Перейти до вмісту

Провокації

Повідомлень в темі: 114

Опитування: Провокації (8 користувачів проголосувало)

А ви зрозуміли, що в цій темі не практика, а теорія?

1. так (3 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

2. ні (2 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

3. зрозумів/а, але стримуватись важко (3 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.10.2010 – 19:34

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:32) писав:

постав тут собі 2.2 за образу, бо я не маю такого права.
аби знову мене звинуватили в упередженості? задля провокації?) маладєц, гарна учениця.)
  • 0

#22 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 30.10.2010 – 19:39

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:34) писав:

аби знову мене звинуватили в упередженості? задля провокації?) маладєц, гарна учениця.)
ну мені здається, що обзивати ослом - не гарно все таки.
я не вчусь. я це вмію. достатньо знати слабкі місця. питання в іншому. воно мені не треба. я не провокую тебе зараз, бо моя мета - не розізлити тебе, а дати зрозуміти, що ти таки повелась неадекватно.
  • 0

#23 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вижниця

Відправлено 30.10.2010 – 19:40

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:18) писав:

прикинь, і вони по-своєму, але є лідерами - ось це і найприкріше.
Але ж "Справжній лідер повинен бути завжди позаду. Це вам пояснить будь-який пастух". Хіба нє, тітонько Олесько?
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 19:41

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:25) писав:

дуже добре. але яким боком це твердження відноситься до теми?
хмм...відчуваю тема переросте у флеймову...чого і очікує автор, тому розчарую і не дописуватиму наразі
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:44

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 19:41) писав:

хмм...відчуваю тема переросте у флеймову...чого і очікує автор, тому розчарую і не дописуватиму наразі
от не перетворюй її на флеймову і все буде добре.
я поставила конкретні запитання. а якщо ти бачиш і в них провокації - то проблема вже далеко не в мені.
  • 0

#26 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.10.2010 – 19:46

Щоб у провокатора все вийшло, його треба ще людиною вважати, десь близько до себе.
Якщо ти провокатора за людину не вважаєш, то стаєш сам для нього провокатором.

Повідомлення відредагував Odonacer: 30.10.2010 – 19:47

• 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:48

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:39) писав:

ну мені здається, що обзивати ослом - не гарно все таки.
я не вчусь. я це вмію. достатньо знати слабкі місця. питання в іншому. воно мені не треба. я не провокую тебе зараз, бо моя мета - не розізлити тебе, а дати зрозуміти, що ти таки повелась неадекватно.
а називання Ластівки пернатою в такому випадку теж образа, чи як?

Перегляд дописуtarasdzioba (30.10.2010 20:40) писав:

Але ж "Справжній лідер повинен бути завжди позаду. Це вам пояснить будь-який пастух". Хіба нє, тітонько Олесько?
Та зрозуміли вже мабуть всі, що ти і є племінник Пастуха, досить вже ту фігню говорити. Лідер завжди має бути спереду. Ззаду - аутсайдери. Якщо ти є позаду, то самонавіювання: "я не всрався лідер..." не поможе.

Перегляд дописуOdonacer (30.10.2010 20:46) писав:

Щоб у провокатора все вийшло, його треба ще людиною вважати, десь близько до себе.
Якщо ти провокатора за людину не вважаєш, то стаєш сам для нього провокатором.
бліііііін... все геніальне просте! :happy1:
  • 0

#28 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:53

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:47) писав:

а називання Ластівки пернатою в такому випадку теж образа, чи як?
сказати, що в тебе параноя - образа.
сказати, що кавалера - осел - не образа.
це нечесно
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:56

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:53) писав:

сказати, що в тебе параноя - образа.
сказати, що кавалера - осел - не образа.
це нечесно
ще раз: а сказати, що ластівка - перната - образа?

Нє, просто коли я знайшла дописи сенсоріки, де вона зізнається у своїх хворобах (сама зізнається, зауважу), то це була велика образа. А діагностувати мене - це не образа. дивна логіка аднако...
  • 0

#30 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.10.2010 – 19:57

Олеська постійно всім усюди хамить і провокує теж. Я вже мовчу про її "нєназойлівиє" побажання з "промовистими" крапочками в кінці і смайликом/дужечкою. ставиться до користувачів як до(улюблене слово фт) бидла.

Цитата

Олеська
Ну так, важко насправді вирізнити двох хворих однією хворобою. Та й щось мені підказує, що ти в генах теж пані... ну, ти поняла.)
15.10.2010 10:11

Цитата

Олеська
Використаю закон Мерфі - не сперечатимусь з тобою, а то ще не розрізнять.
А чого про лікарню кажу? Бо тобі туди скоро дорожка ляже.
15.10.2010 11:09

і при цьому заявляє

Цитата

Олеська
Я ахрєнєнний психолог, просто не всі здатні зізнатись у своїх недоліках, а дехто і усвідомити їх.)))
14.10.2010 23:09

та хто б казав, про свої недоліки, еге ж?
  • 0

#31 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:57

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:55) писав:

так само як і немезіс - нямісос і все в тому роді. воно може не подобатись, але поки що за це ніхто не карав. як і за осла ніхто ніколи не карав. за "в тебе паранойя" - ти забанила.
  • 0

#32 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:02

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:56) писав:

Нє, просто коли я знайшла дописи сенсоріки, де вона зізнається у своїх хворобах (сама зізнається, зауважу), то це була велика образа. А діагностувати мене - це не образа. дивна логіка аднако...
де була ця образа? хіба якщо вона пише про свої хвороби, потім скаржиться сама на себе, що вона сама порушила 2.2 відносно себе? ти хоч розумієш, що ти пишеш?
а, й ще одне, оскільки нік ІА32 не взявся з мультику, а від назви процесора (IA-32, Intel Architecture 32 bit) Інтела - назвати його ослем - образа.
А й ще - ти бачила непернаті ластівочки? (це я так по біології питаю, про птахи, не про нашу перчинку).
Вже не кажу про те, що осел несе негативне завантаження, типу жид, перната - ні.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 30.10.2010 – 20:02

• 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 20:06

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:44) писав:

от не перетворюй її на флеймову і все буде добре.
я поставила конкретні запитання. а якщо ти бачиш і в них провокації - то проблема вже далеко не в мені.
проблема в тому, що в мене нема бажання спілкуватись чи щось тобі доводити, бо ти й сама все добре розумієш. ти створила цю тему після якого допису? пригадала? ну от...намагалась спровокувати мене чи на сварку чи на випад у відповідь, а не вийшло. Тому якщо тебе дуже цікавить питання провокацій навмисних чи завуальованих - гугл тобі в поміч...ага..в догонку, а хіба не є провокаціями дуже часте згаддування чийогось чоловіка, якого тут нема, чи нареченої іншого...забулись як ви знущались над Кітті? забулись як ви знущались над Даринкою? список можна продовжувати, але на форумі досить вже агресії і негативу. А чи не є провокаціями постійне згадування і висміювання людей, яких нема на форумі, які майже не дописують? Дуже легко когось висміювати, критикувати і натомість нічого не робити для цього форуму..звичайно: критикувати легко, а ти от зробити спробуй і подивимось як ти себе почуватимеш

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:57) писав:

так само як і немезіс - нямісос і все в тому роді. воно може не подобатись, але поки що за це ніхто не карав. як і за осла ніхто ніколи не карав. за "в тебе паранойя" - ти забанила.
стоп-стоп..я ніколи і нікому не калічила нік!!!але у певної групи це увійшло в звичку, то це не провокація?
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:08

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 20:57) писав:

оооо, так само..., але ладно, не буду. Скажем так, я бачила майже всі образи, адресовані мені у ваших профілях, коментарях і теде. Тому можу з абсолютною впевненістю сказати: проти того, як мене обзивав хоча б той самий ІА32, "осел" - це ну дууууже м"яко сказано. Тим більше, що я не спецом образити те сказала (якби хотіла образити, то сказала би гірше.)

Перегляд дописуNеmesis (30.10.2010 21:02) писав:

де була ця образа? хіба якщо вона пише про свої хвороби, потім скаржиться сама на себе, що вона сама порушила 2.2 відносно себе? ти хоч розумієш, що ти пишеш?
а, й ще одне, оскільки нік ІА32 не взявся з мультику, а від назви процесора (IA-32, Intel Architecture 32 bit) Інтела - назвати його ослем - образа.
А й ще - ти бачила непернаті ластівочки? (це я так по біології питаю, про птахи, не про нашу перчинку).
Вже не кажу про те, що осел несе негативне завантаження, типу жид, перната - ні.
Капець, таке відчуття, що зараз в тебе почнеться істерика. :happy1: Та розслабся, не можна ж так.
Не розумію, за що ти сперечаєшся? Як можна назвати людину упередженою і при цьому доводити, що ти не верблюд?

Повідомлення відредагував Олеська: 30.10.2010 – 20:09

• 0

#35 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:14

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 20:03) писав:

проблема в тому, що в мене нема бажання спілкуватись чи щось тобі доводити, бо ти й сама все добре розумієш. ти створила цю тему після якого допису? пригадала? ну от...намагалась спровокувати мене чи на сварку чи на випад у відповідь, а не вийшло. Тому якщо тебе дуже цікавить питання провокацій навмисних чи завуальованих - гугл тобі в поміч...ага..в догонку, а хіба не є провокаціями дуже часте згаддування чийогось чоловіка, якого тут нема, чи нареченої іншого...забулись як ви знущались над Кітті? забулись як ви знущались над Даринкою? список можна продовжувати, але на форумі досить вже агресії і негативу. А чи не є провокаціями постійне згадування і висміювання людей, яких нема на форумі, які майже не дописують? Дуже легко когось висміювати, критикувати і натомість нічого не робити для цього форуму..звичайно: критикувати легко, а ти от зробити спробуй і подивимось як ти себе почуватимеш
яка різниця після чого я її створила? тема сама по собі не є флеймовою. мені цікаво, чому люди так часто у всьому бачать провокації, на які ведуться. я теж бачу спроби, просто не роблю з цього скандал, бо мене не зачепає. але ж якщо я відповім - то знову ж таки буде скандал, бо знову хтось образиться. тут так все функціонує: хто ображений - той і правий і того треба захищати. про те, як тут захищають, я мовчу взагалі. але знову відійшли від теми. я не говорю за сам форум, що тут моралі починаються. я взагальному. але ні, бачу не вийде :happy1:
  • 0

#36 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:15

я не лікар, але

Цитата

Психическое нарушение, характеризующееся подозрительностью и хорошо обоснованной системой сверхценных идей, приобретающих при чрезмерной выраженности характер бреда. Эта система обычно не меняется; она была бы совершенно логична, если бы исходные патологические идеи были правильны.

Паранойя, вікіпедія

в когось або занижена самооцінка, або якраз паранойя, бо ввижається увага до своєї особи.

і да. доведіть, що ви бачите провокацію. доведіть, що вона стосується саме вас. якшо когось зачепило за живе, то це ще не значить, що вас хтіли зачепити. може воно просто так вийшло. може ти гнила людина і постійно боїшся, що це всі побачать і тому у найбезобідніших словах бачих погрозу власній гідності. але це мають бути лише проблеми того, хто таке бачить, а не того, хто написав, а його потім тлумачать як кому вздумається.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 30.10.2010 – 20:16

• 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:16

Перегляд дописуNеmesis (30.10.2010 21:15) писав:

я не лікар, але

Паранойя, вікіпедія

в когось або занижена самооцінка, або якраз паранойя, бо ввижається увага до своєї особи.

і да. доведіть, що ви бачите провокацію. доведіть, що вона стосується саме вас. якшо когось зачепило за живе, то це ще не значить, що вас хтіли зачепити. може воно просто так вийшло. може ти гнила людина і постійно боїшся, що це всі побачать і тому у найбезобідніших словах бачих погрозу власній гідності. але це мають бути лише проблеми того, хто таке бачить, а того, хто написав, а його потім тлумачать як кому вздумається.
Ясно. Тема все-таки флеймова.
  • 0

#38 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:19

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:08) писав:

оооо, так само..., але ладно, не буду. Скажем так, я бачила майже всі образи, адресовані мені у ваших профілях, коментарях і теде. Тому можу з абсолютною впевненістю сказати: проти того, як мене обзивав хоча б той самий ІА32, "осел" - це ну дууууже м"яко сказано. Тим більше, що я не спецом образити те сказала (якби хотіла образити, то сказала би гірше.)
за коменти в профілях і в репутаціях - не карають, тому не зачепатимем цю тему, бо ти теж цьому всьому.
якщо б сенсоріка хотіла тебе образити, то теж би не про параною написала, якщо вже так

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:08) писав:

Капець, таке відчуття, що зараз в тебе почнеться істерика. :happy1: Та розслабся, не можна ж так.
а ось це вже флейм.
  • 0

#39 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:20

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:16) писав:

Ясно. Тема все-таки флеймова.
це не флейм. це звичайна логіка. в чому по-твоєму флейм саме в тому пості був?
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:24

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 21:17) писав:

за коменти в профілях і в репутаціях - не карають, тому не зачепатимем цю тему, бо ти теж цьому всьому.
якщо б сенсоріка хотіла тебе образити, то теж би не про параною написала, якщо вже так
А що, є куди далі ображати? Вона зачепила "за живе". За таке я людину перестаю поважати. Так що далі - як не провокувала б, - пофіг.
А забанила таки за образу. Чи та образа мене зачіпила - то вже інше питання. Колись у свій час павлині попустила "пару года". Після того заріклась більше нікому нічого не попускати. Ні за кого. Модуракула - так воно і є.)

Перегляд дописуNеmesis (30.10.2010 21:20) писав:

це не флейм. це звичайна логіка. в чому по-твоєму флейм саме в тому пості був?
тому що:

Цитата

в когось або занижена самооцінка, або якраз паранойя
яка мала бути відповідь, як ти думаєш?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних