Перейти до вмісту

Омолодження шкіри

Повідомлень в темі: 49

#41 Микола Степанович

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2016 – 12:24

Я можу запропонувати дуже багато варіантів для омолодження шкіри,найкращий із яких це чудовий засіб як `Prime U,перевірений засіб,результат вражає
Якщо Вас зацікавить,звертайтесь розкажу детальніше.
  • 0

#42 SunDi

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 20.07.2016 – 16:05

Деякі і в 30 виглядають свіжо, а іншим після 25 доводиться боротися за свою зовнішність. У мене подруга така, їй 36, а їй ніхто більше 28 не дає. У неї і мама така, їй 57, а вона виглядає на 40-45 . А ось у мене ще в школі почали з являтися мімічні зморшки. Вже робила біоревитализацію шкіри в http://www.goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/inektsiya-krasotyi/biorevitalizatsiya-kozhi , бо виходу просто вже іншого немає . Мені ось 35, а зморшки стали на лобі настільки глибокими, що навіть крізь чубок видно було. Дякуючи, що хоч після процедури біоревитализації зникли. Так що кому як пощастило.

Повідомлення відредагував SunDi: 20.07.2016 – 16:05

• 0

#43 Marsala

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.07.2016 – 13:49

Перегляд дописуSunDi (20.07.2016 – 16:05) писав:

Деякі і в 30 виглядають свіжо, а іншим після 25 доводиться боротися за свою зовнішність. У мене подруга така, їй 36, а їй ніхто більше 28 не дає. У неї і мама така, їй 57, а вона виглядає на 40-45 . А ось у мене ще в школі почали з являтися мімічні зморшки. Вже робила біоревитализацію шкіри....
Ви впевнені, що назва процедури звучить саме так? ;)
  • 0

#44 Svetylik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.09.2016 – 13:37

Все однодо косметолога доведеться ходити. Тільки гарний косметолог допоможе підібрати саме те, що підійде твоїй шкірі.
  • 0

#45 nikakorot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 20.04.2017 – 10:52

Порадьте будь ласка засіб від темних кіл та мішків під очима. Я не вживаю, практично, спиртного та не палю взагалі. А шкіра все рівно суха, зморшкувата та нездорового кольору...
  • 0

#46 Lissa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 04.05.2017 – 22:16

Перегляд дописуnikakorot (20.04.2017 – 10:52) писав:

Порадьте будь ласка засіб від темних кіл та мішків під очима. Я не вживаю, практично, спиртного та не палю взагалі. А шкіра все рівно суха, зморшкувата та нездорового кольору...

Не нервувати, добре висипатися і харчуватися.
  • 0

#47 Nema

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Волинська обл.

Відправлено 07.05.2017 – 19:56

Перегляд дописуnikakorot (20.04.2017 – 10:52) писав:

теж маю такі ж проблеми, час від часу... надаю перевагу народним засобам типу
"А я для сухої шкіри раджу користуватись домашньою сметаною(просто намазати лице на 10-15 хвилин і коли відчуєте,що шкіра починає стягуватись....тобто сметана висихає....змити теплою водою).Ефект миттєвий))
А для покращення кольору шкіри лиця ще раджу протирати його кубиком льоду(попередньо зварити різні травки,які маєте і заморозити)."

Осінню або зимою - курс вітамінів. Ще колись давно дерматолог порадила, казала, що суха шкіра і тріскає взимку від нехватки вітамінів.

Повідомлення відредагував Nema: 07.05.2017 – 20:15

• 0

#48 Nema

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Волинська обл.

Відправлено 07.05.2017 – 20:31

темні кола чи мішки під очима, в моєму випадку - генетичні особливості організму.
В людей з дуже тонкою і блідою шкірою, теж часом від народження темні кола під очима.
Лікар радив не звертати на них увагу,
але я інколи користуюся народними методами боротьби, може, хоч на трішки вони зменшаться чи зникнуть.

Избавляемся от синяков под глазами.
7 СПОСОБОВ.

1. 1 ч.л. ромашки залить 0,5 ст. кипятка, и настоять.Разделить на 2 части, одну использовать в гор. виде, др. в холодном по 10 минут.примочки!
2. Чайные пакетики прохладные на 5-10 мин. прикладывать
3. Нарезать огурец на 15-20 минут дважды в день
4. Берем марлю и туда по 1 ч.л. творога на 10 минут
5. Смесь миндального масла и меда накладывать каждый день перед сном 2-3 недели!
6. Отварная картошка в мундире нарезать крупными брусочками и на глаза 5-10 минут (картошку остывшую)
7. Ежедневно кубиками льда вокруг глаз протирать,утром и вечером!

• 0

#49 togfa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.05.2017 – 22:51

маска огурцовая хорошо помогает
  • 0

#50 nikakorot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 19.05.2017 – 19:26

Для женского здоровья очень хороший натуральный препарат Феминал. Моя сестра принимает его уже 2 месяца, правда назначили ей чтобы избавиться от ПМС и урегулировать месячные. Очень действенный, все наладилось, даже головные боли ушли, да и состояние волос и кожи улучшилось. https://ekomed-shop....feminal-yekomed
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних