Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Windows OS

Повідомлень в темі: 956

#121 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 09:03

Перегляд дописуN@tsioN@list (10.05.2007 00:23) писав:

До речі у вієні не буде нажиль підтримки досовских прог....

Було б непогано, якби там була підримка програм для ХР
  • 0

#122 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.05.2007 – 12:54

Перегляд дописуpyrius (9.05.2007 22:43) писав:

Є така програмка для створення музики Reason - у середнього розміру проектах вона натужно працює на комп'ютерах із 1Гб оперативної пам'яті.
Є така програмка Archicad - та додаток до неї Artlantis Studio - Вони на 1Гб оперативної пам'яті на великих будівлях теж починають підгальмовувати.
Скажімо так, "середньостатистичний юзер" такі програми не використовує і йому немає необхідності ставити 3-4Гб оперативної пам'яті. Єдине, що сприяє нарощування комп'ютерних потужностей масово - ігрова індустрія. Але останнім часом помітна тенденція оптимізації алгоритмів, які використовуються в іграх, так що їх ресурсоємність зростає не надто щвидко....

А щодо сервері вже давно є нормальним, що на сервері встановлено 8-16 Гб пам'яті.
Ну так сервери і домашні комп'ютери - це два різних полюса.

Спарва у тому, що давно відомо - мінійтюризацій дойшла до межі при виконанні процесорів - більше потужності з них не вижати. Тому беруть не швидкістю, а кількістю. А якщо купа ядер буде обраховувати інформацію - то певне і зберігати її десь треба, але звичайно не на механічних приводах - тому будуть зростати об'єми пам'яті.
Мініатюризація дішла до межі? Ось уже в цьому році Інтел випустить свій перший 45-нм процесор. А в 2009-ому буде вже 32 нм. Просто запити користувачів ростуть набагато швидше, ніж встигають розвиватися технології. От і беруть кількістю.

От, наприклад, Віста - в мене загружала не більше 500-600 МБ пям'яті(дехто урізав і до 300).
Хоча хто його знає, який стрибок зробить Майкрософт на цей раз....
  • 0

#123 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 13:20

Вибачаюсь за "мініатюризацію" - я хотів вжити словосполучення "розгін процесорів" - він дійшов своєї межі.
  • 0

#124 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2007 – 23:28

Три дні тому була презентація Вісти українською. Можна вже замовляти.
  • 0

#125 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 13:56

Тільки що собі поставив 32-бітку перші враження красив найшов програми які не ставляться напрягає любу дію в 10-ох вікнах підтверджувати :) :D :D
От тільки проблемка намалювалась в мене на диску C:\ обєм 8 гіг після інсталації стало вільно 400 мб ну і питання чи знає хтось якусь прогу шоб з диска D:\ на диск C:\ перекинути кілька гіг без форматування дисків????

Повідомлення відредагував Rostiшка: 01.06.2007 – 14:01

• 0

#126 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 01.06.2007 – 14:05

Перегляд дописуRostiшка (1.06.2007 14:56) писав:

Тільки що собі поставив 32-бітку перші враження красив найшов програми які не ставляться напрягає любу дію в 10-ох вікнах підтверджувати :) :D :D
От тільки проблемка намалювалась в мене на диску C:\ обєм 8 гіг після інсталації стало вільно 400 мб ну і питання чи знає хтось якусь прогу шоб з диска D:\ на диск C:\ перекинути кілька гіг без форматування дисків????
Partition Magic :D
  • 0

#127 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 01.06.2007 – 15:16

Rostiшка
Archon-ua
Хочете обговорити це питання, створіть нову тему.

• 0

#128 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 10:00

От кілька хвилин тому цікаву інфу про вінду, у вінді не можливо створити файл або папку із ім’ям con, тому що у Біллі було таке прізвисько у дитинстві що означає con-ботан, тому і він постарався щоб у його ОС не було таких імен )))
  • 0

#129 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 02:24

наразі прийшлось купити ноутбук з попередньо встановленою ліцензійною вістою. вирішив попробувати, якщо сподобається, то не переставлятиму.... таки не переставлятиму, бо нема ніяких проблем з тими програмами що мені потрібно. правда квіп і скайп не хавав українську розкладку, але це рішилося заміною кодепейджів. в кого такі ж проблеми, то можу вислати архівчика з тим всім.

З того що сподобалось хочеться особливо відмітити підтримку блютуза. модель: Sony Vaio VGN-N320E
  • 0

#130 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 19.06.2007 – 17:35

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (19.06.2007 03:24) писав:

наразі прийшлось купити ноутбук з попередньо встановленою ліцензійною вістою. вирішив попробувати, якщо сподобається, то не переставлятиму.... таки не переставлятиму, бо нема ніяких проблем з тими програмами що мені потрібно. правда квіп і скайп не хавав українську розкладку, але це рішилося заміною кодепейджів. в кого такі ж проблеми, то можу вислати архівчика з тим всім.

З того що сподобалось хочеться особливо відмітити підтримку блютуза. модель: Sony Vaio VGN-N320E
Мені здається, що Sonу Vaio рідко коли створює проблеми. Хороший вибір.
http://www.nzone.com/content/nzone/srl/nzo...asp?gameid=3596 - а тут можна перевірити сумісність свого джилідза з Вістою
  • 0

#131 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 18:08

правда квіп і скайп не хавав українську розкладку, але це рішилося заміною кодепейджів. в кого такі ж проблеми, то можу вислати архівчика з тим всім.
ну вишли, якшо не важко, пригодиться. а то раніше в мене стояла віста х64 то через це я її видалив (ну і через відсутність тоді ще потрібних програмок для неї).

Повідомлення відредагував Evol: 19.06.2007 – 18:13

• 0

#132 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 19.06.2007 – 19:41

"Виндовз висла и будет виснуть"
Це фраза яка відповідає даній операційній системі
  • 0

#133 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 21.06.2007 – 11:04

Беру схожу модель, відчуваю, ще намучаюсь я з цією вістою... Все таки будь яка операційка має дитячі хвороби... Вибираю нажаль не я, але возитись доведеться з ним мені
  • 0

#134 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 03:53

tod
якщо матимеш якісь проблеми -- контактуй, будем рішати, мені самому цікаво.
  • 0

#135 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 09:27

ееххх, віста-віста
фуфло, повне до того ж
на роботу ноут купили з віста хоум бейсік...
від ХР майже не відрізняється, окрім того, що тупить вааще неподєцки. документи в офісі по 5-10 хв відкривала.
потім всі забили, знесли нафік вісту і поставили ХР.
все літає
нафік нада система
  • 0

#136 Maxi_m

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:Шо!-stka city

Відправлено 01.08.2007 – 10:04

Біллі Гей :) краще б дав своїм підлабузникам завдання ДОПИСАТИ нормально ХР щоб нормально працювала, а потім вже б і що небудь нове писали.

У міліціянтів - нерозкритий злочин - вісяк
У коритсувачів компьютерів - windows - вісяк :angry1: :D <_< :)
  • 0

#137 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 10:33

Ubuntu + compiz краще за Vista :angry1:. і глюків менше . дуже не сподобався "індекс продуктивності" чи як його там... Таке враження, що я повинен купувати комп'ютер під ОС, а не навпаки...
  • 0

#138 KOPOBA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:бочинець

Відправлено 01.08.2007 – 10:52

http://fishki.telenet.ru/?p=170
моя думка про Вісту :angry1:

Непогано було б вказувати що саме в посиланні, для початку усне попередження.

Повідомлення відредагував phobos: 01.08.2007 – 18:31

• 0

#139 A.R.T.E.M.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:м.Біла Церква

Відправлено 10.08.2007 – 09:11

Як на мене звичайний XP. Тільки додали графічну оболонку Aero, кілька ефектів, апплетів, різного нікому непотрібного софту та збільшили вимоги до конфігураціЇ ПК. Загалом як на мене то це фуфло.Але невиключено, що в майбутньому майже всі перейдуть на Windows Vista.
  • 0

#140 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2007 – 11:27

Vista розрахована на нові відеокарти, які підтримують 10-ий directX. Потужні відеокарти на 9-му на Вісті працюють на 20-25% гірше ніж на ХР, цікаво те, що слабші карти на Вісті уповільнюються на
5-10%
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних