Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#21 Fanta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни

Відправлено 12.11.2006 – 17:58

ИМХО думаю раніше він вийде!

Згадай як з ХР було - до 1 СП це було не ОС а решето - дирка на дирці!
  • 0

#22 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 18:04

Перегляд дописуFanta (12.11.2006 17:58) писав:

ИМХО думаю раніше він вийде!

Згадай як з ХР було - до 1 СП це було не ОС а решето - дирка на дирці!
якщо чесно - не згадаю :D але пам'ятаю як дійсно не хотів на неї переходити, бо все тормозило, нічого не йшло і т.д., а пізніше думав як я на ній раніше міг не сидіти :cool1:
так напевно і з цією буде.. але радує те, що на цій вже й зараз можна більш-менш працювати, хоча драйверів нормальних можна почекати. мабуть дочакеюся драйверів ATI і Realtek'у і пересяду на вісту :D

В мене таке питання є: яку версію краще ставити: 32 чи 64 бітну, якщо проц підтримує 64 біти. якщо поставлю 64 біти то програми чи іграшки, які написані для 32 біт не будуть тормозити? :angry12:
  • 0

#23 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 12.11.2006 – 18:49

Я хочу почекати до виходу сервіспака, а потім апгрейджую комп і переходжу на вісту. Зараз в мене XP з віста трансформатор 5.5.
  • 0

#24 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2006 – 21:49

Скіки XP робили??? 1-2 роки макс!!! а вісту робили 5 років!!!! Який ше сервіс пак ви хочете чекати???

Цитата

В мене таке питання є: яку версію краще ставити: 32 чи 64 бітну, якщо проц підтримує 64 біти. якщо поставлю 64 біти то програми чи іграшки, які написані для 32 біт не будуть тормозити? dry.gif

Краще поставити 64-бітну, все буде робити на 15-20% скорше, навіть 32 бітні може будуть чуть скорше працювати, все залежить від програм...
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 22:05

Перегляд дописуsnoop dogg (12.11.2006 21:49) писав:

Краще поставити 64-бітну, все буде робити на 15-20% скорше, навіть 32 бітні може будуть чуть скорше працювати, все залежить від програм...
ок, буду ставити 64 бітну :angry12: попробуєм, що з цього вийде.
  • 0

#26 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2006 – 23:01

те, що сервіс пак вийде в 2007 я переживу, адже маже до 2 Сп на ХР сидів на 2000 вінді, і нічого не скаржився...

2000 є дійсно видатною віндою...

Перегляд дописуsnoop dogg (12.11.2006 21:49) писав:

Скіки XP робили??? 1-2 роки макс!!! а вісту робили 5 років!!!! Який ше сервіс пак ви хочете чекати???

да ну? у них шо паралельно 2 вінди робили, чи всі забули про 2003-ю?
і за 5 років налажали вони там непогано, якщо сира ХР займає 2,5 гб, а віста ~ 6 гб, то прикиньте скільки там помилок і дірок...
страшно якось...
  • 0

#27 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 13.11.2006 – 12:58

Перегляд дописуsnoop dogg (12.11.2006 17:02) писав:

Якщо ти думаєш шо тільки графічний інтерфейс змінено у вісті ти дуже помиляєшся!!! :angry12: Я тобі не буду зараз всі нововведення перечислювати але їх є насправді дуже багато!!!
Наведи хоча б 5-10 основних
  • 0

#28 snoop dogg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 15:43

Цитата

BitLocker, ReadyBoost, Sidebar, WPF, XPS..... це те шо перше прийшло до голови))

дуже багато цікавого можна найти на цьому сайті
  • 0

#29 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 16:16

Перегляд дописуMrGALL (13.11.2006 12:58) писав:

ось наприклад "Динамічний скролінг в Windows Vista" (читати). ніби дрібничка - але після того як її спробуєш, жити без неї стає важче :angry12: (навіть тепер вже в деяких програмах, наприклад Nero, мені деколи її не вистачає)
і таких новинок є багато.
  • 0

#30 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 16:56

Перегляд дописуsnoop dogg (13.11.2006 15:43) писав:

BitLocker, ReadyBoost, Sidebar, WPF, XPS..... це те шо перше прийшло до голови))

дуже багато цікавого можна найти на цьому сайті
BitLocker - спосіб боротьби з конкуруючими ОС Деталі. В інших ОС таке є вже давно
ReadyBoost - спосіб ускорити свого монстра за рахунок USB пристроїв. Краще б оптимізацією зайнялись.
WPF - поліпшення графіки (ну про що я й говорив), основна ідея вкрадена в MacOSX
Sidebar - поліпшення графіки (аналог дока в MacOSX)
XPS - для опису струкрури документів, один спірних моментів у справі ЕС vs Microsoft. Є відкритий стандарт ODF, але Microsoft знову хоче створити аналог свого закритого формату doc.
ІЕ7 - як то кажуть без коментарів :angry12:

Трохи подивився той сайт - нічого принципово нового, навіть WinFS вони не встигли реалізувати.

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 16:16) писав:

ось наприклад "Динамічний скролінг в Windows Vista" (читати). ніби дрібничка - але після того як її спробуєш, жити без неї стає важче :D (навіть тепер вже в деяких програмах, наприклад Nero, мені деколи її не вистачає)
і таких новинок є багато.
Динамічний скролінг - це замість того, шоб клікати по + треба просто почекати. Можливо в цьому щось є але ще не привід переходити на нову систему. Навіть коли таких дрібниць багато.
  • 0

#31 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 17:09

Перегляд дописуMrGALL (13.11.2006 16:56) писав:

Динамічний скролінг - це замість того, шоб клікати по + треба просто почекати. Можливо в цьому щось є але ще не привід переходити на нову систему. Навіть коли таких дрібниць багато.
ні - це не те. ти навіть не постарався зрозуміти, не те, що почитати. подивися будь-ласка уважніше. динамічний скролінг - це коли не потрібно мишкою виконувати горизонтальну прокрутку, бо вона здійснюється автоматично.

а щодо того, що в кого вкрадено - то це вже якось не серйозно навіть... візьми наприклад ті ж open source - чим більше один в одного щось бере - тим кращі виходять продукти. нехай собі беруть ідеї звідки хочуть, мені начхати, головне - щоб вони були присутні в ОС, якою я користуюся.
от була 98 вінда, чи навіть та ж хр - казали, що функції - фігня, і близько не зрівняти з МакОС. ну поставили у вінду подібні - то тепер кричать що пообкрадали всіх підряд. коли вже критики заспокояться і зрозуміють - що добре те, що воно вже є, а не те звідки воно взялося. може взагалі не будем юзати вінду через те, що вже з самого початку вона була "злизана" з маків?
  • 0

#32 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 17:25

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 17:09) писав:

ні - це не те. ти навіть не постарався зрозуміти, не те, що почитати. подивися будь-ласка уважніше. динамічний скролінг - це коли не потрібно мишкою виконувати горизонтальну прокрутку, бо вона здійснюється автоматично.
Автоматично через 1-2 сек після наведенні на трикутник, що означає що в папці є підпапки (в ХР там квадратик і треба натискати). Тобто замість КЛІКУ треба просто НАВЕСТИ на трикутник і ПОЧЕКАТИ. Я ж це і написав.

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 17:09) писав:

а щодо того, що в кого вкрадено - то це вже якось не серйозно навіть... візьми наприклад ті ж open source - чим більше один в одного щось бере - тим кращі виходять продукти. нехай собі беруть ідеї звідки хочуть, мені начхати, головне - щоб вони були присутні в ОС, якою я користуюся.
от була 98 вінда, чи навіть та ж хр - казали, що функції - фігня, і близько не зрівняти з МакОС. ну поставили у вінду подібні - то тепер кричать що пообкрадали всіх підряд. коли вже критики заспокояться і зрозуміють - що добре те, що воно вже є, а не те звідки воно взялося. може взагалі не будем юзати вінду через те, що вже з самого початку вона була "злизана" з маків?
Коли Open Source розробники щось беруть то вони не закривають під сімома замками свої власні розробки, базовані на взятому коді. А спробуйте отримати вихідні коди Aero з M$ :angry12:
Навіть якщо самому це реалізувати то можна нарватися на подання в суд на основі патентів M$.

Але я мав трохи інше на увазі - у Windows Vista немає нічого революційно нового в порівнянні з Windows XP (яким зараз більшість користуються), заради чого треба негайно на неї переходити.
Єдине нове - графічний інтерфейс.
Але є багато мінусів - від несумісності з софтом до гострої потреби оновлювати свій комп.
А такий графічний інтерфейс і в XP можна зробити (зараз є безліч подібних програм)
  • 0

#33 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 17:34

Перегляд дописуMrGALL (13.11.2006 17:25) писав:

Автоматично через 1-2 сек після наведенні на трикутник, що означає що в папці є підпапки (в ХР там квадратик і треба натискати). Тобто замість КЛІКУ треба просто НАВЕСТИ на трикутник і ПОЧЕКАТИ. Я ж це і написав.
ні, клік таки необхідно здійснити, щоб відкрити папку. прикол не в тому.
не вважаю доцільним продовжувати цю розмову.
  • 0

#34 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 17:39

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 17:34) писав:

ні, клік таки необхідно здійснити, щоб відкрити папку. прикол не в тому.
не вважаю доцільним продовжувати цю розмову.
Ну як хочеш. Але я б все-таки хотів почути як воно є насправді, бо можливо я невірно зрозумів суть ції функції.
  • 0

#35 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 18:27

ок. попробую ще раз пояснити :cool1:
ось вигляд дерева папок у Windows XP:
http://www.thevista.ru/files/images/articl...03-xpscroll.gif
а ось як працює "Динамічний скролінг" у Windows Vista:
http://www.thevista.ru/files/images/articl...vistascroll.gif
на другому малюнку видно, що коли назва папки вже не вміщується у вікні перегляду (що часто буває наприклад у Nero), то досить навести на неї курсор і тоді вікно перегляду автоматично "прокрутиться" горизонтально так, щоб назву папки було видно. так само воно прокрутиться в протилежному напрямку (якщо здійснити прокрутку вікна перегляду вертикально) для того, щоб користувачеві було видно назви папок. зауважте також, що в області перегляду для Windows Vista відсутня горизонтальна полоса прокрутки, що є наслідком впровадження "Динамічного скролінгу".

на кінець кілька цитат з цієї статті (з сайту thevista.ru):

deeper2k (thevista.ru) (07.11.2006 09:51) писав:

"Динамічний скролінг" (...) Чи це функція? Ні. Чи варта вона того, щоб про неї згадували? Мабуть ні. Чи є вона причиною для покупки? Звісно ні.

Чи підвищує вона зручність? Безсумнівно.

Vista до тих пір, поки самі не спробуєте її на ділі. Не важливо, скільки ви про неї прочитали, скільки скріншотів ви побачили, скільки скрінкастів подивилися, у вас не буде повної картини Windows Vista. Пробуйте, користуйтеся і тільки після цього судіть.

Тим не менше, я повинен сказати, що перелік нововведень Vista в плані покращення зручності роботи набагато менший переліку недостатків в цьому ж плані. Може бути, наступна версія Windows буде кращою.
(вибачайте за, можливо, кривий переклад :angry12:)

як видно з цитат - вісту ніхто не вважає ідеальною, але вона стала зручнішою, можливо й не в повній мірі. (я старався... чесно :D)
  • 0

#36 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 18:37

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 18:27) писав:

ок. попробую ще раз пояснити :cool1:
ось вигляд дерева папок у Windows XP:
http://www.thevista.ru/files/images/articl...03-xpscroll.gif
а ось як працює "Динамічний скролінг" у Windows Vista:
http://www.thevista.ru/files/images/articl...vistascroll.gif
на другому малюнку видно, що коли назва папки вже не вміщується у вікні перегляду (що часто буває наприклад у Nero), то досить навести на неї курсор і тоді вікно перегляду автоматично "прокрутиться" горизонтально так, щоб назву папки було видно. так само воно прокрутиться в протилежному напрямку (якщо здійснити прокрутку вікна перегляду вертикально) для того, щоб користувачеві було видно назви папок. зауважте також, що в області перегляду для Windows Vista відсутня горизонтальна полоса прокрутки, що є наслідком впровадження "Динамічного скролінгу".
Дякую. Я просто чомусь подумав про трохи інше, вибач.
Ця функція звісно додає зручності але не усі нею будуть користуватися. Мені, наприклад, такий спосіб навігації папками не дуже зручний, я користуюсь заходом в папки (як в ТС/NC і т.п.)
Але може кому він знадобиться.

Перегляд дописуEvol (13.11.2006 18:27) писав:

як видно з цитат - вісту ніхто не вважає ідеальною, але вона стала зручнішою, можливо й не в повній мірі. (я старався... чесно :angry12:)
Ми досягли невеликого консенсусу - Віста є просто зручнішою в користуванні, ніж ХР. :D
Тепер питання інше - ви варта ця зручність витрат на оновлення комп'ютера?
(Про її придбання я помовчу)))))
  • 0

#37 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 18:50

Перегляд дописуMrGALL (13.11.2006 18:37) писав:

Дякую. Я просто чомусь подумав про трохи інше, вибач.
та нема за шо, буває й сам деколи ніяк не в'їду.

Перегляд дописуMrGALL (13.11.2006 18:37) писав:

Ми досягли невеликого консенсусу - Віста є просто зручнішою в користуванні, ніж ХР. :angry12:
Тепер питання інше - ви варта ця зручність витрат на оновлення комп'ютера?
(Про її придбання я помовчу)))))
не думаю, що вона варта таких витрат. я вважаю, що зараз її мають ставити тільки ті, в кого комп'ютери зможуть забезпечити нормальну роботу у ній. пізніше вже буде видно.
про придбання промовчу з тієї ж причини)))
  • 0

#38 vermilion

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 14:27

До офіційного виходу нової системи від Гейца залишилось не так багато часу,
але вже в неті є багато копій, як пишуть, фінального релізу,
сумніваюсь шо офіційна версія буде багато чим відрізнятись від тієї шо зараз
є в сеті.

Хтось вже ставив собі Вісту? Чи дальше ХР? :)
  • 0

#39 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 11.01.2007 – 14:42

Не ставив бо сенсу нема...комп то потягне але не розженешся.
То шо є в неті то може бути фінальною версією однак вона не буде ліцензійною і в томуж неті лазити і отримувати оновлення буде неможливо бо там система захисту від споживачів...За допомогою різних приколів, без використання інтернету і різних примочок систему юзати мона.
  • 0

#40 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 15:21

Бачив на виставці. Навіть троїхи працював за нею:
Зображення

Моє враження - те саме, що і ХР, але з непотрібними наворотами і т.п.
В порівнянні з Мак ОС (юзав на тій же виставці) - гидота :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних