Перейти до вмісту

Речі з нацистської Німеччини та їх копії як частина іміджу особистості.

Повідомлень в темі: 67

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.01.2011 – 23:27

а ти що думав? - Ось він який - холокост.
  • 0

#42 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.01.2011 – 23:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.01.2011 09:18) писав:

питання нібито про мораль. але насправді - про страх. страх бути переможеним. ще більший страх - показати переможцеві, що ти один з переможених, ще не добитий. страх показати оккультні речі жидо-християнам, страх показати фашистські речі коммуністам. страх цей він тому, що ти розумієш - переможці значно жорстокіші і безжалісніші за переможених, і саме тому вони і перемогли.

Важкенька тема, що й казати. Я думаю, що не все так однозначно з тим СС. Згадались слова фронтовика (приблизно) : коли справжній есесівець відстрілювався до кінця, а останню кулю лишав для себе, то ми його поважали. Воїн. А от коли в руки потрапляв свій, зрадник - здатні були розірвати на куски.
З 42-го року у військах Червоної армії було відновлено статус "Гвардія". Я думаю всім відомо чому, за що, і яка частина удостоїлась цього звання. А от те що почалось пізніше, себто, з подачі партійних органів Червоної армії це звання почали, задля дешевої пропаганди, тицяти усім підряд скопом, то вже інша справа. Яка там вже "Гвардія",...аби пропагандистського гвалту наробить. Я це до тОго, що подібні речі, з часом, почали траплятись і у СС. І партійно-пропагандистські органи там, у Вермахті, теж працювали на всю катушку. І методи, мало чим відрізнялись від більшовицьких. Першопочатково ж, СС, це були серйозні хлопці. Вишколені, виховані, навчені воювати з військовим супротивником, але аж ніяк не проти мирного населення. Жоден арійський офіцер не міг би собі дозволити подібне, не те виховання від діда прадіда у них було. Не той дух ними керував. Я це до того, що носити отой перстень (звісно ж, справжній, а не підробку) вказаний на початку теми, це...це треба заслуговувати, поскільки його колишній володар був воїн, а не фуфло. І нагороджувався він тим перстнем не за службу на продскладі чи у концтабрі. Пояснити це дуже просто : справжній арійський воїн СС шукав слави на фронтах, він же не ашкеназі, аби здирати людські шкури для радикюлів, та виривати золоті коронки. Вишколений есесівець презирав би самого себе, аби займався таким. Інша справа, війна повернулась так, що в дію були запущені всі способи поправити ситуцію. Один із таких способів призвів до загадження лав СС всілякою гидотою, знову таки...дякуючи партійним горлопанам Вермахту.
Я думаю, що будь який артефакт часів війни, вартий поваги, а не презирства. Незалежно з якого боку. І якщо вже хто вирішив одягнути певну річ, то варто спитати у себе : я того заслуговую ?
А щодо вказаних тобою, Вітольде, переможців і переможених, то на мою думку війну програли і Німеччина і СРСР. А переможець у ній той, хто її затіяв. І недаремно ж, справжній переможець до нинішнього часу (здається тягнутиметься аж до другого пришестя) отримує від Німеччини відшкодування....за вигаданий "холокост".
Ну а Воїнам, незалежно від того де вони склали свої голови, Слава навіки і наша Пам*ять. Вони цього варті, адже загинули не на продскладі, а на Полі Битви. Цим і керуйтесь, хлопці,... одягаючи перстні.

ПС. Тьху, млін! Вітольде, вєчно ти...поки писав коментар, ти вже холокост подав...випередив.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.01.2011 – 23:46

• 0

#43 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.01.2011 – 00:02

Так, Вітольде, відтінок страху у топіку присутній. Це закономірно.
Безбожнику,
тут все залежить від відношення до нагороди, все ж таки це не державна нагорода України та нагороди прирівняні до неї законодавчо (радянські медалі та ордени), до якої ми маємо відноситись з відповідною повагою. Звісно, може й в СС були браві вояки, але наскільки пересічному українцеві необхідно відноситись до них з повагою, коли можна віднестись рівнодушно? Чому таку нагороду не можна використовувати не за призначенням, а більше як прикрасу той самий перстень чи залізний хрест в якості брелока для ключів? Як поступали з подібними трофеями радянські воїни?

Повідомлення відредагував FT232BM: 13.01.2011 – 00:03

• 0

#44 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.01.2011 – 00:33

До нагороди воїна, як і до справжнього воїна, треба відноситися з повагою, не зважаючи на сторону.
  • 0

#45 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 00:43

На скільки це справедливо до копії? Тут народ обумовлює відношення до таких нагород "якщо не копія". Все ж таки, а якщо копія?
  • 0

#46 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 00:56

Перегляд дописуFT232BM (13.01.2011 00:02) писав:

Безбожнику,
тут все залежить від відношення до нагороди, все ж таки це не державна нагорода України та нагороди прирівняні до неї законодавчо (радянські медалі та ордени), до якої ми маємо відноситись з відповідною повагою".

Звісно ж, я з повагою відношусь до нагороди часів самостійної України, якщо її вручили (наприклад) хлопчикові, котрий витягнув з вогню маленьку сестричку. Але таких нагород у державі - гулькін нос. Але як я можу з повагою віднестись до орденів спікера Литвиненка, чи Кравчука, чи Кучми...інших "героїв" України...якої України, блін ! Вірніше - чиєї ? Їхньої ? Чи нашої ?

Цитата

Звісно, може й в СС були браві вояки,

Були, були. Ще й які.

Цитата

але наскільки пересічному українцеві необхідно відноситись до них з повагою, коли можна віднестись рівнодушно
?

А пересічному українцеві - тицяли і продовжують тицяти таку шнягу, як пропаганда. А вона, як отой папір : все терпить. У моєї бабці (вона тоді жила поряд з Корсунем) на постої стояли три німецьких вояки-офіцери. Вона розказувала. А потім, прийшли наші. Теж розказувала. Виявилось - небо і земля. Перші жратву приносили, їли і діткам давали. (У бабці їх було четверо плюс внучка) Самогонку не пили. А свої коли прийшли - геть усю видудлили. А ще, пересічному українцеві толкали туфту на Майданах...а хто виграв ?...а той хто фінансував ті майдани...себто - другу світову. Саме тому, пересічний українець і відноситься до нагород Вермахту так, як йому сказали. Але от така штучка : коли проходиш підготовку у військах (звісно ж, не в піхоті) де тебе натаскують вовчарою, то про СС говорять зовсім інше...проти тОго, що водночас говорилось совєтскому чєловєку, в тому числі пересічному українцеві. Звісно ж, говорять про їх досвід, дисципліну, моральний дух, відданість, професіоналізм, хоробрість і таке інше. Як ти думаєш, досвід про всіляке фуфло, використовували б у підготовці спец підрозділів ? Звісно ж, нас теж не оминуло таке нещастя як контрики-особняки та замполіти. При них, професійні інструктори (от уже вовчари були!) говорили більш "обтєкаємо" але ж ми все розуміли. Я тобі скажу більше. Зрозуміло ж, що не кожен фронтовик Червоної Армії розумів суть фашизму та націонал-соціалізму. Він розумів так, як йому сказали. Це зовсім не применшує його слави, як воїна. І він не винен. Але я знавав (застав по віку) і таких фронтовиків, котрі, при розмові у вузькому колі говорили про те ж сАме СС, з повагою. Ти зрозумій, що ті чи інші військові, (я підкреслюю - військові) підрозділи тієї чи іншої армії, правильно і професійно оцінити можуть тільки військові спеціалісти, котрими політпрацівники не є, ні разу. А пропаганда то - від них. Військовий спец, він дивиться на той же СС іншими очима. Він його вивчає не з пропагандистських джерел, а з реальних. Інша справа, що будучи залежним від державної ситеми, почувши таку шнягу, що мов арійський офіцер СС звірствував в концтаборі над полоненними...такий спеціаліст тільки покиває головою, чи посміхнеться.
Ну і...ти знаєш, є одна обставина на яку чомусь мало хто звертає увагу. Якщо окинути оком недавню історію, то їй невідомо більш страшних війн ніж між Російською імперією та Німеччиною. І більш страшних чисельних жертв теж, невідомо. Ті ж дві світові, цьому підтвердження. Але от яка дивина. В "перервах" поміж війнами, саме між цими народами започатковуються дуже тісні зв*язки. Зпочатковуються багато політичних моментів, коли скажемо, та ж Німеччина грає на стороні Росії, навіть в противагу своїм союзникам. Хіба не так ? Чого б ото воно ? Адже здавалось би...жертв з обох боків покладено скільки, що ніякого прощення бути не може, ніколи. З обох сторін. А відбувається все навпаки.

Цитата

Чому таку нагороду не можна використовувати не за призначенням, а більше як прикрасу той самий перстень чи залізний хрест в якості брелока для ключів? Як поступали з подібними трофеями радянські воїни?

По різному поступали. По різному. Все залежало від вказаної вище пропаганди та власного розуму радянського воїна. Однак було дуже багато тих, котрі берегли трофей як гордість тОго, що перемогли справді сильного супротивника, вартого поваги Воїна Воїном. Саме в цьому ракурсі і розглядався той трофей. Не думай, що в сорокові роки, так уже і переіначились люди, що прям масово воювали за "совєтскую власть". Люди навіть в дев*яності ту "власть" масово не визнавали. Мало лі шо там писали газети та журнали про відданість справі КПРС. Ти не розглядай такі речі очима пересічного українця. У війни та її Воїнів своя мова, своя "філософія". Вона - не для широкого загалу. Принаймі я, з більшою повагою відношусь до деяких супротивників, з котрими доля та політична воля бувшої держави змусила "схлєснутись", аніж до багатьох пересічних українців у своєму селі, котрі за магазином розказують одне одному "істину" про гарячі точки....надивившись тєлік.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.01.2011 – 01:11

• 0

#47 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 01:08

Оу, ледве осилив. Цыкаво. Так, я прохавав давненько, що воїни всього світу -- то майже як єдине братство, а політики їх стравлюють постійно, так.

Але ми досить непогано відхилились від топіку.
Одже виходить наступним чином:
-Оригінальні нагороди мають носитись їх власниками;
-Копії допустимо носити самому.
Так воно є?
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 01:15

Перегляд дописуFT232BM (13.01.2011 01:08) писав:

Оу, ледве осилив. Цыкаво. Так, я прохавав давненько, що воїни всього світу -- то майже як єдине братство, а політики їх стравлюють постійно, так.

Але ми досить непогано відхилились від топіку.
Одже виходить наступним чином:
-Оригінальні нагороди мають носитись їх власниками;
-Копії допустимо носити самому.
Так воно є?

Ну, коротко, так : маєш повагу до воїнства - носи.
Для "прикольно" - не треба. Адже річ може бути оригіналом і омита кров*ю Воїна.
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 01:57

ІМХО кіпії носити — тупо. Краще щось з мотивів.
  • 0

#50 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 07:11

Перегляд дописуFT232BM (13.01.2011 00:02) писав:

...Чому таку нагороду не можна використовувати не за призначенням, а більше як прикрасу той самий перстень чи залізний хрест в якості брелока для ключів? ...
не можна. бо предмет несе в собі певну енергетику, це символ а не просто так.
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 09:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.01.2011 07:11) писав:

не можна. бо предмет несе в собі певну енергетику, це символ а не просто так.

Ну, це само собою.
  • 0

#52 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 12:44

а копія теж несе енергетику. символ страху, символ бунту, символ ризику. бо такі відчуття в предмет вкладає той, хто його виготовив, і той хто носить
  • 0

#53 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 14:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.01.2011 12:44) писав:

а копія теж несе енергетику. символ страху, символ бунту, символ ризику. бо такі відчуття в предмет вкладає той, хто його виготовив, і той хто носить

Несе, хто ж спорить. Навіть якщо той хто виготовив певну символічну річ, не вкладав би названі тобою ознаки на енергетичному рівні, але повторив би необхідні вимоги щодо форми та щодо символів на предметі, то і в цьому випадку предмет мав би якісь властивості. Відомо ще, що навіть при зовнішній ніби то (з погляду володаря речі) випадковості, такі штучки, часто-густо потряпляють людині не випадково. Повторюсь : зовні їй здається що предмет дістався "волєю случая"...насправді ж. Так от, якщо предмет знайшов свого хазяїна (на даний відрізок часу), то це була "затія" предмета і хазяїну нічого не загрожує, Вітольде. Скажімо від перстня, в даному випадку. В таких випадках між предметом та хазяїном буде "любовь да согласіє". Як ото в класика в "Бєсприданніца" : "я- вещь, а каждая вещь должна іметь своєго хазяіна".
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.01.2011 – 19:09

Перегляд дописуFT232BM (11.01.2011 23:35) писав:

Власне питання стало після того як я знайшов одну симпатичну шняжку в І-неті:
так зване Totenkopfring(перстень "мертва голова"), яким нагороджувався склад СС підчас Другої Світової.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення
Зображення
На скільки осудним в суспільстві та і вами в тому числі публічне носіння такої нагороди/прикраси та інших речей тієї країни тієї епохи?
гарна штучка. якби любила побрякушкі і пальці дозволяли , то носила б.

особисто я не відрізню оригінал від підробки чи від просто "закосу" під ту чи іншу епоху.

в однієї знайомої є нагорода ..не скажу точно як називається. якийсь там хрест з ..дубовими шо лі листями. вона точно не носить.
  • 0

#55 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 13.01.2011 – 19:17

А як щодо уніформи СС?
Особисто мені вона дуже подобається.
  • 0

#56 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 13.01.2011 – 19:18

Носив би і оригінал і копію) правда оригінал круче) І ні в які забобони не вірю.

Це про перстень. :happy1:
  • 0

#57 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 20:11

Перегляд дописуKing Oni (13.01.2011 19:17) писав:

А як щодо уніформи СС?
Особисто мені вона дуже подобається.
Носи :happy1:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 13.01.2011 – 20:11

• 0

#58 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 13.01.2011 – 20:21

Перегляд дописуБілий Дракон (13.01.2011 20:11) писав:

Носи :happy1:
Головна проблема в тому, що треба замовляти.
А я б носив, але без опізнавальних знаків.
  • 0

#59 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 14.01.2011 – 13:31

До речі, всесвіт Warhammer 40000 переповнений нацисткою символікою. Точніше трохи зміненою, але все ж. Хоча, наприклад символіка елітних американських військ також близька до СС. Мабуть це стиль всіх елітних солдат.
  • 0

#60 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.01.2011 – 13:59

Перегляд дописуAngel Seraphim (13.01.2011 19:18) писав:

Носив би і оригінал і копію) правда оригінал круче) І ні в які забобони не вірю.

Це про перстень. :happy1:
Якщо копію - так, вільно можна носити незважаючи на "знаки" що відносять цей перстень до фашистської Германії, а от щодо оригіналу, то він швидше за все був знятий з покійного німецького офіцера після того як його поцілив "бравий червоноармієць" або врезультаті дій чорних археологів - "Шакалів" (саме "шакали" розкопують солдатські поховання з метою розжитися їхніми особистими речами). Якщо б це був перстень знятий з полоненого офіцера або вкрадений, якимось чином, у живого, нагородженого ним, власника - то можна носити, а от одягяти на себе речі зняті з покійників - не хочеться(

Перегляд дописуБілий Дракон (14.01.2011 13:31) писав:

Хоча, наприклад символіка елітних американських військ також близька до СС. Мабуть це стиль всіх елітних солдат.
А можна посилання на світлину? Цікаво яка саме символіка мається на увазі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних