Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#241 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.05.2008 – 04:50

Скачав собі 303-метровий пакет. Устанавлюю. Він розпаковується а потім вилазить отаке:
Прикріплений файл  _________.JPG   23.67К   23 Кількість завантажень:

Круто, виявляється в мене не вінлосовське ядро осі. Цікаво яка ж в мене ОС стоїть :rolleyes:

Повідомлення відредагував Nameless One: 14.05.2008 – 04:53

• 0

#242 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 13:33

Перегляд дописуNameless One (14.05.2008 05:50) писав:

Скачав собі 303-метровий пакет. Устанавлюю. Він розпаковується а потім вилазить отаке:
Прикріплений файл _________.JPG

Круто, виявляється в мене не вінлосовське ядро осі. Цікаво яка ж в мене ОС стоїть :D
Q327101
мабуть в тебе стоїть нестандартний екран при завантаженні вінди :angry1:
  • 0

#243 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 13:43

Таки да) Просто влом було вчора зайти на саппорт і почитати в чому прикол. Хтів сьодні але з тими курсовими і заліками забув. Evol дякую :D
  • 0

#244 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.05.2008 – 15:02

скачав сьогодні вінду зразу з сервіс паком 3, але ще не встановлював...кажуть що з цим сервіс паком комп чуть чуть краще працює. Але поки сим не попробую не повірю
  • 0

#245 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 16:17

Знач зніс я свій бутскрін. Поставив ото чуду. Перергузився. Все ОК. Поставив знову свій любимий бутскрін на якому намальований череп і пише - Windows Pirated Edition. Перегружаюсь. Грузиться бутскрін, потім синій екран смерті і релоад. І так в циклі) В безпечному режимі те саме) Я не довго думаючи взяв вінт, підключив до компа своєї кузини, відредагував boot.ini і накачав фільмів з її ФТП.
Мораль: СП 3 якогось фіга глючить коли на нього ставити бутскріни. Ліпше не ставте :D

П.С. Зі змін які вніс СП 3 я на даний момент лише замітив новий значок в треї який символізує з"єднання з мережею :angry1:

Повідомлення відредагував Nameless One: 14.05.2008 – 16:19

• 0

#246 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 15.05.2008 – 09:35

Як на мене, то, що другий СП шо третій - ніякої суттєвої різниці не помічається. Просто додатковий набір нікому не потрібних оновлень. Не більше.
стосовно конфліктів з різного роду софтом, нічого цікавого сказати не можу... все працює так як і має працювати... та хіба ж у вінді шось може НОРМАЛЬНО працювати?
висновок... кому немає чого робити... інстальте СП3... витрачений час рекомендовано!
  • 0

#247 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 09:58

Перегляд дописуNameless One (14.05.2008 17:17) писав:

Знач зніс я свій бутскрін. Поставив ото чуду. Перергузився. Все ОК. Поставив знову свій любимий бутскрін на якому намальований череп і пише - Windows Pirated Edition. Перегружаюсь. Грузиться бутскрін, потім синій екран смерті і релоад. І так в циклі) В безпечному режимі те саме) Я не довго думаючи взяв вінт, підключив до компа своєї кузини, відредагував boot.ini і накачав фільмів з її ФТП.
Мораль: СП 3 якогось фіга глючить коли на нього ставити бутскріни. Ліпше не ставте :D

П.С. Зі змін які вніс СП 3 я на даний момент лише замітив новий значок в треї який символізує з"єднання з мережею :angry1:
колись ще, як вийшов 2й пак, то теж з установкою менінгіти були, і під час і після. Найкраще, ставити вінду вже з інтегрованим 3м паком, а не паскудити ним вже існуючу.

Неймлес, тре було попробувати в небезпечному режимі зайти, можливо щось і вийшло б!))
  • 0

#248 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2008 – 11:02

Зніс свою вісту, поставив Win Xp SP3, нічого особливого там не побачив, на знайшов дрова до відео карти, забив на ту XP, відновив вісту, але все одно Ubuntu кермує ))
  • 0

#249 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 11:15

Віста то рекламна вінда яку примусово навязують! Коли купуєш ноут, комп за кордоном. Насправді то є вінда з шаленими вимогами і мінімальною бездією! Виробники комплектухи заплатили майкрософту шалені гроші за вісту, щоб у них жвавіше купляли нові відяхи, модулі памяті, проци і решту. Я вісту зніс в той самий день як поставивіц більше навіть і не хочу. Убунту теж рулез!! А на "око" змін в sp 3 і не побачиш. В 1шу чергу 3й пак орієнтований на захист в мережі, потім на ядро системи. Драйвера то інше. От можна скачати новий zver cd і там і дрова всі будуть і всі програми важливі.
  • 0

#250 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 17.05.2008 – 14:07

От я думаю чи переходити мені з Windows XP на Vista, і не можу нормально визначитися. Хтось може підказати що краще.

Повідомлення відредагував Ufoman: 17.05.2008 – 14:10

• 0

#251 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 14:11

Мля, ну шо за тупа постановка питання?
Невже не зрозуміло, що переваги\недоліки ОС розкриваються тільки при конкретній привязці до того, що тобі потрібно?
Напиши для чого ти використовуєш компа, і які функції тобі найважливіші. Ше конфіг компа тож написати треба...
  • 0

#252 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 17.05.2008 – 14:30

краще Linux :)
вибачте,не втрималась)
  • 0

#253 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.05.2008 – 14:37

Юзаю ХР з 2 сп... решта всьо понти...
  • 0

#254 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 14:39

Перегляд дописуNomad (17.05.2008 15:11) писав:

Мля, ну шо за тупа постановка питання?
Невже не зрозуміло, що переваги\недоліки ОС розкриваються тільки при конкретній привязці до того, що тобі потрібно?
Напиши для чого ти використовуєш компа, і які функції тобі найважливіші. Ше конфіг компа тож написати треба...
Я більше граюсь в різні ігри. В мене такий комп: Intel Core 2 Duo, Nvidia GeForce 8500 GT 512mb, 1 Gb оперативки.

Повідомлення відредагував Ufoman: 17.05.2008 – 14:40

• 0

#255 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 14:44

Перегляд дописуUfoman (17.05.2008 15:39) писав:

Я більше граюсь в різні ігри. В мене такий комп: Intel Core 2 Duo, Nvidia GeForce 8500 GT 512mb, 1 Gb оперативки.
Якщо граєш в ігри, то під Вістою з 1 тіки гігом оперативки буде напряжно в ресурсоємні ігри грати. Якшо можеш-докупляй ще гіг оперативки, тоді можеш пробувати Вісту ставити, а так...Якщо Віста для тебе-лише новий інтерфейс, то міняти ХРюшу на неї смислу нема.

Перегляд дописуMypk@ (17.05.2008 15:30) писав:

краще Linux :)
вибачте,не втрималась)

Пані лінухсоїд?О_о
  • 0

#256 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 15:21

так, і пані дуже цьому рада...

ну,якщо ігри,то тут складніше трішки буде,хоча,маючи емулятор можна і гратися)))
  • 0

#257 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 17.05.2008 – 16:13

Мені з поміж Vista та XP SP3, сподобався XP SP2. Тому, що краже працює із прогами "для заліза".
XP SP3 просто занадто гальмував, інколи відмовлявся виконувати певні дії. Але то можна було легко владнати.
Vista - не дає нормально керувати залізом, забороняє певні дії. Крім того вантажить занадто комп.
Рідко які ХР-ні забавки йдуть під Vistою.
  • 0

#258 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 18:56

Люди, хто небуть знає чи можна в Vista вимкнути той новий інтерфейс Aero і поставити тему таку як в ХР? :rolleyes:
  • 0

#259 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 22:07

тю,навіщо тобі тоді Віста?став ХР!ІМХО,якщо вже серед цього ... обирати,то краще ХР...
для ігор вона покраще буде,я думаю...а Віста занадто висить, я знаю, бо в мого папіка на ноуті Віста, хай їй грець...
  • 0

#260 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 22:17

Але ж випустили Service Pack 1. Він, я читав, набагато покращив роботу системи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних