Перейти до вмісту

Чи може країною керувати один дядько?

Повідомлень в темі: 36

#21 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ген, ген он там

Відправлено 13.01.2011 – 22:08

Перегляд дописуAndreo2 (13.01.2011 22:03) писав:

І якось так з пасивного існування перейшов до бурхливої діяльності в багатьох сферах.
Так що для мене, то була справжня революція.
Це похвально. Але може то звичайне дорослішання було?
Революція стосується змін в усій країні, а не в однієї особи.

Повідомлення відредагував Меланка: 13.01.2011 – 22:08

• 0

#22 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.01.2011 – 22:29

В Україні один дядько керувати не може. Лише якийсь певний час. Для того, щоб міг -потрібний один народ. В Україні їх кілька. Один захоплюється Росією аж до того, що волів би бачити своєм президентом Путіна, а погляди іншого спрямовані туди, де він і був до включення його території в Совєцький Союз - до Європи. Ось Білорусь - єдиний зросійщений народ і один князь цілком може ним керувати.
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2011 – 22:37

Перегляд дописуМеланка (13.01.2011 21:58) писав:

А що помаранчева революція? Якщо її революцією взагалі можна назвати?
Побігали, поспівали, наробили шуму, тай по всьому. А ті кому треба опустили всіх і далі правлять. Чи стали нас у світі поважати? Так попервах ходили у помаранчевих шарфах, ну а далі? Де результати?
Я якраз говорю за те що за гетьманщини Україна була найбільш успішною.
Саме помаранчева революція була проблиском у вірі світу в європейське майбутнє України.

А щодо гетьманщини, то всі часи гетьманщини славили Україну. І козаками (козаки вважались найкращими вояками, їх наймали чимало королів), і гарними й трудолюбивими людьми, і багатими землями тощо. Тому Україну так і атакували зі всіх боків. Тим більше, що Україна знаходилась на перехресті найбільших торгових шляхів.
  • 0

#24 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 22:42

А хто ж його зросійщив? Тай не весь, зустрічав білорусів і з іншими поглядами.
Потрібен один дядько, принаймі на той період доки не стане один народ.

Перегляд дописуОлеська (13.01.2011 22:37) писав:

Саме помаранчева революція була проблиском у вірі світу в європейське майбутнє України.
Олесько, ти не читаєш моїх дописів?
Я за те і кажу що Гетьман це те що потрібно для України, бо за часів гетьманщини ми досягли найбільших звершень.
А помаранчева революція то справді лише проблиск, в якому зараз половина людей розчарована, а половина насміхається. Можливо з часом будуть і інші результати.
  • 0

#25 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 22:50

Перегляд дописуОлеська (13.01.2011 22:37) писав:

Яка віра світу? Ви про що? Яка ідеалістка. Світові плювати на якусь Україну. Європі, наприклад, Україна дуже вигідна, як буферна зона між нею та Росією. А їхні дипломати можуть говорити все, що завгодно. Якщо маєте змогу стежити за масмедіа західної Європи, то знаєте, що бюргери бачать в українцях передусім злочинців і дешеву робочу силу, яка відбире при гіпотетичному вступі країни до ЄС їхні робочі місця.
Америка при ері Ющенка спробувала використати інструмент під назвою Україну для того, щоб щось продемонструвати Росії. Але вона не усвідомлювала того, що Росія закінчується не на межах з Україною, а десь на Поділлі, тому і зазнала поразки.
  • 0

#26 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 23:02

Щодо Європи і Америки згоден. Весь час згадую як їх посли котили на нас бочку коли Росія вимкнула газ, хоча знали що нашої вини в тому нема, але Росію зачіпати боялись. Чужими руками жар загрібають. УУУУ! Буржуї!
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 23:36

Перегляд дописуМеланка (13.01.2011 22:42) писав:

Олесько, ти не читаєш моїх дописів?
Я за те і кажу що Гетьман це те що потрібно для України, бо за часів гетьманщини ми досягли найбільших звершень.
А помаранчева революція то справді лише проблиск, в якому зараз половина людей розчарована, а половина насміхається. Можливо з часом будуть і інші результати.
Читаю, читаю.)) Тільки не розумію, чому ти гетьман пишеш з великої букви?)
А гетьманщина не повториться, бо немає Запорізької Січі. Є лише пам"ятник тієї с..и, що зруйнувала Січ.

Перегляд дописушпіц (13.01.2011 22:50) писав:

Яка віра світу? Ви про що? Яка ідеалістка. Світові плювати на якусь Україну. Європі, наприклад, Україна дуже вигідна, як буферна зона між нею та Росією. А їхні дипломати можуть говорити все, що завгодно. Якщо маєте змогу стежити за масмедіа західної Європи, то знаєте, що бюргери бачать в українцях передусім злочинців і дешеву робочу силу, яка відбире при гіпотетичному вступі країни до ЄС їхні робочі місця.
Америка при ері Ющенка спробувала використати інструмент під назвою Україну для того, щоб щось продемонструвати Росії. Але вона не усвідомлювала того, що Росія закінчується не на межах з Україною, а десь на Поділлі, тому і зазнала поразки.
Так, я ідеалістка.
А якщо українцям (вірніше хохлам) наплювати на самих себе, то як світу не плюнути туди ж?)
  • 0

#28 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 23:47

Перегляд дописуОлеська (13.01.2011 23:36) писав:

Є лише пам"ятник тієї с..и, що зруйнувала Січ.
Отож-бо. І ви вважаєте, що одесити, які не перечили цьому, і львівяни, є одним народом.

Цитата

Так, я ідеалістка.
А якщо українцям (вірніше хохлам) наплювати на самих себе, то як світу не плюнути туди ж?)

Тому й складаєте хибні враження, що дивитеся через призму рожевих окуляр.
Хохлам на себе не плювати. Вони плюють на свою ідентичність, своє коріння, більше того, рубають його, а що варте дерево без коріння - ви знаєте.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 09:52

Перегляд дописушпіц (13.01.2011 23:47) писав:

Отож-бо. І ви вважаєте, що одесити, які не перечили цьому, і львівяни, є одним народом.
Народ ми один. Свідомість різна.

Перегляд дописушпіц (13.01.2011 23:47) писав:

Тому й складаєте хибні враження, що дивитеся через призму рожевих окуляр.
Рожеві окуляри я і не мала змогу натягнути - татка мого в свій час закинула радянська влада на прокомуністичну Вінниччину разом з сім"єю, нас постійно (аж до 95-го року) дьоргало КГБ, та й зараз слідкують, аби нічого націоналістичного не втворили, називають бандерами чи не єдиних на весь район (хоча і живемо тут вже більше 30-ти років). Враження я аж ніяк не складаю хибні.
  • 0

#30 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 10:13

Який брєд... :happy1:
  • 0

#31 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 11:46

Перегляд дописуОлеська (14.01.2011 09:52) писав:

Якщо одне подружжя має різну свідомість, то бажано розвестися. Звичайно, якщо подружжя не схильне до психологічного, емоційного та фізичного садо-мазохізма.
  • 0

#32 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 11:48

Читаю, читаю.)) Тільки не розумію, чому ти гетьман пишеш з великої букви?)
А гетьманщина не повториться, бо немає Запорізької Січі. Є лише пам"ятник тієї с..и, що зруйнувала Січ.
Гетьман з великої, бо маю на увазі як посаду, як Президент. А не просто військовий керівник.

То ми дійшли згоди що один дядько все таки може привести користь для країни якщо йтиме у правильному руслі?

Перегляд дописушпіц (14.01.2011 11:46) писав:

Якщо одне подружжя має різну свідомість, то бажано розвестися. Звичайно, якщо подружжя не схильне до психологічного, емоційного та фізичного садо-мазохізма.
А можна і підлаштуватися один під одного і жити разом заради дітей, заради майбутнього покоління, яке вже буде не настільки різне.
  • 0

#33 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 11:53

Перегляд дописуМеланка (14.01.2011 11:48) писав:

А можна і підлаштуватися один під одного і жити разом заради дітей, заради майбутнього покоління, яке вже буде не настільки різне.
Російськоментальні радо з вами погодяться і дадуть вам інструкції, як ви маєте підлаштовуватися, щоб досягти спільної російської ідентичності спільного майбутнього покоління.
  • 0

#34 Меланка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 12:02

Я написав один під одного, а не одні під інших.
  • 0

#35 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 14.01.2011 – 12:26

А бацька не керує сам? Так що може,я за монархію...
  • 0

#36 Andreo2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2011 – 04:48

Перегляд дописуОлеська (14.01.2011 09:52) писав:

В світі нічого не стоїть на місці.
Через одне покоління свідомість буде більш державницькою.
Я розумію що політиканчики люблять розповідати казочки – та то що не завжди близьке до реальності.

Перегляд дописуМеланка (13.01.2011 22:08) писав:

Це похвально. Але може то звичайне дорослішання було?
Революція стосується змін в усій країні, а не в однієї особи.

А ви думаєте я однин тоді замислився над тим, що робиться в нашій державі?

Перегляд дописуМеланка (13.01.2011 22:42) писав:

Тай не весь, зустрічав білорусів і з іншими поглядами.
Потрібен один дядько, принаймі на той період доки не стане один народ.

Більшість білорусів хоче жити в ЄС – та в плани Кремля це не входить.
Тому білорусам все одно прийдеться відстоювати свою свободу.

Перегляд дописушпіц (13.01.2011 22:50) писав:

... Світові плювати на якусь Україну. Європі, наприклад, Україна дуже вигідна, як буферна зона між нею та Росією...

Перед вступом в ЄС Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії – таких повідомлень була тьма. Але справа була не в кількості таких повідомлень, а в переконаннях самих мешканців цих держав – тому уся ця кремлівська пропаганда тепер бігає по Білорусії, Україні, Молдові, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

Так, я ідеалістка.

Те що у нас в парламенті сидять овочі і те що наші ЗМІ їх постійно транслюють, замість того щоб хоч раз показати як це вирішується в Британії чи Японії.
То правда.
Хоча що до "наші ЗМІ" теж під сумнівом – бо дуже часто там показують іншу столицю.

Я розумію що жити в новому складному світі важкувато (особливо якщо до цього взагалі жив в 19-у столітті), та в майбутньому світ буде тільки складнішати. І це мені подобається.

Навіть один в полі – воїн!

Повідомлення відредагував Andreo2: 15.01.2011 – 04:27

• 0

#37 Клондружинизава

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 06.02.2011 – 00:45

Один дядько керувати не може, натомість від імені багатьох. Що не дивно, оскільки автор не тямить в сутності демократії. ґґ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua