Перейти до вмісту

Літературні новинки

Повідомлень в темі: 55

#21 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 01.11.2011 – 15:59

Перегляд дописуElectra (31.10.2011 22:44) писав:

Народ,а читав хто "Биті є. Макар" Люко Дашвар? Його варто взагалі купувать? Бо "Рай. ЦЕнтр" мені геть не сподобався...
А хто може вичерпно порадити чи варто купувать якщо у кожного сприйняття чтива різне? Наприклад мені "РайЦентр" сподобався але я не знаю настільки цікавим може бути його продовження. Наразі ніяк "недомучу" "Записки ..." Л. Костенко - якийсь безперервний потік суцільного негативу документалістики до середини книжки. Може надалі піде цікавіше?

Повідомлення відредагував katapulta: 01.11.2011 – 16:01

• 0

#22 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Володимир

Відправлено 01.11.2011 – 19:38

Цитата

Наразі ніяк "недомучу" "Записки ..." Л. Костенко - якийсь безперервний потік суцільного негативу документалістики до середини книжки. Може надалі піде цікавіше?
цікавіше не піде(( я облишила читання десь на третині, погортала далі- там все так сама печально...

Цитата

А хто може вичерпно порадити чи варто купувать якщо у кожного сприйняття чтива різне? Наприклад мені "РайЦентр" сподобався але я не знаю настільки цікавим може бути його продовження
ну так,ви маєте рацію,сприйняття різне:) може,мені "Рай.ЦЕнтр" теж сподобався б,якби я перед тим не прочитала інші - ліпші - книжки Люко Дашвар. Ну і якби я не вчилася свого часу в Могилянці і не знала,які бувають могилянські дівчата (тобто не мала з чим порівнювати) :happy1: бо в неї то всьо вийшло трохи штучно і неправдоподібно.
  • 0

#23 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 15.11.2011 – 18:18

Перегляд дописуElectra (31.10.2011 22:14) писав:

о так! До речі,чекаю виходу "Лексикону" давно й нетерпляче) мені тільки цікаво,скільки він буде коштувати.
111 гривень, в електронному варіанті — удвічі дешевше.
  • 0

#24 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 15.11.2011 – 22:20

я вже купила в паперовому, ще 11.11 :happy1: смакую ним і кайфую)))
  • 0

#25 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 26.03.2012 – 09:19

До теми.

"Казка про Старого Лева" Мар'яни Савки потрапила у престижний щорічний каталог кращих видань світу "White Ravens - 2012". Сюжет твору полягає в тому, що Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Ця віршована казка – справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива. Книга була закуплена у 2011 році за кошти обласного бюджету відповідно до обласної "Програми підтримки вітчизняного книговидання на 2007 – 2011 роки". Зазначимо, каталог "White Ravens" - це список 250 кращих дитячих книг, виданих у 40 країнах світу. Це видання вважають одним з найвпливовіших і авторитетних у світі дитячої та підліткової літератури.

Детальніше тут.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  383584218.jpg   114.55К   0 Кількість завантажень:

• 0

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.03.2012 – 15:06

Дочитала недавно "Коли відпочивають янголи" Марини Аромштам. Так хочеться, щоб такі книги потрапили до рук підлітків та молоді!
Зараз дуже багато літератури із карколомними сюжетами, із сотнями персонажів (може, це тільки мені так важко їх усіх запам'ятовувати і тримати в голові до кінця книги)... А тут прості життєві ситуації, що вимагають зупинитися та подумати. Чому люди розлучаються? Чи є жіноча гідність, якої нас з дитинства навчають, справжнім благом у родинних стосунках? Кому ми довіряємо виховання своїх дітей у школах і що ті люди можуть закласти в дитину змалечку... Можливо, хтось теж уже читав? Які ваші враження?
  • 0

#27 Fairy-bird

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.11.2012 – 17:56

У Дніпропетровську День української мови та писемності відзначили презентацією книг молодих дніпропетровських письменниць, переможниць конкурсу «Літературна надія Дніпра» — Юлії Купіч та Ольги Кай.
Презентація відбулася у Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці, яка разом із ІА «Міський сайт», і була засновником цього україномовного конкурсу.
Поетична збірка «Опромінення» — друга у творчому доробку Юлії Купіч. І хоча книга невелика за обсягом, але дуже сильно заряджена енергетично. Юлія — майстер у класичній техніці віршування, проте метафорика, образність і теми її творів цілком сучасні, гострі, проблемні, яскраві.
До дебютної книги Ольги Кай «Портрет з минулого» увійшли фантастичні повісті та оповідання. Творам Ольги, не залежно, для кого вона пише, для дорослих чи для дітей, властиві щирість почуттів, глибоке розкриття психологічних образів героїв, філософський зміст, кінематографічність змалювання подій і складні сюжетні лінії.
Ілюстрації до обох книг створила талановита львівська художниця і письменниця Алла Марковська.
Окрім шанувальників новітньої української літератури, на презентацію завітали музичні колективи Дніпропетровського училища культури: квартет гітаристів (під керівництвом викладача училища культури Романа Мазура) і квартет баяністів та акордеоністів «Два плюс два» (керівник – викладач-методист Марина Обозовська).

Прикріплені файли

• 0

#28 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 17.12.2012 – 16:57

А хто-небдь читав "Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень" Ігора Калінаускаса? Стільки хороших відкугів чула, що аж цікаво звідки такий ажіотаж?
  • -1

#29 Scarlett

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2012 – 01:20

Цитата

Російською не читаємо.
Та ладно, не все, що написано російською означає, що воно погане. Чи може ви Достоєвського в перекладі читали? :)

Цитата

А хто-небдь читав "Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень" Ігора Калінаускаса? Стільки хороших відкугів чула, що аж цікаво звідки такий ажіотаж?

А про що взагалі книжка?
  • 0

#30 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.12.2012 – 02:39

Перегляд дописуҐвинтик (31.10.2011 – 22:10) писав:

"Лексикон інтимних міст. Довільний посібник з геопоетики та космополітики" - саме так називається зібрання 111 есеїв про 111 міст світу письменника та невтомного мандрівника Юрія Андруховича.

Першими придбати книгу зможуть відвідувачі Київського міжнародного книжкового ярмарку МЕДВІН, на стенді видавництва "Майстер книг" 11 листопада, з 11:11 ранку.

Приємний подарунок для тих, хто захоче бути одним із перших читачів книги - присутність самого автора з автограф- та фото сесією.

Запрошуємо і чекаємо Вас цього дня за адресою м. Київ, Інститут фізкультури, вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська.

За актуальною інформацією про усі точки продажу "Лексикону інтимних міст" слідкуйте на офіційному сайті Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ www.meridiancz.com та на сторінці, присвяченій книзі www.facebook.com/111mist.

До зустрічі на презентаціях у м. Київ 11.11.2011 та у м. Чернівці 13.11.2011

http://life.pravda.c...11/10/25/88255/

читаю зараз, місцями нуднувато, місцями нормально
а може я надто критикую земляка, звикла на сучукрліт покладати великі надії)
  • 0

#31 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.01.2013 – 20:49

Перегляд дописуКрихітка (28.12.2012 – 02:39) писав:

читаю зараз, місцями нуднувато, місцями нормально...
прочитав в "111" елетронній формі.
нудота страшенна. ніц оригінального.
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.01.2013 – 00:29

Перегляд дописуScarlett (28.12.2012 – 01:20) писав:

Та ладно, не все, що написано російською означає, що воно погане. Чи може ви Достоєвського в перекладі читали? :)

А про що взагалі книжка?

їтіть ви ще й книжки парите?
цікаво, хто у вас роботодавець, ну правда. я ще розумію щоби одна контора впарювала якийсь конкретний бренд або товари одного спрямування.
але - пиво, книжки, цукерки, шопопало.

ну таке. робота вона всяка бува.
головне пам.ятайте, що для сеошників є окреме пекло, куди вони потрапляють після смерті. і всі там будуть. правило "один раз - не водолаз" не діє. страждатимуть всі.
*демонічний сміх*

по темі:
не новинка, але всі пруться бо нобелівка 2012 року - Мо Янь. правда непоганий, рекомендую. в природі навіть існує одне оповіданнячко в укр. перекладі (десь у всесвіті наче публікували). серйозніші речі є російською, зокрема "город вина" можна в мережі знайти.
  • 0

#33 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 18.01.2013 – 00:28

Перегляд дописуkoldzerdan (17.12.2012 – 16:57) писав:

я читав, мені вканало, хоча це мабуть була перша книжка з нехудожньої літератури
  • -1

#34 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 18.01.2013 – 02:50

Перегляд дописуduo7 (18.01.2013 – 00:28) писав:

я читав, мені вканало, хоча це мабуть була перша книжка з нехудожньої літератури

та вбийтеся вже.
серйозно.

[ex]+10% попередження, офтоп, образа[/ex]

Повідомлення відредагував Nolex: 18.01.2013 – 11:23

• 1

#35 yaman

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 31.01.2013 – 21:54

Не люблю я всі ці книжки про "успіх" :facepalm:
  • 1

#36 Ernesto

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.01.2013 – 23:11

Перегляд дописуyaman (31.01.2013 – 21:54) писав:

Не люблю я всі ці книжки про "успіх" :facepalm:

Як на мене, то без різниці в якому жанрі написана книга, просто вона або хороша або ні.
  • 0

#37 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 31.01.2013 – 23:43

Перегляд дописуErnesto (31.01.2013 – 23:11) писав:

Як на мене, то без різниці в якому жанрі написана книга, просто вона або хороша або ні.

+1
про це я і кажу, мені вканало, тим більше недарма вона зараз така популярна.
  • 0

#38 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 31.01.2013 – 23:48

Перегляд дописуNeorlandina (18.01.2013 – 02:50) писав:

та вбийтеся вже.
серйозно.

[ex]+10% попередження, офтоп, образа[/ex]

• 2

#39 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 02.02.2013 – 08:13

Перегляд дописуduo7 (31.01.2013 – 23:43) писав:

+1
про це я і кажу, мені вканало, тим більше недарма вона зараз така популярна.

вона популярна завдяки офісному планктону, який ніяк не зрозуміє, шо добитися успіху можна тільки продаючи такі книжки, але аж ніяк не купуючи
  • 0

#40 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.02.2013 – 22:29

Видалила продубльоване повідомлення

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1