Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#81 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2007 – 09:16

Мені не сподобався...дизайн в нього ,звісно, прикольний, але скільки на цей дизайн пам`яті треба....гіг оперативної пам`яті можна викорасти по іншому...
  • 0

#82 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 09.03.2007 – 11:28

Перегляд дописуWishMaster (9.03.2007 09:13) писав:

Мені не сподобався...дизайн в нього ,звісно, прикольний, але скільки на цей дизайн пам`яті треба....гіг оперативної пам`яті можна викорасти по іншому...
Про ХР теж казали, що менше 512м оперативки не ставити. Реально - на 256 досить нормально паше, на 128 - запускається. Так само з Вістою - реально її можна ставити на систему з 512м (якщо вирубати графічні навороти). Все залежить від оптимізації ОС. Я на то забив, і в мене ХР зара займає зразу після запуску ~400м. Outpost Firewall, Nod32, BWMeter, QIP, Lingvo, Daemon Tools, WindowBlinds - хороший список в автозавантаженні (раніше ще був SQL Server і MS Studio - вирішив, що то зажирно). Відповідно, якщо в Вісті таким не страждати, а залишити тільки антивірус і файрвол, а решту запускати вручну при необхідності, вона може займатиме тих самих 400м. Крім того, паше вона трохи швидше за ХР. Хочете, не хочете, юзери віндовса майже всі перейдуть на Вісту.
  • 0

#83 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.03.2007 – 17:10

До речі, про оперативну пам'ять.
  • 0

#84 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 10.03.2007 – 00:12

Перегляд дописуzav (9.03.2007 17:07) писав:

То що XP під свої потреби адресує 2 Гб, решті програм дає інших 2 Гб адресного простору - не новина (тобто, більше 2 Гб користувач під свої потреби використати не зможе). В win2003 - ситуація краща - вінда забирає тільки 1 Гб з 4-ьох можливих. Але скажіть, в кого зараз вдома стоїть 4Гб оперативки і не 64-бітний проц? Так що ставте Vista 64-bit або Win XP 64-bit - там адресується більше 16'000'000 терабайт пам'яті. Реально в Вісті, якщо я не помиляюсь, підтримується 128 Гб фізичної і 16 Тб віртуальної пам'яті; 1 процес може займати 2 Гб. Цього зараз цілком вистачає.
  • 0

#85 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 26.03.2007 – 15:18

Версії Windows Vista, яка між ними різниця?

Таблиця 1
Таблиця 2

Vista Activator v2.1.2.1.1 - STRO
_http://www.mytempdir.com/1269458
_http://rapidshare.com/files/22800937/va21211.rar.html
  • 0

#86 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 26.03.2007 – 19:44

У кого M$ Vista не тяне пробуйте лінакс type: Mandriva, Suse, Sabayon

Ще одне повідомлення такого плану і отримаєш попередження!

Повідомлення відредагував phobos: 27.03.2007 – 12:22

• 0

#87 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ:)

Відправлено 01.04.2007 – 11:58

хто , що може сказати про таку систему???? чи є вже русифікована версія??? :gryzin:

Phobos: Теми з'єднав.

Повідомлення відредагував phobos: 01.04.2007 – 12:56

• 0

#88 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:03

Система не оперативна а операційна. :gryzin:
А що до її оперативності то тут ще питання - во для запуску всіх красот потребує не слабку машинку.
Вже був офіційний реліз - тому вона є і на російській мові.
Зараз із більшістю ноутбуків поставляється вже вона, і диски із драйверами тільки під неї - мав гіркий досвід.

Нажаль більшість програм у вісті просто не стартують - їм не подобається відсутність деяких бібліотек і нові версії інших.

Тому система гарна для екстремалів ті людей які хочуть чогось новенького - для нормального використання вона ще малопригодна.
  • 0

#89 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:08

ну....в мну не ноутбук, але вона нормально пішла, ось.....також досить оперативна, але на англ.мові. :gryzin:
  • 0

#90 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:28

Те що вона пішла нормально - лише пів біди. Багато програм на ній не запустяться. Наприклад не всі версії Nero. Autocad теж відмовиться запускатись і т.д.
Якщо ти не використовуєш якогось спец. проравмного забезпечення - то загалом можна знайти прогрми альтернативи - що підуть під вісту.

Стосовно мови - то у тебе прости дистрибутив англійський. У такому разі є два виходи:
1. Знести цю вісту і знайти русифікований дистрибутив.
2. Поставити на цей дистрибутив російський або навіть украхнський MUI - Multilingual User Interface - це такий собі пакунок із потрібною мовою.
  • 0

#91 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:31

Перегляд дописуpyrius (1.04.2007 13:28) писав:

Те що вона пішла нормально - лише пів біди.
а тобі ще не казали, що ти просто майстер заспокоювати...)
  • 0

#92 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:38

Перегляд дописуTabletk@ (1.04.2007 13:31) писав:

а тобі ще не казали, що ти просто майстер заспокоювати...)

Казали ;)

Стосовно мови - спробуй пошукати MUI - він невеликий за розміром.
Можеш це ззробити тут: форум

Щасти :gryzin:
  • 0

#93 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:53

Перегляд дописуTabletk@ (1.04.2007 12:58) писав:

хто , що може сказати про таку систему???? чи є вже русифікована версія??? :gryzin:

Відсьогодні в прайсах повинна з"явитись україномовна версія ;)
Коли з'явиться - буду переводити свою homenet на Вісту - дуже вже вона мені сподобалась <_<
  • 0

#94 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:56

А я не розумію, нафіга тобі русифікована чи українізована..... Користуйся оригіналом.... Це завжди краще..... Вчи англійську.... :gryzin:
  • 0

#95 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 12:59

Перегляд дописуDickNose(Sic) (1.04.2007 13:56) писав:

А я не розумію, нафіга тобі русифікована чи українізована..... Користуйся оригіналом.... Це завжди краще..... Вчи англійську.... :gryzin:

так я покищо й користуюсь....але вона американська і там проскакує сленг... ;)
  • 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 15:31

Перегляд дописуDickNose(Sic) (1.04.2007 13:56) писав:

А я не розумію, нафіга тобі русифікована чи українізована..... Користуйся оригіналом.... Це завжди краще..... Вчи англійську.... :cool2:
Може і книжки в оригіналах читати - Сенеку, Кампанеллу, Арістотеля?
  • 0

#97 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.04.2007 – 21:38

Перегляд дописуpyrius (1.04.2007 12:28) писав:

Те що вона пішла нормально - лише пів біди. Багато програм на ній не запустяться. Наприклад не всі версії Nero. Autocad теж відмовиться запускатись і т.д.
Якщо ти не використовуєш якогось спец. проравмного забезпечення - то загалом можна знайти прогрми альтернативи - що підуть під вісту.

Стосовно мови - то у тебе прости дистрибутив англійський. У такому разі є два виходи:
1. Знести цю вісту і знайти русифікований дистрибутив.
2. Поставити на цей дистрибутив російський або навіть украхнський MUI - Multilingual User Interface - це такий собі пакунок із потрібною мовою.

Як би ти зайшов на сайт неро ти б побачив лого Certified for Windows Vista. :cool2:
Останні 3 версії повністю підтримують вісту, а старі версії їм нема змісту оновляти...
І за Autocad я на 99% впевнений, що він запуститься якщо запускати під сумісністю ХР або під адміністратором.
А стосовни мови то через Windows Update який дуже класно інтегрований у вісту, можна скачати більше 15 мов для ПОВНОЇ локалізації. :)

Також побачив в торентах оригінальний УКРАЇНСЬКИЙ образ Windows Vista, правда трекер тільки UA-IX((( а в мене адсл анлім від Укртелекому вони не в UA-IX....

Повідомлення відредагував snoop dogg: 04.04.2007 – 22:07

• 0

#98 Rootofme

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 14:01

Хочу розвіяти всі недоліки Вісти, щодо торможеності та надмірного споживання оперативної пам'яті. Сьогодні я просто для цікавості спробував запустити пару ігор... Почав я з Контера - без проблем, потім запускаю Сталкера: і який результат?
1. Я помітив одну цікаву функцію Вісти - при запуску повноекранної програми (гри) ядро вигружається і гра (Сталкер) разом з операційною системою займає 52% оперативної пам'яті.
2. Гра здавалася навіть якоюсь швидшою, аніж на XP
Порада: тим, кому не запускаються ігри доповідаю: необхідно встановити драйвер для відеокарти (з сайту виробника) та найновіший DirectX.

Висновок: Я на Вісту перейду найближчим часом. Колись я теж боявся, що не зможу ніщо грати або робити, але тепер зрощумів, що XP вже застаріла система і гріш ціна тим, що далі сумніваються.

P.S. Я використовував х64 версію Вісти і проблем з програмами ніяких не замітив. Віста, якщо бачить, що програма, не х64 автоматично включає х86 режим (не знаю, чи так було в XP), тож проблем у нікого і виникнути не може.

P.P.S. Нарешті вийшов повністю український Windows! Тепер його можна навіть купити, а не як раніше - тільки завантажувати українізації (всерівно не грамотні) з інтернету. Але на цьому новина не завершується: Microsoft запустила повноцінну українську версію свого сайту.
Усі бажаючі використовувати українську Vista можуть її купити або при умові, що ви власните windows Vista Ultimate можете завантажити мовний файл прямо з Windows Update.

Зображення
  • 0

#99 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 18.04.2007 – 10:25

Windows Vista 64bit edition Ultimate ставиться на 32 розрядні процесори, ось на який я комп’ютер поставив вище загадану ОС

Windows Vista 64bit edition Ultimate ставиться на 32 розрядні процесори, ось на який я комп’ютер поставив вище загадану ОС

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  05042007161.jpg   56.45К   41 Кількість завантажень:

• 0

#100 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 04.05.2007 – 16:24

Цікавить таке: при 512Мб ОЗП вона буде приторможеною, чи можна буде нормально працювати.(з мінімальними вимогами ознайомлений, цікавить її(Vista) поведінка на практиці)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних