←  Здоров'я, медицина

Теревені

»

Омолодження шкіри

світлина Маківка 19.01.2011

Перегляд дописуSergiy_K (4.01.2011 14:16) писав:

обробка шкіри окропом призводить до прискореного омолодження
)))) Де Ви таке чували? Навпаки, рекомендують умиватися холодною водою.
Відповісти

світлина Sergiy_K 23.01.2011

Перегляд дописуМаківка (19.01.2011 12:43) писав:

)))) Де Ви таке чували? Навпаки, рекомендують умиватися холодною водою.
з"ясував експериментально, ггг
Відповісти

світлина Маківка 23.01.2011

Перегляд дописуSergiy_K (23.01.2011 01:40) писав:

з"ясував експериментально, ггг
Експериментувала косметичною глиною. Вона буває різних кольорів: синя, зелена, червона... Продається в аптеках. Маска з глини пом'якшує шкіру, звужує пори, розгладжує зморшки, очищає і відбілює її.
Повідомлення відредагував Маківка: 23.01.2011 – 14:57
Відповісти

світлина Oblachko 04.02.2011

а мені більше з усіх видів глини підходить саме біла, не так висушує шкіру, як інші.
Відповісти

світлина Маківка 04.02.2011

Перегляд дописуOblachko (4.02.2011 13:07) писав:

а мені більше з усіх видів глини підходить саме біла, не так висушує шкіру, як інші.
Це ще, мабуть, залежить від віку. І, звісно, від типу шкіри.
Відповісти

світлина vici 04.02.2011

Десь читала, що скипидарні ванни Залманова чудово впливають на шкіру.
Повідомлення відредагував 260706: 04.02.2011 – 17:56
Відповісти

світлина Маківка 04.02.2011

Перегляд допису260706 (4.02.2011 17:55) писав:

Десь читала, що скипидарні ванни Залманова чудово впливають на шкіру.
Ну... Я б не ризикнула. :)
Відповісти

світлина vici 04.02.2011

Перегляд дописуМаківка (4.02.2011 18:30) писав:

Ну... Я б не ризикнула. :)

Чому? Вони для того і існують.

Ось трошки пошукала і знайшла те місце, де читала
http://nazdorovie.co...php?f=19&t=5011
Повідомлення відредагував 260706: 04.02.2011 – 18:41
Відповісти

світлина Jam27 06.04.2011

а воно взагалі діє?
Відповісти

світлина Kassandra 13.06.2013

от недавно щось зацікавилася корейською та японською косметикою. де її можна купити?
Відповісти

світлина Electra 28.06.2013

Kassandra
через інтернет переважно замовляють, але місця-явки-паролі не здам,бо сама не замовляла:)
Відповісти

світлина Electra 28.06.2013

Цитата

Мається на увазі, що виростає нова шкіра, тому що стара відпадає зразу...
З таким самим успіхом можна й наждачкою фейс потерти))
Відповісти

світлина Kassandra 07.07.2013

давайте без реклами

Відповісти

світлина Armando 21.10.2013

Перегляд дописуSmarta (01.11.2010 – 10:46) писав:

Чи можливо омолодити шкіру (без хірургічного втручання, звичайно)? Що робите ви для того, щоб сповільнити процес старіння?
можна, якщо є багато вільного часу і можливість гарно харчуватись

Цитата

Believe it or not, Masako Mizutani’s real age is 43, and she’s a mother of two. Her age-defying looks have become a sensation in Japan, especially on TV. She’s being called ‘Japan’s Lady of Eternal Youth’.
Now, I’ve always felt that Asians, especially the Japanese, have beautiful skin that doesn’t seem to age very much. Even so, Masako clearly stands out from the rest of her countrymen. In the pictures, her skin looks unbelievably soft, supple and practically flawless. During her TV appearances last month, Masako revealed a few of her beauty secrets to the world. She supposedly spends five hours a day just taking care of her skin. Her tips include: drinking plenty of water to flush out toxins, eating a fresh, healthy and balanced diet, using vitamin E based creams, sunscreen, cleansing, toning, moisturizing, plenty of sleep and no smoking. Well, to tell you the truth, these tips are generic beauty advice that’s being dished out ever since I can remember. Unless she has some other secrets, they seem to be doing wonders in her case.
Зображення
http://www.odditycen...rnal-youth.html
Відповісти

світлина Дана 05.12.2013

Звичайно для того щоб шкіра гарно виглядала харчування це найголовніший пункт але й можна крім цього підібрати собі засоби які б допомагали....я в це невірила спочатку та моя знайома а точніше результат її кремів мене вразив якщо когось зацікавить можу попитась які саме
Відповісти

світлина Valesko 13.04.2015

Перегляд дописуДана (05.12.2013 – 17:46) писав:

Звичайно для того щоб шкіра гарно виглядала харчування це найголовніший пункт але й можна крім цього підібрати собі засоби які б допомагали....я в це невірила спочатку та моя знайома а точніше результат її кремів мене вразив якщо когось зацікавить можу попитась які саме
На рахунок харчування усе правильно. Слід не забувати що шкіру потрібно підживляти безпосередньо масками з овочів і фруктів.Так вітаміни засвоюються набагато краще
Відповісти

світлина tannq 15.09.2015

Я важаю що потрібно дуже пильно слідкувати за стилем свого життя: харчуання пити побільше води, вживати овочі та фрукти, займатися спортом, смати 8 годин на дому, та не забувати щодо косметичного піклування за шкірою
Відповісти

світлина Афродіта55 23.10.2015

А які продукти треба вживати, щоб омолодити шкіру - може хтось знає?
Відповісти

світлина Ellina 24.12.2015

Прихований текст

[ex]На форумі дозволено спілкуватись лише українською. Читайте правила[/ex]
Повідомлення відредагував Nameless One: 28.12.2015 – 22:03
Відповісти

світлина Bukashechka 18.01.2016

Перегляд дописуManyunya (23.12.2015 – 20:11) писав:

Я думаю правильное питание, витамины, отказ от алкоголя и курения, прогулки по воздуху, хорошее настроение-вот весь секрет
я би не була так впевнена )
Це Ви поки ще молода, мабуть, так думаєте. От моя мама вже по повній займається своїм омолодженням. І це при тому, що мій батько її дуже любить і таку (і ій всього лише 41).
Зараз можна почати слідкувати за збереженням своєї краси ще змолоду. Є багато різних процедур, препаратів, кремів і .т.д.
Наприклад, я поки просто обходжуся тим, що вчасно зволожую та очищаю шкіру. А мама ходить на спеціальні омолоджуючі процедури в клініку. Виглядає чудово, не дивлячись на свої роки! Дай Бог так кожній із нас виглядати в 40))))
Повідомлення відредагував Kassandra: 18.01.2016 – 16:43
Відповісти