Перейти до вмісту

Дауншіфтінг

Повідомлень в темі: 65

Опитування: Чи мрієте ви стати дауншіфтером? (18 користувачів проголосувало)

Чи мрієте ви стати дауншіфтером?

1. Та (7 голосів [38.89%])

Процент голосів: 38.89%

2. Нє (11 голосів [61.11%])

Процент голосів: 61.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 15.12.2010 – 15:53

Перегляд дописуFT232BM (15.12.2010 11:16) писав:

Ага, доколє?
Але чи н вважаєте, ви, пане, що тоді науково-технічний прогрес людства пригнітиться?
Якщо я маю платити за нав'язаний НТП своєю особистою свободою, бо змушений заробляти бабло, а не насолоджуватися життям, то навіщо він мені такий прекрасний?
Нав'язаним НТП я називаю всі ті маркетингові штучки "зі смаком, ідентичним натуральному", "новий гламурний колір", "в 10 разів продуктивніший порохотяг" і т.і.
Нові швидкі ракети з ядрьоними боєголовками - теж нав'язаний НТП, бо я їх не замовляв, але роблять їх за вкрадені в мене гроші.
Я розумію, що всі 200 країн беруть участь в безперервному змаганні, - хто більше туману напустить, але це змагання для мене абсолютно по барабану, тільки ніхто не питає...

Не думаєте, що люди гарують на НТП, а не НТП служить людям?
  • 0

#22 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.12.2010 – 16:28

Перегляд дописуFT232BM (14.12.2010 22:36) писав:

Як ви ввжаєте, в дауншифтінгу є сенс?
Себто ледарем?
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.12.2010 – 16:40

Перегляд дописуGlobetrotter (15.12.2010 15:53) писав:

Якщо я маю платити за нав'язаний НТП своєю особистою свободою, бо змушений заробляти бабло, а не насолоджуватися життям, то навіщо він мені такий прекрасний?
Нав'язаним НТП я називаю всі ті маркетингові штучки "зі смаком, ідентичним натуральному", "новий гламурний колір", "в 10 разів продуктивніший порохотяг" і т.і.
Нові швидкі ракети з ядрьоними боєголовками - теж нав'язаний НТП, бо я їх не замовляв, але роблять їх за вкрадені в мене гроші.
Я розумію, що всі 200 країн беруть участь в безперервному змаганні, - хто більше туману напустить, але це змагання для мене абсолютно по барабану, тільки ніхто не питає...

Не думаєте, що люди гарують на НТП, а не НТП служить людям?
Ну ми ж не живомо щоб насолоджуатись життям, правда? Ми живемо щоб розмножуватись.
Ну а НТП давно вже весь якийсь комерціалізований став. Так шо нічого старшного нема. А оці маркетингові ходи то все екстенсифікація наукових відкриттів, до прогрему вони мало відношення мають.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.12.2010 16:28) писав:

Себто ледарем?
Ледарувати? Сумнвіно, їсти ж шось треба.
  • 0

#24 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 17:04

Перегляд дописуFT232BM (15.12.2010 16:40) писав:

Ледарувати? Сумнвіно, їсти ж шось треба.
Можна працювати охоронцем в Сільпо. Вони їдять. Я бачив.
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 17:49

Перегляд дописуFT232BM (15.12.2010 16:40) писав:

Ну ми ж не живомо щоб насолоджуатись життям, правда? Ми живемо щоб розмножуватись.
а нашо? :happy1:
який Вам + з того розмноження? чи від того Вам особисто чи комусь іншому стане краще жити? можна ще й говорити про глобальне потепління (:ggggg:) і взагалі шкоду, яку завдає "цивілізація" природі, але давайте поки зупинимось на перших двох запитаннях.
  • 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.12.2010 – 17:49

Зображення
Людина - істота колективна. стадна. і якщо люди живуть стадом - їм без пастуха і собак не прожити ніяк.
особливо якщо кожен баран прагне бути попереду стада, і пишатися цим, то йому не обійтися без пастуха, що вказуватиме напрям руху.

Натомість дауншіфтін (а саме переселення з міста в місцину без цивілізації) - це якщо наприклад баран вирішив покинути стадо, втікти від пастуха в гори, і стати самотнім гірським козлом.

тож у людей є вибір - бути вівцями й баранами в стаді, давати стригти шерсть, і різать на мясо, або втікти в гори, стати самотнім козлом.
  • 0

#27 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 17:57

Ха - давайте всі втічемо в гори! Ну бог з ним що не буде кому будувати дороги, лікувати, вчити дітей наукам та захищати кордони. Зате будемо вільними козлами.
  • 0

#28 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 18:04

Явище позитивне і має право на існування. Тільки ось невдало його назвали. Даун - асоціюється з даунізмом, шіфтінг - зі з'їзджанням, зокрема даху), тому таке і не зовсім схвальне ставлення в багатьох до цього.
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.12.2010 – 18:05

Перегляд дописуEvol (15.12.2010 17:49) писав:

а нашо? :happy1:
який Вам + з того розмноження? чи від того Вам особисто чи комусь іншому стане краще жити? можна ще й говорити про глобальне потепління (:ggggg:) і взагалі шкоду, яку завдає "цивілізація" природі, але давайте поки зупинимось на перших двох запитаннях.
Ну якби ніякого, але це мета нашого життя. А дауншифтінгом ми відмовляємось прискорювати прогрес нашої цивілізації яка мчить в темну безодню.
  • 0

#30 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 18:09

Перегляд дописуFT232BM (15.12.2010 18:05) писав:

Ну якби ніякого, але це мета нашого життя. А дауншифтінгом ми відмовляємось прискорювати прогрес нашої цивілізації яка мчить в темну безодню.
розмноження не мета, це інстинкт. мету ми вибираємо самі.
а от куди мчить цивілізація, це питання, яке варте окремого обговорення і теми.
  • 0

#31 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.12.2010 – 20:52

New Age philosophy. Не особливо мені це подобається. Чомусь мені здається, що сучасна звикла до цивілізації людина так довго не протягне (є винятки, звісно ж).
  • 0

#32 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 16.12.2010 – 00:57

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.12.2010 18:49) писав:

тож у людей є вибір - бути вівцями й баранами в стаді, давати стригти шерсть, і різать на мясо, або втікти в гори, стати самотнім козлом.
я не закликаю втікати в гори. в низинах теж багато місця. я прошу зупинитися, оглянутися навколо себе, придивитися до оточення, збагнути справжні цінності, зважити важливе і пусте, корисне і шкідливе.
я не прихильник харчування зі смітника, як це роблять дауншіфтери (бачив по ТБ), я прихильник здорової, вирощеної без хімії, на власному городі їжі...
  • 0

#33 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 16.12.2010 – 17:08

Перегляд дописуKatod (15.12.2010 11:01) писав:

взагалі, визначення якесь дивне в самій вікіпедії
не дивнe, бо його автор починається на букву F...
  • 0

#34 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 19:11

Перегляд дописуGlobetrotter (15.12.2010 15:53) писав:

Повір, за вкрадені в тебе гроші, ніхто ніяких ракет з ядерними боєголовками (а останнім часом - і з будь-якими) не робить.
  • 0

#35 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 17.12.2010 – 22:23

Перегляд дописуPavlo_Taiko (17.12.2010 19:11) писав:

Повір, за вкрадені в тебе гроші, ніхто ніяких ракет з ядерними боєголовками (а останнім часом - і з будь-якими) не робить.
вкладаєш їх в цінні папери?
  • 0

#36 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 18.12.2010 – 09:49

Дауншифтінг - це втеча від життя...від життя яке нам нав"язується, і за яким більшість сліпо йде.
я вважаю що з одного боку в ньому є сенс , знайти себе , відчути душевну легкість,відмовитись від суспільства, бо воно ніколи не зрозуміє таких людей...більшість не сприймає не схожих на них індивідів..
єдине чим жертвуєш - це прогресом і друзями( якщо вони тебе не зрозуміють).
  • 0

#37 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 18:12

Перегляд дописуВін полюбив ніч... (18.12.2010 09:49) писав:

я вважаю що з одного боку в ньому є сенс , знайти себе , відчути душевну легкість,відмовитись від суспільства, бо воно ніколи не зрозуміє таких людей...більшість не сприймає не схожих на них індивідів..
єдине чим жертвуєш - це прогресом і друзями( якщо вони тебе не зрозуміють).
Раз це така цяця, то що особисто ти робиш на цьому форумі? Життя і свобода чекають на тебе - десь там, тож біжи їм назустріч! :)
  • 0

#38 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.12.2010 – 08:48

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 19:12) писав:

Раз це така цяця, то що особисто ти робиш на цьому форумі?
А що, одне другому заважає?
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.12.2010 – 15:42

Цитата

Причисляющие себя к дауншифтерам склонны отказываться от стремления к пропагандируемым общепринятым благам наподобие постоянного увеличения материального капитала, карьерного роста и т. д., взамен ориентируясь на жизнь ради себя и/или семьи.
значить я дауншифтер.
Працюю, щоб мати за що їсти і вдягнутися, десь поїхати...А живу я для себе і для когось))
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2010 – 17:43

познайомилась я якось з одним,котрий гордо бив себе у груди,з криками: " я програмер і дауншифтер!". поговоривши з ним, я зрозуміла, що він просто невдаха,а оцим зараз модним словом "дауншифтінг" виправдовує сам для себе і для оточуючих свою паскудну низькооплачувану роботу.

кстаті, дівчини в нього не було. ми так і познайомилися- він дівчину шукав, почав було до мене загравати. я думаю, не багатьом дівчатам подобається дауншифтінг у чоловіків. хоча кому як. особисто я амбітних люблю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних