Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#281 2PAC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ghetto

Відправлено 27.07.2008 – 16:29

Допоможіть будьласка, в мене маленька мережа-4 компа, працюєм через робочу групу, (стандартні всі протоколи). Як мені можна запаролити деякі ресурси свого компа іншим юзерам? тобто щоб доступ був до певних папок тільки після вводу пароля, логіна. :happy1:

Повідомлення відредагував phobos: 28.07.2008 – 14:20

• 0

#282 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 20:09

Перегляд допису2PAC (27.07.2008 17:29) писав:

Допоможіть будьласка, в мене маленька мережа-4 компа, працюєм через робочу групу, (стандартні всі протоколи). Як мені можна запаролити деякі ресурси свого компа іншим юзерам? тобто щоб доступ був до певних папок тільки після вводу пароля, логіна. :happy1:
Спробуй прогу Lock Folder, там не на пароль, а папки вибрані тобою просто зникають.
  • 0

#283 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 20:13

Пенель керування-адміністрування-керування комп'ютером. Там розберешся. Вкладки - загальні папки і локальні користувачі.
  • 0

#284 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 22:59

Ой , даруй Уфомане, затримався з вашими дівчатами. Все нормально встановилось. Мої дії:
1. Встановлюю Вісту , активую її.
2. В Вісті є щось на зразок менеджера розділів , отже створюю другий розділ диску і форматую в NTFS.
3. Перевантажую комп із вставленим диском ХР , запускаю завантаження з компакт -диску ( в мене це f12).Встановлюю ХР . При перезавантаженні комп не бачить Вісти.
4. Встановлюю в ХР Дотнетфікс.
5. Встановлюю EasyBCD. Запускаю його, з*являється якесь повідомлення- не звертаю на нього уваги.
6. Наша задача переписати завантажувальну область Вісти так, щоб при завантаженні відображався список із двох систем.Отже запускаємо EasyBCD, жмем на Add/Remove Entries. Обираєм drive(внизу справа) с:, type- windows Vista/longhorn ,жмем add entry, жмем Save вверху справа. Обираємо Manage bootloader, потім тиснем Write MBR. Закриваємо прогу. Знов її запускаємо і все це повторюємо для ХР. єдине , що треба обрати інший drive , type і ім*я. Все ! Тепер можеш перезавантажити систему , і має з*явитись вибір систем для завантаження при запуску. :blink:
  • 0

#285 2PAC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Ghetto

Відправлено 28.07.2008 – 09:54

Перегляд дописуNameless One (27.07.2008 21:13) писав:

Пенель керування-адміністрування-керування комп'ютером. Там розберешся. Вкладки - загальні папки і локальні користувачі.

навіщо мені локальні користувачі, якщо я хочу пароль поставити мережевим користувачам? де їх вибрати, як це все налаштовується?
  • 0

#286 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 28.07.2008 – 10:03

Всеодно не виходить поставити на загрузку ХР. Диск D це не логічний диск. Коли я хочу добавити до загрузки ХР то в програмі назва диску темныє і до загрузки добавляэться якась фігня а не ХР. Перезагружаю комп і зразу загружається тільки віста. Хто небуть підскажіть що мені робити?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  _________.jpg   47.93К   8 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  __________2.jpg   55.78К   15 Кількість завантажень:

• 0

#287 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 10:09

ставте спочатку ХР, потім вісту і не страдайте фігнею. А ше краще неставте вісту. Навіг вона вам треба. А ше ліпше ставте лінукс)))
  • 0

#288 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 10:34

Перегляд дописуNameless One (28.07.2008 11:09) писав:

ставте спочатку ХР, потім вісту і не страдайте фігнею. А ше краще неставте вісту. Навіг вона вам треба. А ше ліпше ставте лінукс)))
Всеодно так само :blink: :P :P
  • 0

#289 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 11:51

Перегляд дописуUfoman (28.07.2008 11:34) писав:

Всеодно так само :blink: :P :P
Мамелес діло каже, нашо вам віста, але то не моя справа. Хочеш ставиш, хочеш - ні.

Заходиш в біос, в Boot розділ, ставиш Disable на вінт на якому хр і все, грузитеметься віста.

Або можна спробувати на хр зайти в ,,свойства системи,, вкладка ,,Дополнительно,,в розділі ,,заргузка і востановление,, жмеш ,,параметри,,, тоді в вікні шо відкрилося, тиснеш ,,правка,, і копіюєш текст шо там написаний ше раз. Зберігаєш зміни і перегружаєш комп. В теорії має показатися вибір ОС для загрузки мають бути два хр і може коло них буде і віста. Та це все в теорії. Я на практиці такого не пробував.
  • 0

#290 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 28.07.2008 – 14:24

Перегляд допису2PAC (27.07.2008 17:29) писав:

Допоможіть будьласка, в мене маленька мережа-4 компа, працюєм через робочу групу, (стандартні всі протоколи). Як мені можна запаролити деякі ресурси свого компа іншим юзерам? тобто щоб доступ був до певних папок тільки після вводу пароля, логіна. :blink:
Окремо для папок пароль ти поставити не зможеш, в ХР немає такої можливості, потрібно ставити або сторонню прогу, або налаштовувати права користувача що буде мати доступ до тих папок.

Флуд видалено.
  • 0

#291 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 14:44

в панелі управління шукаєш таке і робиш як на малюнку:
Зображення
далі як писали вище додаєш користувачів і ставиш паролі.
потім стандартно правою кнопкою на папці, в дозволах додаєш необхідних користувачів і ставиш їм права:
Зображення
  • 0

#292 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 19:50

Перегляд дописуUfoman (28.07.2008 10:03) писав:

Всеодно не виходить поставити на загрузку ХР. Диск D це не логічний диск. Коли я хочу добавити до загрузки ХР то в програмі назва диску темныє і до загрузки добавляэться якась фігня а не ХР. Перезагружаю комп і зразу загружається тільки віста. Хто небуть підскажіть що мені робити?
Все нормально, спокуха :P . Я це все діло перепробував і далеко не один раз. Справа в тому , щоб зазначити drive , то треба його зазначати з самого початку , бо інакше він дійсно стане темний і не зможеш обрати. Тобто спочатку зазначаєш drive , потім type, потім name .Власне в такій послідовності ! Не звертай уваги ,що там пише якусь " фігню" ,роби write MBR . Закривай прогу , потім знов запусти , щоб пересвідчитись чи все записало. :P
Nameles One сказав

Цитата

Все воно правильно: спочатку ставим Вісту потім ХР, тоді дійсно проблем не виникає, за умови , що Віста -ліцензійна. Бо інакше Синій екран з білими буквами, "Blue screen of the Death :blink: " перевірено не один раз на власному гіркому досвіді. І взагалі пан Безимянний , якщо нема ,що сказати в тему "як поставити дві ОС" , то краще помовчіть, не збивайте людину з толку , а?

Повідомлення відредагував bublik: 28.07.2008 – 20:01

• 0

#293 S.H.A.D.E.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Майже Львів

Відправлено 28.07.2008 – 21:38

Не знаю особисто я навіть не хочу з вістою звязуватись після того як я з нею напарився на компі свого друга
і взагалі тут народ діло каже ставте Лінукс і не морочте собі голову

Повідомлення відредагував S.H.A.D.E.: 28.07.2008 – 21:39

• 0

#294 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 22:11

Ух ти !!! Класно !!! ( Я маю на увазі малюночок внизу). Бали набираєш , молодець. Фарсовий у вас сайт.
  • 0

#295 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 23:06

А так слабо, ха-ха-ха! :blink:
  • 0

#296 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 23:11

Перегляд дописуbublik (29.07.2008 00:06) писав:

А так слабо, ха-ха-ха! :blink:
Не зрозумів про що ти кажеш
  • 0

#297 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 11:25

допоможіть будь-ласка,якшо в мене стоїть windows xp home edition версія 2002 року sp1 а я хочу оновити,то мені потрібно ставити sp2 а потім sp3.чи зразу останній service pack???
  • 0

#298 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 14:43

Перегляд дописуUfoman (28.07.2008 23:11) писав:

Не зрозумів про що ти кажеш

Та це я не тобі, дивись у SHADа який модний підпис, він про нас все знає, ;)
Ну а ти що ? Вийшло в тебе чи ні ? Мовчиш , як риба. :D Чи ти вже Пінгвінніком став... Доречі ця ж прога дозволяє і пінгвіна добавити.

Повідомлення відредагував bublik: 29.07.2008 – 14:53

• 0

#299 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 14:46

можна зразу останній сервіспак

в мене питання до громади

отака ситуація, непрацює звук, драйвери стоять, і фізично звукова працює, причина нероботи відсутність в службах windows audio, тобто овна не відключена, її просто немає

як підключити її, тобто сконфігурувати свцхост?
  • 0

#300 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 29.07.2008 – 16:08

Перегляд дописуUfoman (27.07.2008 13:17) писав:

У мене стоїть на компі Windows Vista і я захотів поставити ще й Windows XP тільки на інший вінчестер. Поставив, ХР загружається, а Vista я не знаю як включити. Під час загрузки ХР пробував натискати F8 і заходити в список операційних систем, але там Vista немає. Пдіскажіть що мені робити щоб загрузити Vista
http://www.oszone.ne.../XP_after_Vista
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних