Перейти до вмісту

Мене нудить від каналу ICTV, а Вас?

Повідомлень в темі: 113

#101 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2010 – 13:53

розумна людина вміє відсіювати непотрібну їй інформацію і мізки їй ну ніяк не запудриш. тому ті, хто дивляться той айсітіві і вірять всьому з телевізору, вже по замовчуваннню зазомбовані люди. яке мені до них діло? могила виправить. і лише вона, бо прогресу розумового там бути не може.

я по айсітіві колись малою мультики дивилася. сучасне рокове життя. а ше справжніх монстрів. гарні мультики.
  • 0

#102 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2010 – 14:01

Sensssorika (25.11.2010 13:53) писав:

я по айсітіві колись малою мультики дивилася. сучасне рокове життя. а ше справжніх монстрів. гарні мультики.
Гикач адабряє!
  • 0

#103 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 25.11.2010 – 14:15

Sensssorika (25.11.2010 13:53) писав:

розумна людина вміє відсіювати непотрібну їй інформацію і мізки їй ну ніяк не запудриш. тому ті, хто дивляться той айсітіві і вірять всьому з телевізору, вже по замовчуваннню зазомбовані люди. яке мені до них діло? могила виправить. і лише вона, бо прогресу розумового там бути не може.

Ну раз вони "зазомбовані" то хтось же зазамбував.
Значить можна і роззомбувати назад чи перезомбувати на свій бік :blink:
Власне це той "закон свині".
Коли людині 100 раз показати як красіві енкеведешнікі у випрасуваній формі і з задумою на чолі розправляються з "врагамі атєчєства" то і недурна людина трохи поведеться...
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2010 – 14:22

Пластун (25.11.2010 14:15) писав:

Ну раз вони "зазомбовані" то хтось же зазамбував.
Значить можна і роззомбувати назад чи перезомбувати на свій бік :blink:
Власне це той "закон свині".
Коли людині 100 раз показати як красіві енкеведешнікі у випрасуваній формі і з задумою на чолі розправляються з "врагамі атєчєства" то і недурна людина трохи поведеться...
да ладно? тобто якшо ти дивитимешся айсітіві щодня, а ще купу рос. каналів, то все-таки станеш мислити як "януковичець" чи русскій?
не мели дурниць.
по аналогії: скільки б я не слухала реп, я все його не полюблю і не сприйматиму.
  • 0

#105 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2010 – 18:54

Sensssorika (25.11.2010 14:22) писав:

да ладно? тобто якшо ти дивитимешся айсітіві щодня, а ще купу рос. каналів, то все-таки станеш мислити як "януковичець" чи русскій?
не мели дурниць.
по аналогії: скільки б я не слухала реп, я все його не полюблю і не сприйматиму.
Я не зрозумів, ви взагалі відкидаєте той факт, що на людину впливають ЗМІ?
Ну це якби при здоровому глузді не обговорюється.
А світогляд нашої сірої маси взагалі формує ящик.
Всі люди вразливі до впливу, але в різній мірі. При чому ті, хто кричить "на мене неможливо вплинути" - найбільш вразливі.
Я на собі перевіряд коли дивився москальські канали.
Звичайно повністю свою поицію не поміняєш. Але на ставлення і сприйняття воно впливає. І це я, людина яка більше мислить і аналізує, а не якийсь пр-зомбі-противсіх.
Тому що відфільтрувати можна інформацію, яка вступає в супуречність із твоїми знаннями. Неправдиве повідомлення про певні події, про які гладачеві нічого не відомо не викликають дисонансу. Навпаки, коли йому говорять правду це викликає дисонанс із закріпленою брехнею. Таким чином можна сформувати хибне ставлення і знання стосовно якоїсь нової події.
Також є неповне, однобічне подання інформації. Коли напрклад вам скажуть, що група Б побила групу А, але замовчать, що перед цим їх спровокували нападом.

Наприклад ви не повірете, що УПА вішали дітей і жидів. Бо ви це знаєте. Але якщо вам скажуть, що янукович виступив на підтримку української мови і відкрив українську школу ваше ставлення трохи зміниться, не буде таким нешативним. При цьому може бути замовчено, що закрито 20 українських шкіл. А ця була відкрита тільки під тиском батьків, які вимагали українську школу в регіоні. Ще 20 таких повідомлень і стрілка вашого барометра уже коливатиметься в межах показників противсіхів - "нєт нікакой разніци".
Якщо ви не розумієте цих механізмів і заперечуєте вплив на вас означає, що ви їх не усвідомлюєте і не можете їх відстежити, а отже більш вразливі до промивання мізків.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.11.2010 – 18:58

• 0

#106 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 25.11.2010 – 19:32

Пластун (24.11.2010 21:52) писав:

Ти дивна людина.
Ніби не дурний, а щось як втулиш.
Ось на форумі є Фабрегас - комплекси через невдалу футбольнк кар"єру?, є Крихітка - що через зріст комплексує?, ось ти Зварич - заздриш наколядованим мільйонам?.

Я не знаю, як Ще тобі відповісти... Хіба так:

Цитата

Цитата(Зварич @ 24.11.2010 20:11)
А ти свій нік асоціюєш з козаками - характерниками, спєцами бойового гопака? Уау

Цитата

Цитата(Пластун@ 24.11.2010 21:52)
Так я асоціюю себе з козаками

• 0

#107 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 25.11.2010 – 19:47

Тіки ж далі смайл "ггггг" і щось про "комплекси" :blink:
А взагалі я підозрюю що тут на форумі є темя для обговорення ніків - якщо так цікаво то прямуй туди.
  • 0

#108 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 25.11.2010 – 22:23

ICTV - нормальний канал. А мене нудить від СТБ - від того, як вони паплюжать українську мову.
  • 0

#109 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 22:33

Sensssorika (25.11.2010 14:22) писав:

не мели дурниць.
противник політики януковича і люди, що які є не рускімі за змістом, а не за паспортом, апріорі не дивляться айсітіві рос.канали

Леся Українська (25.11.2010 22:23) писав:

ICTV - нормальний канал. А мене нудить від СТБ - від того, як вони паплюжать українську мову.
ржати і ржати. дякуйте стб і за таку мову, бо на айсітіві та решті її взагалі, як кіт наплакав.
  • 0

#110 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2010 – 23:34

Леся Українська (25.11.2010 22:23) писав:

Ну да, правопис 33 її покращив, викинув зайві літери і відмінки. Так воно в голові обивателя невігласа і відклалося, що тепер все навпаки рідну мову не впіізнають, а спаплюжену вважають рідною. Вище в дописі я якраз писав про такий випадок, коли людині промили мізки раніше ніж вона щось дізналася, то через спотворену карту світу правильні речі викликають дисонанс. От живий приклад маніпульованої людини в дії.
  • 0

#111 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 25.11.2010 – 23:42

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.11.2010 23:34) писав:

Ну да, правопис 33 її покращив, викинув зайві літери і відмінки. Так воно в голові обивателя невігласа і відклалося, що тепер все навпаки рідну мову не впіізнають, а спаплюжену вважають рідною. Вище в дописі я якраз писав про такий випадок, коли людині промили мізки раніше ніж вона щось дізналася, то через спотворену карту світу правильні речі викликають дисонанс. От живий приклад маніпульованої людини в дії.
друже, розслабся і будь попроще, переходь на російську і ці проблеми в тебе відпадуть
  • 0

#112 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.11.2010 – 00:00

Перегляд дописуЛеся Українська (25.11.2010 22:23) писав:

найнеспаплюженіша українська - це мова орт
  • 0

#113 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.01.2011 – 14:00

а мене збодуна

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2010 00:33) писав:

ми чомусь воюємо у холодній братській війні, між різними українцями.
що ж ви так?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2010 22:31) писав:

Що за позиція страусяча? Я не дивлюсь, а те що всій країні мізки промивають мені пофіг. Ви що теж противсіх?
в країні тисячі наркоманів? ТОБІ ЩО, ПОФІГ? ширяйся!!!
  • 0

#114 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2011 – 16:42

Перегляд дописуМонблан (21.11.2010 16:54) писав:

а я не дивлюсь його)гг)
Я теж ні, і ніяких інших!На те інтернет є!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних