Перейти до вмісту

Несправжній світ


В темі одне повідомлення

Опитування: Штучний світ (9 користувачів проголосувало)

Чи вірите ви, що наш світ - несправжній?

 1. Так (4 голосів [44.44%])

  Процент голосів: 44.44%

 2. Ні (5 голосів [55.56%])

  Процент голосів: 55.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1 Marriage

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 1 повідомлень

Відправлено 10.01.2011 – 21:38

 • 1
Я от вже 7 років чую “голоса” і от якого я дійшов висновку: наш світ є ніщо інше як - "комп’ютерний віртуальний світ". Дата в якому не збігається з реальною. А події в якому відносяться до далекого минулого. І має мало спільного з реальністю.

Що ж відбувається поза межами віртуального світу: людство отримало безсмертя і заселило найближчі планети. Це стало можливим завдяки одному - прогресу комп’ютерних технологій. Створено суперкомп’ютери з надможливостями створення віртуальної реальності, яка може повністю замінити реальний світ. А також розшифровано принцип роботу мозку. На основі цього створено можливість створити “віртуальних людей”. Які існують в автономному штучному світі до певного строку(повноліття за їх календарем).

Для чого створено штучні світи:
1. Для існування людства в пост-апокаліптичному світі Землі(планета після катастрофи).
2. Заселення інших планет людством. Відбувається це можливо так: до іншої сонячної системи летить космічний корабель з записами пам’яті колоністів з завданням - терраформування (лат. terra - земля і forma - вид) - зміна кліматичних умов планети, супутника або ж іншого космічного тіла для приведення атмосфери, температури і екологічних умов у стан, придатний для проживання земних тварин і рослин. Перші колоністи будують енергостанції для існування колонії, розпочинають видобування ресурсів. Все це виконують "віртуальні колоністи", які є частиною суперкомпютера, що створює для них прийнятні умови існування в "штучному віртуальному світі". В такому випадку відпадає потреба в біосфері за несприятливих умов нової планети. Також за цих умов відпадає проблема транспортування живих людей через агресивне космічне середовище. Можливість загибелі космічного корабля з колоністами.

Для того, щоб колоністи не перетворились на окремий вид людей і не вступили в конфлікт землянами. До "повноліття" вони живуть в "штучному віртуальному світі" з умовами Землі, певного періоду. Цей період можна охарактеризувати, як: період глобального миру на Землі після Другої Світової Війни.

Що ж відбувається після “повноліття”, як перетворюють “віртуальних людей” в справжніх: вступає в дію генна інженерія, біоробототехніка. Пам’ять перезаписують в “автономну одиницю”.

Доказом віртуальності нашого світу є неймовірні співпадіння.

#2 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2011 – 20:38


 i 

Мабуть глюк. Тема відкрита. Можете дописувати.
 

Повідомлення відредагував Олеська: 13.01.2011 – 20:38

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних