Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#261 DENMARt

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Житомир, Україна

Відправлено 18.05.2008 – 07:46

У мене стоїть Вiста. У мене із 2 гб ОЗу вона забирає на 1 гб + ідіотські питання типу"Ви впевнені, що відкрити цю програму ?" - будуть роздратовувати тебе. (хоча у мого друга 1 Гб озу і Віста бере на себе тільки 200-300 мб).

Моя тобі порада: Постав ХР SP3
download Windows Xp Sp3
  • 0

#262 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 18.05.2008 – 09:55

Перегляд дописуDENMARt (18.05.2008 08:46) писав:

У мене стоїть Вiста. У мене із 2 гб ОЗу вона забирає на 1 гб + ідіотські питання типу"Ви впевнені, що відкрити цю програму ?" - будуть роздратовувати тебе. (хоча у мого друга 1 Гб озу і Віста бере на себе тільки 200-300 мб).

Моя тобі порада: Постав ХР SP3
download Windows Xp Sp3
Він вмене вже стоїть
  • 0

#263 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.05.2008 – 12:41

Перегляд дописуDENMARt (18.05.2008 08:46) писав:

+ ідіотські питання типу"Ви впевнені, що відкрити цю програму ?" - будуть роздратовувати тебе.
Вони ідіотські лиш для тих, хто не вміє відключити UAC в Вісті.
По питанню: краще Windows Server 2003 :rolleyes:
  • 0

#264 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 20.05.2008 – 14:06

win xp sp2
  • 0

#265 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 20.05.2008 – 17:39

Офтоп видалено. Тему закрито.
  • 0

#266 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 15:09

В мене сьогодні шось віндовс глюканув.
Через деякий час після підключення до нету видає ось таке, і вибиваю нет.
Шо робити?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  erroe.gif   8.57К   16 Кількість завантажень:

• 0

#267 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.05.2008 – 15:14

Перегляд дописуPit (24.05.2008 16:09) писав:

В мене сьогодні шось віндовс глюканув.
Через деякий час після підключення до нету видає ось таке, і вибиваю нет.
Шо робити?

Мав точно таке саме. Вирішив наступним чином Пуск/Выполнить/msconfig => Служби. Зняти галочки із Сервер та Рабочая станция.
  • 0

#268 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 17:19

Взято звідси

Windows 7

Нова версія Microsoft Windows, відома під кодовою назвою Vienna або Windows 7, може вийти на півроку раніше заявленого терміну - в II половині 2009 р. Ймовірно, це пов'язано з прохолодним прийомом Windows Vista з боку користувачів. Не дивлячись на порівняно хороші продажі Windows Vista, раніше система вже визнавалася «провалом 2007 року».

Наступна версія операційної системи Windows, відома під кодовим ім'ям Vienna або Windows 7, може вийти раніше запланованого терміну. Попередня версія системи вже направлена ключовим партнерам Microsoft для тестування. Раніше випуск нової версії системи був запланований на 2010 р. відповідно до стратегії «нова операційна система - кожні 4 року». Проте, за даними видання TG Daily, випуск Windows 7 відбудеться раніше запланованого терміну - в II половині майбутнього року.

Ймовірно, що Windows 7 буде заснована на новому оптимізованому ядрі MinWin. За словами розробників, нове ядро повинне покласти край репутації Windows як громіздкої операційної системи, що неекономно використовує комп'ютерні ресурси. Також з'являлася інформація про те, що нова версія ОС від Microsoft володітиме мультисенсорным інтерфейсом (Multi-Touch). «Якщо ви були уражені інтерфейсом iPhone, то від того, що зможе запропонувати Windows 7, ви сильно здивуєтесь», - повідомляв свого часу один з розробників системи Хілтон Локі (Hilton Locke). Цього разу згадується ще одна нова деталь - Windows 7 підтримуватиме комп'ютери з декількома відеоадаптерами різних виробників. Тестова версія нової ОС - Milestone 1 (M1) - доступна тільки англійською мовою і пропонується як в 32-бітовій, так і в 64-бітовій версіях. Крім того, початкова версія ОС вже включає Media Center. Відповідно до раніше опублікованої інформації, Windows 7 продаватиметься в призначеній для користувача редакції і редакції для бізнесу. Нарешті, відзначимо, що в Microsoft розглядають покрокову систему оплати своїх нових програмних продуктів.

Наступна тестова версія ОС - Milestone 2 (M2) - запланована на квітень або травень 2008 р., М3 повинна буде вийти в III кварталі 2008 р. Після чого побачать світло бета-версія і реліз-кандидат, але конкретно про терміни їх випуску поки нічого не повідомляється. Дізнатися конкретніші терміни виходу Windows 7 можна буде під час анонса змін в Windows Logo Program. Як правило, нова програма анонсується за 18 місяців до виходу фінального реліза нової системи.

Обгрунтуванням скорочення термінів розробки нової операційної системи, можливо, є прохолодний прийом Windows Vista і тиск на Microsoft з боку комп'ютерних виробників, внаслідок чого компанія продовжила продаж Windows XP до кінця червня 2008 р., відзначають експерти.

Напевно прикольна штука. Шо думаєте?
  • 0

#269 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 07.06.2008 – 17:32

Один глюконавт змінює інше?
Поживем, подивиися. І цікаво, як на це відреагують Aplle і Linux-ком'юніті, що нового запропонують.
  • 0

#270 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 18:25

нічого особливого мабтуь не буде. трошки вісту вдосконалять..
  • 0

#271 Koshk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 09:59

В мене працює як звичайно. Особливої різниці немає.
  • 0

#272 Win32:Tenga-b

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Переяслав-Хмельницький

Відправлено 19.06.2008 – 13:41

Перегляд дописуKoshk@ (13.06.2008 10:59) писав:

В мене працює як звичайно. Особливої різниці немає.
Угу. Ти просто не користувалась функціоналом де баги були.
  • 0

#273 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 12:17

У мене стоїть на компі Windows Vista і я захотів поставити ще й Windows XP тільки на інший вінчестер. Поставив, ХР загружається, а Vista я не знаю як включити. Під час загрузки ХР пробував натискати F8 і заходити в список операційних систем, але там Vista немає. Пдіскажіть що мені робити щоб загрузити Vista

Повідомлення відредагував phobos: 28.07.2008 – 14:43

• 0

#274 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 12:40

та бо поставивши після вісти ХР ти вбив загружчик, і звісно що віста не буде загружатись.
  • 0

#275 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 12:44

На скільки я знаю, то при різних вінчестерах потрібно в BIOS змінювати пріоритет загрузочних пристроїв (тобто вибирати вінчестер з ХР чи Vista на перше місце). Бо менеджери загрузок ніби працюють з кількома системами на одному вінчестері, а не на різних. Але якщо материнка підтримує режим, коли 2 фізичних вінчестери сприймаються системою, як один єдиний простір, то може бути.
  • 0

#276 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 27.07.2008 – 12:56

Цілком згідний із попередніми дописувачами. ХР вбиває boot'и усіх попередньо встановлених ОС - якщо на одному диску.

Цитата

Бо менеджери загрузок ніби працюють з кількома системами на одному вінчестері, а не на різних.
Так і є, хоча бачив якісь прошивки до BIOS які дозволяли запустити ОС із 4-ох SATA хардів, але не пробував. Зате бачив саморобний перемикач на два харди який перемикав SATA_1 на слот SATA_2 i навпаки. Простий в конструкції, надійний, можна зробити самому і приєднати на передній панелі системника - сам собі таке планую. :happy1:
  • 0

#277 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 13:12

Перегляд дописуЗелений молоток (27.07.2008 13:56) писав:

Цілком згідний із попередніми дописувачами. ХР вбиває boot'и усіх попередньо встановлених ОС - якщо на одному диску.
не усіх, а тільки тих, про які не знає. win98 чи win2000 нормально залишаються і доступні для завантаження після встановлення xp.

тобі потрібно відновити MBR і вже потім в загрузчику вісти додати xp. або ще можна поставити лівий загрузчик і в ньому додати вісту та xp (наприклад Acronis OS Selector). останній варіант мабуть буде найпростішим.

щойно знайшов EasyBCD 1.7.2 - прога дозволяє конфігурувати загрузчик вісти, а також запропонує відновити MBR якраз для його використання. попробуй, мабуть допоможе.

Повідомлення відредагував Evol: 27.07.2008 – 13:29

• 0

#278 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 13:16

Перегляд дописуEvol (27.07.2008 14:12) писав:

не усіх, а тільки тих, про які не знає. win98 чи win2000 нормально залишаються і доступні для завантаження після встановлення xp.

тобі потрібно відновити MBR і вже потім в загрузчику вісти додати xp. або ще можна поставити лівий загрузчик і в ньому додати вісту та xp. останній варіант мабуть буде найпростішим.
І як це зробити?
  • 0

#279 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 13:41

Уфомане , дійсно скористайся EasyBCD. Не мабуть, точно допоможе. Для того , щоб мати Вісту і ХР на вінті користався власне нею, все дуже просто, якщо хочеш порад- Відпиши.
  • 0

#280 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 14:22

При включенні програми така вот ошибака вискакує

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  __________.JPG   20.21К   22 Кількість завантажень: