Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#61 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 30.01.2007 – 08:31

Перегляд дописуDr Zlo (30.01.2007 01:13) писав:

ггг, звичайно не всім...якшо в тебе комп з 2 гігами оперативи і нехілим проциком та іншим залізом-то будь ласка, юзай скільки хочеш...як на мене Віста штука з одного боку ніби і чудова, але занадто вже вона якась сира і незнайома...софту нормального під неї мало ще...так що краще ще почекати, юзаючи ікспішку...хоча, всі геймери напевне найперші перейдуть на Вісту, бо всі нові ігри будуть писатися тільки під неї і під новий діреткікс, який можна буде юзати тільки на Вісті...
Навпаки - геймери не поспішають на неї переходити бо ще немає нормальних драйверів. До того ж сама ОС використовує багато ресурсів тому ігри йдуть набагато повільніше.
А ігри лише під DirectX 10 з'являться ще не скоро.

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (30.01.2007 00:10) писав:

Не всім дано Вісту юзати)))
Мого хлопця цілком влаштовує...
Ніяких глюків...

Дано не дано то не тобі судити :D
А ДОС його влаштовує? :D (бо він же теж не глючить - простий як двері)
  • 0

#62 Гість_вух0_*

• Гості

Відправлено 30.01.2007 – 20:25

Перегляд дописуEvol (29.01.2007 21:08) писав:

чого наприклад? :D
210 Gb усілякої погані на диску... :D
  • 0

#63 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.02.2007 – 19:59

Мій конфіг: Core2Duo E6300, 1024 of RAM, NVidia Geforce 7600GS. Користуюсь вістою вже 2 місяця як основною ОС(ХР нема :yes: ). Перші 2-3 дня було непривично, але зараз з хр навіть не можу працювати . Все літає, ігри всі йдуть (крім Prey ) (АТІ і Нвідіа випустила дрова вже з підтримкою OpenGL). Проги всі установлюються і йдуть (напишіть хоча б одну прогу яка не йде у вас :yes: ) ставите Compatibility (совместімость) з ХР, 98, 95 і всьо працює АБО просто деякі програми треба запускати від імені адміністратора.

Також вже появились Ultimate Extras(це спеціальні апдейти тільки для Ultimate редакції вісти): Перше це DreamScene(за допомогою цього апдейту у вісті можливо встановити HD відео формату *.wmv i *.mpg на Wallpaper( також за це взялась компанія Stardock яка буде випускати
відео в розширенні .Dream Стардок обіцяє шо заргрузка самого звичайного двохядерного процесора впаде з 10% до 2% якщо використовувати їхній формат .Dream , ), А друге це нова гра покер HoldEm.

Всі апдейти скачуються і провірку на ліцензійну версію проходить, коли ви працюєте в трільному 30-ти дневному режимі (є спеціальний стоп тайм крек, за його допомогою буде весь час буде 30 днів) :)
  • 0

#64 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 20:16

Перегляд дописуvermilion (11.01.2007 16:01) писав:

Ця система відкриє себе на 64х бітній платформі.
Крім того ше треба трохи часу шоб появився нормальний софт під неї.

Новий інтерфейс більше нагружає відуху, так шо для користувачів зі
старенькимим відухами ліпше буде бавитись на ХР.

Поперше це не серверна ОС шоб вона себе відкривала, для звичайного домашнього користування тобі 32 бітна версія буде нормальна.

По друге новий інтерфейс зовсім не нагружає відюху, так звичайно якшо в тебе не буде Shader Model 2.0 то ти не запустиш Аеро інтерфейс, а коли у вісті запускаєш якусь ігру або шось інше на Fullscreen то Аеро автоматично відключається і тоді точно нічого не підгружає. Доречі так само DreamScene працює, коли відкриваєш бравзер або експлорер а бо шось інше на повне вікно то відео на заставці автоматично ставиться на паузу і загрузка проца взагалі в мене до нуля падає.
  • 0

#65 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 20:39

Перегляд дописуsnoop dogg (1.02.2007 19:56) писав:

Користуюсь вістою вже 2 місяця як основною ОС(ХР нема :yes: ).
користуєшся якою версією? а то я б скачав Ultimate, але не знаю звідки краще качати.
  • 0

#66 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2007 – 20:44

Що б не казали, а в порівнянні з іншими, не менш паверфульними ОСями, у Вісти таки великі системні вимоги. І вона все одно поступається ним як по вигляду так і по всьому іншому. Все це + покращена система захисту, яка заставить багатьох платити за мєлкософтовський продухт = юзери задумаються над альтернативою! І мені від того тільки краще! :yes: Ось так-то фортачьнєгі!
  • 0

#67 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 20:54

Partizan
кстаті, якраз в день офіційного релізу вісти (чи то поступлення в продажу) до мене прийшли диски з лінуксом. досить символічно. хіхі
  • 0

#68 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 20:56

Перегляд дописуPartizan (1.02.2007 20:41) писав:

І мені від того тільки краще!
а тобі то чим? жаба душить чи що? :yes:
  • 0

#69 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 21:21

Перегляд дописуEvol (1.02.2007 20:36) писав:

користуєшся якою версією? а то я б скачав Ultimate, але не знаю звідки краще качати.

Звичайно шо Ultimate))) і дистрибутив один, а коли вже інсталюєш можеш вибрати собі яку хочеш версію і установити (ключ не обовязково мати, і взагалі бажано не вводити серійник)

Зображення
  • 0

#70 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 21:27

Перегляд дописуsnoop dogg (1.02.2007 21:18) писав:

Звичайно шо Ultimate))) і дистрибутив один, а коли вже інсталюєш можеш вибрати собі яку хочеш версію і установити (ключ не обовязково мати, і взагалі бажано не вводити серійник)
ну це ясно. просто в неті багато версій Enterprise, а них вроді нема Ultimate (образи 2.5 гіга).
а ти звідки качав?

о, і ше: на RC2 в мене квіп при введенні повідомлення на українській (на російській норм) розкладці видає знаки питання. в RTM вже нормально?
  • 0

#71 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 21:55

Перегляд дописуEvol (1.02.2007 21:24) писав:

ну це ясно. просто в неті багато версій Enterprise, а них вроді нема Ultimate (образи 2.5 гіга).
а ти звідки качав?

о, і ше: на RC2 в мене квіп при введенні повідомлення на українській (на російській норм) розкладці видає знаки питання. в RTM вже нормально?

в мене нема безлімітного шоб качати з нету)), мені знайомий дістав.

На рахунок квіпа в ртм так само знаки питання(( але як скачати українську версію то тоді можна писати на русскому потім нажати на альт+R і тоді поміняється на укр.
  • 0

#72 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 04.02.2007 – 18:30

Вихід Вісти радує виробників та продавців оперативної пам'яті, так як по всіх прогнозах збільшиться об'єм продаж оперативки в зв'язку з її системними вимогами.
  • 0

#73 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.03.2007 – 21:24

Перегляд дописуCAESAR (15.09.2006 19:23) писав:

а які у Вісти мінімальні та рекомендовані вимоги ??? може хтось підкаже?
WindowsVistaUpgradeAdvisor - прога-радник по переходу на віста
  • 0

#74 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 06.03.2007 – 22:11

Перегляд допису.salo (4.10.2006 16:26) писав:

7гіг, 512метри опери, 2.5 ггерц. :cry:
то по ходу мінімальні а так то опери тільки для вінди треба 1 гіг а якшо ігри бавитись на ній то тре 2 гіга
  • 0

#75 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 07.03.2007 – 13:12

раджу перед тим, як мріяти про вісту перечитати гарну статтю на москальській мові

http://...../news/2007/01/24/koshmar_microsoft_vista_/ :cry:

Ubuntu Linux - rulezzz <_<
  • 0

#76 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 07.03.2007 – 21:42

Перегляд дописуweb-nation.org (7.03.2007 13:09) писав:

раджу перед тим, як мріяти про вісту перечитати гарну статтю на москальській мові

http://...../news/2007/01/24/koshmar_microsoft_vista_/ :cry:

Ubuntu Linux - rulezzz <_<

Москальські статті завжди матюкають продукти MS, і висновок - завджи переходити на Linux. Їм їсти не дай, дай когось покритикувати. Мастдай, звичайно, не білий і пухнастий, але не все так погано, як здається. Для користувачів, які платять за софт - в цьому може щось і є. Але для юзерів піраток... Матюкали XP - всі попереходили (причому заліза він немало хотів, а в реальності йде на набагато слабших конфігураціях). Так само Віста - по-перше, за нормальними тестами (а не інтерв'ю невідомо кого), після певної оптимізації сервісів працює швидше за ХР (це якщо в юзера руки прямі і він драйвери може нормально поставити), по-друге, запускалась під віртуальною машиною на системі з 512 пам'яті. І нічо. Тормозів практично не було (графічні навороти виключили). Загонів в системі звичайно є багато (як і у всіх віндовсах), але Linux як десктопна система - ще гірший.
  • 0

#77 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.03.2007 – 19:59

на _http://samforum.ws вже лінки на Вісту і креки виклали, ото мобільність в зламуванні
  • 0

#78 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 08.03.2007 – 21:09

ага. ото M$ дурні... так прогнати з тими OEM!!! :cry:

p.s.: хто не в курсі читає http://thevista.ru/page.php?id=8033
  • 0

#79 phobos