Перейти до вмісту

Російсько-українські сім'ї

Повідомлень в темі: 155

#101 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.12.2010 – 23:35

Перегляд дописуЗварич (7.12.2010 23:28) писав:

Ти ж окрім історії України, писаної канадщиною, більше нічого і не знаєш. Тікаєш одразу, яка дискусія? :)

І це каже людина що стверджує що донське козацтво - українське військове формування.
Цікаво, де писалася "твоя" історія України.
Хоч я здогадуюся.
  • 0

#102 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.12.2010 – 23:38

Перегляд дописуgunner (7.12.2010 23:26) писав:

Не знаю про що ви говорите. Я закінчив ВУЗ в Києві, в моїй групі не було крім мене україномовних, потім працював у чотирьох організаціях в Києві, нікого не було україномовного взагалі там.
А ми ніде не вчились, ще й безробітні до всього, ога.
  • 0

#103 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.12.2010 – 23:45

Цитата

І це каже людина що стверджує що донське козацтво - українське військове формування.

Брешеш:) Не донське, а кубанське. І не українське, а з українців. Різницю бачиш?

От іменно, але запихнути його повинні ВСІ члени сімї.

Почни з себе.
  • 0

#104 gunner

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Київ

Відправлено 07.12.2010 – 23:48

Цитата

Почни з себе.

Що ви маєте на увазі?
  • 0

#105 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 08.12.2010 – 00:04

Цитата

свій націоналізм, шовінізм і всю подібну дурню ви обоє маєте запихнути куди подалі!

Перегляд дописуzav (7.12.2010 23:38) писав:

А ми ніде не вчились, ще й безробітні до всього, ога.

Лихо, ой лишенько... :)
  • 0

#106 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 08.12.2010 – 07:37

Перегляд дописуЗварич (7.12.2010 23:45) писав:

Брешеш:brovy: Не донське, а кубанське. І не українське, а з українців. Різницю бачиш?

А вимагалося там саме "українське" :)
  • 0

#107 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.12.2010 – 07:39

Маячня якась.
така сама, як фраза „Київ на 80% російськомовний“
бо на вулицях, в парках, в ресторанчиках Івано-Франківська я частенько чула російську. уявляєте!

Не знаю про що ви говорите. Я закінчив ВУЗ в Києві, в моїй групі не було крім мене україномовних, потім працював у чотирьох організаціях в Києві, нікого не було україномовного взагалі там.
о жахи! що то за ВНЗ такий був?
а ви пробували взагалі з кимось з тих усіх людей українською розмовляти?

Перегляд дописуchecker (7.12.2010 23:32) писав:

А що тут дивуватися. Це ж говорить - Зимова дівчина. Пан Зав їй співає в такт, чи навпаки. Вопшем обоє регулярно фігурують в списках претендентів в конкурсі Т - Троль. Цим все і пояснюється. Сперечаються з ними хіба-що незнающі новачки або такі самі тролі.
і я, і зав кияни, які народились і виросли в цьому місті, та прожили все життя. а такі як ви, посягають на репутацію мого міста. тому нічого дивного, що в нас з ним спільні погляди. на відміну від інших тем.
  • 0

#108 gunner

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 10:58

Цитата

бо на вулицях, в парках, в ресторанчиках Івано-Франківська я частенько чула російську. уявляєте!

Туристи, що тут уявляти.

Цитата

о жахи! що то за ВНЗ такий був?
а ви пробували взагалі з кимось з тих усіх людей українською розмовляти?

Пробували, вони від того україномовними не стануть.

Цитата

і я, і зав кияни, які народились і виросли в цьому місті, та прожили все життя. а такі як ви, посягають на репутацію мого міста. тому нічого дивного, що в нас з ним спільні погляди. на відміну від інших тем.

Ви видаєте бажане за дійсне. Так званий "Киевский форум" http://kiev.com.ua/forum/index.php Я не побачив там жодної теми на українській мові.
  • 0

#109 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 11:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.12.2010 07:39) писав:

:) Ви про що? Констатацію того факту, що Київ є настільки російськомовним, наскільки україномовним є Львів, ви називаєте посяганням на репутацію?
А може ви із завом настільки вболіваєте і розстроюєтеся з того що Київ дедалі стає російськомовнішим і ніби як та мати, коли їй говорять, що її донька шльондра(і насправді так воно і є), вона тут же витягає нігті і царапає - не чіпайте репутацію моєї цнотливої дочки! :brovy: Від того, що ви сором'язливо і вперто заперечуєте очевидне ви скоро матимете репутацію товстої трольчихи.

І взагалі, що це за страусяча позиція? Визнання проблеми є першим кроком до її вирішення. А стидливе прикривання гнійного нариву...ну прикривайте.

Перегляд дописуManfred (8.12.2010 11:19) писав:

Якось чув таке про прибалтів, що місцеві живуть там так, ніби і не існує поруч російськомовних, а російськомовні у свою чергу, ніби й не існує прибалтів. Схоже, і у нас ситуація повільно але прямує у цей бік.
Фігня. Україномовні майже завжди запобігають перед російськомовними і ніколи навпаки. Маю свій приклад: я є клієнтом Приват24 і коли я завжди по телефону і в допомоговому чаті застосовую українську, то до мене завжди звертаються російською. Притому, люди і з прізвищами навіть галицькими.
  • 0

#110 gunner

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 11:28

Цитата

І як вам відповіді, де змістовніші?

Там більш по дорослому, без анархії, тут здається студентів багато.
  • 0

#111 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 11:39

Перегляд дописуManfred (8.12.2010 11:34) писав:

Отже, молодь обирає українську? Коли так, то це обнадіює :)
:brovy: :D B)
ага. на уроках та парах :)
  • 0

#112 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 08.12.2010 – 12:16

Перегляд дописуchecker (7.12.2010 22:31) писав:

ну і загнула. англійська мова маї свої акценти. а укр. суржик - це плавний перехід на російську поколінь сім'ї, що приїхала в місто із села.
Ти щось не зовсім вивчив поняття суржик. Існує ж включення і польських слів, словацьких та інш.

Також існує суржик, скажімо, на кордоні Квебеку, де французька страждає англіцизмами.
  • 0

#113 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 12:38

Перегляд дописуChuvachenko Cat (8.12.2010 12:16) писав:

Ти щось не зовсім вивчив поняття суржик. Існує ж включення і польських слів, словацьких та інш.
Слід розрізняти проникнення в мову окремих слів з іншої, як у випадку з польскої, словацької і заміна половини слів іншою та калькування правил тієї мови, як у випадку з російської. Не змішуйте члєн з мізинцем, дорогенька. В даному разі члєном виступає російська.

Цитата

Також існує суржик, скажімо, на кордоні Квебеку, де французька страждає англіцизмами.
Матчасть не те що шкутильгає, вона взята від балди. В Квебеку англійську ненавидять. Навіть міжнародне слово STOP на дорожніх знаках там замінено на французький відповідник, бо воно їм асоціюється з англійською.

Перегляд дописуManfred (8.12.2010 12:20) писав:

У даному випадку ішлося про форумне спілкування (див. вище).
Ну да, форумна діаспора молодих україномовців у власній країні. :)
  • 0

#114 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 13:51

Перегляд дописуchecker (8.12.2010 12:38) писав:

Слід розрізняти проникнення в мову окремих слів з іншої, як у випадку з польскої, словацької і заміна половини слів іншою та калькування правил тієї мови, як у випадку з російської. Не змішуйте члєн з мізинцем, дорогенька. В даному разі члєном виступає російська.

Матчасть не те що шкутильгає, вона взята від балди.
Чого ж ти так?

Цитата

Аналогічні явища в інших мовах

Подібне явище існує в білоруській мові та має назву «трасянка». У канадському варіанті французької мови — жуаль (joual), поширений у провінції Квебек, з численними відхиленнями від франко-канадських фонетичних і граматичних норм та запозиченнями з англійської мови.

Вікі.
  • 0

#115 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 14:03

Перегляд дописуChuvachenko Cat (8.12.2010 13:51) писав:

Чого ж ти так?

Вікі.
Україномовне джерело, яке у своїй статті посилається на Біблію, з серйозністю не сприймається.

Цитата

Згадка про змішання мов у Святому Писанні:

„«На всей земле был один язык и одно наречие. Двинувшись с востока, [люди] нашли в земле Сеннаар равнину и поселились там. И сказали друг другу: наделаем кирпичей и обожжем огнем. И стали у них кирпичи вместо камней, а земляная смола (ил) вместо извести. И сказали они: построим себе город и башню, высотою до небес, и сделаем себе имя, прежде нежели рассеемся по лицу всей земли… И сказал Господь: вот, один народ, и один у всех язык; и вот что начали они делать… Сойдем же и смешаем там язык их, так чтобы один не понимал речи другого» (Быт 11:1-7).“
З вищезазначеного джерела.
  • 0

#116 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 14:09

Перегляд дописуchecker (8.12.2010 14:03) писав:

Україномовне джерело, яке у своїй статті посилається на Біблію, з серйозністю не сприймається.

З вищезазначеного джерела.
Давай своє джерело, серйозне.

Особливо цікавить відсутність "жоаля" в Квебеку, як ти зазначав вище.

Що? Троленятко. Вкакався?
  • 0

#117 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 14:17

Перегляд дописуChuvachenko Cat (8.12.2010 14:09) писав:

Давай своє джерело, серйозне.

Що? Троленятко. Вкакався?
Хочеш про жоаль? на

Цитата

Joual (French pronunciation: [ʒwal]) is the common name for the linguistic features of basilectal Quebec French that are associated with the French-speaking working class in Montreal
. Розмовляє на жоалі маргінальгий робочий клас Монреаля. А не прикордонні території Квебеку, як ти раніше зазначив.

Цитата

Де саме?
  • 0

#118 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 08.12.2010 – 15:16

Я б одружився на росіянці з Рязані і розмовляв би з нею московскьим акцентом.
  • 0

#119 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 17:28

Перегляд дописуManfred (8.12.2010 10:29) писав:

З огляду на мовну лабільність, відповідь українською на українську цілком імовірна, але, як на мене, визначальним є те, яку мову обирає людина сама без зовнішніх стимулів?
визначальним хє те, що шукаєте і з чим порівнюєте. якщо шукати перевагу російської мови зумисно ви її знайдете, це можливо. не сперечаюсь. можливо ви не знаєте, що робилося в місті 17-20 років тому, тоді ваше обурення є зрозумілим.

Перегляд дописуgunner (8.12.2010 10:58) писав:

Туристи, що тут уявляти.
не туристи.

Пробували, вони від того україномовними не стануть.
не факт. можливо вони такі ж дурні, які їхавши в Київ були залякані тим, що тут лише російською можна і ніяк інакше. дезінформація створює такі наслідки. ви ж своїми скаргами це і провокуєте. і не уявляєте, що за 20 років Київ з цілком російськомовного міста перетворився на напівукраїномовне.

Ви видаєте бажане за дійсне. Так званий "Киевский форум" http://kiev.com.ua/forum/index.php Я не побачив там жодної теми на українській мові.
де докази, що всі користувачі є киянами?

Перегляд дописуchecker (8.12.2010 11:25) писав:

:) Ви про що? Констатацію того факту, що Київ є настільки російськомовним, наскільки україномовним є Львів, ви називаєте посяганням на репутацію?
не є. Тернопіль для прикладу є значно україномовнішим за Львів.

Перегляд дописуchecker (8.12.2010 11:25) писав:

Фігня. Україномовні майже завжди запобігають перед російськомовними і ніколи навпаки. Маю свій приклад: я є клієнтом Приват24 і коли я завжди по телефону і в допомоговому чаті застосовую українську, то до мене завжди звертаються російською. Притому, люди і з прізвищами навіть галицькими.
Приват не є синонімом Київ. Приват зародився в Дніпропетровську, в Києві такі самі філіали як і будь-де в Україні.
  • 0

#120 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 20:26

Перегляд дописуchecker (8.12.2010 14:17) писав:

Хочеш про жоаль? на
. Розмовляє на жоалі маргінальгий робочий клас Монреаля. А не прикордонні території Квебеку, як ти раніше зазначив.
Най буде. Що б ти знав, якби тебе не тикнули?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних