Перейти до вмісту

ректальний вимір температури vs. оральний

Повідомлень в темі: 23

Опитування: ректальний vs. оральний (15 користувачів проголосувало)

ректальний vs. оральний

1. ректальний (2 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

2. оральний (1 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

3. під мишкою (10 голосів [66.67%])

Процент голосів: 66.67%

4. урогенітальний (1 голосів [6.67%])

5. дистанційний, так мікробів менше (1 голосів [6.67%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 18.12.2010 – 13:55

А чому нема варіанта вимірювання в носовій порожнині?
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.12.2010 – 19:38

Перегляд дописуПластун (15.12.2010 12:33) писав:

Ректальний.
Виправте в голосуванні.
Він найточніший.
А шо з гігієною не так?
Ліньки термомент помити?
я думав написати так, але не хотів відлякнути від теми багатьох людей, всетаки ректальний це глибше ніж проклальний :)

Перегляд дописуgranfan (18.12.2010 13:55) писав:

А чому нема варіанта вимірювання в носовій порожнині?
можна було б додати, але мені здається ніс це відносно холодна частина тіла, в вухо більш точний варіант, але він тут теж не присутній
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 02.01.2011 – 03:11

Хто мені поміряє генітальну теплоємність?
  • 0

#24 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 23:11

Цитата

Я вимірюю температуру тіла стандартним дідовським методом - термометр під пахву і потримати 5-7хв. (похибка у 2-3десятих градуса мені пофіг).
Якщо говорити про точність вимірювання температури тіла, то треба брати до уваги що в різних частинах тіла значення температури буде різним, та й це ще залежить від особливостей організму і від засобів вимірювання. Звичайно що рідинний скляний термометр з вкладеною внутрішньою шкалою і електротермометр чи спектральний термометр будуть давати різні покази, але чи будуть для Вас важливими ці відхилення в сотих і тисячних значеннях градуса) В цьому випадку мета не виправдовує засоби.

Змістовний допис.

Від себе додам.
Сам в силу своєї професії займався розробкою різної медичної техніки в тому числі і термометрів (електронних- резистивних, ємнісних, термоелектричних, діодних, транзисторних і тд).
Зразу скажу, що температура в роті і в анальному отворі будуть відрізнятися в межах 0,5 градуса Цельсія. Також треба враховувати індивідуальні особливості пацієнта.
Інформативна точність вимірювання температури для лікарів є 0,1 градус Цельсія. І будь-які термометри, навіть рідинні, забезпечують цю точність. Більшої точності не потрібно (електронні термометри можуть мати точність і 0,0001 градуса, але це не доцільно, бо не несе інформації).
Тому основне завдання сучасних електронних термометрів це якнайшвидше виміряти температуру, тобто швидкодія. Ну а температура в різних ділянках тіла є різною і це знає кожен лікар. Тому місце вимірювання як і точність для сучасних термометрів не головне. Головне, щоб лікар був толковий.

Повідомлення відредагував Vitter: 11.01.2011 – 23:13

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних