Перейти до вмісту

Розквіт України (мирний і не зовсім)

Повідомлень в темі: 76

#41 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.05.2011 – 19:35

Перегляд дописуSergiy_K (5.05.2011 20:27) писав:

во які всі в НУДПСУ затєйнікі :unsure:
а свої ідеї є?
  • 0

#42 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 05.05.2011 – 19:49

Перегляд дописуDartVlad (5.05.2011 20:35) писав:

а свої ідеї є?

призначити тебе імператором
  • 0

#43 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.05.2011 – 19:50

Перегляд дописуSergiy_K (5.05.2011 20:49) писав:

призначити тебе імператором
класна стратегія розвитку держави особливо для мене !
  • 0

#44 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 07:21

Перегляд дописуDartVlad (5.05.2011 20:23) писав:

А ось і мій план такби мовити "Mein Kampf"
0) Піднімаєм ціну транзиту російського газу на захід
1) Україна розриває договір про знаходженя чорноморського флоту на її тереторії .
2) Ідуть інвестиції в морську торгівлю ( на гроші від транзиту газу)
3) Інвистується в сільське хазяйство.( на гроші вилучені з міжнародної торгівлі)
4) Будуються заводи( на гроші від експорту сировини наданої сільським хазяйством) для переробки сровини ( Нданої сьльскими господарствами)
5)збільшоєм податок на вивіз(експот) "сировини" наданої сільськім господарством щоб стимулювати збут "сировини" в середині Укрїни і одночасно зменшуєм податок на експорт готової подукції (зроблиної на нашаших заводах )
6) україна процвітає , рівень житя росте, ідем в євросоюз .
7) фінансуєм армію, ідем в нато.
8)розторгаєм всі договора з росією
9)бліц крігом захоплюєм території багаті на мінерали ( саме ті з них які недалеко від нашого кордону( газові родовища головна ціль)
10)організовуєм оборону захопених територій просимо допмоги НАТО ( в ідеалі перемиря з Росією )
11) ще більше інвестуєм в армію . стврюєм нові види техніки( не страждаєм гітлерівським гігантизмом а обираєм баланс між ціною виготовленя і потужністю)
12) Росія занепадає , Україна ще збільшує армію .
13)відновлюєм атаку . Захоплюєм Москву .решта росії питання часу.
на цьому поки все допишу коли матиму час.
ітак продовження
14)слдуючий великий ворого китай війни їм об*являти н потрібно
15)створюємо техніку розраховану на знищеня піхоти ( танки з вогнеметами чи деже масивними кулеметами замість пушок ) ( у китайців дуууууууууже багато людей а техніки ні)
16)Організовуємо тиракти в Москві та Києві щоб підставити китай .
17)атакуєм китай з настільки сильною на той час економікою для на це фігня
18) свергаєм їхнього правителя
19)ставим свого підставного насаджуєм там свій протекторекторат
20) підтримуєм зв*язки з усіа іншими державами ц усіма підтримуємо мир.(о наші союзники на нас косо дивляться (підозрюють що скоро ми наних нападем)
21)ми не розпочинаєм нових війон а навпаки намагємся показати світу що ми найдемократичніша країна.
  • 0

#45 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 06.05.2011 – 13:15

Я за те, щоб українці жили вільно від інший націй, але проти того, що ми нападали і гнобили інших.
  • 0

#46 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 13:38

Перегляд дописуСонцеслав (6.05.2011 14:15) писав:

Я за те, щоб українці жили вільно від інший націй, але проти того, що ми нападали і гнобили інших.
тож москалі їх не шкода)
  • 0

#47 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 19:48

Перегляд дописуПластун (14.12.2010 20:40) писав:

Податкова - пропорційне оподаткування, прозоре (я готовий платити високі податки, тільки хочу від цього бачити на що вони йдуть, мається на увазі не вертольоти гарантів).
Соціальна - скасування більшості соц пільг, особливо для держслужбовців, максимальна монетаризація решти.
Пенсійна - накопичувальна пенсійна система.
Військова - невелика мобільна сучасна армія, загана військова повинність.
Освітня - практично орієнтована освіта.
Медична - ввести медстрахування, деякі галузі медицини зробити безкоштовними.
Згоден з усіма пунктами, крім освіти і медицини.
Після того, як я прийду до влади, витрати на медицину будуть знижені до мінімуму. Зекономлені гроші будуть витрачені на пропаганду здорового способу життя.
Освіта буде не тільки практичною, але й науково-дослідницькою.
  • 0

#48 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 20:28

Перегляд дописуСонцеслав (6.05.2011 20:48) писав:

Згоден з усіма пунктами, крім освіти і медицини.
Після того, як я прийду до влади, витрати на медицину будуть знижені до мінімуму. Зекономлені гроші будуть витрачені на пропаганду здорового способу життя.
Освіта буде не тільки практичною, але й науково-дослідницькою.
як добре що до влади прийду я а не ти))))
  • 0

#49 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 20:35

Перегляд дописуDartVlad (6.05.2011 21:28) писав:

Тобі добре, а москалям, я так розумію смерть.
  • 0

#50 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 21:04

Перегляд дописуСонцеслав (6.05.2011 21:35) писав:

Тобі добре, а москалям, я так розумію смерть.
не всім а тим хто буде протистояти нашій військовій машині )
мирне населення рухати не будем , дозволятимемо військам ворога здатися.
іншої альтернативи нема нам потрібен крим і газові родовища .
  • 0

#51 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 10.05.2011 – 16:36

В якому році ти прийдеш до влади?
  • 0

#52 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 22.08.2011 – 16:44

Для розквіту України слід підготувати добрий грунт.
В цей грунт мають лягти тіла представників окупаційної адміністрації.
  • 0

#53 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.08.2011 – 17:02

Сонцеславе! Наскільки я зрозумів, Ви вже стикалися з насильством, і знаєте його в лице а не на слуху.
Як Ви вважаєте, заклики до насильства з Вашої сторони це добре?

По факту, фраза на кшталт "В цей грунт мають лягти тіла представників окупаційної адміністрації" - це прямий заклик до збройного повалення існуючого ладу. Тобто, заклик до сценарію, який ми наразі бачимо в Сирії, Єгипті та на ін. територіях Близького Сходу.

Україні такого не потрібно.
На мою думку, кожен повинен дійти своїми ВЛАСНИМИ мізками до суті таких понять як держава, нація, влада.

Ну, поженемо ми донецьких від державного керма... І що далі?
А далі утвориться вакуум влади, почнуться нові чвари за посади, переділ державного майна, "війни" за наповнення бюджету. І суті?
Поки немає чіткої заміни на чолі з харизматичним лідером, немає чого і смикатися.
  • 0

#54 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 13:58

Перегляд дописуMaksym (22.08.2011 18:02) писав:

Як Ви вважаєте, заклики до насильства з Вашої сторони це добре?
По плодах пізнайемо, що йе добрим.

По факту, фраза на кшталт "В цей грунт мають лягти тіла представників окупаційної адміністрації" - це прямий заклик до збройного повалення існуючого ладу.
Аз не сказав, що окупантів слід убивати. Це ж незаконно. Вони можуть померти внаслідок масового самогубства або довготривалої хвороби, не приходьачи до тьами.

... сценарію, який ми наразі бачимо в Сирії, Єгипті та на ін. територіях Близького Сходу. Україні такого не потрібно.
Держперевороти в Лівійі та інших крайінах відбулись за ініціативойу НАТО. Украйінцьам справді не потрібна американська інтервенційа.

На мою думку, кожен повинен дійти своїми ВЛАСНИМИ мізками до суті таких понять як держава, нація, влада.
Свойіми мізками дійшов до висновку, що в Украйіні влада належить моковитам.

Ну, поженемо ми донецьких від державного керма... І що далі?
А далі утвориться вакуум влади, почнуться нові чвари за посади, переділ державного майна, "війни" за наповнення бюджету. І суті?
Поки немає чіткої заміни на чолі з харизматичним лідером, немає чого і смикатися.
Тож виховуймо харизматичних лідерів! Може ви Максиме і йе таким?
  • 0

#55 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 16:50

Перегляд дописуMaksym (22.08.2011 17:02) писав:

По факту, фраза на кшталт "В цей грунт мають лягти тіла представників окупаційної адміністрації" - це прямий заклик до збройного повалення існуючого ладу. Тобто, заклик до сценарію, який ми наразі бачимо в Сирії, Єгипті та на ін. територіях Близького Сходу.
ну вагалі я так і планував але пофіг, впринципі збройна революція стани ідіалбною площадю для підготовки високопрофесійної армії))

Перегляд дописуСонцеслав (1.11.2011 13:58) писав:

По плодах пізнайемо, що йе добрим.
так !! чювак я с тобою!!!!!! мета віправдовує засоби!!!!!

Аз не сказав, що окупантів слід убивати. Це ж незаконно. Вони можуть померти внаслідок масового самогубства або довготривалої хвороби, не приходьачи до тьами.
НЕ ВИКРУЧУЙСЯ!!!!! якщо вбивство для блага дерави то це виправдано!!! а взагалі закони для простих людей!!! вони не повині зупиняти творців майбутнього!

Держперевороти в Лівійі та інших крайінах відбулись за ініціативойу НАТО. Украйінцьам справді не потрібна американська інтервенційа.
так чювак!!! В ЖОПУ АМЕРИКУ!!!!

ЛІДЕРИ ПРОСТО ТАК НЕ ВИХОВУЮТЬСЯ!!!вони народжуються в пилу війни !!!!
  • 0

#56 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 20:59

Перегляд дописуСонцеслав (1.11.2011 14:58) писав:

Ага, вже кількасот років виховуємо. І ні, я не є таким. Виконавець, але аж ніяк не керівник. :)

Пане Сонцеславе! Якщо серйозно, то оперувати фразами на кшталт "дерево свободи час від часу має омиватися кровю", "превентивні розстріли" і тому подібне - відверте блюзнірство. Такими фразами нагло виправдовують злочини при зміні влади/устрою/керівництва.
Як це саркастично не прозвучить, але 99% населення нашої держави (планети) плювало на подібні цінності. Ні для кого не є таємницею, що людей обєднує дві речі: кров (родинні звязки і т.п) і бабло (майнові права). Усі решта чинники є похідними. Відповідно, середньостатистичний українець (та й не тільки) зарухається тільки тоді, коли запахне смаленим: хлопнуть когось з близьких, або позбавлять майнових прав (аля відчуження на користь держави).
От, виходячи з вищесказаного, назвіть хоч одну причину, чому хтось з 99% спробує ввязатися в ризиковану "пригоду" проти існуючої влади?
Хіба кілька супер вгодованих тролів, і то лузлів нахапати. Або любителів помірятися піпіськами (фалометристів): хто на словах крутіший.
  • 0

#57 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 01.11.2011 – 22:27

Перегляд дописуПластун (15.12.2010 12:49) писав:

То чого в цю тему пишеш?

Конкретний сценарій?
Ось Андрухович заявляв що Україні треба розділитися, щоб ми "тут" мали "стійку проукраїнську більшість".
Але вона і так настане через кілька десятків років, бо демографічні тенденції у найбільш русифікованих і вражених хохлізмом південно-східних регіонах є катастрофічними. шалена смертність, низька народжуваність, лідерство у Європі за темпами зростання ВІЛ-інфікованих, високий рівень злочинності, захворюваності. Наша держава зараз самоочищається від ворожого їй елементу.
Такі явища вкупі із виходом на політичну сцену "покоління незалежності", тобто людей що народилися в Україні або незадовго до розпаду СРСР, приведуть до влади тих, кому Україна реально не байдужа.
Ось дійсно пройде ще десь років 5-8 років, і стане наша ненька на ноги, і стане міцно на землю, і тоді ні Московія, ні США, ні Китай, ЧИ хто там ще буде видавати на показ владства над Україною, не чіпатимуть нас!

Перегляд дописуgranfan (15.12.2010 13:41) писав:

Для того, щоб ти не забував, що нас - більшість. :happytwo:
Заткнись! Заткнись, тролле!

Перегляд дописуgranfan (15.12.2010 13:47) писав:

Нас - себто тих, кому доля України до одного місця. Головне для нас - щоб в кишені завжди бабло випиналося.
А ви, форумні тролі, думайте про розквіт цього болота. :happytwo:
Заткнись, скотино! Москаль, сучий!

Перегляд дописуСонцеслав (6.05.2011 14:15) писав:

Я схвалюю цю ідею, адже за всю історію гноблення України, думаю ми найкраще прочули шо таке ярмо, і не бажаємо цього іншому народу нації.

Перегляд дописуDartVlad (6.05.2011 14:38) писав:

тож москалі їх не шкода)
Хто не за нас - той проти нас! Не люблю насадження влади в Україні Московією!

Я теж планую прийти до влади! Думаю ми будемо по обин бік барикади.:cry:

А по темі:

1)Без громадянської війни не обійдеться! (Якщо тільки Юлька до владине прийде, і лад не наведе. Хоча може також зсучитись як Ющенко.)
Тим більше вже щас потрібно підпільно готуватися до громадянської війни. Я от уже почав:), правда з ресурсами погано:).

2)Щоб не було такого безпорядку, як щяс, потрібно повністю міняти форму правлінння. Я пропоную лозунг: "Владу - народу в руки".
Ще не задумувався на будову цієї системи, але це все повинно бути у формі нашкталт "всенародного голосування".
Або вибирати людей у раду з середнього класу суспільства, причому вони не повинні там довго засиджуватись, потрібно щоб був кругообіг народу, а не одні й ті самі політики.

3)Економічна система.
1.Значне зниження продуктів харчування. Систему я таку вигадав(несудіть, і не судимі будите): вирощуємо зерно, у нас для народу продаємо дешево, а все це компенсуєо за рахунок,
експорну в інші країни з валютою більшу за гривню, тобто для іноземців ми продаємо дешево, і водночас і внас дешево за нашою валютою.
(за рахунок різниці у валюті нехай 1 бакс= 8 грн. Далі берем все відносно, нехай 10кг пшениці = 30 грн, тобто 10кг зерна продаємо за 5 баксів, а нам виручка йде за 40грн, а внас нехай 10 кг коштуватиму 2,5 бакс це 20 грн, звідси за 20 проданих кг ми продали в україні дешевще за рахунок різниці валюти. Тим більше якщо зацікавити наших хліборобів, вирощувати більше, і більше експортувати не тільки в США, а й Інші країни цим можна добитися не тільки ще більшої зниження ціни в україні ціни, а й за цікавлення наших покупців у нижчій ціні зерна, за рахунок експорту в більш ніж 4-5 країн)

А, і ще одне треба, розробити систему переходу грошей у країні, щоб чиновники, чи хто там буде при владі не змогли красти!

4)Наукова реформа.
Наше молоде покоління деградує!!!!
Потрібно покращити систему викладання у школах, і збільшення фінансування шкіл на 25-30% від бюджету.

І 5) пункт:

Дати завдання нашій Академії Наук розробити технологію виробництва метану, шляхом побудови метанників.

І нарешті надіти залізні труси, щоб Московщина не тикала туди нам своєю газовою!!! голкою :happy1: :happytwo:

Слава Україні!! :)

Перегляд дописуMaksym (1.11.2011 21:59) писав:

Ага, вже кількасот років виховуємо. І ні, я не є таким. Виконавець, але аж ніяк не керівник. :)

Пане Сонцеславе! Якщо серйозно, то оперувати фразами на кшталт "дерево свободи час від часу має омиватися кровю", "превентивні розстріли" і тому подібне - відверте блюзнірство. Такими фразами нагло виправдовують злочини при зміні влади/устрою/керівництва.
Як це саркастично не прозвучить, але 99% населення нашої держави (планети) плювало на подібні цінності. Ні для кого не є таємницею, що людей обєднує дві речі: кров (родинні звязки і т.п) і бабло (майнові права). Усі решта чинники є похідними. Відповідно, середньостатистичний українець (та й не тільки) зарухається тільки тоді, коли запахне смаленим: хлопнуть когось з близьких, або позбавлять майнових прав (аля відчуження на користь держави).
От, виходячи з вищесказаного, назвіть хоч одну причину, чому хтось з 99% спробує ввязатися в ризиковану "пригоду" проти існуючої влади?
Хіба кілька супер вгодованих тролів, і то лузлів нахапати. Або любителів помірятися піпіськами (фалометристів): хто на словах крутіший.
При Ющенку виступили, ось ще трохи народ позлять, і підкрадеться до них пиздець непомітно!!
Таких людей багато одні будуть страйкувати, а інші, я їх назву "Супротив", будуть діяти силовими методами, захищаючи демонстрації та штурмуючи те шо не зхоче підкорятись.
Бо ми є, українці! Нащадки славних козаків! І в нашій країні, пануватиме наш порядок, і наші традиції!
Слава Україні!

Повідомлення відредагував milyadron: 01.11.2011 – 22:29

• 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.11.2011 – 22:51

Перегляд дописуmilyadron (1.11.2011 22:27) писав:

Заткнись, скотино! Москаль, сучий!
Ее, полегше.)

1)Без громадянської війни не обійдеться!
Погоджуюсь. Без крові волі не буде.

2)Щоб не було такого безпорядку, як щяс, потрібно повністю міняти форму правлінння. Я пропоную лозунг: "Владу - народу в руки".
Ще не задумувався на будову цієї системи, але це все повинно бути у формі нашкталт "всенародного голосування".
Форму правління так, міняти треба. Але... Цей лозунг попахує анархією, а це ну зовсім не ідеальна форма правління. Ну або комунізмом (по-ідеї).
  • 0

#59 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 02.11.2011 – 08:06

Перегляд дописуОлеська (1.11.2011 23:51) писав:

Ее, полегше.)

Погоджуюсь. Без крові волі не буде.

Форму правління так, міняти треба. Але... Цей лозунг попахує анархією, а це ну зовсім не ідеальна форма правління. Ну або комунізмом (по-ідеї).
Нахер Анархію і Комунізм туда ж і лозунг цей тоді. Якщо він навіть подумки такі викликає!
Але потрібно змінити, форму правління, щоб народ міг керувати державаю. А не якісь там чиновники які гребуть все під себе! :)
  • 0

#60 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 02.11.2011 – 09:29

Перегляд дописуОлеська (1.11.2011 22:51) писав:

я за монархію! буду корольом, вірніше імператором , але то вже потім коли пожину москалів в сибір)))
а якщо серьозно, я розчаровався в демократії, для нашої держави потрібен монарх!і я поясню чому:
1) трон належить йому і його нащшадкам, тобто він зацікавлений в розвидку і збогачені держави,
2) і не буде розбазарювати державні ресурси бо все ітак його)
3) ліпше дууужжжжеееее дорого годувати одного трутня ніж цілу верховну раду з кабміном і призедентом!

Перегляд дописуmilyadron (2.11.2011 08:06) писав:

Нахер Анархію і Комунізм туда ж і лозунг цей тоді. Якщо він навіть подумки такі викликає!
Але потрібно змінити, форму правління, щоб народ міг керувати державаю. А не якісь там чиновники які гребуть все під себе! :)
от іще один доказ в сторону монарха) він не буде гребти під себе!!!! А СМИСЛ????все державне ітак його!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував DartVlad: 02.11.2011 – 09:29

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних