Перейти до вмісту

Боягузи

Повідомлень в темі: 57

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2010 – 18:18

Перегляд дописуKatod (14.12.2010 00:48) писав:

хотів написати "я знаю таких людей, які пронесуть два квартали бичок в руках, а потім викинути" але сама фраза вказує на те що таких людей, виходить, небагато
Шкода, не написали. Бо я би теж написав, що не бажаю бути тим дурником, котрий шукаєте той єдиний на все місто смітничок.

Перегляд дописукрасівий українець (14.12.2010 09:49) писав:

Ще й як стосується. Смітники тут нідочого. Населення звикло кидати собі бички під ноги, а не в наполовину пустий смітник, бо бачте, до нього треба зробити кілька кроків. Сходи на транспортну зупинку і подивися.
Дада, на сусідній до хати транспортній зупинці кілька років взагалі не було смітника. Ну, а нафіґ, правда?

Перегляд дописуОлеська (14.12.2010 10:38) писав:

Класно відновити таке, як в совку було: правопорушники, яких садять на кілька діб, виганяти на прибирання вулиць.)
Зараз на кілька діб затримують хіба нацюків з акцій протесту, тому ви можете мати змогу поприбирати, гигиги.
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.12.2010 – 21:25

Перегляд дописуKatod (14.12.2010 16:17) писав:

наслля це непедагогічно, так казав Макаренко
справді як на мене, такий істеричний підхід апсолютно істеричний, він тільки породжує ще більшу істерію

задача стоїть в тому, щоб сказати спокійно та ще й так, щоб зрозуміли, і більше так не робили, а до цього не тільки має бути готовий той хто вказує на помилку, а ще й той кому вказується
Читаючи це, одразу виникає картинка: ти йдеш разом з дівчиною, тут вас зачіпають хулігани, а ти замість захистити дівчину ти починаєш читати лекції хуліганам. Мабуть вони б тебе почули б.) Ну бо просто дати в морду - це ж так істерично, ага.)

Перегляд дописуzav (14.12.2010 18:18) писав:

Зараз на кілька діб затримують хіба нацюків з акцій протесту, тому ви можете мати змогу поприбирати, гигиги.
До речі, не лише. Ось: http://ictv.ua/facts/archive/34595/ і ось: http://ngo.donetsk.ua/donsociety/4786 , а ще ось: http://zamkova.info/ukraine/5347-kiyivskix...irati-snig.html
  • 0

#23 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 14.12.2010 – 22:42

Кожен боїться за своє, я би сказав так ...у звірів один страх - страх за життя . Люди думають що чимось кращі за інші біологічні форми на цій планеті... Помиляються ті хто так думає! Коли справа доходить до питання життя - всі однакові. Людство назвало це самозбереженням. Під цей інстинкт можна підлаштувати будь що. Наприклад. Недавно написав "супермодераторові" (не забуваємо що на цьому форумі таке поняття не визначено) , тим не менш мене цей супер е.д..... звинуватив у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі (2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнеч) - правила цього форуму. А це вже звинувачення , за яке (якщо буде доведено) мені світить кримінальна відповідальність,згідно КК України. Отже я запропонував цьому(цій) супер....атові зустрітись і вирішити питання в суді (листом в ПП) . Думаєте я отримав відповідь? Не отримав. Боягузтво? Та ні . Елементарне незнання законів, практика укрнету доручати модераторство неосвіченим та обмеженим у доступі до знань людям , по принципу "кумовства-знайомства , чи боже ня прости". А потім opss... Це нищить нашу свободу . Чому? Такі обмеженці продукують свою власну сутність боягуза на інших , бо мають інфантильні інструменти для цього. Це не можна обмежити , з цим важко боротися (особливо , якщо це приватний форум, чи під нього косить). Але! Але це можна зрозуміти. Обсміяти.Обгавкати. Вибирайте - вам що довподоби? Реальний приклад , реальний суперпупермодератор - Kassandra. Реальна тема -->>>http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=23600&st=0&p=651016&#entry651016

Я вибираю чесне з'ясування проблеми у любому випадку. Тому , так як мене звинуватили в кримінальному злочині і на мою пропозицію , зустрітися в суді , не відповіли , я публічно заявляю свої претензії до людини під ніком Kassandra на форумі http://www.tereveni.org.ua . Суть претензії- порушення моїх конституційних прав, бездоказове звинувачення в кримінальному злочині , оббріхування. Смішно? Текст позовної заяви буде опубліковано пізніше.

Повідомлення відредагував Tomis-S: 14.12.2010 – 22:47

• 0

#24 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 14.12.2010 – 23:02

:ggggg:
Нема тут правил, розслабся. Вони встановлені, як ти зазначив, для плебсу. Щоб в випадку чого блокувати.

Законодавство України? Не сміши. Знову ж цей пункт фактично можна використати проти любого, хто заїкнеться про гнилу систему на сайті. Прикладів море.

Є група, яка все вирішує. Або ти пляшеш під їхню дудку, або готуйся до бану. Хочеш дописувати на сайті - не рухай цю групу. Окреслювати її не буду.

Мені невідомі причини такої ситуації і не цікавлять. Просто змирись.
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.12.2010 – 23:52

Перегляд дописуОлеська (14.12.2010 21:25) писав:

Що саме не лише?
  • 0

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 11:07

Перегляд дописуОлеська (14.12.2010 21:25) писав:

Читаючи це, одразу виникає картинка: ти йдеш разом з дівчиною, тут вас зачіпають хулігани, а ти замість захистити дівчину ти починаєш читати лекції хуліганам. Мабуть вони б тебе почули б.) Ну бо просто дати в морду - це ж так істерично, ага.)
я вважаю що конфлікт такого має бути вирішений знищенням слабшої строни, і відповідним внеском в генофонд

Шкода, не написали. Бо я би теж написав, що не бажаю бути тим дурником, котрий шукаєте той єдиний на все місто смітничок.
я розумію, але цивілізація на те і цивілізація, що бориться проти зростання ентропії, як будь-який живий організм, і якщо немає смітника, виходить потрібно знайти првильну локалізацію окурків
  • 0

#27 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 11:26

Я а завжди смітив і смітитиму. Бо більшість жителів цієї країни мені огидні. І завжди з захопленням дивлюсь на лоба, який кидає незагашений бичок в урну звідки тут же виходить змійка диму. :ggggg:
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 12:06

Перегляд дописуKatod (15.12.2010 11:07) писав:

я вважаю що конфлікт такого має бути вирішений знищенням слабшої строни, і відповідним внеском в генофонд
Ти про це:

Перегляд дописуgranfan (15.12.2010 11:26) писав:

Я а завжди смітив і смітитиму. Бо більшість жителів цієї країни мені огидні. І завжди з захопленням дивлюсь на лоба, який кидає незагашений бичок в урну звідки тут же виходить змійка диму. :happy1:
?)) Тоді я "за".)
  • 0

#29 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 12:25

Вчора вертався додому пізно. Якийсь дядько намітив собі деревце. Я йому сказав що 157му ніхто не відміняв. Він щось матюкнувся, та заправив паска назад, а я шмигнув собі у під'їзд (слава богу на домофоні з замком).

Перегляд дописуgranfan (15.12.2010 11:26) писав:

Я а завжди смітив і смітитиму. Бо більшість жителів цієї країни мені огидні.
Ха, і тому ти стаєш як один з них? Тобто ти маєш відчувати відразу до самого себе. Прикольно.
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 12:28

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.12.2010 12:25) писав:

Вчора вертався додому пізно. Якийсь дядько намітив собі деревце. Я йому сказав що 157му ніхто не відміняв. Він щось матюкнувся, та заправив паска назад, а я шмигнув собі у під'їзд (слава богу на домофоні з замком).
Ну взагалі-то ліпше вже нехай совість лусне, аніж сечовий міхур.)
  • 0

#31 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.12.2010 – 18:01

Перегляд дописуgranfan (15.12.2010 12:38) писав:

Чим більшу маю огиду до насєлєнія, тим більше люблю себе. А смітитиму і далі, тому що ці маси заслуговують на це. І чим на вулиці брудніше, тим мені приємніше. Чим цій державі *уйовіше, тим мені *аїбішше. :happy1:
Підтримую :ggggg:

Єдине, що иноді зупиняє, що якийсь иноземець побачить і подумає, що то я не ідеологічно засмічую, а просто через брак культури. Обідно!
  • 0

#32 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 18:16

Дада, на сусідній до хати транспортній зупинці кілька років взагалі не було смітника. Ну, а нафіґ, правда?
Ще раз кажу для тих, хто щедро наділений від природи йолопізмом. Засміченість наших вулиць, дит. майданчиків, парків і тд, не є результатом відсутності мусорників, а є результатом засміченості мізків нашого населення, чи пак ментальністю.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 20:06

i 

флейм та офтоп видалено

• 0

#34 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 21:29

Перегляд дописуОлеська (15.12.2010 12:28) писав:

Ну взагалі-то ліпше вже нехай совість лусне, аніж сечовий міхур.)
Але ж не в двох метрах від під'їзду.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 21:37

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 21:29) писав:

Але ж не в двох метрах від під'їзду.
А де, коли немає туалету поблизу? Колись в Києві зранку бачила, як дідуля в метр від тротуару пісяв під деревом. Кажу подрузі, яка в Києві тоді навчалась, що за фігня? А вона каже: а що робити, якщо складно знайти туалет - або відсутній, або складно знайти.
  • 0

#36 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 21:48

Перегляд дописуОлеська (19.12.2010 21:37) писав:

А де, коли немає туалету поблизу?
Кущів десь подалі - геть повно. Міг свою чарівну дупу перемістити туди, корона не впала б.
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 21:55

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 21:48) писав:

Кущів десь подалі - геть повно. Міг свою чарівну дупу перемістити туди, корона не впала б.
Не сперечаюсь, можна, у парку. Але туалети таки мають бути.
Та коли людська природа може перебороти бажання насмітити, то бажання пісяти не перебореш.)
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.12.2010 – 22:02

Йа паранойіґ. Це ще можна назвати різновидом боягуза. Але це ні наскільки не заважає мені висловлювати думки уголос у очі або про себе, але так голосно, щоб інша людина почула.

Щодо сміття - підтримую думку -=VJ=-, який сказав, що джерелом більшої частини сміття та бруду є курці. Я можу сказати дівчині, що палить: "куряща жінка кінчає раком?". А ви?
  • 0

#39 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 22:09

Перегляд дописуОлеська (19.12.2010 21:55) писав:

Не сперечаюсь, можна, у парку.
Та під будинком кущі - обирай який подобається, але ж не на дерево біля самого під'їзду, тим-паче воно ж все замерзне і зранку буде видне.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 22:14

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2010 22:09) писав:

Та під будинком кущі - обирай який подобається, але ж не на дерево біля самого під'їзду, тим-паче воно ж все замерзне і зранку буде видне.
Я не сперечаюсь про Ваш випадок. Я кажу про те, що я бачила. І кущів там навіть близько не було.
А взагалі коли хтось робить це спеціально, аби плюнути на всіх, то варто набити пику так.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних