Перейти до вмісту

РПГ

Повідомлень в темі: 23

#21 Шахтар

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 03.03.2011 – 14:53

Перегляд дописуDartVlad (20.10.2010 13:55) писав:

Порадте хто знає якусь рпг (ММО рпг) в якій управліня бойом нормальне ане просто натиснув мишкою на ворога і твій дибільний герой йде його бити як в вов :)

де Ви такий Вов зовиділи? О_О підкажіть будь ласка сервер, самом цікаво))) А то в тому вові шо я граю тре тискати за пару секунд до 10 кнопок и ше відбігати перебігати від всяких тай войд зон і ше деяких штук при вбивсті головного моба (ака боса)
  • 0

#22 BeHardcore

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.03.2011 – 10:20

Цитата

де Ви такий Вов зовиділи? О_О підкажіть будь ласка сервер, самом цікаво))) А то в тому вові шо я граю тре тискати за пару секунд до 10 кнопок и ше відбігати перебігати від всяких тай войд зон і ше деяких штук при вбивсті головного моба (ака боса)

Шшшш...А то зараз холівар накличеш шо мморпг гавно для слаборозвинутих.
Що далі вов іде,то більше скілів і більше комбінацій талантів і різний ротейшн.І комюніті велике.

По темі,шось хардкорне краще із старих шукати, Icewind Dale,Baldur's Gate.Класика.
  • 0

#23 Arcanum

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.03.2011 – 01:46

А я вже півроку шукаю гру, яка б мені сподобалась і не можу нічого цікавого підібрати. Останньою була Dragon Age: Origins. Мені здається, вона одна з найцікавіших рпгешок. Десь на рівні Фолауту 1 і 2.

До DartVlad якщо так і не підберете забавку до смаку, то зекономите багато часу для реальності:ggggg: А по нелінійності сюжету і гафіці все одно ніщо не зрівняється з життям))
  • 0

#24 BeHardcore

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.03.2011 – 09:44

Цитата

А по нелінійності сюжету і гафіці все одно ніщо не зрівняється з життям))
Особливо якщо ти толкієніст :rolleyes: Насправді зараз ММО прогресує з нововведеннями,ВОВ з Кінектом кумедно дивиться,в принципі вже ще буде далі видно, зараз щось суто РПГ мало виходить,на жаль.

Fable мила і дитяча) хоча третій дуже красиво зроблений, і вийде на ПК
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua