Перейти до вмісту

Ринок vs супермаркет

Повідомлень в темі: 78

#61 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2207 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.10.2010 – 15:13

Перегляд допису---- (22.10.2010 16:07) писав:

Навіщо це касирам? В них фіксована зарплата, а в торгашів на базарі залежить від збуту.

Ну касирам то може і не треба, але очевидно така у них робота)
Викладають товар на полиці якраз вони.
Я не раз зауважував що більш свіжий кефір стоїть за менш свіжим.
Взагалі я працюю на одній торговій мережі, отож вже трохи наслухався про види махінацій.
  • 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2010 – 15:22

Стали б вони псувати імідж європейської мережі.
Хто ж у них питатиме? У керівництві місцевому "наші" ж хлопці...
  • 0

#63 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.10.2010 – 17:27

Стали б вони псувати імідж європейської мережі.
Приклад. В Новояворівську на Львівщині, який є вільною економічною зоною (чи, принаймні, був) німці заснували сезонну фірму з виробництва зошитів і т.ін. На перший сезон набрали - нормально; на наступний сезон почали набирати, як тут люди почали йти зі взятками і проханнями, аби їх взяли сто-процентово на роботу. Ось так німців і навчили брати взятки за робочі місця. А що? Гроші на пустому місці , з нічого.)
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 19:37

Перегляд дописуОлеська (22.10.2010 18:27) писав:

Приклад. В Новояворівську на Львівщині, який є вільною економічною зоною (чи, принаймні, був) німці заснували сезонну фірму з виробництва зошитів і т.ін. На перший сезон набрали - нормально; на наступний сезон почали набирати, як тут люди почали йти зі взятками і проханнями, аби їх взяли сто-процентово на роботу. Ось так німців і навчили брати взятки за робочі місця. А що? Гроші на пустому місці , з нічого.)
Аби це були німці, то вони би просто зменшили платню.
  • 0

#65 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 22.11.2010 – 23:32

Щодо одягу - на базарі не купую.
Продукти - намагаюся теж не брати там. Ото хіба що ягідки (калина, чорна горобина), може які фрукти. Молоко, цукерки, м'ясо, сало, гриби - вірна отрута. До того ж дорожче ніж у супермаркеті.
Побутова хімія - теж супермаркети або спеціалізовані крамниці. Мені волосся надто дороге, щоб так просто ризикувати та взяти якусь "Кропиву" з етикеткою ҐліссКур.
Ну, і звісно ж, маркет з маркетом різняться. Знайомий з "АМСТОРу" розповідав як їм повертали морожених курей з мохом в середині, з "ОК'ю" дівча вилетіло дуже швидко, коли недодивилася і поставила на полицю товар із закінченим терміном придатності. Власне я полюбляю "АТБ" - вибір хоча і невеликий, але основне там завжди є за порівняно низькою ціною. У "ФУРШЕТі" купую в основному акційні товари. "Наш Край" - то ваще ппц... Можна у чекові знайті кілька товарів, котрі й в очі не бачив, а ціна одного може досягти і 70 гривень.
  • 0

#66 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.11.2010 – 15:51

Це офтоп звичайно, але місто Львів мене лякає - жодного нормального супермаркету :happy1:
  • 0

#67 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.11.2010 – 15:57

Перегляд дописуПластун (28.11.2010 16:51) писав:

Це офтоп звичайно, але місто Львів мене лякає - жодного нормального супермаркету :happy1:
Ашан?
  • 0

#68 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.11.2010 – 16:05

Перегляд дописуHalka (28.11.2010 13:55) писав:

Нічо не краще, чоловік забігає в супермаркет і купує все. А жінка обійде весь базар і купить там де дешевше.
Я от заъзджаю в ашан раз в тиждень і купую там дешевше ніж на базарі однозначніше) І взагалі на базарах дорого і тулять невідомо шо

Перегляд дописуHalka (28.11.2010 15:43) писав:

І шо толку з того списку, якщо допустім сметана дешевша в однму магазині, а молоко в іншому, а перейтись йому впадло...
да ну і зекономиш 1 грн) Час завжди дорожче.
  • 0

#69 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 28.11.2010 – 16:19

Перегляд дописуAntares (28.11.2010 17:05) писав:

Я от заъзджаю в ашан раз в тиждень і купую там дешевше ніж на базарі однозначніше) І взагалі на базарах дорого і тулять невідомо шо
В Ашані не купиш всіх продуктів на цілий тиждень, є продукти які швидко псуються, і їх треба купити і зразу готувати, тому на базар полюбе потрібно буде йти... Не на всіх базарах дорого, і якшо шось тулять то дають пробувати :happy1:

Перегляд дописуAntares (28.11.2010 17:05) писав:

да ну і зекономиш 1 грн) Час завжди дорожче.
Гривню зекономив на молоці, гривню на сметані, гривню на маслі - і пива купив :lol:
  • 0

#70 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.11.2010 – 17:31

Перегляд дописуHalka (28.11.2010 16:46) писав:

Час завжди можна знайти (навіть тим же сном пожертвувати), а гроші знайти важче.
Гроші заробляються, а час пройшов і не наздоженеш! Крім того через недоспані ночі в молодому віці, пізніше у старшому віці - наслідки виходять.
З власного досвіду:
дружина не завжди на базарі найде дешевше, тобто шо перше найшла то і взяля, не завжди зекономить, тобто візьме не тільки то шо по-списку, а ше й в додачу. В мому випадку ліпше самому мотнутись на базар/магазин і взяти шо нада, а не ходити і шукати шоб то ше взяти.
  • 0

#71 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.11.2010 – 21:44

Перегляд дописуHalka (28.11.2010 16:19) писав:

Гривню зекономив на молоці, гривню на сметані, гривню на маслі - і пива купив :happy1:
Я з цього століття, де час в декілька раз цінніше.
  • 0

#72 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.11.2010 – 23:24

Перегляд дописуHalka (28.11.2010 16:19) писав:

В Ашані не купиш всіх продуктів на цілий тиждень, є продукти які швидко псуються, і їх треба купити і зразу готувати, тому на базар полюбе потрібно буде йти... Не на всіх базарах дорого, і якшо шось тулять то дають пробувати :happy1:
а що це так одразу треба готувати?О_о
від швидкого псування є холодильники.
ну хіба хліб щодня купується. і то лише у любителів. я його рідко їм. тому раз на тиждень чудовий варіант.
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.11.2010 – 00:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.11.2010 23:24) писав:

ну хіба хліб щодня купується. і то лише у любителів. я його рідко їм. тому раз на тиждень чудовий варіант.
Я хлібом іноді майже харчуюся. Тіко ми його не купуємо - самі печемо. Тобто нам його пече хлібопічка, ги.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.11.2010 23:24) писав:

а що це так одразу треба готувати?О_о
від швидкого псування є холодильники.
Холодець, гагага!
Здається, це чи не єдина страва, котра зготовлена живе довше, ніж у вигляді продуктів.

Повідомлення відредагував zav: 29.11.2010 – 00:06

• 0

#74 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.11.2010 – 09:37

Перегляд дописуTopper (28.11.2010 17:31) писав:

Гроші заробляються, а час пройшов і не наздоженеш! Крім того через недоспані ночі в молодому віці, пізніше у старшому віці - наслідки виходять.
З власного досвіду:
дружина не завжди на базарі найде дешевше, тобто шо перше найшла то і взяля, не завжди зекономить, тобто візьме не тільки то шо по-списку, а ше й в додачу. В мому випадку ліпше самому мотнутись на базар/магазин і взяти шо нада, а не ходити і шукати шоб то ше взяти.
що-що??? Невже я це читаю?)
Так, я люблю купити щось поза списком - ну так може якась ідея щодо страви прийшла щойно, як побачила інгридієнти?) або забула щось дописати.

Я знаю, що на базарі можу і маю купити, в кого воно якісніше і в кого дешевше. А як не находжу на базарі, то доводиться вже в магазині брати (ну це я про масло, молоко та сир).

А хліб, спечений власноруч, - це класно.)

Повідомлення відредагував Олеська: 29.11.2010 – 11:05

• 0

#75 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 29.11.2010 – 10:25

Супермаркет і ринок, як на мене, є взаємодоповнювальними. Дещо купується тут, а інше там. У виборі також грає немаловажну роль і відстань від дому до ринку чи супермаркету.
А ще є група людей, які власне, і ходять на ринок, щоб окунутися в його неповторну атмосферу. Атмосферу виру життя, галасу, спілкування, можливості поторгуватися і... можливості обманути чи бути обманутим.
  • 0

#76 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.11.2010 – 12:18

ринками гидую та й нема у нас поруч нормального.
  • 0

#77 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.11.2010 – 12:22

На Бессарабці у вечорі найдешевше м’ясо. Вони мають продавати весь час свіже і тому непродане за день скидають за безцінь.
  • 0

#78 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.11.2010 – 22:09

На ринку маю постійних продавців, які мають довідки про аналізи товару. Знайома з ними роками, тому точно знаю, що не підсунуть зіпсованого чи, наприклад, гов"ядину вимоченов молоці замість телятини.

В магазинах мала неприємність взяти ніби-то свіже, а на повірку - виявилось з перебитою датою.

Молока в житті не куплю в бабульок - страшно подумати де пляшки пластикові беруть
  • 0

#79 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 00:26

І ніхто не пише про смакові якості продуктів, куплених в супермаркеті, ніхто.

Ось цього літа було. Шалено люблю кукурудзу. Ходили з хлопцем закуповуватися в супермаркет перед поїздкою в Карпати. Йдемо - бачимо кукурудзу. Він каже: "О, дивись, давай купимо, ти ж так її любиш". Купили. Зварили. А воно таке г..., що просто нема слів. Смаку - нуль. Потім уже в день повернення в Славську, коли невдало спробували виїхати (запізнилися на поїзд) і мусили вертатися до будинку, де жили, ще до вечора, то пройшлися ринком і купили там кукурудзи в жіночки. Вона коли варилася, весь будинок на той запах злетівся, половину мешканців пригощали. В супермаркеті просто не ті продукти на смак, не ті. Часто можна почути від старших: оте й оте колись зовсім не таке було. А все тому, що треба збільшити обсяг продажів, а, відповідно, зменшити ціну. І ми йдемо в супермаркети, бо дешевше і надійніше (там якщо й напхають продукти хімією, то тільки високоякісною, а не самопалом якимось), але не можна отримати переваги, не поступившись чимось.

Я загалом не проти супермаркетів. Я там печиво купую :) І ще багато чого. І приємно: чисто, все можна подивитися, piped music в фоні грає. А смак не той, і все тут.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua