідний мінімум, робити необхідний мінімум, і дозволити "пластунам" за власним бажанням скидатися грішми на всілякі там заходи. Але памятники повинні бути лише на могилах!!! ніяких памятників як засобів пропаганди. хай би були статуї вареника і закоханих ліхтарів.
А якщо вже так хочеться створити собі кумира, бронзового ідола, і поклонятися йому - то хай це буде спеціально відведене місце.
ну як отой бюст Сталіна в дворі компартії - хай би там собі ті сектанти на нього молилися і цілували.

Абсолютно неправильна постановка питання.
Скидатися на монументи - нічого поганого не бачу. Буде чим - скинуся.
Пропаганда - одне із завдань держави. Держава має рекламувати себе, перш за все перед своїми ж громадянами. Інакше не має майбутнього.
І стояти ті пам"ятники мають в найлюдніших місцях, бо це є історія і символ.
  • 0

#102 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 22.01.2011 – 20:42

Перегляд дописуTomis-S (22.01.2011 02:56) писав:

Зняттям звання героя з Бандери - нинішня бандовлада плюнула в душу України і українця.
Всі решта хто щось тут млялить - імпотенти по природі. І нема різниц відки пишуть , з москалії чи з хохляндії. І нема різниці про що... Одним словом,хохли - homo-хохляцікус.

Перегляд дописуTomis-S (13.01.2011 00:24) писав:

Нікчеми, форумні писаки, безапеляційно стверджують (один одному, а це не більше 4-6 ніків, що в свою чергу не виключає існування мультакаунтів) що...
1. Бандера боровся за галичину...
2. Якщо б він виграв , то став би боротися з малоросами-хохлами , тобто з рештою теперішньої України....
3. І, виявляється, в першу чергу Бандера боровся проти Польші!!!!!! Причому в своєрідній манері , захищав неіснуючу галичину! Якусь-там.
4. А зараз, (якщо б такий був) то боровся б за те що лишилось...

Та який він там герой. Так , ідіот галицький, селюк і дурень. Недаремно ж провів стільки років за гратами. А прищавий його героєм зробив... Яке йшло таке і найшло.

Кароче данєцькій суд все правильно вирішив, катюзі по заслузі,

:D Роздвоєння особистості?
  • 0

#103 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.01.2011 – 20:46

Перегляд дописуПластун (22.01.2011 20:16) писав:

Є.
Це й називається демократією.
пустослів"я...прошу навести приклади!рожево-голубі голі паради на вулицях теж демократія, але для мене це називається іншим словом - бл....во.

Цитата

Це той чувак для тебе чмошник, а так він - громадянин. :D
наголошую: це моя особиста думка і я її нікому не навязую, рівно як і не прошу мене переконувати в протилежному
  • 0

#104 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.01.2011 – 21:00

Абсолютно неправильна постановка питання.
Пропаганда - одне із завдань держави. Держава має рекламувати себе, перш за все перед своїми ж громадянами. Інакше не має майбутнього.
це твоя політична позиція - імперська позиція. з якою я категорично не згоден. пропаганда - інструмент імперіалізму, який застосовують для контролю стада, лохторату, чи як не назвеш, суть одна. це є метод поневолення, метод війни влади проти свого народу.
і з цим я категорично не згоден. я виходжу с точки зору, що не владі потрібне стадо, а громадянам потрібна держава, що організує стабільний розвиток суспільства. тільки зараз є так що то є касти олігархів і лохторату, і для лохторату потрібні памятники. а я наївний ідеаліст, утопічно хочу щоб лохторат теж був громадянами, державотворцями, яких не взяти пропагандою. утопія :D
  • 0

#105 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 23:31

Перегляд дописуЛастiвочка (22.01.2011 20:46) писав:

пустослів"я...прошу навести приклади!рожево-голубі голі паради на вулицях теж демократія, але для мене це називається іншим словом - бл....во.

тиць
Ланки щодо попередінх прецедентів шукати ліньки, скажу чесно, але про справи такі чув. У нас і за кордоном.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2011 21:00) писав:

це твоя політична позиція - імперська позиція. з якою я категорично не згоден. пропаганда - інструмент імперіалізму, який застосовують для контролю стада, лохторату, чи як не назвеш, суть одна. це є метод поневолення, метод війни влади проти свого народу.
і з цим я категорично не згоден. я виходжу с точки зору, що не владі потрібне стадо, а громадянам потрібна держава, що організує стабільний розвиток суспільства. тільки зараз є так що то є касти олігархів і лохторату, і для лохторату потрібні памятники. а я наївний ідеаліст, утопічно хочу щоб лохторат теж був громадянами, державотворцями, яких не взяти пропагандою. утопія <_<

Ого :D
Тобто ставити памятники - імперіалізм і всі хто ці речі підтримують - імперіалісти або біомаса?
А пропаганда - зло?

Я пас.

Іди читай книжки.
  • 0

#106 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 23:41

Перегляд дописуПластун (22.01.2011 23:31) писав:

тиць
Ланки щодо попередінх прецедентів шукати ліньки, скажу чесно, але про справи такі чув. У нас і за кордоном.
голослів"я :D от якби да каби в роті виросли гриби... з вами усе зрозуміло, тому далі дискутувати не цікаво.
питання залишається в силі: чи відомі випадки у світі, щоб громадянин оскаржував Указ Президента? якщо так, то які і де?
  • 0

#107 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 00:09

Перегляд дописуЛастiвочка (22.01.2011 23:41) писав:

голослів"я <_< от якби да каби в роті виросли гриби... з вами усе зрозуміло, тому далі дискутувати не цікаво.
питання залишається в силі: чи відомі випадки у світі, щоб громадянин оскаржував Указ Президента? якщо так, то які і де?

бляха муха, он жеж лінк :D

До того ж не факт що хтось оскаржує "укази", бо може це по іншому називатися і можуть бути інші закони і інша правова система (англосаксонська, де теоретично твоє існування можна в суді оскаржити не те що чийсь указ), а ще може бути інша компетенція судів і що завгодно.

На
  • 0

#108 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 00:28

Пластун Вашу думку я вже почула, хотілось би ще чиюсь...

Цитата

У всякому разі дозвіл на вилучення тексту указу Януковичем свідчить, що не саме дурнувате рішення донецького суду про неможливість Бандері носіння звання Героя через те, що він відвоюваший Україні тризуб, синьо-жовтий прапор(гімн вже змінили), не є громадянином України зупинило підписання указу зі скасуванням. Виявилось що за бажанням донецького суду і не запереченням влади кожен народжений в Західній Україні до 1945р може бути визнаним негромадянином України.

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 23.01.2011 – 00:28

• 0

#109 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 00:46

Цитата

У всякому разі дозвіл на вилучення тексту указу Януковичем свідчить, що не саме дурнувате рішення донецького суду про неможливість Бандері носіння звання Героя через те, що він відвоюваший Україні тризуб, синьо-жовтий прапор(гімн вже змінили), не є громадянином України зупинило підписання указу зі скасуванням. Виявилось що за бажанням донецького суду і не запереченням влади кожен народжений в Західній Україні до 1945р може бути визнаним негромадянином України.

Емоції, емоції......
В положенні було чітко написано "громадяни України". Крапка. Тому рішення (про присвоєння) таки незаконне, бо там отааааааааааакенна діра в статуті нагороди, яку побачить першокурсник юрфаку, але не побачив Віктор Андрійович.
Далі.
Є закон про грромадянство України.
Там прописані категорії людей що прирівнюються до таких. В їх перелік входять громадяни ЗУНР, УНР і тд.
АЛЕ
Немає даних що Бандера був громадянином цих держав.
Логічно - так.
Але з точки зору черствого права - ні.
Все.
Так що треба було переписати одне речення все було б чудово.
А так черговий холівор республіканського масштабу.
  • 0

#110 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 01:16

Перегляд дописуПластун (23.01.2011 00:46) писав:

Емоції, емоції......
В положенні було чітко написано "громадяни України". Крапка. Тому рішення (про присвоєння) таки незаконне, бо там отааааааааааакенна діра в статуті нагороди, яку побачить першокурсник юрфаку, але не побачив Віктор Андрійович.
Далі.
Є закон про грромадянство України.
Там прописані категорії людей що прирівнюються до таких. В їх перелік входять громадяни ЗУНР, УНР і тд.
АЛЕ
Немає даних що Бандера був громадянином цих держав.
Логічно - так.
Але з точки зору черствого права - ні.
Все.
Так що треба було переписати одне речення все було б чудово.
А так черговий холівор республіканського масштабу.

:D

Тільки змінювати статут нагороди. Бо навіть сьогодні Бандера не зміг би отримати громадянство України:
1. Народився не в Україні.
2. Мешкав не в Україні.
3.

Цитата

До громадянства України не приймається особа, яка:
3) вчинила на території іншої держави діяння, яке визнано законодавством України тяжким або особливо тяжким злочином.

Поляки вимагали б його екстрадиції.
  • 0

#111 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 01:36

Перегляд дописуЗварич (23.01.2011 01:16) писав:

Поляки вимагали б його екстрадиції.

Нууууу, Зварич без такого не міг :D
Бо якби українці стали вимагати всіх поляків які тут "вчинювали діяння" з 21 до 44 років, там би взагалі "пантеон" спорожнів.
Знаходити в діях Бандери склад злочину?
Нюрбергщинівна <_<
  • 0

#112 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 01:44

До чого тут Нюрнберг? Перацького хто вальнув і злапав пожиттєве ув"язнення? :D
  • 0

#113 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 01:51

Перегляд дописуЗварич (23.01.2011 01:44) писав:

До чого тут Нюрнберг? Перацького хто вальнув і злапав пожиттєве ув"язнення? :D

Шо, Бандера? <_<
  • 0

#114 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 02:10

А шо, знову козаки?

Повідомлення відредагував Зварич: 23.01.2011 – 02:10

• 0

#115 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 02:16

Перегляд дописуЗварич (23.01.2011 02:10) писав:

А шо, знову козаки?

Ну якщо ми тут уже розмовляємо категоріями близькими до юридичних, то процес мав інквізиційних характер, до того ж здійснювався органами держави що була на той час окупантом (визнання Польщі такою - технічна деталь при потребі).
Врахувавши передумови здійснення злочину, а також колегіальність прийняття рішення на ліквідацію ми отримуємо комбінацію, де ніхто нічого не доведе. :D
  • 0

#116 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 02:24

Спростовуй<_<

Цитата

Во время досудебного следствия и проведения суда польская власть придерживалась норм уголовно процессуального кодекса и не допускала грубых нарушений прав обвиняемых, в том числе и на защиту. Вина обвиняемых была полностью доказана. Не ставился впоследствии ни ОУН-УПА, ни другими идейно близкими партиями и движениями вопрос о реабилитации осужденных, поэтому и сам приговор никто не отменял, и юридически все обвиняемые остались осужденными преступниками.

А я пішов спати, ггг :D

Повідомлення відредагував Зварич: 23.01.2011 – 02:26

• 0

#117 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 02:32

Перегляд дописуЗварич (23.01.2011 02:24) писав:

Спростовуй<_<

пф..
Легко.

Я коротко, бо спати вже хочу.

1. Чому не ставили питання про реабілітацію.

Бо процес був вигідний ОУН як реклама. Ти б взагалі краще українські джерела брав. Кацапи по ОУН пишуть в основному дурню різну. То я відволікся. Та от. Процес був вигідний ОУН, як і обвинувачувальний вирок для їх членів. Потрібно було показати українцям і світові хто бореться за права нації (а не депеші пише, як деякі екзильні уряди). Мета була досягнута.

2. Доведено, по правилах і тд.....

Відповім прикладом. Німецька поліція спіймала в 1942 р. партизана (можна навіть радянського, хоч вони тоді німців як вогню боялися, але ми говоримо гіпотетично) який спалив склад і вбив німецького офіцера. Вину доведено, партизан - вбивця, вирок - страта. Тільки ж зробив теє все окупант, а партизан діяв в інтересах своєї держави (УНР то какбе до 1991 р існувала :D ), отже з точки зору права окупованої держави цей "вбивця" - патріот, герой і страстотерпець. Як юридично так і "по людськи".
  • 0

#118 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 23.01.2011 – 11:24

Підтримую повністю. Багато наших проблем зараз саме через те що держава вже 20 років не займається інформаційною нішою своєї діяльності (пропагандою). А тим більше в сучасному світі де інформація це основне джерело боротьби. Якщо дуже спростити то це можна назвати рекламою, без якої зараз нікуди.

Перегляд дописуЛастiвочка (22.01.2011 20:46) писав:

наголошую: це моя особиста думка і я її нікому не навязую, рівно як і не прошу мене переконувати в протилежному
Шановна, ви звідкілля родом? Таке враження що з Німеччини часів Гітлера, або сусідньої братньої держави.
Чужу думку варто поважати навіть якщо ви категорично з нею не погоджуєтесь. А опонента варто переконувати, а не кидати за грати.
  • 0

#119 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 11:43

Меланка , за перепрошенням в чому переконувати? було моє питання, у відповідь - посилання як і що робити у разі як мені схочеться оскаржувати рішення Президента ...
Вдячна за посилання як і де оскаржувати, але я так давно в неті, що просто не люблю пустослів"я, якими людина набиває собі к-сть постів. За стільки років перебування в неті я вже накричалася (якщо можна так сказати ) і написалася... в свої роки я маю чим зайнятися окрім дурнуватих суперечок на форумах ( не конкретно про якийсь). Це привілегія тих кому недавно купили комп, і тих хто ще не отримав свою аудиторію слухаючих, я - на пенсії (с)(Іванстефф). Мене зацікавив та й обурив факт скасування Указу Президента судом загальної юрисдикції, як і сам факт скасування цього Указу взагалі. Ну і відповідно виникло питання - на превеликий сором я не обізнана з історією чи були схожі випадки у світі. Не бажання щось оскаржити, а саме чи були відмінені укази, підписані одним Президентом і одразу ж відмінені його наступником
  • 0

#120 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 12:32

Перегляд дописуЛастiвочка (23.01.2011 11:43) писав:

Вдячна за посилання як і де оскаржувати, але я так давно в неті, що просто не люблю пустослів"я, якими людина набиває собі к-сть постів.

Ти чесно думаєш що при моїх 800 постах мені є смисл їх "набивати"? :D

i 

+10 за п.п.2.5

Повідомлення відредагував bamik: 23.01.2011 – 17:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних