Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#621 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.07.2009 – 13:29

Народ як на Free Dos поставити XP?
  • 0

#622 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 02:55

Перегляд дописуZoomerMan (10.07.2009 14:29) писав:

бгг) ізвращєнец) вінда хр то вже ОС а не оболонка, того не вийде)

п.с.: грузися з сд, форматуй вінт в програмі встановлення, став хр.

Повідомлення відредагував Evol: 11.07.2009 – 02:58

• 0

#623 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 08:16

Перегляд дописуZoomerMan (10.07.2009 14:29) писав:

шо, нотебоок купив з фрідосом? :beer: азадачілі)))
  • 0

#624 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 13:35

Ги, така штука є ноут Асус з ФріДосом я на нього пробував ставити з трьох різних дисків XP і навіть з ліцензійного Ховм Едишн - не катить - синій екран і (провірте ваш дорсткий диск на віруси чи інші файли...ошибка і т.д.), а от вирішив поставити Вісту і все пішло як по маслу, все працює.

Ноут новенький і тому ніяких проблем з вірусами і лівими файлами бути не може. І в мене питання можливо на цей ноут взагалі XP не ставиться? Модель Asus F80L (екран не квадратний а широкоформатний)
  • 0

#625 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 13:58

Перегляд дописуZoomerMan (11.07.2009 14:35) писав:

Ноут новенький і тому ніяких проблем з вірусами і лівими файлами бути не може. І в мене питання можливо на цей ноут взагалі XP не ставиться? Модель Asus F80L (екран не квадратний а широкоформатний)
може в біосі є режим роботи жорсткого диску. якшо там стоїть AHCI то поміняй на шось інше :beer:
  • 0

#626 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 22.07.2009 – 19:36

Короче в мене є КПК Medion MDPPC 200 з Windows Mobile 2003 CE на нымецькій мові. От я і вирішив його русифікувати. Скачав з офіційного сайту фірми Paragon програму "Language Extender (Full) для Windows Mobile 2003" і встановив її на КПК. Після перезавантаження все стало російським, но є одна проблема, після відкриття "Старта" замість 15 значків різних програм стало всього 3. Тепер просто неможливо зайти ні в налаштування, ні в програми. Можете підсказати як можна вирішити таку проблему. :happy1:
Зображення Зображення
  • 0

#627 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 21:35

Придбав вінт 500 гіг, вагаюсь ставити севен чи далі хрюшу лючче юзати?) Які відгуки на севен?
  • 0

#628 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 22:23

Інтерфейс щось дуже схожий на останню Новелівську OpenSUSE із 4-м KDE
  • 0

#629 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 01:05

Встановив, перше враження, туго думає, хоча 2 gb ОЗУ, інтерхвейс справді незвичний. Пішов шукати українізацію, чота англійська мені не до вподоби, хоча все розумію
  • 0

#630 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 01:15

Перегляд дописуbamik (4.08.2009 02:05) писав:

Встановив, перше враження, туго думає, хоча 2 gb ОЗУ, інтерхвейс справді незвичний. Пішов шукати українізацію, чота англійська мені не до вподоби, хоча все розумію
хмм.. не мала б туго думати.. в мене нормально. перейшов на неї бо ХП чось дуже підторможувала останнім часом. ставив російську.
  • 0

#631 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2009 – 19:07

Цитата

Кілька днів тому розмовляв з людьми які працюють у Мйкрософті, то казали що віста це тільки перехідний етап між експі та вієною, це шось типу як колись вийшов міленіум.
Міленіум ніяк не міг бути перехідним етапом між 98им і ХР бо там ядро 9х а в хр ядро НТ

Цитата

Висновок такий поки до 2014 року буде підтримка Win XP хай віста і вієна курять бумбук.
Підтримки вже нема, той же діректХ 10ий тільки для вісти і 7

Цитата

Але купувати комп, щоб працювала Нова Вінда, яка робить те ж саме що й вінда 98 це абсурд.
Чувак ти або не шариш або засильно загнув...

Цитата

Придбав вінт 500 гіг, вагаюсь ставити севен чи далі хрюшу лючче юзати?) Які відгуки на севен?
Краще попробуй сам.

Отже поставився собі Ультімейт 7800ий билд 64 бітний. поюзав спочатку з графічними наворотами... нічо так рєзвенько (феном 4х і 4 гіга памяті). Надоїло... я старий консерватор тому поставив класичну тему. Іконки реально нагадують лінукс. Але я не про то.

Все розпізналося зразу без драйверів це втішило.

Перше шо помітив то шо ФС залишилася NTFS. Не знаю добре воно чи погано. Думаю шо ні то ні то.

Відмітив незвичність панелі задач. ХЗ час покаже, хоча значок "згорнути всі" зручно поставлений в кутику. Панель задач по суті зєднана з швидким запуском. непривично, але не погано. може привикну)

Меню "Старт" незвичне... але можна привикнути. забрали значок "Виконати" з топу аж в стандартні... то є зле але вирішується закріпленням...

Далі я почав запускати програми (притому деякі просто так... не інсталлюючи) всі програми які запускалися під ХР без інсталляції запустилися і тут. Інші заінсталлювалися без проблем. Хоча я ще не всі пробував, але з основними проблем немає.

Підтикнув гітару. вивів звук на колонки з лініійного. затримка звуку була зовсім маленька, але менен це не влаштувало. Поставив драйвери з диска від материнки 32х бітні явно підточені не під 64бітну віндовс 7. На диво НЕ БУЛО жодних проблем з тим. затримка зникла.

Проблеми виникли при налаштуванні мережі між 64ох бітною віндовс 7 і 32ох бітною віндовс ХР встановленою на віртуальній машині ВМваре. Їх я ще не вирішив.

Сподобалося віконечко копіювання файлів, яке можна розкласти і дивитися швидкість копіювання. Сподобалася панелька розпізнавання математичних формул(розпізнає прикольно, а як юзати - хз :rolleyes: ). Фіча для зберігання записок(я завжди відкривав купу блокнотів)

Це тільки перший день користування він7, не було жодних повідомлень про помилки і тд. Зара заінсталю дрова для відео буду пробувати на іграх. Написав багато... може допишу ше... будуть помилки вильоти напишу обовязково.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.png   9.25К   12 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  2.png   41.87К   10 Кількість завантажень:

• 0

#632 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.08.2009 – 00:45

Українізація "офтопіка"

http://www.hurtom.com/index.php?subaction=...ndows-7-pre-rmt

уже українізований для х64
http://www.hurtom.com/index.php?subaction=...4-build-7229-en
  • 0

#633 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 14:21

Ще один примний момент він7 змогла прочитати диски, які не змогла прочитати ХР. притому менше матюгається при читанні.
  • 0

#634 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 21:12

Напевно трохи погана інфа для любителів пошпіляти в ігри... В мене другі космічні рейнджери не хочуть запускати планетарні бої... Вимагають дірект 9.0б... dxdiag пише шо стоїть 11ий... Ніколи не любив ті оновлення діректу типу дірект 9.0с за червень і тд...

От що по казує гра і dxdiag

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  3.png   145.23К   10 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  4.png   58.41К   11 Кількість завантажень:

• 0

#635 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.08.2009 – 21:39

а хто знає як севен ганяється на слабких конфігураціях?
  • 0

#636 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 21:41

Цитата

На слабких не ганяється)))
  • 0

#637 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 22:36

Перегляд дописуLactarius (11.08.2009 22:12) писав:

Напевно трохи погана інфа для любителів пошпіляти в ігри... В мене другі космічні рейнджери не хочуть запускати планетарні бої... Вимагають дірект 9.0б... dxdiag пише шо стоїть 11ий... Ніколи не любив ті оновлення діректу типу дірект 9.0с за червень і тд...
а ти вже ставив DirectX 9 версії? попробуй оцей веб-інсталер. якшо не помагає то мало би на форумі гри шось бути.

Перегляд дописуFT232BM (11.08.2009 22:39) писав:

слабих то яких?
  • 0

#638 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 22:59

Цитата

а ти вже ставив DirectX 9 версії? попробуй оцей веб-інсталер. якшо не помагає то мало би на форумі гри шось бути.
Ну ти кілішнув... Як я по-твоєму можу поставити старішу версію діректа? Тупа перевірка при інсталляції на поставлену версію...
Мені по суті пофіг на той режим, як його ніколи не бавився.
  • 0

#639 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 23:03

Перегляд дописуLactarius (11.08.2009 23:59) писав:

Ну ти кілішнув... Як я по-твоєму можу поставити старішу версію діректа? Тупа перевірка при інсталляції на поставлену версію...
Мені по суті пофіг на той режим, як його ніколи не бавився.
лол. ти спочатку попробуй, а потім пиши. у вісті і він 7 не включені старі бібліотеки діректа і того їх треба доставляти окремо. саме тому деякі ігри чи проги пишуть шо немає тої чи іншої dll-ки.

якшо не ставиться значить вже ставилося раніше. на форум гри тоді лізь. шонеясно?
  • 0

#640 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 00:19

Цитата

лол. ти спочатку попробуй, а потім пиши. у вісті і він 7 не включені старі бібліотеки діректа і того їх треба доставляти окремо. саме тому деякі ігри чи проги пишуть шо немає тої чи іншої dll-ки.
ППЦ Якби я не пробував я би не писав. От неясно Чому ти вирішив що я поліз сюди, щоб отримати твою неадетну допомогу? Обговорення йде про віндовс 7 і я написав з чим люди можуть зтикнутися. А ігри мені нафіг не треба, я поставив їх щоб подивитися на те що обіцяли.

Усне попередження за п.2.2.1

Повідомлення відредагував phobos: 12.08.2009 – 07:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних