Перейти до вмісту

Скарги

Повідомлень в темі: 21

#21 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 09:30

Перегляд дописуБілий Дракон (20.10.2010 21:37) писав:

Стукачесво у зеків, у нас скарга.
Повідомити органи правопорядку, це обов’язок громадянина.
Зеки і злочинці називають це стукачеством. Замовчувати злочин, є злочином. Не вподоблюйся їм.
у всьго є 2 сторони медалі а якщо це нікому не нашкодело але порушило пункт правил ось наприклад мат це просто слова слова не можуть нашкодити шкодить зміст який ми в них розуміємо тобт банити треба не того хто написав а того хто прочитав і вважає що там образливий зміст інша спроава якщо хтось запустив на сайт вірус

Перегляд допису---- (20.10.2010 22:00) писав:

Втечи з стада. Порівняння з реалом некоректні - тут ніхто не завдає фізичних травм.
як незвдає а бомжу ?
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 21.10.2010 – 14:59

Перегляд дописуОлеська (21.10.2010 10:23) писав:

"доносити" мені асоціюється зі сталінською епохою. Не збивай все в одну купу.
в одну купу якраз збили тих в кого асоціюєцця все лайно расєї з прізвищем сталіна, проте, як і в будь-якій насильницькій суспільній системі, донощицтво в них завжди процвітало

Перегляд дописуОлеська (21.10.2010 10:23) писав:

Знайома була в донька в Німеччині і була свідком такої ситуації. Сиділи вони в одній компанії, випивали. Ввечері гості сіли в машину і поїхали додому. Тільки виїхали, як їх одразу ж спинила поліція. Не знаю, чим там, в поліції, закінчилось. Але як тільки той чоловік опинився вдома, як йому одразу ж подзвонив той, в кого вони були в гостях, мовляв: ну як там, спинила тебе поліція? так то я подзвонив, подякуй мені. У нас за таке стали би ворогами назавжди, якщо морди одне одному не побили б. А там - вважається послугою, бо більше той друг не сяде за кермо підвипивший.
так вони зовсім звіздануті на виконанні правил, німець навіть по своєму подвір"ю не застібнувши паска не їздить
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua