Перейти до вмісту

На українскому ринку з"явилися жорсткі диски об"ємом 750 Гбайт

Повідомлень в темі: 23

#21 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2007 – 15:39

:) в понеділок бачив в магазині вінт на 1000 Гіг - 400 баксів... чекаємо далі
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 03:35

хм, не став би я гнатися за цими терабайтними вінтами. те що дискового простору забагато не буває-це аксіома , тільки питання в тому яким чином збільшувати цей дисковий простір. просто вінтчестери в сучасних компах залишаються найбільш повільною апаратною частиною, а вінти великої ємності-і подавно...тому якшо б мені була можливість ставити собі нові вінти, я б краще взяв замість наприклад 1 терабайтного вінта 4 по 250 гбайтних, у яких ці 250 гіг поміщаються всього на одній пластині, і зєднав би в масив...дешевше і надійніше, принанні поки що. хоча прогрес не буксує, тому будемо чекати на покращення характеристик великоємністних вінчестерів
  • 0

#23 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 08.02.2008 – 19:16

Позавчора мав можливість "помацати" 1Тб хард. За 7 хвилин копіювання WinHDD показав 53 градуси Цельсія!!! За наявності індивідуального кулера :question: Спробував задля експерименту вимкнути куллер - в звичайному режимі - 64*С за 5 хвилин. Попік пальці :rolleyes: Таке враження, що все ж буду бавитися 250 - 320 Гб хардами - страшно!!! :box:
  • 0

#24 podarok

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2008 – 19:39

Перегляд дописуBHAAD (5.09.2007 10:50) писав:

ем... взагаліто вінчестер надійніший за всі інші носії...

а про об'єми - у мене сумарно 450 Гб вінчестерного об'єму, однієї музики у мене порядка 130 Гб, 120 Гб відео музичних
серіалів анімешних на 60 гіг...
місця немає...
нада мінять матплату і тикать туди 4*500 гб... в рейді :happytwo:
може хоч трохи місця буде вільного...
Погоджуся!
Направду Жорсткі диски на сьогоднішній день найнадійніший варіант зберігання інформації, при умові, якщо існує надлишкове копіювання засобами того ж RAID масиву. Хай це дорожче! Але маю досвід втрати інформації, коли більш як рік тому записані CD та DVD диски банально перестали читатись 8(((Зберігались вони в абсолютно ідеальних умовах в спеціальній сумочці).

2Зелений Молоток
Спробую вгадати - то був Hitachi ? Якщо так - то це перший 1Тб диск і він явно був недосконалим.
Загалом для таких дисків обов'язкова наявність активного охолодження та правильного корпусу з хорошим обдувом
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних