Перейти до вмісту

Ангели і ельфи. Вибирай, що ближче

Повідомлень в темі: 114

#41 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.09.2006 – 20:08

Перегляд дописуKassandra (27.09.2006 20:55) писав:

ееее, люди, здається ви трохи наплутали..ангели - це ж Боже військо, створіння, призначені для служіння Богу, а не для нагляду за людьми...ви просто передивилися американських фільмів...
е, дівчинко :cry: ти частково права. та ангели (може й не всі, але велика їх частина) були створені саме для нагляду за людьми і для допомоги їм :angry1:
  • 0

#42 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 27.09.2006 – 20:22

Перегляд дописуKassandra (27.09.2006 20:55) писав:

ееее, люди, здається ви трохи наплутали..ангели - це ж Боже військо, створіння, призначені для служіння Богу, а не для нагляду за людьми...ви просто передивилися американських фільмів...

Хіба в твоєму життя не траплялися люди, які усе змніювали, а тоді зникали? Як допомагали, коли надію вже втратила? Коли нічого не хотілося, ніхто не приходив і не піднімав тебе з колін?
  • 0

#43 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.09.2006 – 20:47

Перегляд дописуОлесік (27.09.2006 21:22) писав:

Хіба в твоєму життя не траплялися люди, які усе змніювали, а тоді зникали? Як допомагали, коли надію вже втратила? Коли нічого не хотілося, ніхто не приходив і не піднімав тебе з колін?
люди і ангели - для мене різні речі... є хороші люди, і від того, що вони не є ангелами, гіршими не стають... а ангели для мене це духовні істоти (але не люди)...
  • 0

#44 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 27.09.2006 – 20:58

Перегляд дописуEvol (27.09.2006 21:47) писав:

люди і ангели - для мене різні речі... є хороші люди, і від того, що вони не є ангелами, гіршими не стають... а ангели для мене це духовні істоти (але не люди)...

Для мене ангели - то душі, які перетворюютьчя на людей назавжди чи тимчасово. І допомагають нам, підтримують і дарують віру. Мій погляд на це все скріпив фільм "Ангел А". Не бачив?
  • 0

#45 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.09.2006 – 22:10

Перегляд дописуОлесік (27.09.2006 21:58) писав:

Для мене ангели - то душі, які перетворюютьчя на людей назавжди чи тимчасово. І допомагають нам, підтримують і дарують віру. Мій погляд на це все скріпив фільм "Ангел А". Не бачив?
ні, здається не бачив :angry1:
  • 0

#46 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.09.2006 – 20:53

Перегляд дописуОлесік (27.09.2006 21:22) писав:

ні не були, були якраз такі, що все псули а потім зникали, а розгрібати проблеми залишалося мені....
  • 0

#47 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.09.2006 – 22:38

Перегляд дописуKassandra (28.09.2006 21:53) писав:

ні не були, були якраз такі, що все псули а потім зникали, а розгрібати проблеми залишалося мені....

Так, за таких умов вірити в ангелів і дива тяжко. Але, може, колись усе зміниться?
  • 0

#48 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.09.2006 – 14:13

Перегляд дописуОлесік (28.09.2006 23:38) писав:

Так, за таких умов вірити в ангелів і дива тяжко. Але, може, колись усе зміниться?
Можливо і зміниться , хоча я дуже сумніваюсь , адже все залежить від суспільства .... а наше суспільство щось не дуже хоче виправлятись .
  • 0

#49 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.10.2006 – 21:15

Перегляд дописуОлесік (28.09.2006 23:38) писав:

ти безнадійна оптимістка.... B)

але ти дійсно просто плутаєш дещо різні речі..не варто вважати ангелами простих людей...хай навіть вони робили дива...
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2006 – 22:14

Перегляд дописуKassandra (4.10.2006 22:15) писав:

але ти дійсно просто плутаєш дещо різні речі..не варто вважати ангелами простих людей...хай навіть вони робили дива...
А якщо вони роблять дива без перепину раз за разом? B)
  • 0

#51 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 04.10.2006 – 22:27

У янголяток вірю B)

Два ангела-путника остановились на ночлег в доме богатой семьи. Семья была не гостеприимна и не захотела оставить ангелов в гостиной. Вместо того они были уложены на ночлег в холодном подвале. Когда они расстилали постель, старший ангел увидел дыру в стене и заделал её. Когда младший ангел увидел это, то спросил, почему. Старший ответил:
- Вещи не такие, какими кажутся.
На следующую ночь они пришли на ночлег в дом очень бедного, но гостеприимного человека и его жены. Супруги разделили с ангелами немного еды, которая у них была, и сказали, чтобы ангелы спали в их постелях, где они могут хорошо выспаться. Утром после пробуждения ангелы нашли хозяина и его жену плачущими. Их единственная корова, чьё молоко было единственным доходом семьи, лежала мертвая в хлеве. Младший ангел спросил старшего:
- Как это могло случиться? Первый мужчина имел все, а ты ему помог. Другая семья имела очень мало, но была готова поделиться всем, а ты позволил, чтобы у них умерла единственная корова. Почему?
- Вещи не такие, какими кажутся, - ответил старший ангел.
- Когда мы были в подвале, я понял, что в дыре в стене был клад с золотом. Его хозяин был груб и не хотел сделать добро, я отремонтировал стену, чтобы клад не был найден. Когда на следующую ночь мы спали в постели хозяина, пришел ангел смерти за его женой. Я отдал ему корову. Вещи не такие, какими кажутся.

Мы никогда не знаем все. И даже если имеешь веру, тебе надо еще внушить доверие, что все, что приходит есть в твою пользу. А это поймешь со временем. Некоторые люди приходят в нашу жизнь и быстро уходят, некоторые становятся нашими друзьями и остаются на минуту. Это оставляет в наших сердцах прекрасные следы, а мы никогда не останемся одинаковыми, потому что наши хорошие друзья нас меняют. Вчера - это история. Завтра - это тайна. Сегодня, Настоящее, это дар. Жизнь есть волшебство и вкус каждого момента неповторим!
Правда в том, что,... Кто-то за тебя гордится, Кто-то о тебе думает, Кто-то о тебе заботиться, Кому-то тебя не хватает, Кто-то хочет с тобой говорить, Кто-то хочет с тобой быть, Кто-то надеется, что у тебя нет проблем, Кто-то всегда твоя опора, Кто-то хочет держать тебя за руку, Кто-то надеется, что все будет хорошо, Кто-то хочет, чтобы ты был счастливым, Кто-то хочет, чтобы ты нашел её или его, Кто-то славит твой успех, Кто-то хочет тебя наградить, Кто-то думает, что ты подарок, Кто-то тебя любит, Кто-то восхищается твоей силе, Кто-то думает о тебе и о твоей улыбке, Кто-то хочет быть твоим плечом для того, чтобы плакать, А кому-то необходимо, что бы ты ему просто улыбнулась :)

• 0

#52 Alatiel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:SinCity

Відправлено 19.10.2006 – 15:39

Хто-небуть цікавився цим персонажем міфології?
Що ви знаєте про них?
А ще, я шукаю людей які також полюбляють ельфів.

Повідомлення відредагував Alatiel: 19.10.2006 – 15:40

• 0

#53 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.10.2006 – 15:59

коли мені трішки підправити зачіску то я на нього схожий,)
а так не цікавлюсь...не знаю не хочу,)
  • 0

#54 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:01

Перегляд дописуAlatiel (19.10.2006 16:39) писав:

Хто-небуть цікавився цим персонажем міфології?
Що ви знаєте про них?
А ще, я шукаю людей які також полюбляють ельфів.

почитай Толкіена Сільмарілліон....
  • 0

#55 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 19.10.2006 – 18:18

Я знаю про них все... - особливо коли вони приходять...
По статистиці це буває найчастіше з будуна... :) :) , але приходять не тільки ельфи... ;) :D
Навіщо ними цікавитись - є речі набагато серйозніші і прикольніші... :P :P ,
а казкові персонажі - це результати людської фантазії і думати про чужі фантазії даремна трата часу... ;)

А хтось про вовкулак щось знає... - вони точно існують... :D
  • 0

#56 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 19.10.2006 – 20:06

Наскільки мені відомо, по скандинавськів(або не по скандинавській) міфології ельфи - малі сторіння, і сильно відрізняються від толкіновських.
  • 0

#57 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 20:12

Перегляд дописуSPOt (19.10.2006 21:06) писав:

Наскільки мені відомо, по скандинавськів(або не по скандинавській) міфології ельфи - малі сторіння, і сильно відрізняються від толкіновських.

але мені здається панянку цікавили якраз толкієновські ельфи....
  • 0

#58 Океан

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:України)))

Відправлено 19.10.2006 – 20:57

Я вірю у Ельфів і у різдво))) А от вовкулаки повний міф...
А ось вампіри... ;)
  • 0

#59 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 19.10.2006 – 21:12

Ельфи, ельфи… а як же мавки, чугайстри? фсьо забугроває моднає..
  • 0

#60 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 21:51

Ангели існують!!!Так само як і вампіри!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних