Перейти до вмісту

Боягузи

Повідомлень в темі: 57

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.12.2010 – 23:18

Не знаю, чи я б сказала чолов"язі, що пісяє під деревом, щось моралізаторське штибу айяйяй, але я вмію глянути так, що багатьом стає ніяково і соромно. :) Як уже стали на виду, так хай не думають, що це змусить мене соромитися і швиденько походити повз.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.12.2010 – 10:31

Перегляд дописувеснянка (19.12.2010 23:18) писав:

Не знаю, чи я б сказала чолов"язі, що пісяє під деревом, щось моралізаторське штибу айяйяй, але я вмію глянути так, що багатьом стає ніяково і соромно. :) Як уже стали на виду, так хай не думають, що це змусить мене соромитися і швиденько походити повз.
Ну не знаю, мене напевно по-іншому виховували, бо дивитись майже в упор, як пісяє дідуля, якось неприйнятно, чи що.
  • 0

#43 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.12.2010 – 11:40

Перегляд дописуОлеська (20.12.2010 11:31) писав:

Ну не знаю, мене напевно по-іншому виховували, бо дивитись майже в упор, як пісяє дідуля, якось неприйнятно, чи що.
а хто сказав дивитися "в упор"?чи на дідулю?я сказала, що вмію глянути по-інакшому, а це ти собі так прочитала. Неприйнятно сцяти на виду, а я просто засуджую швиденьке дріботіння повз порушника, опустивши очі. В кожного свої методи.
Щодо виховання, ага. так, я невихована:)
  • 0

#44 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2010 – 23:38

щодо пісяння під деревом
я якось зустрічав дівчину після роботи, і ми йшли додому і перед нами теж ішла пара, трішки смішна, бо вони мовчали, ішли і слухали радіо, чи то мр3 по мобільному, а я подумав, що це ж з мого боку недуже виховано, проважати дівчину і без ніякої культурної програми, я їй постпівав :)

звичайно, те радіо нікому не заважало, але дратує прослуховування вголос якогось жаху

якось я їхав в маршрутці, і біля мене сів хлопець, з вигляду трудової інтелігенції, і почав слухати вголос щось жахливе, в автобусі було повно людей, і нікому не здалося, що пісня про "нармальних пацанчиків" якась зайва, я попросив вимкнути, зсилаючись на застарілі смаки в музиці, і він вимкнув
хоча, я от подумав, може це тільки мені було дискомфортно в маршрутці чути це, а всім іншим наче і піде
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 08:45

Перегляд дописуKatod (20.12.2010 23:38) писав:

якось я їхав в маршрутці, і біля мене сів хлопець, з вигляду трудової інтелігенції, і почав слухати вголос щось жахливе, в автобусі було повно людей, і нікому не здалося, що пісня про "нармальних пацанчиків" якась зайва, я попросив вимкнути, зсилаючись на застарілі смаки в музиці, і він вимкнув
хоча, я от подумав, може це тільки мені було дискомфортно в маршрутці чути це, а всім іншим наче і піде
Цікаво, що би ти сказав, якби проїхався хоч раз вінницькою маршруткою по Хмельницькому шосе - там в кожній маршрутці звучить блатний шансон з матюками і на голосно?
  • 0

#46 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 11:19

Перегляд дописуОлеська (21.12.2010 08:45) писав:

Цікаво, що би ти сказав, якби проїхався хоч раз вінницькою маршруткою по Хмельницькому шосе - там в кожній маршрутці звучить блатний шансон з матюками і на голосно?
звичайно, я нічого не сказав би, бо це такби мовити, музика перевізника, тобто це різні ситуації

а от цікаво інше, чи хтось каже таким водіям, поділись досвідом
  • 0

#47 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 19:34

Перегляд дописуKatod (21.12.2010 11:19) писав:

звичайно, я нічого не сказав би, бо це такби мовити, музика перевізника, тобто це різні ситуації
ORLY?
  • 0

#48 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 20:26

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 22:09) писав:

Та під будинком кущі - обирай який подобається, але ж не на дерево біля самого під'їзду,тим-паче воно ж все замерзне і зранку буде видне.
ая, а зранку естети йтимутимуть на роботу і поглянувши на дерево заблюють під'їзд. нехорошо.
  • 0

#49 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.12.2010 – 09:06

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.12.2010 19:34) писав:

ORLY?
та і так не кажу
  • 0

#50 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1122 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 22.12.2010 – 18:20

А ми побутове сміття розділяємо.
Для органіки я раз в рік копаю таку невелику яму, а коли наполовину заповниться, то засипаю і на тому місці садимо квіти і вони гарно ростуть, а так на Донецькому Кряжі земля вивітрена і слабородюча.
Папір і різні коробки(не хімія) спалюєм в тій таки ямs і попіл дає гігієнічний захист від мух.
Пластикові бутилки в «пірамідки» на повторну переробку.
Залишається поліетилен і пакети з під кетчупа та ін., інколи бите скло- то на тиждень усього пакет.
  • 0

#51 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 22.12.2010 – 19:18

Перегляд дописуDON BASS (22.12.2010 18:20) писав:

а так на Донецькому Кряжі земля вивітрена і слабородюча.
ми в курсах яка саме земля породила костяк ПР :beer:
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2010 – 20:22

а чьо варіанту "мені просто по фік" нема?
бо я отака от коза шо мені часто просто по фік шо люди роблять, якшо це мені особисто не заважає.

кстаті. про сміття. приїжджала в Миколаїв, то аж жахалася як я відвикла від сміття на вулицях. Тут,де я ща живу, такого нема. і нікому і в голову не приходить кидати на вулиці шось. отак от.

і у маршрутках шансон не грає. я попитала у місцевих, то мені у відповідь дуже реготалаи, як це так шансон шоб у маршрутках грав.

щодо пісяння під дерево. десь початок грудня був чи шо. ожеледиця така ще була в Миколаєві. йшла я звідкись додому. по одну сторону багатоповерхівки,магазини,дерева..по іншу- частина вуличного перехрестя, ларьочкі стоять з печивом, пивом і теде. біотуалети поряд. так от йду я, а біля дерева мужик сцить. в 5ти метрах від нього біотуалети,а він під дерево. хтось із вас підійшов би і сказав би йому шось? ну да. мужичок - інвалід. з візка встати не може. отак з нього і сцяв. сумна картина була.
  • 0

#53 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 21:41

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2010 20:22) писав:

а чьо варіанту "мені просто по фік" нема?
бо я отака от коза шо мені часто просто по фік шо люди роблять, якшо це мені особисто не заважає.
от якби ти людям дозволила визначати шо тобі не заважає. пірікольно б вийшло.
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2010 – 22:00

Перегляд дописуkavalera (27.12.2010 22:41) писав:

от якби ти людям дозволила визначати шо тобі не заважає. пірікольно б вийшло.
і до чого це твій пост написаний - ніпанятна :ggggg:
то в тебе рабська психологія якась.
а мены- по фік. мене інші люди здебільшого не гребуть. :beer:
людей я не боюся і якшо мені шось не подобається, то так і скажу.
недавно сварилася з прикордонниками, бо в міграційній карті в них жіночий рід був надрукований "fAmale". обідно за рід. жіночий. ех. грамотєї.
  • 0

#55 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 22:07

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2010 22:00) писав:

і до чого це твій пост написаний - ніпанятна :ggggg:
то в тебе рабська психологія якась.
а мены- по фік. мене інші люди здебільшого не гребуть. :beer:
людей я не боюся і якшо мені шось не подобається, то так і скажу.
недавно сварилася з прикордонниками, бо в міграційній карті в них жіночий рід був надрукований "fAmale". обідно за рід. жіночий. ех. грамотєї.
ну чому рабська, я ж не про себе писав. справедливо - забрати в попуїстів право визначати шо їм "не заважає". найліпший спосіб вбити байдужість. яка найбільше зло. от про шо мій допис.
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.01.2011 – 18:25

Перегляд дописуChuvachenko Cat (14.12.2010 01:11) писав:

А якщо підійдеш до мене "чому кинув бичок?" Вибачусь, підніму, вручу тобі, шукай куди кинути, раз такий правильний. Це я так поступлю, інші ж можуть і нахамити. Бо в принципі ти не міліціонер, щоб мене шикувати на вулиці. Розумієш?
ти права: коли побачу як когось душать на вулиці, то повідомлю міліцію, якщо матиму вільний час, жодних інших планів

Перегляд дописуОлеська (13.12.2010 09:53) писав:

А я робила завжди зауваження таким "людям". Не боялась. Мабуть тому, що в такий момент хочеться взагалі прибити цю "людину". А я коли зла, то мені по-барабану, в яку сторону тюбітєйка.)
манія вбивства як рушій прогресу це круто ;)

Перегляд дописуОлеська (14.12.2010 10:38) писав:

А в мене навпаки (И тут Остапа понесло...(с) ;) )
а потім нік Олеська забанили довічно за використання його топером. :)

Перегляд дописуHalka (13.12.2010 16:45) писав:

Останнім чаосм помічаю дволикість людей - на публіку герої і сепермени, а як доходить до справи то втікають першими...
мене теж обурює героїчно-суперменське одягання мініспідниць і випадіння на мороз, коли пропоную не гайнувати часу і скористатись моєю ерекцією, викликаною таким дрес-кодом :)

Перегляд дописуОлеська (14.12.2010 11:03) писав:

Та я нагодувала б його тими окурками!

Перегляд дописучорно-біла (14.12.2010 17:13) писав:

вглінуть би на ета хоть аднім ґлазком! Зображення
тебе таке збуджує? Зображення

Перегляд дописуГетьман (19.12.2010 22:02) писав:

Я можу сказати дівчині, що палить: "куряща жінка кінчає раком?". А ви?
душити набагато приємніше

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 22:09) писав:

Та під будинком кущі - обирай який подобається, але ж не на дерево біля самого під'їзду, тим-паче воно ж все замерзне і зранку буде видне.
що ти розумієш, це ж арт-пісінг Зображення

Перегляд дописуKatod (14.12.2010 16:17) писав:

наслля це непедагогічно, так казав Макаренко
справді як на мене, такий істеричний підхід апсолютно істеричний, він тільки породжує ще більшу істерію

задача стоїть в тому, щоб сказати спокійно та ще й так, щоб зрозуміли, і більше так не робили, а до цього не тільки має бути готовий той хто вказує на помилку, а ще й той кому вказується
поділись практичним досвідом такого Зображення
типовим індикатором дурнів є схильність вважати проблемою не те, шо вони облажались, а те що на це було явно звернуто увагу, і як орг.висновоки: або уникати "алармістів" або примусити їх "не напрягати" або взагалі ізолювати від "нормальних чуваків" подалі. Але змінюватись лише від нотацій їм безпонту.

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2010 20:22) писав:

десь початок грудня був чи шо. ожеледиця така ще була в Миколаєві. йшла я звідкись додому. по одну сторону багатоповерхівки,магазини,дерева..по іншу- частина вуличного перехрестя, ларьочкі стоять з печивом, пивом і теде. біотуалети поряд. так от йду я, а біля дерева мужик сцить. в 5ти метрах від нього біотуалети,а він під дерево. хтось із вас підійшов би і сказав би йому шось? ну да. мужичок - інвалід. з візка встати не може. отак з нього і сцяв. сумна картина була.
схоже його нічому не навчила проведена "виховна робота" Зображення
  • 0

#57 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 16:06

Перегляд дописуKatod (13.12.2010 09:45) писав:

в нас вже давно піднімались теми, про всякі найбільші страхи, і про те що якими треба бути харошими, але ця тема не про те

неодноразово я був свідком того як хтось з людей просто під ноги кидає бичок, або пляшку просто на газон, таке саме траплялось і з металевими банками, і жодного разу я не робив зауваження, незнаю чому, напевне тому що боягуз

власне ця тема створена щоб обговорювати тут не те як ба було харашо, а як поступати в таких випадках
може хтось допоможе мені, і підкаже, як тактовно поправити ситуацію

дякую всім за дописи
Я нічого не кажу,ну так як гляну-вони одразу мене розуміють!Правда одного разу мужик випив пиво-а пляшку на газон кинув,так я не побоялася і сказала,а що хочеш,щоб моя дитина підбирала пляшки,що Ви понакидаєте!!!Правда послухався-забрав!А думала,що пошле подалі!
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2011 – 17:19

i 

Офтоп видалено.

• 0