Перейти до вмісту

Протести підприємців

Повідомлень в темі: 85

#21 checker

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 16:52

Давно їх треба було потрясти. але не тільки їх, та нажаль вищий слой не чіпатимуть.
  • 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.11.2010 – 17:02

Перегляд дописуchecker (23.11.2010 16:52) писав:

Давно їх треба було потрясти. але не тільки їх, та нажаль вищий слой не чіпатимуть.
Чим це буде краще для тебе? Чи ти це із заздрощів?
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.11.2010 – 17:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.11.2010 23:53) писав:

Я проти нового податкового кодексу, але не підтримую мітингувальників, бо вони не висувають політичних вимог. Ба, навіть відкидають запропоновану допомогу Б’ЮТ і ягнибока.
Це халуйська позиція, "ми не будемо вас сильно злити, тільки киньте нам паханську кісточку".
Це противсіхи, на яких зараз відбилася їхня вайлуватість.

Люди, яким байдуже на нематеріальні цінності, свободу слова, права, голвне зоб насяльніка не сильно грабував.

Судячи з відкинутої допомоги політ партій розуму боротися за те, щоб не грабували взагалі у них не вистачає. Просять, щоб грабували як раніше.
Противсіхи як завше в своєму репертуарі.
Ви щось помилились адресою. То не противсіхи, то власне завсіхи, вірніше затиххтодастьбільше. А це вже чисто позиція тих, хто підтримав Юлічку.

Перегляд дописуБілий Дракон (23.11.2010 02:09) писав:

Бізнес не відноситься до якоїсь конкретної партії.
Ну так, бізнес не відноситься до конкретної партії, - він відноситься до всіх одразу. Назвіть хоч одну партію, яка без бізнесу протрималась? Правда без великого бізнесу.

Перегляд дописуfdskjfsdkj (23.11.2010 16:23) писав:

Так дивно, що в Хмельницький всі їздять, щоб на базар сходити. Я тут живу, а до нього мене ну взаааагалі не тягне)
- подивіться. Досить багато людей було.
Теж не була жодного разу на тому базарі - не люблю такого гігантського натовпу, як і базарів взагалі.
  • 0

#24 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 23.11.2010 – 19:32

Перегляд дописуfdskjfsdkj (23.11.2010 16:23) писав:

А на рахунок податкового кодексу.. Якщо справжній прибуток більше 300 000, то це дійсно досить несправедливо, що вони сплачують копійки й далі сидять на єдиному податку. Ось тільки стосується це не лише базарників.

То не прибуток, то оборот. А в цьому обороті прибутків може і не бути, а навпаки збитки.
  • 0

#25 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 19:51

Перегляд дописуOdonacer (23.11.2010 19:32) писав:

То не прибуток, то оборот. А в цьому обороті прибутків може і не бути, а навпаки збитки.
Якщо вже на те пішло,то це дохід.А у базарників він досить немалий
  • 0

#26 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 20:02

Перегляд дописуМонблан (23.11.2010 19:51) писав:

Якщо вже на те пішло,то це дохід.А у базарників він досить немалий

Ви не плутаєте з виручкой базарників? Так виручка то за проданий товар за який платились гроші, так це не єдині витрати базарника...
Ви мабуть побачили у когось на базарі пачку грошей від реалізації і тепер ніяк не можете заспокоїтись?
  • 0

#27 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 20:14

Перегляд дописуOdonacer (23.11.2010 20:02) писав:

Ви мабуть побачили у когось на базарі пачку грошей від реалізації і тепер ніяк не можете заспокоїтись?
Нащо мені їхні пачки?Я бачила квартальні звіти з їхнім доходом,звідси і думка про це.
Але деяких підприємців,як би не старалась,не розумію.Їм від цього кодексу ні холодно,ні тепло,а все одно туди ж:страйкувати.
  • 0

#28 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 20:57

Работать нада, а не майданити.
  • 0

#29 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.11.2010 – 21:11

Перегляд дописуМонблан (23.11.2010 19:14) писав:

Нащо мені їхні пачки?Я бачила квартальні звіти з їхнім доходом,звідси і думка про це.
Але деяких підприємців,як би не старалась,не розумію.Їм від цього кодексу ні холодно,ні тепло,а все одно туди ж:страйкувати.
Наприклад:

З кожної заробленої 1000 гривень Тобі треба віддати 600 грв на податки. Але прикол ще й в тому, що Ти маєш заплатити ці гроші наперед. Тобто, Ти грошей ше не заробила, але більшу половину доходу маєш віддати.
  • 0

#30 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 23.11.2010 – 21:17

Мені цікаво, а чому це вони лиш тепер подали голос, коли їхні меркантильні інтереси прищипнули? До цього в странє було все окей і їх все влаштовувало, га?
  • 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:18

Перегляд дописуJustaman (23.11.2010 21:17) писав:

Мені цікаво, а чому це вони лиш тепер подали голос, коли їхні меркантильні інтереси прищипнули? До цього в странє було все окей і їх все влаштовувало, га?
...їх ... влаштовувало...
  • 0

#32 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:22

Перегляд дописуМонблан (23.11.2010 20:14) писав:

Ви дійсно не розумієте.
В квартальному звіті в п.4 вказується: "Обсяг виручки від реалізації товарів (робіт, послуг) за звітний квартал наростаючим підсумком з початку терміну дії свідоцтва про сплату єдиного податку в календарному році"
Ви би не цифри підглядали, а прочиталиб хочаб що вони значать.

Щоб Вам було зрозуміліше, то поясню на прикладі.
300 тис поділені на 12 місяців це 25тис грн в міс.
Наприклад я продав товару за місяць на 25 тис грн з яких мій прибуток складає 10% від вартості товару. Ця норма достатньо розповсюджена. 10% це 2500 грн в місяць з яких ще 200 грн сплати за єдиний.
І що, мені не можна більше заробляти? Можна, якщо продавати товару менше, але за більші гроші для більшого проценту прибутку, але треба знати міру і фах щоб це робити, бо конкурентів таких мудрих крім мене й так багато. Та щей заглядають всякі мудаки яка в мене "велика" виручка.

Так Ви мені заздрете?
  • 0

#33 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:25

Перегляд дописуDr. Zlo (23.11.2010 21:19) писав:

Бариги вони такі.
А ти порівняно із ними? Чого на людей кидаєшся.
Якби не вони, ти б не купував багатьох речей, або купував у монополістів по ще вищій ціні. Так, треба стримувати ринковими методами набивання ціни, та зайвих посередників. Але як вже казали, попит створює пропозицію.

Перегляд дописуOdonacer (23.11.2010 21:22) писав:

Ви дійсно не розумієте.
В квартальному звіті в п.4 вказується: "Обсяг виручки від реалізації товарів (робіт, послуг) за звітний квартал наростаючим підсумком з початку терміну дії свідоцтва про сплату єдиного податку в календарному році"

Наприклад я продав товару за місяць на 25 тис грн з яких мій прибуток складає 10% від вартості товару. Ця норма достатньо розповсюджена. 10% це 2500 грн в місяць з яких ще 200 грн сплати за єдиний.
І що, мені не можна більше заробляти? Можна, якщо продавати товару менше, але за більші гроші для більшого проценту прибутку, але треба знати міру і фах щоб це робити, бо конкурентів таких мудрих крім мене й так багато. Та щей заглядають всякі мудаки яка в мене "велика" виручка.

Так Ви мені заздрете?
Заздрять. Вони хочуть, щоб як у 90-х, єдиний спосіб отримати джинси чи кросівки, це зняти з когось.
  • 0

#34 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:35

Перегляд дописуБілий Дракон (23.11.2010 21:31) писав:

О, народ. Голотой народився голотой і помреш, якщо за розум не візьмешся.
Зображення
  • 0

#35 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:37

В Україні потрібні економічні реформи, які свого часу зробив вождь та вчитель німецького народу Адольф Гітлер...Капітали олігархів націоналізувати, жидівських банкірів знищити фізично, а малі підприємці, що не є баригами мають чесно сплачувати податки

Цитата

10. Первейшей обязанностью каждого гражданина Германии будет выполнение работы, умственной или физической. Деятельность каждого гражданина не должна расходиться с интересами общества в целом, должна протекать в рамках общества и, следовательно, быть направлена для общей пользы.

11. Мы требуем объявления безжалостной войны тем, чья деятельность вредит общим интересам. Преступления против нации, совершенные ростовщиками, спекулянтами и т.д. должны наказываться смертной казнью, несмотря на расу и убеждения. Мы требуем уничтожения нетрудовых доходов и процентного рабства.
13. Мы требуем национализации промышленных трестов.

14. Мы требуем участия рабочих и служащих в прибылях крупных коммерческих предприятий.

16. Мы требуем создания здорового среднего сословия и его сохранения, немедленного изъятия из частной собственности крупных магазинов и сдачи их в наем по дешевым ценам мелким производителям, самого строго учета за тем, чтобы мелкие производители получали бы общественную поддержку всюду - на государственном уровне, в землях или общинах.

17. Мы требуем проведения земельной реформы в соответствии с интересами германской нации, принятия закона о безвозмездной конфискации земли для общественных нужд, аннулирования процентов по закладным, запрещение спекуляций землей.

18. Мы требуем объявить безжалостную борьбу с преступностью. Мы требуем ввести смертную казнь для преступников против германского народа, ростовщиков, спекулянтов и .др., вне зависимости от общественного положения, религиозной и национальной принадлежности.

• 0

#36 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 21:40

Клас. Хтось став гепардом, хтось бізнесменом. А ти ким?

Перегляд дописуПогромник (23.11.2010 21:37) писав:

В Україні потрібні економічні реформи, які свого часу зробив вождь та вчитель німецького народу Адольф Гітлер...Капітали олігархів націоналізувати, жидівських банкірів знищити фізично, а малі підприємці, що не є баригами мають чесно сплачувати податки
Веселі вимоги. Правда за них Германію пограли з обох сторін. Комуністи спереду, капіталісти ззаду.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 23.11.2010 – 21:42

• 0

#37 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 22:02

Перегляд дописуБілий Дракон (23.11.2010 21:40) писав:

Клас. Хтось став гепардом, хтось бізнесменом. А ти ким?

Веселі вимоги. Правда за них Германію пограли з обох сторін. Комуністи спереду, капіталісти ззаду.
А в іншому випадку, доведеться довічно бути рабами банкірів-ростовщиків, та майже надаремно працювати на капіталістів, які утримують капітали не в банках України, а в банках, що належать жидам Ротшильдам, Опенгеймерам і т.д...

Звісно, що так звана "світова демократична спільнота" на гроші тих самих банкірів підніме гевалт, про порушення "прав людини", приблизно такий який підіймають проти Чавеса

Якось воно дуже весело виходить, спочатку в людей, що працювали на державних підприємствах, відібрали те що їм належить (позбавивши приймати участь в розподілу прибутку), змусивши людей стати баригами, а тепер хочуть наїхати і на бариг...

Дійсно, ті що зараз зібрались то не підприємці, а бариги, яких треба примусити працювати на заводі, питання тільки ким, одне діло продавати робочу силу буржуям, інша отримувати відсотки, як співвласник підприємства

Або дайте їм можливість шити одяг та взуття, або пекти хліб, чи займатись іншою суспільно-корисною працею на пільгових умовах

Повідомлення відредагував Погромник: 23.11.2010 – 22:16

• 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.11.2010 – 22:11

Перегляд дописуOdonacer (23.11.2010 21:22) писав:

Ви дійсно не розумієте.

Так Ви мені заздрете?
Проблема в тому, що у нас немає контролю за цінами. Кожен скільки може, стільки і дере. Ось це хріново.
  • 0

#39 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 22:20

Перегляд дописуПогромник (23.11.2010 22:02) писав:

Є ще шляхи. І мені вони подобаються. Хочу стати банкіром.
  • 0

#40 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 22:26

Перегляд дописуБілий Дракон (23.11.2010 22:20) писав:

Є ще шляхи. І мені вони подобаються. Хочу стати банкіром.

Для цього потрібно звабити доньку банкіра, або стати масоном і виставляти дупу...Інакше максимум директор філії
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних