←  Життя порталу

Теревені

»

Введення репутації. 4 роки потому

Опитування: Репутація (38 користувачів проголосувало)

репутацію треба

1. залишити (17 голосів [44.74%])

Процент голосів: 44.74%

2. скасувати (9 голосів [23.68%])

Процент голосів: 23.68%

3. мені все рівно є вона, чи ні (10 голосів [26.32%])

Процент голосів: 26.32%

4. інший варіант( вказати в темі) (2 голосів [5.26%])

Процент голосів: 5.26%

світлина чорно-біла 03.11.2010

а чому вас так хвилює, що вашу репутацію хтось читає? якщо про вас іншої думки, то пару слів в репі від когось - її не змінить і так.
кнопки "дякую" я, невдячна, не розумію. за що дякувати? "подобається/не подобається" теж щось не те, бо ж захочеться сказати, чому.
в приват писати не стануть, бо це марудно, тому будуть те, що писали в репутації, писати нє атхадя ат касси. і почнуться бани і ще більше сварок. нафіга?
Відповісти

світлина Amarok 03.11.2010

залишити
хіба ці всі чвари через репутацію? чи я не в курсі справ?
Відповісти

світлина Немі 03.11.2010

чорно-біла (3.11.2010 15:04) писав:

а чому вас так хвилює, що вашу репутацію хтось читає? якщо про вас іншої думки, то пару слів в репі від когось - її не змінить і так.
кнопки "дякую" я, невдячна, не розумію. за що дякувати? "подобається/не подобається" теж щось не те, бо ж захочеться сказати, чому.
в приват писати не стануть, бо це марудно, тому будуть те, що писали в репутації, писати нє атхадя ат касси. і почнуться бани і ще більше сварок. нафіга?
тру

Amarok (3.11.2010 15:09) писав:

залишити
хіба ці всі чвари через репутацію? чи я не в курсі справ?
фактично ні, не через репутацію, репа це тільки поле битви засіб показати свою (не)прихильність до... ну, теоретично мало б бути до допису, а на практиці і до допису, і до користувача
Повідомлення відредагував Nеmesis: 03.11.2010 – 16:12
Відповісти

Nеmesis (3.11.2010 09:11) писав:

тру

фактично ні, не через репутацію, репа це тільки поле битви засіб показати свою (не)прихильність до... ну, теоретично мало б бути до допису, а на практиці і до допису, і до користувача

3 роки назад коли я прийшов ніяких баттлів таких не бачив, може не помічав а може їх і не було
ну у всякому випадку репутація тоді була
висновок: справа не в фунціях форуму а в людях, а чо так нз
Відповісти

світлина zav 03.11.2010

чорно-біла (3.11.2010 16:04) писав:

Для княпки дякую не передбачати коментаря. Дякую і дякую.
Можна й "подобаєцця", але теж без коментаря. Яка різниця чому?
Відповісти

zav (3.11.2010 09:22) писав:

Для княпки дякую не передбачати коментаря. Дякую і дякую.
Можна й "подобаєцця", але теж без коментаря. Яка різниця чому?

нудно буде
Відповісти

світлина Dynkan 113 03.11.2010

Amarok (3.11.2010 16:25) писав:

нудно буде
звичайно, посилання нах... і ще безліч цікавих епітетів так веселят )
Відповісти

світлина Немі 03.11.2010

Dynkan 113 (3.11.2010 15:30) писав:

ну пан може просто туди не заходити
треба тренувати свою силу волі ;)
Відповісти

Dynkan 113 (3.11.2010 10:30) писав:

посилають на* і в реалі

модерувати репутацію теж не треба
кому цікаво коли і те не можна і те не можна і там не можна і там можна
Відповісти

світлина Dynkan 113 03.11.2010

Цитата

ну пан може просто туди не заходити
треба тренувати свою силу волі
так я і не заходжу, я перечитав тему про репутаційні коментарі )

Цитата

посилають на* і в реалі
звичайно, але в реалі ще писок бють)
Відповісти

Dynkan 113 (3.11.2010 09:36) писав:

так я і не заходжу, я перечитав тему про репутаційні коментарі )

звичайно, але в реалі ще писок бють)

так що най краще тут посилають на* з різними епітетами ніж потім в реалі писки будуть бити))

до речі видаляйте тему "репутаційні коментарі" а не відміняйте репутацію, думаю це є джерело чвар)
чому функція погана якщо самі створили тему для кидання фекаліями?)
Відповісти

світлина Globetrotter 03.11.2010

залишити, бо:
1. новачок на форумі відразу отримує повну інформацію про індивідуума і не мусить ламати собі голову, - чи то я дурак, чи то той чувак з незрозумілим ніком.
2. з тієї ж причини не приховувати репутацію від сторонніх.
3. теми і дурацькі відповіді покриваються пилюкою, а репутація - ось вона, на поверхні. косо-криво, але мимоволі стараєшся контролювати себе...
Відповісти

світлина Маківка 03.11.2010

Globetrotter (3.11.2010 17:39) писав:

залишити, бо:
1. новачок на форумі відразу отримує повну інформацію про індивідуума і не мусить ламати собі голову, - чи то я дурак, чи то той чувак з незрозумілим ніком.
2. з тієї ж причини не приховувати репутацію від сторонніх.
3. теми і дурацькі відповіді покриваються пилюкою, а репутація - ось вона, на поверхні. косо-криво, але мимоволі стараєшся контролювати себе...
Даруйте, але як Ви можете пізнати людину ("отримати повну інформацію про індивідуума") з репутацій на штиб ",f,ekz? c[fvtybcz/ cblb dljvf? lsntq db[jdeq/ xmj nb d synthytn gjkspkf? slsjnrf nfrf&". Чи на зразок "шо бля, спи бля..."? Ну, зовсім невтямки. ;)
Повідомлення відредагував Маківка: 03.11.2010 – 18:32
Відповісти

світлина Немі 03.11.2010

Маківка (3.11.2010 17:26) писав:

Даруйте, але як Ви можете пізнати людину ("отримати повну інформацію про індивідуума") з репутацій на штиб ",f,ekz? c[fvtybcz/ cblb dljvf? lsntq db[jdeq/ xmj nb d synthytn gjkspkf? slsjnrf nfrf&". Чи на зразок "шо бля, спи бля..."? Ну, зовсім невтямки. ;)
Зацінюйте самі. Прикидайтесь психологом і робіть висновки.
Відповісти

світлина Nameless One 03.11.2010

Я б казав забрати її нафіг. З репутації хіба лише одна користь - з її допомогою легко відслідковувати фотки гарних панянок, які вони викладають на форумі.
Відповісти

Nеmesis (3.11.2010 18:33) писав:

Зацінюйте самі. Прикидайтесь психологом і робіть висновки.
Ага. Тугувато в такому разі бути психологом. Екстрасенсом хіба що. ))
Відповісти

світлина Олеська 03.11.2010

Globetrotter (3.11.2010 17:39) писав:

3. теми і дурацькі відповіді покриваються пилюкою,
Ну чому одразу дурацькі?) Хоча тепер розумію, чому Ви так рідко відписуєтесь у темах (окрім розділу Графіка) і особливо в розділі Політика.)

Маківка (3.11.2010 18:26) писав:

;) :D :cool1:
Відповісти

Nameless One (3.11.2010 18:34) писав:

Я б казав забрати її нафіг. З репутації хіба лише одна користь - з її допомогою легко відслідковувати фотки гарних панянок, які вони викладають на форумі.
Єс!!!! Nameless One сказав "нафіг". Знацця, його теж та "репа" вже дійняла. ;)
Відповісти

світлина Олеська 03.11.2010

Nameless One (3.11.2010 18:34) писав:

Приглянься ліпше в репутації - негарних теж.)))
Відповісти

світлина Немі 03.11.2010

Маківка (3.11.2010 17:34) писав:

Ага. Тугувато в такому разі бути психологом. Екстрасенсом хіба що. ))
Чого? Зміст такого коментаря - це одне, натомість спосіб висловлювання, причина плюса/мінуса (тобто теоретично допис або щось інше) та взагалі-то реакція багато каже про саму людину. Видно більш-менш з якого середовища та навіть регіону, видно, що схвалює, що викликає емоції та до чого відноситься по барабану, видно, чи любить пафос чи навпаки - лаконічність. Ітеде.
Відповісти