Перейти до вмісту

Якому виробнику телефонів надаєте перевагу?

Повідомлень в темі: 54

Опитування: Якому виробнику телефонів надаєте перевагу? (40 користувачів проголосувало)

Виберіть виробника:

1. Samsung (14 голосів [19.72%])

Процент голосів: 19.72%

2. Nokia (18 голосів [25.35%])

Процент голосів: 25.35%

3. Motorola (1 голосів [1.41%])

Процент голосів: 1.41%

4. LG (3 голосів [4.23%])

Процент голосів: 4.23%

5. Siemens (2 голосів [2.82%])

Процент голосів: 2.82%

6. Apple (10 голосів [14.08%])

Процент голосів: 14.08%

7. HTC (15 голосів [21.13%])

Процент голосів: 21.13%

8. Fly (1 голосів [1.41%])

9. Acer (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

10. Alcatel (1 голосів [1.41%])

11. Philips (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

12. Стільниковий телефон (1 голосів [1.41%])

13. Sony Erricsson (5 голосів [7.04%])

Процент голосів: 7.04%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.10.2012 – 20:57

Перегляд дописуshіver2005 (30.10.2012 – 20:18) писав:

Чомусь лише позитивні відгуки...

у кого?

Заточено під американські сервіси, які нам не цікаві. Інтернет експлорер стоїть по замовчуванню. Всі вже зрозуміли, що це лайно.
  • 0

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 30.10.2012 – 20:59

У любій вінді стоїть ІЕ по замовчуванню
  • 0

#43 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 30.10.2012 – 22:47

Перегляд дописуxTANATOSx (30.10.2012 – 20:59) писав:

У любій вінді стоїть ІЕ по замовчуванню

Ну це таке, якщо говорити про Windows 8, то там купа сервісів в меню, абсолютно мені не потрібних.
Так само в телефонах Windows Phone 8

З технічного боку WP8 багато запозичила у Windows 8 для ПК. При розробці мобільної «операційки» Microsoft відмовилася від архітектури Windows CE, побудувавши нову версію на ядрі NT. На ньому ж заснована і «вісімка» для настільних комп’ютерів. Більше того, WP8-смартфони використовують ту ж файлову систему, технології роботи з медіа, драйвери пристроїв і, частково, систему безпеки, що і Windows 8..

Поки що для мобільної платформи Microsoft було створено близько 120 тисяч додатків. При цьому онлайн-магазин щодня поповнюється кількома сотнями нових програм. Тим не менш, за цим показником він сильно відстає від Apple (975 тисяч додатків) і Google (675 тисяч)

Ось ще аргумент - на інших платформах більше програм - більше можливостей.
  • 0

#44 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 31.10.2012 – 00:43

Перегляд дописуMr.Ripley (30.10.2012 – 17:19) писав:

Windows 8 - для комп"ютерів - взагалі лажа. Якісь непотрібні сервіси, так само і в телефоні буде...
Я 8-ою користувався дуже мало, але мені сподобалось. Я не помітив ніякої лажі. Якісь там сервіси які мені можуть не знадобитися мене не парять. Мені важливо, щоб система успадковувала ті якості які мені подобались в XP, 7. Вістою користуватись не довелось. Хоча критики в її бік я всеодно не розділяю. Якщо людей харило вікно УАК, то це несерйозно. Не треба було бути такими баранами і сидіти під адміністративними правами весь час. Бо саме тупість користувачів змушувала розробника посилювти контроль безпеки.
  • 0

#45 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 31.10.2012 – 01:48

Перегляд допису_Ex (31.10.2012 – 00:43) писав:

Я 8-ою користувався дуже мало, але мені сподобалось. Я не помітив ніякої лажі. Якісь там сервіси які мені можуть не знадобитися мене не парять. Мені важливо, щоб система успадковувала ті якості які мені подобались в XP, 7. Вістою користуватись не довелось. Хоча критики в її бік я всеодно не розділяю. Якщо людей харило вікно УАК, то це несерйозно. Не треба було бути такими баранами і сидіти під адміністративними правами весь час. Бо саме тупість користувачів змушувала розробника посилювти контроль безпеки.
Чим конкретно для тебе 8 краще, ніж 7?
  • 0

#46 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 31.10.2012 – 02:07

Перегляд дописуMr.Ripley (30.10.2012 – 20:57) писав:

Заточено під американські сервіси, які нам не цікаві. Інтернет експлорер стоїть по замовчуванню. Всі вже зрозуміли, що це лайно.
І Майкрософт і виробники W8 пристроїв цілять не на одну Америку, тож не сумніваюсь шо там не буде "все заточено під американські сервіси". Блін, вона тіке в понеділок вийшла. Ше до путя не з*явились пристрої на ній. Як можна робити якісь висновки про заточеність під Америку і тим паче про те шо вона лагає. Шифер, ти сам перевірив шо вона лагає, чи начитався гівнометних статей на відроїдних сайтах? призідєнт епла вже критикує МС Сурфейс, хоча признається шо ще в руках його не тримав. Просто от він почитав і йому видно стала велика сракабіль від відчуття шо цей пристрій може відвернути погляди дуже багатьох людей від його япрокладки. Мені здається, шо тіке після певного часу використання, а це буде можливо після того як всі ці новинки стануть доступними широко, можна буде балакати про більш менш об*єктивні коментарі. Та й то, коли мова йде про конкуренцію в цій галузі, якусь цінну інфу прийдеться витягати з тонни какашок і взаємного гівнометання. І ні для кого не секрет шо еплофіли і відроїдофіли - найзатятіші фанатики. і обоє ненавидять один одного і ще більше Майкрософт. Але це звична практика. Холівари фігня, головне за кого голосуватимуть гаманцями. Хоча я не прихильник оцього омобільнення. Мені подобаються олдскульні десктопи. Шоб системний блок стояв на столі і все таке. Навіть ноутбуки - це вже шось таке. Просто мої симпатії на боці Майкрософт. І не на боці відкривачів кошика.
А щодо ІЕ. Ну це ж смішно. А який має бути? Хіба епл ставе орегу? Чи гугл мазилу? Просто смішно шоб виробник не ставив свій бравзер як дефолтний. Це ж все ж інша від десктопа платофрма. Там набагато важливіше запилювати свій власний бравзер, а не давати ту ж свободу шо в 100 разів потужнішому десктопі. Хай наварганять всі кому не лінь, все це буде дико глючити порушувати доволі скуті "правила гри" в системі з обмеженими ресурсами, да пустіть туди фф, хай з*їсть всю память за 15 сек. А винен буде виробник ОСі звісно. В мобілі і не повинно бути каруселі бравзерів. Там має бути один бравзер. Просто бравзер і все. Без назви. Тоді можна забезпечити найбільшу стабільність надійність щивдкість роботи. ІЕ вже давно нормальний бравзер. Я не юзав смартофонів можу казати лише за десктопні системи. От у мене стоїть 9-й. Він нічим не гірший за мазило, якою я користуюся просто з привички. Я не користувався ІЕ лише тому що мені дуже не подобалося як він в певних діях підгружав процесор. Це і його і мій бзік. Але оте гімно хроме я зніс майже одразу як поставив. Як і глючне сафарі. ІЕ, фф, і орега - це єдині відносно нормальні бравзери.
<mnohabukav>
До речі, от про стандарти шмандарти. Це невеличкий штрих але цікаво. Багато триндять шо ІЕ не дотримується уеб-стандартів. А вони мовляв опиносорос дотримуються. Бо вони ж опинсорос. Так от перевіряв от недавно. Отакий напр. рядок. /index.php - це згідно спеціфікації УРІ, - один з варантів т.зв. відносного УРІ, а саме той який породжується продукцією: RelURI -> abs_path ["?" query] Там є ще два варіанти. Так от, відносне урі має використовуватися лише в окнтексті де відоме т.зв. базове урі, потім з них двох вирішується абсолютне урі. А в певних контекстах відносне урі не може використовуватися в приниципі, бо там неможе бути відомо ніяке базове урі. Приклад - адресний рядок бравзера. По самій суті його, він не може використовувати відносне урі, бо невідомо яке базове урі. Того все шо вводить юзер в адр. рядок, бравзер має трактувати як абсолютне урі. І тут зустрічається т. зв. скорочене абсолютне урі, в якому може бути відсутня схема яка в абс. урі має бути обовязково. У випадку HTTP URL який є підвидом загального урі, схема є http плюс ще токен ":" іде як обовязковий розділювач схеми від решти урі і токен "//" як маркер компонента authority який в HttpUrl є обовязковий. Всі разом можна злити і буде токен "http://" так от, оце в "скороченому" абс. урі можна пропустити, десь напр. в рекламі сайту, в адресному ряку введення бравзера тощо. Але воно мається на увазі, тобто бравзер має його додати якшо його немає. І потім шо вийде, парсити як абсолютне урі. Бо повторюся, в адресному рядку не може бути урл відносний. Якщо скормити ІЕ рядок /index.asp він видає, шо
http:///index.asp --- адреса НЕПРАВИЛЬНА. А неправильна вона бо тут синтаксично, - видно шо нема авторіті.
Те саме робе орега, тіке пише шо не вдалось з*єднатися, вона так само видає http:///index.asp Вона правильно обробляє але неправильно повідомляє, вона має казати шо адреса неправильна, а не шо не вдалось з*єднатися, бо це не те саме. А от ФФ видає

Firefox не може знайти сервер www.index.php.

Звісно не можеш, адже ти й не мав нічого шукати, ти мав не прибирати і додавати те шо не треба, а мав сказати шо адреса НЕПРАВИЛЬНА! Якшо і справді так круто підтримуєш стандарти.

Я розумію, - це дуже маленький приклад. Але він цілком показовий. І не факт, шо там і решта підтримується аналогічно. Це я до чого навів. А до того, шо ті ляляля в тирнетах і про те який паганий ІЕ, і як він не дотримується стандартів і про те як ті стандарти дотримуються його конкуренти, - це не зовсім те саме шо є в дійсності. Коли вийшов фф 3.5 вони особливо піарились як підвищено безпечність, здавалось куди вже вище адже й так такі безпечні шо прям несокрушимі. Як завжди стіке реклами на тому ось мовляв ми краще набагато ну ви поняли від кого, беріть нас ми ще кращі. І тд. А потім виявилось що в 3.5 фф стіке дірок безпеки шо вийшли на першщі місця, і прийшлось галопом випускати 3.6 - ще "покращенішу і ще безпечнішу". А потмі 4. Часто ця агітація нагадує анекдот: команда програла, а тренер на післяматчевій прес-конференції каже: наступного разу ми гратимемо ще краще.
Але люди сприймають ці заклинання. І апріорі одному продукту не довіряють, а іншому надають невиправдану довіру. Друге особливо хрєново для конечного користувача, воно може бути навіть небезпечне якщо той виробник так знахабніє шо і не прикладатиме особливих зусиль в справжній роботі по безпеці а тіке піаритиметься бнзсовінсо по привичці заяложеними штампами, адже всі вже давно цк схавали і продовжують вірити і повторювати. Скіке там вже шкідливого лайна написано під гуманоїд? Швидкості появи б*ють всі рекорди. От вам і teh most securitest OS in teh world.
</mnohabukav>

Перегляд дописуMr.Ripley (31.10.2012 – 01:48) писав:

Мені взагалі XP найкраща.) І я написав шо мені сподобалось а не шо вона краща 7. Найсильнішим конкурентом для нового продукту є успішна попередня версія. Покищо, все шо незвично в 8 сприймається як шось непотрібне. А 7 звична. Того важко когось в чомусь перекноувати. Але коли нічого не міняється бальшість юзерів (не я) почианють критикувати. Тож нема іншого шляху - винаходити якісь нові фігні для юзерів. Оте Метро з цієї опери. Це інновація в юерському інтерфейсі. Поширюватимуться сенсорні монітори - переваги будуть нагляднішими. А поки що люди просто мають зивкати. Але це швидко відбувається. Ну самі ж хотіли чогоьс нового. Мені вона сподобалась загалом. Швидка, не глючна, красива. Але я дуже мало на ній сидів шоб детальніше шось оціюнвати. Лише загальне враження. Єдине, я не в захваті шо вони поміняли диспетчер завдань. Суто візуально, мені так подобалося оте чорне тло з зелеою ґраткою і тоненькою зеленою кривою. Не знаю, може воно там настроюване. Кажу ж мало сидів.
  • 0

#47 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2012 – 00:49

Перегляд дописуMr.Ripley (30.10.2012 – 20:57) писав:

у кого?

А хром по дефолту поставити, ні? Тим більше що після офіційного анонсу все більше і більше ПЗ з"являється в магазині і в 80% для домашнього користування вистачає нового інтерфейсу метро.

Час від час юзаю він 8, стоїть від серпня ліцензійна Win 8 Enterprise.

Перегляд дописуshіver2005 (30.10.2012 – 10:03) писав:

На жаль, 7,5 та 8 на телі безбожно лагає у більшості випадків...

Ти робив хоч раз тестування вф 7.5 з іншими платформами. Я тестував вф 7.5 і іфон 4с в результаті сторінки швидше вантажаться на іе ніж на сафарі і встановлене пз швидше відкривається на вф 7.5.

Перегляд дописуMr.Ripley (31.10.2012 – 01:48) писав:

По RDP можна HD відео дивитись ))))
  • 0

#48 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 08:46

Перегляд дописуshіver2005 (01.11.2012 – 05:49) писав:

Так-так, ти що не скажеш, то я заляжу.

А ти не залягай, а візьми два телефони і портестуй
  • 0

#49 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 18:10

Перегляд дописуshіver2005 (01.11.2012 – 09:30) писав:

хіба що працює трохи швидше за iOs.
В нас давно вінфон - ознака школоти, а огризка - блондинки, це не дарма. Тим паче, що в нас ці тели може собі дозволити кожен. На відміну від України.

Так а я що кажу пошвидше прац.є ніж іфон, а нарахунок яблука ти так зря, я уже не раз писав що софт який там є то в андроїді такого нема і не буде.
  • 0

#50 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 08.11.2012 – 01:52

Перегляд дописуshіver2005 (07.11.2012 – 13:07) писав:

Можна перелік?

Checkpoint Endpoint Security
vSphere client

Решта списка софт яким зручніше для мене користуватись на iOS:
iBooks
RDP\Telnet\SSH
Стандартний плеєр iPod
пакет iWork далекий від ідеалу, але адекватніше відкриває доки ніж інші
Про веб браузер казати немає шо так як серфінг що там що, там однаково.
Ну і з іграми менше проблем, поставив з AppStore і все не потрібно шукати інфу підтримується апаратом чи ні, якщо не підтримується шукати адаптації криві і кеші качати. Ну і так все для решти задач є ноути.
  • 0

#51 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.11.2012 – 00:05

Перегляд дописуshіver2005 (08.11.2012 – 12:05) писав:

http://www.kaspersky...ws?id=207733499 не підходить?

http://www.vmgu.ru/n...-client-android без поняття яка версія, але воно є.

http://www.mobilerea...ead.php?t=70921 купа альтернатив!

http://4pda.ru/forum...howtopic=133202 RDP

http://4pda.ru/forum...howtopic=113601 Telnet

http://habrahabr.ru/qa/6601/ SSH

Стосовно офісу та плеєрів - купа гарних програм.

Якби був однаковий серфінг більшість не шукала б альтернативу Сафарі.

З іграми абсолютно вірно - під конкретні пристрої. А не те що скачав ґта3 на айпод 4 а воно лагає і гроші не віддадуть, бо виробник гри каже що піде. Тобто ніякого обману.

Вищенаведені проги показують, що альтернативи на Андроїд є і їх багато. Подобається програма чи ні або не подобаються усі програми разом - суто суб'єктивна думка.
Я цими програмами не користуюсь за винятком офісної. Це повідомлення було написане з SGS3 і підбір посилання також.

Ну для початку, другий лінк до чекпоінту взагалі відношення ніякого не має, по лінку то антивірус касперського керований.
На рахунок телнету і тп, я ж не казав що того нема, просто там зручніше з тим всім. І про решта альтернатив так їх багато і на ту ж іос купа альтернатив стандартному софту, але особисто мені зручніше юзати стандартні. Про браузери на іос, я б не сказав що багато хто альтернативи шукає, по крайній мірі я таких не бачив, плюс з виходом іос6 є одна штука якої немає в андроїді і іноді її не вистачало, можна аплоадити файли з браузера в іос, так як в андроїді кнопка на аплоад в браузері заблокована. А з рештою то все діло звички і не розумію для чого казати Андроїд круто все решта лайно, а ще кажуть шо юзери Apple зомбовані

Повідомлення відредагував Ярий: 09.11.2012 – 00:06

• 0

#52 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 09.11.2012 – 13:37

Перегляд дописуshіver2005 (01.11.2012 – 09:30) писав:

В нас давно вінфон - ознака школоти, а огризка - блондинки, це не дарма. Тим паче, що в нас ці тели може собі дозволити кожен. На відміну від України.

Я можу собі дозволити, але нащо він мені?
Телефон - щоб дзвонити... А для інтернету є комп"ютер з повноцінною клавіатурою і мишею...
  • 0

#53 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 11.11.2012 – 00:24

Перегляд дописуshіver2005 (10.11.2012 – 18:44) писав:

Сьогодні купив оцей смарт:

А як же:
Зображення
  • 0

#54 nykoriakal

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.11.2012 – 07:00

Для мене не має різниці. Головне, щоб був той функціонал і зовнішній вигляд. які мені подрбаються
  • 0

#55 Belish

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 22.09.2014 – 11:21

Це не має значення. важливо, що мені подобається телефон, і його характеристики.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних