Перейти до вмісту

Російсько-українські сім'ї

Повідомлень в темі: 155

#81 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.12.2010 – 15:52

Перегляд дописуManfred (7.12.2010 09:32) писав:

Яких саме?

Я вище писав.

Цитата

Знати сусідів, ось це підтримую! Скількох ви сусідніх нам словацьких, білоруських або польських письменників читали в оригіналі?

Жодного.
Тільки я писав не "знати", а "знати історію", а ось в історії цих держав я місцяи краще орієнтуюся за їхнього "пересічного громадянина".
  • 0

#82 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2010 – 16:52

Перегляд дописуgunner (7.12.2010 03:12) писав:

В моєму випадку ще жорстка реакція. Навряд чи французи з англійцями настільки ж "братерські" почуття відчувають.

Якраз вони-то й відчувають.

А я погоджуюся з Неорландіною - за ці речі треба було думати до одруження. Якби все було продумано наперед, то одразу було б зрозуміло, що рано чи пізно такі проблеми виникнуть (навіть якщо спочатку їх не було). І вже якось треба було досягати згоди в цьому питанні. Теж вважаю, що змушувати її батьків розмовляти українською - нерозумно. Але аналогічно можна вимагати від неї, щоб і з Вашою мамою розмовляла українською. Тоді це справедливо. А дітей своїх розумні батьки виховують самі, а не скидають бабусям-дідусям - тоді й в результаті можна бути більш-менш впевненим.
  • 0

#83 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.12.2010 – 18:57

Перегляд дописуgunner (6.12.2010 13:44) писав:

Я рахую раз вони поріднилися з Україною - то не можуть залишатися такими самими як раніше. Не хочуть ламати себе, але ж я теж не хочу повністю "обрусачуватись", мені і в Києві цього "вище даху". Так що хай потроху звикають. Такі аргументи виклав дружині. Але скінчилось все тим що вона сказала що я взагалі не людина і русофоб. Не знаю хто правий.
якщо чесно то занадто. дружина я бачу вивчила і мову і намагається даптуватись як може. пан же ж робить з мухи слона.
це все одно, що через кілька років після одруження почати докоряти дружині за колір очей, і її батькам за те, що в них теж такі очі. та і зрештою — одружувався на жінці, а не на її родині.
щодо Києва — даремно ви так.

Перегляд дописуManfred (7.12.2010 09:32) писав:

Стільки народу встигло помітити очевидне і лише один зав не помітив :)
то вам воно чомусь очевидне. я з тим же успіхом можу назвати будь-яке місто України російськомовним, обмежуючи своє коло спілкування одним районом, по якому ходитиму постійно без змін.
Київ багатомовне місто. і ніякий він не зрусифікований, а навпаки активно українізуєтся. тільки людям, які тут не живуть постійно і не вилазять з конури зйомної хати це не дано помітити.
некияни просто зосереджуються на чомусь одному, коли приїжджають в наше місто. гуляючи Львовом чи Ужгородом я теж з сумом, але чую дуууууже багато російської. Та що там чую. Меню в закладах російською. А, наприклад, приїжджають росіяни чи французи, які знають російську і нічого не розуміють і кажуть, що скрізь одна українська. До речі, Франківчани. Ваше місто теж російськомовне.

Перегляд дописуУсагі Цукіно (7.12.2010 15:51) писав:

Щодо україномовності Києва, то не смішіть мої п"яти! Там більше половини приїжджих, а прриїжджають в основному зі сходу чи півдня, де українська не популярна!
в основному приїжджають з усієї країни, а ніфіга немає в півдня чи схожу пріорітету. я б сказала навіть навпаки. вони скоріше в сусідню країну звалюють.

і щодо теми взагалі. я корінна кияняка і в мене російськомовні батьки. я виросла білінгвальною. з 7 років в основному спілкуюсь українською.
друзі, знайомі та колеги (це люди різних професій, походження, віку та між собою рідко знайомі — це щоб не казали, що я обмежена певним осередком) на 85% україномовні і лише невелика кількість російськомовних.

ще така замальовка з життя.
в мене є хороша подруга. чоловік француз, але знає трохи англійську. ми з нею знаємо французьку і англійську. мій, її сестра з чоловіком англійську. в житті всі україномовні. уявіть собі як ми спілкуємось, щоб усім було комфортно))) подруга та я з її чоловіком французькою, решта з ним англійською, а ми іноді їм ще на українську перекладаємо, або між собою українською. і всі щасливі.

Перегляд дописуgunner (6.12.2010 15:24) писав:

Ви ж з Києва. Бачите мабуть що всі діти біля шкіл і садків російськомовні бігають.
а ви багато садочків та шкіл обійшли?))))
  • 0

#84 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 07.12.2010 – 21:02

Перегляд дописуzav (7.12.2010 13:36) писав:

Більшості як раз треба наполегливо вчити або російську, або українську, бо більшість у випадку переходу на нерідну мову скочується в суржик.
Тільки диктори ТБ не скочуються.

Перегляд дописуПластун (7.12.2010 15:52) писав:

Жодного.
Тільки я писав не "знати", а "знати історію", а ось в історії цих держав я місцяи краще орієнтуюся за їхнього "пересічного громадянина".
Орієнтуйся, за підручниками Табачника.
  • 0

#85 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 21:29

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 21:02) писав:

Орієнтуйся, за підручниками Табачника.

Я на школяра схожий?
  • 0

#86 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 21:35

Перегляд дописуПластун (7.12.2010 21:29) писав:

Я на школяра схожий?
Тема не про тебе.
Якщо вже зайшла мова про історію, то й трактувань є багато. А в тебе якось однобоко получається.
  • 0

#87 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 21:39

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 21:35) писав:

Тема не про тебе.
Якщо вже зайшла мова про історію, то й трактувань є багато. А в тебе якось однобоко получається.

А оцей пост був про мене.
А навіть якщо про топікастера, то він уже теж великий :)

Однобоко?
Бо я українець і дивлюся під українським кутом.
А взагалі щось не пригадую на цьому форумі серйозної історичної дискусії з моєю участю...
  • 0

#88 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.12.2010 – 21:41

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 21:35) писав:

Тема не про тебе.
В нього нормально виходить, патріотично. Нєфіг чого мішати національності. Скоро з чистокровних націй залишиться хіба жиди (я про ортодоксальних).
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 21:44

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 21:02) писав:

Тільки диктори ТБ не скочуються.
Бо їх муштрують. Це не новина.
  • 0

#90 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:01

Перегляд дописуzav (7.12.2010 21:44) писав:

Бо їх муштрують. Це не новина.
ога, муштрують. говорити українською з російським акцентом. точніше, в них це виходить природньо, бо вони ж майже поголовно - російськомовні в своєму буденні. якби не їхнє халтурне українське о з бридким присмаком російського а, то решта нічого б і непомітно було б.
  • 0

#91 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:13

Перегляд дописуПластун (7.12.2010 21:39) писав:

Однобоко?
Симоненко теж ніби не гондурасець, і теж має свій кут зору на історію.

Історія занадто політизована наука. Приклад наведений.
  • 0

#92 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:19

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 22:13) писав:

Симоненко теж ніби не гондурасець, і теж має свій кут зору на історію.
платіть мені зелені, і я займу любий кут зору на історію. можу навіть зайняти таку кутяру, що огого :)
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:20

Перегляд дописуchecker (7.12.2010 22:01) писав:

ога, муштрують. говорити українською з російським акцентом. точніше, в них це виходить природньо, бо вони ж майже поголовно - російськомовні в своєму буденні. якби не їхнє халтурне українське о з бридким присмаком російського а, то решта нічого б і непомітно було б.
От ви й попалилися. Ібо навіть москалі на їхньому першомунайпершому мають вимову російської ближче до тієї, котра притаманна українцям.
  • 0

#94 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:24

Перегляд дописуzav (7.12.2010 22:20) писав:

От ви й попалилися. Ібо навіть москалі на їхньому першомунайпершому мають вимову російської ближче до тієї, котра притаманна українцям.
За що і йдеться. Народна, жива мова - завжди суржик, будь англійська чи українська.
  • 0

#95 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:31

Перегляд дописуzav (7.12.2010 22:20) писав:

це тому, що корінні москвичі із своєю ідеальною вимовою за копійки на тв працювати вам не будуть. а українські диктори все дно змахують на привезених росіян більше, ніж на корінних україців. одним словом таку мову, людина, що знає смак справжньої української вимови, вдруге слухати по власній волі не буде, ну хіба що треба терміново проблюватися :)

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 22:24) писав:

За що і йдеться. Народна, жива мова - завжди суржик, будь англійська чи українська.
ну і загнула. англійська мова маї свої акценти. а укр. суржик - це плавний перехід на російську поколінь сім'ї, що приїхала в місто із села. В третьому поколінні, як правило, усі щебечуть на російській, аж мать твою налєво.
  • 0

#96 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:42

Перегляд дописуChuvachenko Cat (7.12.2010 22:13) писав:

Історія занадто політизована наука. Приклад наведений.

Це в Україні так.
Ну табачникам вже недовго...
  • 0

#97 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 22:57

Перегляд дописуПластун (7.12.2010 22:42) писав:

Це в Україні так.
Ну табачникам вже недовго...
...боротися до повної перемоги над українськістю.
  • 0

#98 gunner

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Київ

Відправлено 07.12.2010 – 23:26

Цитата

Я вважаю, що якшо ти одружився на росіянці, то свій націоналізм, шовінізм і всю подібну дурню ви обоє маєте запихнути куди подалі!

От іменно, але запихнути його повинні ВСІ члени сімї.

Цитата

Теж вважаю, що змушувати її батьків розмовляти українською - нерозумно.

Розмовляти їх ніхто не змушує.

Цитата

До речі, Франківчани. Ваше місто теж російськомовне.

Маячня якась.

Цитата

друзі, знайомі та колеги (це люди різних професій, походження, віку та між собою рідко знайомі — це щоб не казали, що я обмежена певним осередком) на 85% україномовні і лише невелика кількість російськомовних.

Не знаю про що ви говорите. Я закінчив ВУЗ в Києві, в моїй групі не було крім мене україномовних, потім працював у чотирьох організаціях в Києві, нікого не було україномовного взагалі там.
  • 0

#99 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.12.2010 – 23:28

Перегляд дописуПластун (7.12.2010 21:39) писав:

Однобоко?

А хто з тобою не згоден, той одразу ніггер, нє?
Українськість як міряєш? По черепу, волинському суржику чи заміні патріотизму націоналізмом?:brovy:

Цитата

А взагалі щось не пригадую на цьому форумі серйозної історичної дискусії з моєю участю...

Ти ж окрім історії України, писаної канадщиною, більше нічого і не знаєш. Тікаєш одразу, яка дискусія? :)
  • 0

#100 Усагі Цукіно

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 07.12.2010 – 23:31

Перегляд дописуgunner (7.12.2010 23:26) писав:

От іменно, але запихнути його повинні ВСІ члени сімї.
Ну ти мужик чи ні?? Покажи дружині "хто в сім'ї голова"!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних