Перейти до вмісту

Екстремальний спорт - захоплення нерозважливих егоїстів?

Повідомлень в темі: 77

Опитування: Твоє ставлення до екстремального спорту (38 користувачів проголосувало)

Твоє ставлення до екстремального спорту

1. Позитивне (26 голосів [68.42%])

Процент голосів: 68.42%

2. Негативне (5 голосів [13.16%])

Процент голосів: 13.16%

3. Байдуже (7 голосів [18.42%])

Процент голосів: 18.42%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 07.01.2011 – 14:55

Перегляд дописуОлеська (7.01.2011 14:32) писав:

Та й доповнюйте пропорцію. 5 тис. тих, хто загинув від алкогольних отруєнь, на скільки тис, а то й мильйонів тих, хто вживає алкоголь? І скільки загиблих скалолазів на кількість тих, хто дереться в гори?

Нові дані На 700 тисяч порофесійних споживачів алкоголю маємо 40 тисяч смертей - це 5,7%
А на 6 тис. альпіністів в Україні маємо 1 - 2 смерті і то не кожен рік. Це 0,015% - 0,03% і то не кожен рік. Це в 190 разів менше, ніж смертність від алкоголю. Питання є?
Доречі, вживання алкоголю активно заохочується державою, а екстремальний спорт засувається в глухий кут, бо він бабла тим яничарам не приносить.

Кортить запитати: на чий млин ллєте воду :D
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.01.2011 – 15:13

Перегляд дописуGlobetrotter (7.01.2011 14:55) писав:

Нові дані На 700 тисяч порофесійних споживачів алкоголю маємо 40 тисяч смертей - це 5,7%
А на 6 тис. альпіністів в Україні маємо 1 - 2 смерті і то не кожен рік. Це 0,015% - 0,03% і то не кожен рік. Це в 190 разів менше, ніж смертність від алкоголю. Питання є?
Попахує зливом.) Дискусія переходить на "або-або". А тема мала ніби бути про екстремальні види спорту, нє?)

А щодо порівняння, то візьміть ститистику щодо усіх екстремальних видів спорту, а не окремо альпінізм. Бо, наскільки знаю, у нас більше захоплюються іншими видами екстремалізму. Або беріть світову статистику.

Доречі, вживання алкоголю активно заохочується державою, а екстремальний спорт засувається в глухий кут, бо він бабла тим яничарам не приносить.
А коли був запроваджений сухий закон, заохочувався екстремальний спорт?)

Кортить запитати: на чий млин ллєте воду :D
Власне нам, татарам, по-барабану.) Наша ко- споює здебільшого кацапів, а наразі на китайоз переходить.) Та й уряд при постійному підвищенні акцизу не дуже сприяє розквіту алкогольних компаній.

Повідомлення відредагував Олеська: 07.01.2011 – 15:14

• 0

#23 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 07.01.2011 – 15:31

Перегляд дописуОлеська (7.01.2011 15:13) писав:

Попахує зливом.)
В даний момент маємо 5 за і 1 проти.
Тимчасово припиню полеміку, бо час збиратися в ГОРИ :D
Може інші щось мудрого скажуть...
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 15:54

Перегляд дописуGlobetrotter (7.01.2011 15:31) писав:

В даний момент маємо 5 за і 1 проти.
Тимчасово припиню полеміку, бо час збиратися в ГОРИ :D
Може інші щось мудрого скажуть...
Я ж кажу, що злив.))
  • 0

#25 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2011 – 16:37

не відношу себе до екстремалів.
ну один раз з парашутом стрибнула, два дні порогами сплавлялася, кілька походів по горах.

насправді нічого особливо ризикованого в стрибках з парашутом не побачила. там така підготовка була, такі перевірки що простіше чаєм до смерті захлинутися ніж там розбитися.

щодо егоїзму. питання неоднозначне.
на мою думку екстрім поступово набуває вигляду комерції.
нині ж за відповідні гроші можна і Еверест йти підкорювати. без особливих гарантій що ти дійдеш до вершини чи повернешся назад цілий. а вершина цієї гори буквально всіяна трупами. і їх навіть неможливо прибрати, бо для евакуації однієї людини (живої чи мертвої) необхідно 20 людей, і це неабияка небезпека для них самих.

щодо "а вдома ж діти, сім.я". ну то такі захоплення не випадково в один прекрасний день виникають. і до одруження друга половинка має бути ознайомлена з такими витребеньками і відповідно готова до того, що все може трапитися.
та зрештою художня гімнастика, чи будь-який інший професійний вид спорту може якщо не вбити, то скалічити.

отже, що я хотіла сказати насправді:
екстремальний вид спорту - це теж спорт, ним мають займатися фізично підготовані люди, а не всі підряд, у кого грошей вистачить. тобто має бути якась підготовка, перевірка. тобто напився пива та зі скелі стрибнув в море і розбився об камінь - це не екстрим. це дурість.
перш ніж одружуватися/народжувати дітей екстремалам слід добряче подумати. і тим хто з ними одружується теж. хоча насправді це не така вже й проблема, зазвичай такі люди одружуються з подібними собі однодумцями. так шо сумніваюся що такі конфлікти часто виникають.
  • 1

#26 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 07.01.2011 – 16:41

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2011 17:37) писав:

насправді нічого особливо ризикованого в стрибках з парашутом не побачила. там така підготовка була, такі перевірки що простіше чаєм до смерті захлинутися ніж там розбитися.
....що також хотіла підмітити тим,хто давно мріє,але боїться...не більш страшно ніж покататись в парку атракціонів на колесі огляду...
  • 0

#27 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 16:46

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 16:41) писав:

....що також хотіла підмітити тим,хто давно мріє,але боїться...не більш страшно ніж покататись в парку атракціонів на колесі огляду...

мені страшніше кров з пальця здавати(((
бо це дуууууже боляче. у мене в пальцях тонкі капіляри.

ми з чоловіком стрибали, він казав що йому нудно було. перші три секунди вільного падіння сподобалися, а далі бовтаєшся на вірьовочці.
от зі стратосфери стрибок - це я розумію. екстримально.
  • 0

#28 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 16:56

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2011 17:46) писав:

мені страшніше кров з пальця здавати(((
бо це дуууууже боляче. у мене в пальцях тонкі капіляри.
[/url]
Ахаха) Може ми родичі далекі? А то я теж нию як дурна від кожного здавання крові з пальця,а про кров з вени опше мовчу. Останній раз аж лікаря вкусила,і плакала аж заходилася:D Мені тоді було 19
В квітні планую їхати на Бородянку стрибнути з інструктором з 4000 м...має бути весело:angry1: Мож є хто бажаючий приєднатися?:angel:
  • 0

#29 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 17:10

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 16:56) писав:

Ахаха) Може ми родичі далекі? А то я теж нию як дурна від кожного здавання крові з пальця,а про кров з вени опше мовчу. Останній раз аж лікаря вкусила,і плакала аж заходилася:D Мені тоді було 19
В квітні планую їхати на Бородянку стрибнути з інструктором з 4000 м...має бути весело:angry1: Мож є хто бажаючий приєднатися?:angel:

доречі скільки це нині коштує?
  • 0

#30 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 17:17

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2011 18:10) писав:

доречі скільки це нині коштує?
Сам стрибок з інструктором з висоти 4000 м на Бородянці вартує 130 євро+ 50 євро відеозйомка в повітрі-але це вже по бажанню...)) Дорого,але чого не зробиш для себе,коханої:D На рахунок компанії-я серйозно,адже вже писала,що ніхто з моїх знайомих мене не підтримує,тому всюди змушена їздити сама...тому від хороших однодумців не відмовилася б:angry1:
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 17:50

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 17:17) писав:

Сам стрибок з інструктором з висоти 4000 м на Бородянці вартує 130 євро+ 50 євро відеозйомка в повітрі-але це вже по бажанню...)) Дорого,але чого не зробиш для себе,коханої:D На рахунок компанії-я серйозно,адже вже писала,що ніхто з моїх знайомих мене не підтримує,тому всюди змушена їздити сама...тому від хороших однодумців не відмовилася б:angry1:

я бідний аспірант, тому навряд приєднаюся. та й квітень обіцяє бути насиченим.
  • 0

#32 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 17:53

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2011 18:50) писав:

я бідний аспірант, тому навряд приєднаюся. та й квітень обіцяє бути насиченим.
а я бідний студент. Вже пів року не їм/не пю...і ще пів року теж саме робитиму...але складаю стипендію докупи,щоб мрію все таки здійснити:D

Приємно говорити з людьми які з тобою на одній хвилі:angry1:
  • 0

#33 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 07.01.2011 – 18:40

тут подумалося що звинувачення в егоїзмі - теж певною мірою егоїзм)))
  • 0

#34 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 21:51

І скажіть тепер що екстрим-це погано:happy1:
Зображення
  • 0

#35 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2011 – 23:05

Перегляд дописуСкажена ягідка (8.01.2011 21:51) писав:

Зображення
Прікольні шортики :happy1: таких весною/літом часто можна побачити біля ВУЗів :happy1:
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.01.2011 – 21:29

Перегляд дописуСкажена ягідка (8.01.2011 21:51) писав:

Зображення
Ну, думаю, автор теми трохи не те мабуть мав на увазі.))
Хоча в таких шортах і на пасіці був би екстрім.))

Повідомлення відредагував Олеська: 09.01.2011 – 21:30

• 0

#37 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.01.2011 – 12:26

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 10:22) писав:

Ну і пішли всі в дупу,я така яка я є,і мені стидно за таких хлопців,яким слабо таке зробити.
І нехай хоч весь світ буде проти,я впевнена і переконана,що те,чим займаюся -круто :)
дівчинко, здається тобі треба трохи приземлитись... все повинно бути в міру. а ти робиш зі "стрибків" щось СУПЕРНАДЗВИЧАЙНЕ, а насправді це просто падіння. уважніше почитай перший пост. щоб не деградувати треба багато часу знаходитись в несприятливому середовищі. а те шо ти раз стрибнеш і потім сидиш вдома в теплі за компом, набираючи всю оцю фігню, хібашо укріплює твій егоїзм і самовпевненість. ти для себе стрибаєш, чи для того щоб похвалитись? думаю друге.

я за велоспорт. подрузі респект.
а, і про хлопця, який більше тебе не хотів бачити: :happy1: здогадуюсь, чому він так зробив. точно не тому, що ти вся така ЕкСтРеМаЛьНа, а він ні))). я б на його місці зробив так само.

Повідомлення відредагував Андре: 11.01.2011 – 12:36

• 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 12:44

Андре, у чому суть твого дивного повідомлення? У тому що пані з Тернополя не "тру", і що ти кращий екстремал ніж вона? Самостверджуєшся перед дівчиною? Мужик!
  • 0

#39 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 12:57

Перегляд дописуNameless One (11.01.2011 12:44) писав:

Андре, у чому суть твого дивного повідомлення? У тому що пані з Тернополя не "тру", і що ти кращий екстремал ніж вона? Самостверджуєшся перед дівчиною? Мужик!

в чому суть? - я висловив свою думку. те що я мужик, не забороняє мені критикувати дії дівчат. в чому ти побачив самоствердження? я ж не писав, який я крутий екстремал і що я там витворяю.

Перегляд дописуNameless One (7.01.2011 00:33) писав:

Бо якби думав дупою то робив би як всі люди - втикав би перед ящиком і бухав. Зато лишився б живим. Но тоді сім'ю було б справді шкода.

не думаю, що доцільно серйозно сприймати критику людина, яка думає, що всі люди думають дупою))).
  • 0

#40 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 16:40

ок, визнаю, трохи агресивно написав, тому й поплатився репутацією. вирішив трохи уточнити. нічого проти дівчат і екстріму не маю. чому в мене скажена ягідка викликала таку реакцію:

Перегляд дописуСкажена ягідка (6.01.2011 20:31) писав:

Рожденный ползать,летать не сможет-зажди моя відповідь тим хто пробує глузувати з моїх захоплень і каже,що я не сповна розуму.

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 10:22) писав:

Недавно познайомилась з хлопцем,все ок,щодня бачились,натішитись мною не міг,дзвонив....

.....

Ну і пішли всі в дупу,я така яка я є,і мені стидно за таких хлопців,яким слабо таке зробити.

І нехай хоч весь світ буде проти,я впевнена і переконана,що те,чим займаюся -круто :happy1:

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 17:17) писав:

Дорого,але чого не зробиш для себе,коханої :)

я, я, я, стрибки, стрибки, я.) не можна ділити людей на тих, які стрибали і тих які не стрибали.

Перегляд дописуСкажена ягідка (7.01.2011 17:53) писав:

а я бідний студент. Вже пів року не їм/не пю...і ще пів року теж саме робитиму...але складаю стипендію докупи,щоб мрію все таки здійснити :)
кому потрібна така дружина?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних