Перейти до вмісту

Біблія і смерть.

Повідомлень в темі: 55

#21 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 03.01.2011 – 08:28

Перегляд дописуЕней (2.01.2011 23:44) писав:

Ага!!! Значить останнє випробування пекло?! =) B)

Може так статися що ти і до пекла не доживеш. Воно ж ото як сталося, якщо ти не віруючий у спасіння від замордованого Христа, той і життя після смерті не матимуш. Ніякого. Отак чпок і все, екран с покімонами і іншими придурками потухне и все, і ніхто твій тлевізор вже не вімкне. ;)
  • 0

#22 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.01.2011 – 09:48

Біблія, Ісус Навин, 11

Цитата

6 І рече Господь Йозейові: Не лякайсь їх: завтра о сїй добі всї вони лежати муть перед синами Ізраїля; коням же їх поперерізуй жили а колесницї їх попали огнем.

7 От і напав їх Ісус з усією боє- вою потугою своєю несподївано на Мером водах, та й кинувсь на них.

8 І подав їх Господь в руки Ізрайлитян, і били вони їх і гнали їх до Сидону великого і до Мисрефот-Маїму і до Мицфи-долини на схід сонця, і перебили їх так, що не втїк нїхто.

"Бог Єгова воював руками Ізраїля", що й казати, нє, зюпе?

Події в Єрихоні (Біблія, Ісус Навин, 6-ий розділ):

Цитата

19 Нї, нї! усе срібло й золото і все мідяне й залїзне знаряддє нехай присьвятиться Господеві і ввійде в його скарбівню.

20 Тодї загукали люде і затрубили сьвященники в труби. Як же люд почув, що трублять, тодї загукали всї страшенним криком, і мури міста впали руїною; нарід же ринув у город, кожен звідти, де стояв; сим робом і опановано місто.

21 І простерли мечем прокляття на все, що було в городї, на чоловіка й жінку, на молодого й старого, на вола й овеча й осла.

Та ці юдеї під проводом єгови - гірше Гітлера, як бачимо.

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.01.2011 – 09:52

• 0

#23 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 03.01.2011 – 17:25

Перегляд дописуРодослава09 (3.01.2011 10:48) писав:

Біблія, Ісус Навин, 11

"Бог Єгова воював руками Ізраїля", що й казати, нє, зюпе?

Події в Єрихоні (Біблія, Ісус Навин, 6-ий розділ):

Та ці юдеї під проводом єгови - гірше Гітлера, як бачимо.
Причина в тому, щоб Євреї не переняли релігії тих народів.
Знаєте пані Родославо, колиб цей коментар написав "kalamar", то можна булоб сприняти, адже він людина толерантна. Виж, колиб мали силу і владу, повелисяб з євреями і ін. інаком... набагато гірше ніж Гітлер.
  • 0

#24 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.01.2011 – 10:30

Перегляд дописуЗЮП (3.01.2011 17:25) писав:

Причина в тому, щоб Євреї не переняли релігії тих народів.

А щоб русичі не перейняли єврейську муть - рідновірам треба мочити червоненків, фельдманів, суркісів та рабиновичів, разом з їхнім приплодом.
На гарні висновки ти наштовхуєш, ЗЮПчику! )))))

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2011 – 10:31

• 0

#25 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 05.01.2011 – 21:11

Перегляд дописуЗЮП (3.01.2011 17:25) писав:

Виж, колиб мали силу і владу, повелисяб з євреями і ін. інаком... набагато гірше ніж Гітлер.

Учився би ти, ЗЮПе, грамоти, і не ліз у серйозні розмови.
Пишеш, як останній петеушник-двієчник.
  • 0

#26 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 05.01.2011 – 21:28

Перегляд дописуOdonacer (3.01.2011 08:28) писав:

Може так статися що ти і до пекла не доживеш. Воно ж ото як сталося, якщо ти не віруючий у спасіння від замордованого Христа, той і життя після смерті не матимуш. Ніякого. Отак чпок і все, екран с покімонами і іншими придурками потухне и все, і ніхто твій тлевізор вже не вімкне. :P

Фуххх...ви мене заспокоїли...
  • 0

#27 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 06.01.2011 – 21:57

Перегляд дописуВласюк (5.01.2011 11:30) писав:

А щоб русичі не перейняли єврейську муть - рідновірам треба мочити червоненків, фельдманів, суркісів та рабиновичів, разом з їхнім приплодом.
На гарні висновки ти наштовхуєш, ЗЮПчику! )))))
Євреї могли похвалитися живим Богом, а ви чим можете похвалитися - камяними і деревяними ідолами, які:

Цитата

13 вони мають уста й не говорять, очі мають вони і не бачать, 14 мають уші й не чують, мають носа й без нюху, 15 мають руки та не дотикаються, мають ноги й не ходять, своїм горлом вони не говорять!

• 0

#28 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.01.2011 – 22:24

Перегляд дописуЗЮП (6.01.2011 22:57) писав:

Євреї могли похвалитися живим Богом, а ви чим можете похвалитися - камяними і деревяними ідолами, які:

Тобто живим? Ми розглядаємо Старий Заповіт - де тьма-тьмуща смертей на рівному місці. Так от, чи виправдено це все християнською церквою чи свідками Єгови?

Повідомлення відредагував bamik: 06.01.2011 – 22:25

• 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.01.2011 – 23:42

Перегляд дописуЗЮП (6.01.2011 21:57) писав:

Живим? Йой. :D

І хто його ото живого бачив? Хто чув, що він говорив, до чого він там прислуховувався і винюхував своїми живими вухами та носам? чого і як торкав руками, може собі під стегном, чи в інших. Ти чув таке ЗЮПе, а може бачив сам? А от те, що моляться мерцю на хресті, то це всі бачили і чули. То ви молитесь мерцю, якого звете богом, тому і розум у вас вже давно вмер, так і не народившись.

Ваша бібла несе смерть, прах і тлєн, ви молитесь смерті, ви взагалі самі мертві, але чомусь ще чекаєте на кінець світу, щоб вам на допомогу ще піднялись мертві із могил. Мабуть вам так хочеться щоб взагалі не було різниці між мертвими, які ще не вмерли, та живими, які вже вмерли :angry1:
  • 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.01.2011 – 00:16

Перегляд дописуЗЮП (2.01.2011 17:39) писав:

В більш точних перекладах це звучить так:
3 А людей, що були в ньому, вивів і приставив до роботи пилою, залізними рискалями й сокирами. Те саме зробив Давид і з усіма аммонськими містами. І повернувся Давид і все військо в Єрусалим.
-переклад Хоменка; -переклад НС; подібно і в "Современый перевод WBTC". І не 2Цар 12:31, а 1 Хр. 20:3. Такшо ніякого фаш...

Ги ги ги ги....а шо, ЗЮПе, може ще скажеш що жиди склали свою Тору перекладаючи з грецької ???...чи може з китайської ? Чи з якої ? Н-да...я тут подумав: з якої і на яку мову треба перекласти єврейські рукописи, аби в результаті отримати текст на івриті ? Невже з китайської на англійську ? Це воно в ЗЮПа так виходить.
Дивимось Тору :
"А народ, который в нем, он вывел и положил их под пилы и бороны железные, и под железные секиры; и таскали их по кирпичам улиц. И так поступал он со всеми городами сынов Аммоновых. И возвратился Давид и весь народ в Йерушалаим". (Шмуэль Бет 12/31.).
Ану ну, ЗЮПе...навчи жидів їх мові.
Для решти скажу, що питання про місто Равва (саме про це місто йде розмова) котре нам усім сьогодні відоме як місто Амман, в біблії розглядається декілька разів. І що показово, біблійні галюцигеники, себто, "пророки", постійно накликали на це місто ненависть і страшні, смертельні муки для жителів. Цьому свідчать, наприклад :
"Представь дорогу по которой меч шел бы в Равву сынов Аммоновых...." (Єзекіль 21/20)
"И запалю огонь в стенах Раввы,- и пожрет чертоги ее серди крика в день брани, с вихрем в день бури" (Амос 1/14)

Нічого такого дивного в цьому немає, оскільки євреї у байблі завжди проклинали усіх своїх сусідів. З містом Равва у них взагалі були досить типові відносити і "нєєстєственная любов". Так шо, кромсав Давид жителів Равви аж бігом. Та і не тільки цей приклад нелюдського садизму, є типовим для цього сифілітіка.

Цитата

І не 2Цар 12:31, а 1 Хр. 20:3. Такшо ніякого фаш...

От якраз навпаки, ЗЮПе. Вчи свою "ново-мірську" засрану байблу, більш конкретно. Принаймі у наведеній цитаті bamik з книги 2 Царів, епізод з Раввою розглядається більш детально, оскільки там вказано що частину міста (з водопостачанням) завоював Іоав, а вже решту міста взяв Давид, після чого і вчинив звірства. А от в Хроніках, місто завоював Іоав. А Давид, всього навсього, після примірки царської корони, забавляв себе звірствами. А про взяття ним міста, у Хроніках - ні мур мур. Угу.

Перегляд дописуЗЮП (6.01.2011 21:57) писав:

Н-да....ну то добре, давай уявимо собі неймовірне : тетрагамонний Сатанаїл є живий, а РОД - ні. Уявив ? Ідем далі. Єврей прославляє свого бога на своїй землі....я прославляю свого, знову таки, на своїй землі...а от ти???...ти, ЗЮПе, чийого бога хвалиш на МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Хто ти є тут, в такому випадку ? Чужинець ? Фуфло продажне ? Чи хто ? ХТО ТЕБЕ УПОВНОВАЖИВ, ЗЮПе, ВИХВАЛЯТИ ЧУЖОГО БОГА НА МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Невже Сатанаїл особисто тобі про це сказав ? Де ? Коли ? А якщо він тебе уповноважив займатись тим чим ти займаєшся, то коло замикається, бо знову виникає те ж самісіньке питання : хто ти є, тут, на українській землі, котра ні разу не є Ізраїль.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.01.2011 – 00:22

• 0

#31 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 10.01.2011 – 19:16

Безбожник (10.01.2011 00:16) писав:

Н-да....ну то добре, давай уявимо собі неймовірне : тетрагамонний Сатанаїл є живий, а РОД - ні. Уявив ? Ідем далі. Єврей прославляє свого бога на своїй землі....я прославляю свого, знову таки, на своїй землі...а от ти???...ти, ЗЮПе, чийого бога хвалиш на МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Хто ти є тут, в такому випадку ? Чужинець ? Фуфло продажне ? Чи хто ? ХТО ТЕБЕ УПОВНОВАЖИВ, ЗЮПе, ВИХВАЛЯТИ ЧУЖОГО БОГА НА МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Невже Сатанаїл особисто тобі про це сказав ? Де ? Коли ? А якщо він тебе уповноважив займатись тим чим ти займаєшся, то коло замикається, бо знову виникає те ж самісіньке питання : хто ти є, тут, на українській землі, котра ні разу не є Ізраїль.

Ну нехай дякує Роду, що українці ще досить толерантний народ.
Сини Давидові йому б швидко язика вкоротили.
  • 0

#32 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 17:30

bamik (6.01.2011 23:24) писав:

Тобто живим? Ми розглядаємо Старий Заповіт - де тьма-тьмуща смертей на рівному місці. Так от, чи виправдено це все християнською церквою чи свідками Єгови?
Уявіть дві ситуації: перша-вам стало відомо про жорстоке вбивство молодого чоловіка, батька двох дітей..., ін. ситуація -ви знаєте, що той чоловік вбив багато людей, замордував свою двохрічну дитину, після чого вбив свою вагітну дружину. Будучи суддею, яке рішення приймете в першій, а яке в другі ситуації? Я це до того, що ні я, ні Свідки, ні тим-більше безбожники чи хто ін. не можуть бути суддями в питанні біблійних історій, оскільки вони відбувалися 1911-6000р. назад і часто в нас може бракувати повної достовірної інформації, про що я писав раніше. Проте в Біблії міститься набагато більше позитиву, скажімо стосовно особи Бога говориться, що Він є любов, справедливий, мудрий і багато віруючих людей беруть це за основу. Безбожник і його кагорта беруть за основу будь що, що на їх погляд компроментує Творця, отже і висновки в них інші.

Безбожник (10.01.2011 01:16) писав:

Ги ги ги ги....а шо, ЗЮПе, може ще скажеш що жиди склали свою Тору перекладаючи з грецької ???...чи може з китайської ? Чи з якої ? Н-да...я тут подумав: з якої і на яку мову треба перекласти єврейські рукописи, аби в результаті отримати текст на івриті ? Невже з китайської на англійську ? Це воно в ЗЮПа так виходить.
Дивимось Тору :
"А народ, который в нем, он вывел и положил их под пилы и бороны железные, и под железные секиры; и таскали их по кирпичам улиц. И так поступал он со всеми городами сынов Аммоновых. И возвратился Давид и весь народ в Йерушалаим". (Шмуэль Бет 12/31.).
Ану ну, ЗЮПе...навчи жидів їх мові.

Єврей прославляє свого бога на своїй землі....я прославляю свого, знову таки, на своїй землі...а от ти???...ти, ЗЮПе, чийого бога хвалиш на МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Хто ти є тут, в такому випадку ? Чужинець ? Фуфло продажне ? Чи хто ? ХТО ТЕБЕ УПОВНОВАЖИВ, ЗЮПе, ВИХВАЛЯТИ ЧУЖОГО БОГА НА МОЇЙ ЗЕМЛІ ? Невже Сатанаїл особисто тобі про це сказав ? Де ? Коли ? А якщо він тебе уповноважив займатись тим чим ти займаєшся, то коло замикається, бо знову виникає те ж самісіньке питання : хто ти є, тут, на українській землі, котра ні разу не є Ізраїль.
Не шпикулюйте. Відколи переклад Тори на українську є рівноцінним оригіналу, чи більш авторитетним за переклади Біблії?
І дочого тут Тора (Пятикнижжя Мойсея), до книги 1 Хронік? :alakh: :)

Щодо вашої землі, то один мудрий дядько Сашкові Македонському сказав:"Твоя земля це та - на якій тебе поховають", отже ваша земля - це 2 кв.м. в районі долини "Бен-гінома". :alakh:

Родослава09 (5.01.2011 22:11) писав:

Учився би ти, ЗЮПе, грамоти, і не ліз у серйозні розмови.
Пишеш, як останній петеушник-двієчник.
Для мене головне щоб в релігійні темі було релігійно грамотно написано, а граматика це в темах- укр. мова.
Доречі ви як РВ і людина яка ненавидить Християн, використовуєте граматику винайдену християнами не словянського походження? Користувалисяб чимось побліже до вас, на зразок: :lol: :alakh: :) :) :) :happy1: :) ...
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 19:49

ЗЮП (11.01.2011 17:30) писав:

Уявіть дві ситуації: перша-вам стало відомо про жорстоке вбивство молодого чоловіка, батька двох дітей..., ін. ситуація -ви знаєте, що той чоловік вбив багато людей, замордував свою двохрічну дитину, після чого вбив свою вагітну дружину. Будучи суддею, яке рішення приймете в першій, а яке в другі ситуації?

Відповідати на питання питанням це....а відповідати в такий спосіб жінці - і поготів. Родослава поставила конкретне питання, ЗЮПе. Себто, питання поставила жінка. Якщо мужчина, до твого відому, починає в такій ситуації "юліть", то в очах будь якої жінки він перестає ним бути, по визначенню. Ти цього не знав ?... хрєново.

Цитата

Я це до того, що ні я, ні Свідки, ні тим-більше безбожники чи хто ін. не можуть бути суддями в питанні біблійних історій, оскільки вони відбувалися 1911-6000р. назад і часто в нас може бракувати повної достовірної інформації,

І шо ?...по причині браку достовірної інформації нормальні люди повинні визнати той чи інший літопис богодуховенним ?....ну ти видав ЗЮПе...всю біблію обісрав....брак інформації...від козла-сатанаїла єгови...молодця ги ги ги.

Цитата

Проте в Біблії міститься набагато більше позитиву, скажімо стосовно особи Бога говориться, що Він є любов,

Такого позитиву?: " Скажите Богу: как страшен Ты в делах Твоих! По множеству
силы Твоей, покорятся Тебе враги Твои."
Чи такого? : "А Я в сию самую ночь пройду по земле Египетской и поражу всякого первенца в земле Египетской, от человека до скота, и над всеми богами Египетскими произведу суд. Я Господь.
И будет у вас кровь знамением на домах, где вы находитесь, и увижу кровь и пройду мимо вас, и не будет между вами язвы губительной, когда буду поражать землю Египетскую
."
А ну мо, ЗЮПе, толкони мені сюди посиланнячко на байблу де прямо говориться : бог є любов ? Га?...шо?...немає?...тільки про Христа це сказано у Іоанна?...ги, так Христос же... він же тобі не бог...ти ж "свідок"...а про єгову: що "бог є любов" де, у біблії ? Малі лі шо ти, разом з "новий мір" там собі наувляли про "любов" садиста Сатанаїла.

Цитата

справедливий, мудрий

Це як ? Отако ?: "Я раскаялся, что создал вас”...шось твій Станаїл більше на тютю-матюту схожий в цьому висновку, а не на мудреця. Засранець...не можеш утримувати дітей - нефіг їх заводить.

Цитата

і багато віруючих людей беруть це за основу. Безбожник і його кагорта беруть за основу будь що, що на їх погляд компроментує Творця, отже і висновки в них інші.

А нафіга мені творець, ЗЮПе ? Я і сам здатен шось сотворити, як і інші люди. Але от бачиш яке диво...мій тато мене раРОДив, а не сотворив. І мій Бог - наРОДив усе. Тож питання випливає знову: нахрєна мені твій вигаданий жидами племінний творець ?

Цитата

Не шпикулюйте. Відколи переклад Тори на українську є рівноцінним оригіналу, чи більш авторитетним за переклади Біблії?
По-перше, я взагалі не подавав текст на укрїнській, по-друге, порівнювати авторитетність Тори з біблією, смішно, оскільки, коли Тора вже була, біблією ще й не пахло.

Цитата

І дочого тут Тора (Пятикнижжя Мойсея), до книги 1 Хронік?

Не тора, а танах. То просто опечатка, це і дитині повинно було бути зрозумілим, оскільки поданих мною текстів з івриту у торі немає, це з танах, що тут незрозумілого ?

Цитата

Щодо вашої землі, то один мудрий дядько Сашкові Македонському сказав:"Твоя земля це та - на якій тебе поховають", отже ваша земля - це 2 кв.м. в районі долини "Бен-гінома". :happy1:

ЗЮПе, я тобі вже колись казав: якщо ти мені шось толкаєш, то віднесись до цього серйозно. Я, до твого відому, можу зреагувати на ту чи іншу репліку по різному. Це залежить від конкретного часу, настрою, від кількості життєвих проблем, і навіть, бажання. Але ж це не означає, ЗЮПе, що мені можна толкать речі, котрі там у вас накомпілювали в сєкті як "велику мудрість"....і згодовують вам всю ту шнягу, акі свиням. Якщо ти вважаєш, ЗЮПе, що я, починаючи з дитинства та юності, не читав романів та повістей про одного зі своїх улюбленців, А Македонського, то ти глибоко помиляєшся. Але якщо тобі втюхали в голову, що уява італійського письменника Валєріка Максімов....тьху млін!...Валєріо Масімо, котрий народився в сорокові роки 20-го століття...так-так, саме його власна уява про ніби то думку Олександра під час поховання свого друга, Калана, є висновком, що ніби то це сказав Діоген, то можеш це вважати скіко хочеш. Але мені таку лапшу...до тОго ж ЗЮПе, ти повністю змінив суть цитати...або тобі її так втюхали в сєктанських брошюрках.
"Нет такого завоевания, которое имело бы смысл; нет такой войны, где стоило бы сражаться. В конце концов, единственная земля, что останется нам, — та, в которой нас похоронят».
( Манфреді Валеріо Массімо, "Амон", історично-пригодницький роман).

Я тебе троха повчу життя, ЗЮПе. У Рідновірів немає ненависті до христян...вони ж бо такі ж люди як і Рідновіри. Інша справа, що одурені і приспані...але і це їх власна проблєма, а не Рідновірів, а от глашатаї чужого бога, тим більше посіпаки єговині, котрі засмерділи нашу землю і активно продовжують тхнути тут, це інша справа. Такі виродки - гірше ворога. Гірше, тому що їх заняття...я ж недаремно тебе тут запитав, якого ти бога хвалиш на моїй землі ?. А ніякого, ЗЮПе. А ти шо подумав ? Що я єгову маю на увазі ? Ніфіга подібного...це бог евреїв, і ти...ти, до твого відому, євреям і нафіг не треба ЗЮПе. Вони мають свого бога, хвалять його і чекають свого Машиаха. А ти, ЗЮПе, як "свідок єгови" звичайнісінька обдурена шавка. Шавка, котра є непотрібом ані для євреїв, ані, тим більше, для нас. Ти - ніде. І бог твій - ніхто. А сморіду то, сморіду....точно, гірше ворога.

Родослава09 (10.01.2011 19:16) писав:

Ну нехай дякує Роду, що українці ще досить толерантний народ.
Сини Давидові йому б швидко язика вкоротили.

Нє, нє, Родославо. Не язика, а....і опісля процедури продали б муслімам в рабство...євнухом, єсстєстно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.01.2011 – 19:44

• 0

#34 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 23:08

Уявіть дві ситуації: перша-вам стало відомо про жорстоке вбивство молодого чоловіка, батька двох дітей..., ін. ситуація -ви знаєте, що той чоловік вбив багато людей, замордував свою двохрічну дитину, після чого вбив свою вагітну дружину. Будучи суддею, яке рішення приймете в першій, а яке в другі ситуації? Я це до того, що ні я, ні Свідки, ні тим-більше безбожники чи хто ін. не можуть бути суддями в питанні біблійних історій, оскільки вони відбувалися 1911-6000р. назад і часто в нас може бракувати повної достовірної інформації, про що я писав раніше. Проте в Біблії міститься набагато більше позитиву, скажімо стосовно особи Бога говориться, що Він є любов, справедливий, мудрий і багато віруючих людей беруть це за основу. Безбожник і його кагорта беруть за основу будь що, що на їх погляд компроментує Творця, отже і висновки в них інші.
Що за довільні домисли? Якщо бракує достовірної інформації про ті народи, то хто Вам, ЗЮПе, лікар?
Мова йде про ТЕКСТ Біблії, і описи там смерті. Де в Біблії сказано, що знищувані народи були такими варварськими, як це подають Свідки Єгови на основі якихось розкопок? Ви не додавайте до Біблії своїх фантазій, бо виходить, що Той, хто "диктував" Біблію, не зумів достатньо зрозуміло висловитись, і от "премудрі" свідки доповнюють писання Єгови своїми домислами. Однак Вам же, свідкам, сказано : " Не додавайте нічого до цих Писань..." (якось так), бо додасться Вам мук. Ніякому свідку не можна " ані віднімати, ані додавати нічого до Писання".

Щодо вашої землі, то один мудрий дядько Сашкові Македонському сказав:"Твоя земля це та - на якій тебе поховають", отже ваша земля - це 2 кв.м. в районі долини "Бен-гінома". :happy1:
От на тих 2 кв.м. та ще й на глибині 2 м (аби не втік) буде тобі, ЗЮПе, твій обіцяний Єговою Рай. Штири дошки й землі трошки.

А наш Рід не вмре, не занине.
  • 0

#35 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 23:44

роздуми про смерть надихають на поезію, бажаючі музи поезування - сюди, в цю тему, читаючи її, ви згодом вразите Україну своїми шедеврами!
  • 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.01.2011 – 01:05

checker (11.01.2011 23:44) писав:

роздуми про смерть надихають на поезію, бажаючі музи поезування - сюди, в цю тему, читаючи її, ви згодом вразите Україну своїми шедеврами!

Це точно...на поезію. А якщо додати сюди ще один ЗЮПів шедевр, то і поготів...надихне...на поезію.
Цитата ЗЮПа :

Цитата

Уявіть дві ситуації: перша-вам стало відомо про жорстоке вбивство молодого чоловіка, батька двох дітей..., ін. ситуація -ви знаєте, що той чоловік вбив багато людей, замордував свою двохрічну дитину, після чого вбив свою вагітну дружину. Будучи суддею, яке рішення приймете в першій, а яке в другі ситуації?
Це нормальна людина може написати ? Нє...ну...і воно, оте чудо, пафосно задає отаке питання жінці !!! Це вони в сєкті, чи шо, перетирають такі ситації ??? ...дурдом відпочиває.
ЗЮПе, я тобі колись казав : не обкурюйся, а то бачиш...он віршики почав писати...собаки там у тебе гавкають...на людей і верблюдів кидаються як скаженні...шось тре робить, ЗЮПе.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.01.2011 – 01:08

• 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.01.2011 – 09:23

Безбожник (11.01.2011 23:26) писав:

Тпрруууууу !...стоять Сіра !...дай но рептуха почеплю....ЗЮПе, ти мене здивував...і це не так мало...здивувати мене вдається рідко кому...це твоя поезія ? Ти почав присвячувати мені вірші ? В тебе закінчились аргументи по темі ?...нє, ну бувало..в юності влюбчиві дівчатка шось мені присвячували...одна навіть дуже класний вірш написала, але...шоб мені присвячували поезію люди чоловічої статі...дожився...капєц...ох, спасайте !...ти знаєш шо я зроблю, ЗЮПе ? Нє ? Хреново, вєчно ти ніфіга не знаєш...я поставлю тобі плюса в репутації...угу...за високоякісну поезію котра характеризує поетичний рівень Сатанаїлового свідка. Тримай.
це не його поэзія, я чув це раніше

Цитата

зараз жоден суддя не виправдає помсту чи лінчування. як мінімум тому, що самосуд - це посягання на права і обовязки самого судді. тому месник винен не в тому що вбив маньяка, а в тому що посягнув на суддівство. і має бути покараний. можливо покараний навіть жорстокіше ніж за вбивство. та ж сама заповідь "не суди та не судимий будеш" - бог швидше пробачить того, хто вбив дітей і вагітну жінку, ніж то, хто вчинив самосуд.
  • 0

#38 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.01.2011 – 18:14

Слова для роздумів, на вищезгадану тему.

Цитата

Повт.18:9 Коли будеш входити до Краю, що дає тобі Господь, Бог твій, то не навчися чинити такого, як гидота цих народів.
2Цар.16:3 І ходив він дорогою Ізраїлевих царів, і навіть сина свого провів через огонь для Молоха, за гидотою тих народів, що Господь вигнав їх перед Ізраїлевими синами.
Лев.19:34 Як тубілець із вас буде для вас приходько, що мешкає з вами, і ти будеш любити його, як самого себе, бо приходьки були ви в єгипетськім краї. Я Господь, Бог ваш!
Вих.12:49 Один закон буде для тубільця й для приходька, що мешкає серед.
Вих.22:20 А приходька не будеш утискати та гнобити його, бо й ви були приходьками в єгипетськім краї.
Лев.19:10 а виноградника свого не вибереш дорешти, а попадалих ягід виноградника свого не будеш збирати, для вбогого та для приходька позостав їх. Я Господь, Бог ваш!
Лев.23:22 А коли ви будете жати жниво вашої землі, не дожинай краю поля твого, а попадалих колосків жнива твого не будеш збирати, для вбогого та для приходька позоставиш їх. Я Господь, Бог ваш!

• 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.01.2011 – 19:51

ЗЮП (12.01.2011 17:03) писав:

Безбожнику. Плюсик поставте Тарасу Петриненку, власне це його пісня, і саме через це я виділив її як цитату.

А яка різниця, ЗЮПе, кому той плюсик ?...тобі, чи єврею Петриненку ?....Тарасу....Гарольдовичу. Нє, ну...я, звісно ж, інколи цікавлюсь поезією, хоча навряд чи я схожий на людину котра обалдєєт творчістю Петриненка...євреї на шнягу мастаки, себто "патріотично" проверещати "Україно" (пєсня такая,)....най люд подумає: ба які у нас патріоти...Гарольдовичі...угу. Так шо плюсик, ЗЮПе, якраз тому кому треба : жидівській шавці...саме це я і мав на увазі, ставлячи його тобі, оскільки реальний автор тих віршиків мені відомий не гірше тебе. Не дійшло?...нє ?...пояснюю на пальцях : чию "богодуховенну" прозу ти абажаєш, у тих же самісіньких і поезію вивчаєш...саме ОЦЕ, під тим плюсиком, і малось на увазі, ЗЮПе.

Цитата

Образ до вас як до беззубого... підходить . Правда?

Ну звісно ж, що підходить...і не тільки в такому ракурсі...з точки зору гарольдовичів та їх смердючих шавок, я взагалі...гой.

Цитата

Будьте уважні я відповідав -"bamik", невже він жінка...

Та нє. Увагою, це якраз тебе єгова обділив...забагато придуркуватих віршів читаєш, от і наслідок...та ще й використовуєш, як приклади...н-да, так от ЗЮПе, про твою "уважність". Дивись сюди :
В дописі 16 і 22 Родослава поставила тобі конкретні запитання. У відповідь - нуль. Себто, Родослава тобі каже (наприклад) : "Ще би пригадати випадок, коли ведмедиця з наказу пророка Єгови роздерла сорок двоє дітей. Як ти це "перекладеш", свідку чужих побрехеньок?"

А ось твоя відповідь : "Щодо "ведмедиця з наказу пророка Єгови роздерла сорок двоє дітей", то я вже відповідав, повторятись немає сенсу".
Себто, ти відмазався. Якщо я комусь кажу подібне, то роблю посилання на те місце, де я про те вказав. Ти це зробив ? Ніфіга. А далі ось що: ти шарашиш психічно нездоровий коментар шановному бамік. Я не проти, це твоя справа...однак ЗЮПе...в коментарі ти чіпаєш інших користувачів, як то, мене та...ось твоя цитата :
"Свідки, ні тим-більше безбожники чи хто ін. не можуть бути суддями в питанні біблійних історій, оскільки вони відбувалися 1911-6000р. назад і часто в нас може бракувати повної достовірної інформації".

Ше не дійшло ? Пояснюю : в недавно відкритій темі паном бамік, ЗЮПе, жодна жінка, окрім Родослави, в осуджені біблійних історій участі не приймала, на цей момент. Угу...ото те твоє "чи хто ін".) Таким чином, хлопче, твій садистськопсихічнонездоровий коментар з придуркуватими запитаннями стосувався не тільки, бамік, але і мене, і Родослави. Щодо мого : "відповідати питанням на запитання" під твоїм коментарем для бамік, то хто тобі втюхав, що я переплутав коментарі ? Просто цей твій допис був черговим шедевром : питанням на питання. От я його і вибрав, вказавши, що і Родославі, в тОму числі, ти відповідаєш подібним чином. Шо тут незрозумілого ? Пані Логіка передавала тобі привіт.

Цитата

Подивіться как нібуть на досуге фільм -"В пошуках Фінікійців". Який до Свідків нічого не має, там про євреїв згадки не найкращі, але відверто визнає автор -про масові жертвоприношення дітей- тими народами.

Це такий документ ? Кінофільм в "Пошуках Фінікійців", називається ? Да ? А де його вирили, ЗЮПе ? Га ? Інших свідчень про жертвоприношення дітей у "тих народів" у тебе немає ? Нє ?...ну то напиши мені ще одного віршика.
Згадався фільм Майка Дугласа, коли цей голівудський тупорилий, зняв фільм про жервоприношення у майя, на історичному полі ацтеків...угу ЗЮПе, ото так буває у тупорилих...так шо засунь свої "Пошуки Фінікійців" собі ж....

Цитата

Повт.18:9 Коли будеш входити до Краю, що дає тобі Господь, Бог твій, то не навчися чинити такого, як гидота цих народів.
2Цар.16:3 І ходив він дорогою Ізраїлевих царів, і навіть сина свого провів через огонь для Молоха, за гидотою тих народів, що Господь вигнав їх перед Ізраїлевими синами.
Лев.19:34 Як тубілець із вас буде для вас приходько, що мешкає з вами, і ти будеш любити його, як самого себе, бо приходьки були ви в єгипетськім краї. Я Господь, Бог ваш!
Вих.12:49 Один закон буде для тубільця й для приходька, що мешкає серед.
Вих.22:20 А приходька не будеш утискати та гнобити його, бо й ви були приходьками в єгипетськім краї.
Лев.19:10 а виноградника свого не вибереш дорешти, а попадалих ягід виноградника свого не будеш збирати, для вбогого та для приходька позостав їх. Я Господь, Бог ваш!
Лев.23:22 А коли ви будете жати жниво вашої землі, не дожинай краю поля твого, а попадалих колосків жнива твого не будеш збирати, для вбогого та для приходька позоставиш їх. Я Господь, Бог ваш!

ЗЮПе, я частенько задавав одне і те ж питання кільком священникам. Звісно ж, не затурканим сільським попам. Відповісти по суті ніхто не зміг. Навряд чи ти вартий цього запитання, оскільки серед багаточисельних біблійних об*єднань, "свідки єгови", є для мене найогидніші, але я його поставлю...в звязку з оцим твоїм черговим "шедевром" від якого тхне дохлятиною.
Назови мені, ЗЮПе, хоч одну реальну і аргументовану причину, по якій я, та мої співвітчизники, повинні сприймати як святе, ті чи інші літописи, тих чи інших народів, заперечуючи своє ? Га ?
  • 0

#40 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.01.2011 – 20:52

Безбожник (12.01.2011 20:51) писав:

Назови мені, ЗЮПе, хоч одну реальну і аргументовану причину, по якій я, та мої співвітчизники, повинні сприймати як святе, ті чи інші літописи, тих чи інших народів, заперечуючи своє ? Га ?
Це ваша справа як їх сприймати. Я їх сприймаю так як сприймаю- томущо для мене достатньо аргументів, щоб їх так сприймати. Питання вам. А що у вас є щось, варте щоб його можна булоб сприймати серйозно?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних