Перейти до вмісту

Ангели і ельфи. Вибирай, що ближче

Повідомлень в темі: 114

#21 wel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 16.09.2006 – 12:00

Бояновіч Олексій (м. Харків, Україна)

Антихристи,хто вони?

Християнство виникло в астрологічну епоху Риб. Риби ­ знак дуальний (Північна і Південна риба). К.Г. Юнг в своїй книзі “AION” зв'язує Північну Рибу з Христом, а Південну Рибу ­ з Антихристом. Ці дві фігури ­ нерозлучні, як дві протилежності, як дві сторони однієї медалі. І Риби зв'язані між собою пуповиною. Там, де є Світло, є і Тьма, там, де є Добро, є Зло. Виходить так, що коли Точка Весняного Рівнодення (ТВР) увійшла на знак Риб, вона увійшла до Північної Рибу. Прийшов Христос і приніс миру Учення, що веде до еволюції. Коли ж (ТВР) увійшла до Південної Рибу, почалася епоха Антихриста.

Для мене Христос (у тому, що Він дійсно жив я не сумніваюся, але річ не в цьому) ­ символ вищого Я в людині, символ Духу, архетип самозвеличанню по Юнгу. Це наше ядро, Бог в нас, то Вічне, що ніколи не не вмирає, а народжується знову (для тих, хто вірить в реінкарнацію) в новому тілі, в новій особі. З астрологічної точки зору для мене це Сонце ­ ядро нашій системи, навколо якого обертаються інші планети. У легендах стародавньої Греції пари особа ­ Дух у мене асоціюється з парою Еврісфей ­ Геракл. Еврісфей ­ цар, поки живе на землі, в цьому світі, але після смерті він спускається в тартар, в несвідоме, де може перебувати вічно. Але душа може вийти з несвідомого (Ада), якщо прийде Христос (Вище, безсмертне Я, Дух). Коли Будда досяг звільнення, він пригадав всі свої минулі народження, тобто підняв з пекла (усвідомив) всіх своїх попередніх осіб. Геракл же ­ безсмертний напівбог, син зевса (Зевс ­ Деус(Бог), дуже співзвучно) був піднятий на Олімп ­ в світ Богів. Таким чином, Христос веде нас до усвідомлення, а Антихрист ­ до падіння в інстинкти і жалюгідного існування в несвідомому.

Поговоримо про демонів і іншому інфернальному. Єву спокусив Змій ­ тварина. Спробуємо розібратися. Єва ­ людина жіночої статі. Символічно ­ жіноче, пасивне начало є сприймаючою частиною в нас (чоловік ­ активність). Тварина ­ програма інстинктивної природи. Змій, здається, був хитріший за всіх тварин, тобто ця інстинктивна довершена програма, що мабуть пройшла еволюцію в напрямі, що підвищує ефективність виживання на інстинктах. Людина сприйняла (жінка ­ сприйняття) інстинктивне бажання, потім послідувала активність (чоловік ­ активність) узяв плід, який йому запропонувала жінка (сприйняття). Відмітимо, що демонів зображають такими, що мають риси тварин. Це говорить про демонів, як про інстинктивну суть, що ріднить їх із Змієм.

У магії розглядають дві пентаграми ­ одна вершиной вгору, символізуюча еволюцію, а інша ­ вершиной вниз, символізуюча інволюцію. Чому? Пентаграма ­ це 4 + 1. Четвірка ­ це число елементів, а одиниця ­ те, що єдино і неподільно ­ Дух. У символіці те, що зображається вище, управляє тим, що знаходиться нижчим. Якщо пентаграма перевернена, то четвірка вища за одиницю, тобто править нею. Матерія (бажання, інстинкти) управляють духом. У перевернену пентаграму вписують морду козла. Знову тваринний символ. Еволюційна пентаграма ­ одиниця управляє чотирма, тобто дух управляє матерією. Це нагадує Хрест (четвірка) на якому розіпнутий Христос (одиниця), і ще нагадує єгипетську піраміду з чотирма кутами внизу і одним вгорі.

Але повернемося до Антихриста. Антихрист ­ глибокий і могутній архетип колективного несвідомого, такий, що має інстинктивну природу (він зображений у вигляді Звіра). Цікаво було б докопатися і розгадати символічні ребуси в Одкровенні, щоб зрозуміти, хто ж такий Антихрист. Але для цього необхідно виконати дуже велику роботу. Як Ідея, як архетип, Антихрист виявляється в нашому світі. От чому періодично приходять люди, яких ми приймаємо за Антихристів. Ми чекаємо і боїмося приходу Антихриста ­ особи, а, тим часом він давно прийшов і живе в нашій колективній психічній реальності, і убити його може тільки Христос ­ світло свідомості.

У брахманізмі вважають, що зараз йде кали­юга або залізне століття. У золоте століття до Бога можуть прийти лише представники касти брахманів (т.е. духівництва). Мир духовний, але не так просто заслужити посвячення в таємні знання. У сріблене століття звільнення можуть досягти вже і представники касти кшатриев (воїни). У мідне століття ­ вайшьи (купці). В період кали­юги звільнення можуть отримати шудры (простій люд: селяни, ремісники). Таким чином, в епоху кали­юги повинне було виникнути учення, здатне вивести неосвічених трудівників з тьми несвідомого. За часів золотого століття необхідні були знання. Саме Учення Христа, що робить акцент на простодушній Любові, упокорюванні, прощенні і т.д. очевидно підніматиме людство в дану епоху до свого Вищого Початку. Звернете увагу, що Ісус в'їхав до Єрусалиму на ослові ­ символі наївності і простій віра. Якби він в'їхав на верблюдові, це могло б означати аскезу, а на бику ­ важка праця.
  • 0

#22 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.09.2006 – 13:56

нєє..... в ангелів не вірю...
а от у демонів - вірю!
в людей вірю, і у демонів у їх душах
  • 0

#23 c:/folder/

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.09.2006 – 20:08

Цитата

нєє..... в ангелів не вірю...
а от у демонів - вірю!
в людей вірю, і у демонів у їх душах
Ще один. Ну як можна вірити в демонів, при цьому не вірячи в ангелів? Якщо віриш в демонів, то й в ангелів віриш.
  • 0

#24 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2006 – 20:28

А мені тут важко зорєнтуватися, про ангелів в якому контексті тут йдеться? Про ангелів, тих, що "служать" богу, чи про якихось ангелочків(типу коханих людей)?!
  • 0

#25 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.09.2006 – 22:23

Перегляд дописуmastdie04 (16.09.2006 21:28) писав:

А мені тут важко зорєнтуватися, про ангелів в якому контексті тут йдеться? Про ангелів, тих, що "служать" богу, чи про якихось ангелочків(типу коханих людей)?!
про крилатих чучал з пернатими крилами, які при польоті видають звуки, як німецький самальот юнкерс при бомбардуванні. А ше вони на писку дуже милі кажуть... ну кароче, звичайні ангели, шо я тут розказувати буду
  • 0

#26 Aneri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.09.2006 – 22:43

Перегляд дописуОлесік (15.09.2006 09:34) писав:

Іноді в нашому житті з’являється хтось і все змінює, а тоді йде далі. Не озираючись. Наче нічого не сталося. Ніби світ такий, як і був.
Ти намагаєшся утримати його, біжиш за ним, просиш зостатися. А він не чує. Здається, що це кінець. Бо тобі подарували надію і покинули. Ти відкрив серце, а тебе полишили. Розпач роз’їдає зсередини. Чому? Навіщо?

Нехай мине трохи часу. Так, це тяжко, але відпусти його. Зараз тобі важко усвідомити, але то був Ангел. Він показав тобі справжній світ, де кохати можна, де відчувати пристрасть потрібно, а бути щасливим – не міф чи легенда, а реальність. Твоя реальність.
Не закривайся, не спопеляй душі самотністю, спробуй відчути пристрасть знову. І у твоє життя знову прийде Ангел. І тоді це вже буде Твій Ангел. І ти кохатимеш так, наче ніколи нікого не кохав, бо твоя душа народиться знову, очі сяятимуть як у дитини, а серце радітиме від того, що нарешті горить тим почуттям, задля якого б’ється у твоїх грудях.

29 травня 2006 р.

© Олеся Коваль

хм... дійсно знайоме, янголи існуюю, їх потрібно просто відчувати :)
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.09.2006 – 01:21

До речі, про янголів... :)
Прикріплений файл  view.jpeg   58.16К   70 Кількість завантажень:
http://www.other-space.com/old_home/graphi...cover_large.jpg
http://infostore.org...87/nyavka22.jpg

Повідомлення відредагував zav: 17.09.2006 – 01:22

• 0

#28 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 17.09.2006 – 10:00

Перегляд дописуAneri (16.09.2006 23:43) писав:

хм... дійсно знайоме, янголи існуюю, їх потрібно просто відчувати :)

І їм треба дозволити приходити у твоє життя і творити там :)
  • 0

#29 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 17.09.2006 – 10:10

Перегляд дописуФАХ (15.09.2006 10:43) писав:

... а якщо розглядати ангела в контексті енергоінформаційної структури?
Оце видав :) і звідки ж береться ця енергоінформаційна структура :)

Сам я в ангелів ,мабуть, не вірю..
  • 0

#30 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 17.09.2006 – 22:26

Мабуть шось є....
  • 0

#31 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 17.09.2006 – 23:33

В будь-якому випадку, я в таке не вірю...
  • 0

#32 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 24.09.2006 – 20:50

Ангели існують. При народженні кожній людині дається 3 ангела, для захисту. Впродовж життя людина або заслуговує на більше, тоді в неї їх 5-10-15... або ж втрачає і тих, що їй були дані "задурно".
  • 0

#33 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 24.09.2006 – 21:37

Як же ж в них не вірити коли вони завжди поруч . Коли захотіти їх можна відчути ! :angry1:
  • 0

#34 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень

Відправлено 26.09.2006 – 15:53

Перегляд дописуDema V (24.09.2006 22:37) писав:

Як же ж в них не вірити коли вони завжди поруч . Коли захотіти їх можна відчути ! :angry1:
чесно кажучи згодна. головне не зловживати їхнім, так званним захистом. хто вірить, а хто ні. я наприклад вважаю що вони існують...
  • 0

#35 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 27.09.2006 – 14:51

Перегляд дописуStuff (17.09.2006 11:10) писав:

Оце видав ;) і звідки ж береться ця енергоінформаційна структура :)
А звідки взявся Всесвіт? Чому 1+1=2=1+1. Навіщо задавати такі запитання? Ми маємо властивість усвідомлювати. А звідки береться свідомість? Якщо ми не знаємо походження тих чи інших явищ, чи розумно їх заперечувати? Я не намагаюсь запихати у когось інформацію і наголошувати, що вона є незаперечною в останній інстанції. Величезна прогалина нашого розвитку полягає у наївному запереченні незрозумілих нам речей і зокрема нашої душі як такої взагалі. Можливо це роблять люди, які знають справжню суть таких речей і їм „паралельно”, що про ці речі говорять і думають непосвячені в істину. Ну що тут зробиш, така в них робота. Однак саме тому я непосвячений хотів би попросити таких самих непосвячених представників цього форуму, не писати відповідей хоча б на мою писанину, які нагадують діяння чисто хуліганського типу замасковані під критику.
Наша „верхівка цивілізації” замість того, щоб дати дорогу розвитку інформаційного прогресу у сфері астральних явищ, натомість шифрує ключову інформацію у різного роду державні таємниці, а нам кажуть, що це не більше, як містика. Чому енергоінформаційна структура, як наприклад аура людини зовсім донедавна вважалась неіснуючою. Значить, сфотографували нашу ауру і вона почала існувати офіційно, все просто прекрасно, а що далі. Далі все ще більше прекрасно, досить трохи піднапрягтись і можна знайти деякі одкровення екстрасенсів у запасі, які трудились на благо розвитку військового майбутнього. Знання у даній сфері, як і у сфері матеріального світу мабуть дали б нашій цивілізації дійсно не еволюційний а якісно новий, революційний стрибок у розвитку. Ага, пострибаємо, скоріше дострибаємось, добрі дяді мають властивість перетворювати науковий прогрес людства у прогресивні засоби його знищення, однак...
Мені чомусь здається, що головним у нашій людській сутності є не стільки тіло, як душа в аспекті розумної або керованої якимсь розумом енергоструктури, що через засоби тіла знайшла можливість впливати на матеріальний світ. Говорячи про можливість існування і таких структур, що не отримали свого матеріального тіла, мабуть можна виділяти як мінімум два їх види, енергоструктури позитивного і негативного характеру, які ми по іншому називаємо ангелами та злими демонами. Суть закономірності систем всесвіту дійсно вражає і навіть стосовно питань побудови розуму, цікаво, де його джерело. У Всесвіті немає ніякого хаосу, все крутиться рівно так і рівно стільки скільки треба. Людство напрацювало досить велику систему символів, які не всім дано осмислити. Наприклад один із аспектів даного питання - сукупність релігій, можливо не просто писанина, яка на певному етапі розвитку тлумачиться дослівно і це добре для цього етапу, оскільки не допускає виникнення хаосу у відносинах наділених розумом істот, однак разом із тим можливо це зовсім не те тлумачення, не тому смислі. Мене завжди цікавило, що означає: „Бог створив людину по своїй подобі”, гадаю тут мова іде не про руки і ноги, а про енергоінформаційні механізми. Взяти хоча б вчення про те, що тіло людини живиться енергією землі та космосу. Згідно даного вчення енергія землі використовується для функціонування організму в той час енергія космосу живить нашу свідомість. Що тоді виходить, наш мозок не більше ніж механізм для обробки та зберігання отриманої із космосу інформації, а джерело інтелекту та розуму „десь там”. Звісно все це досить неповно і грубо сказано, дещо перечить нашим уявленням, однак у цьому щось таки є, виходячи навіть із того, що як не крути, а у всьому що ми спостерігаємо чітко викреслюється лінія ієрархії. Можна допускати існування одного такого джерела, яке містить у собі негативну та позитивну сторони. Таке джерело мабуть можна називати творцем, який створив нас по своїй подобі. Тобто ми такі собі „мініатюри” творця, значить ми також маленькі творці. Це можна спостерігати хоча би при спілкуванні із людьми в частині емоційного сприйняття настроїв людини незалежно від змісту розмови. Тобто, можна якось впливати на душу людини своєю душею. Нажаль механізмів я, як і більшість із нас не знають, а якщо і знають то не дуже діляться інформацією бо ризикують потрапити під нагляд психотерапевтів.
  • 0

#36 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 27.09.2006 – 15:06

так ось чому я не розумію твоїх постів - то значить просто я не посвячений в істину??;)
З чого ти взяв, що я щось заперечую - раз ти так впевнено говорив про т.з. енергблабла структури - хіба не можна запитати, звідки тобі це відомо?З чисто наукової точки зору?
  • 0

#37 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 27.09.2006 – 16:57

Перегляд дописуStuff (27.09.2006 16:06) писав:

так ось чому я не розумію твоїх постів - то значить просто я не посвячений в істину??:angry1:
З чого ти взяв, що я щось заперечую - раз ти так впевнено говорив про т.з. енергблабла структури - хіба не можна запитати, звідки тобі це відомо?З чисто наукової точки зору?
Без образ. Я прощу пробачення, за те що мої пости нсять також дещо хуліганський характер. Моє "енергоблабла" то не моє енегро-бла-бла, воно наше, а термін "енергоінформаційна структура" я підхопив можливо у школі або десь із газетних статтей. Гадаю, що він правильний. Якщо є більш правильний - тодія я буду його вживати.
Я не є членом якихось сект ні палким прихильником якихсь теорій, чи то релігійних, чи ще інших. Мені подобається робити власні висновки на основі тих теорій відносно власних відчуттів. Кожна людина є індивідуальністю, а отже посвящати когось в істину на основі власних відчуттів є безглуздим. Однак знаючи закономірності формування ткаих відчуттів можна створити певні віповідні блага які зроблять нас кращими.
  • 0

#38 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 27.09.2006 – 18:20

Перегляд дописуmastdie04 (16.09.2006 21:28) писав:

Хіба ж не про тих, що люблять тебе і змінють тваоє життя? Але то, мабуть, божі помічники в людській подобі? :angry1:
  • 0

#39 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2006 – 19:01

vuba4ajte za translit ja puwy z polw4i... Verber "mineral - skladajet'sja z prostoi vertukal'noji linii, vin nemaje pruvjazanosti ni do 4ogo, rosluna - goruzontal'na linija pruvjazanosti do zemli i kruva ljybovi do neba, tvaruna - kruvi ljybovi do zemli i do neba, bo vona nido4ogo ne pruvjazana; znak ljydunu - tse hrest jakuj ozna4aje vubir, tobto ljyduni dozvoleno vuburatu; mydrets' - tse goruzontal'na linija pruvjazanosti do neba i kruva ljybovi do zemli; angel - tse sytsil'na kruva ljybovi, tobto ljybov jaka narodzhyjet'sja vid ljybovi i znovy povertajet'sja w4ob poljybutu sama sebe" Bernard Verber "Imperija angeliv"... knuzhka spodobalas' radzhy po4utatu ho4a b v yruvkah...

P.S. bydy vdja4nuj za redagyvannja ts'ogo povidomlennja
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.09.2006 – 19:55

ееее, люди, здається ви трохи наплутали..ангели - це ж Боже військо, створіння, призначені для служіння Богу, а не для нагляду за людьми...ви просто передивилися американських фільмів...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних