Перейти до вмісту

Ринок vs супермаркет

Повідомлень в темі: 78

#41 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.10.2010 – 21:27

Перегляд допису---- (21.10.2010 22:16) писав:

Супермаркету.

Ще раз. Якщо купите неякісний продукт, отруєтесь ним, набагато простіше вимагати відповідальності в однієї юридичної особи.

Базар, всього купа, незрозуміло якої якості, походження.

Все ж таки в супермаркети продукти приходять з документацією, продавцям нема сенсу щось махлювати чи підправляти дати. Від цього залежить репутація закладу, а то і всієї мережі. На базарі ж сотні людей, чхати їм на імідж лиш би копійчину заробити.
ага....і в супермаркеті спокійно можуть запакувати красиво підтухле мясо, чи дати його на кури гриль..супермаркети теж не святі :wub:
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.10.2010 – 21:29

Перегляд дописуKassandra (21.10.2010 22:27) писав:

ага....і в супермаркеті спокійно можуть запакувати красиво підтухле мясо, чи дати його на кури гриль..
Навіщо?
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 21:31

Перегляд допису---- (21.10.2010 22:29) писав:

Навіщо?
ну, щоб не пропадало))) а приносило прибуток.
  • 0

#44 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 21:35

Перегляд дописуKassandra (21.10.2010 22:31) писав:

ну, щоб не пропадало))) а приносило прибуток.
Уявляю великі очі німців-власників мережі "Ашан". Супер бізнес-ідея, Рокфелер нервово жує поп-корн.
  • 0

#45 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2010 – 21:48

Ще раз. Якщо купите неякісний продукт, отруєтесь ним, набагато простіше вимагати відповідальності в однієї юридичної особи.
Насправді, набагато легше набити пику продавцю на ринку, ніж вимагати вимріяної відповідальності від юридичної особи.

Базар, всього купа, незрозуміло якої якості, походження.
Я ж кажу: нещодавно оприлюднили здобутки дослідження про те, що в суперринку точно така сама картінко. Ви би пошукали наперед.

Все ж таки в супермаркети продукти приходять з документацією, продавцям нема сенсу щось махлювати чи підправляти дати. Від цього залежить репутація закладу, а то і всієї мережі. На базарі ж сотні людей, чхати їм на імідж лиш би копійчину заробити.
Із документацією... ох. Ви самі-то хоч раз ту документацію запитували? Вам її надали? Будете стверджувати, що то не була підробка?
На ринку ви самі собі експерт - обираєте саломнясо на власне око. Як не довіряєте очам, то фіґлі в сертифікати фтикать?

Перегляд допису---- (21.10.2010 22:35) писав:

Уявляю великі очі німців-власників мережі "Ашан". Супер бізнес-ідея, Рокфелер нервово жує поп-корн.
Ашан - це натуральний бидлоринок. Другим номер йде метро.
Ми користуємось послугами мегамеркету, і до нього є нарікання, хоча й менші в рази. Неперевершеним залишається позняківська Billa з керівництвом на чолі. Щойно з’являється місцева управа - до побачення якість.
  • 0

#46 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 21:55

Ашан може й ні...а от в наших Арсенах/Сільпо іноді таке попадалося..
  • 0

#47 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 21.10.2010 – 21:59

Найбільше такого спостерігав у мережі "Наш Край".
Це просто атас - там несвіжі товари були на кожному кроці. Як зараз не знаю, бо не бував там з рік.
  • 0

#48 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 22:03

м’ясо купується у перевіриних людей батьками і дається нам. якщо закінчується і дуже хочеться можна і в супермаркеті вибрати гарненьке.
курятина — як на мене пофіг де її купувати, простіше в супермаркеті.
рибка теж в супермаркеті.
овочі, зелень, фрукти — ринок.
картопля домашня з різних джерел — бабусі, друзі батьків.
сало я не їм. коханому турботливо передає бабуся.
молока не вживаю. як припече коханому купує в супермаркеті.

загалом — мене дуже лякає перспектива гуляння ринком та вигляд прилавків. оці штовхання, злобні бабусі з торбинками, та тіснота. тому легше вибрати нелюдний час і пробігтись супермаркетом, що поблизу. торгуватись теж не вмію і не люблю.

п.с. зав — нудюк. а ще кожна людина має свої звички й вподобання. але його порадам слідувати не збираюсь. лише псих буде їздити на інший кінець міста за продуктами. особливо зважаючи на розміри мого міста.
п.п.с. а і яким боком німці до Ашана? О_о
  • 0

#49 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 22:14

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.10.2010 23:03) писав:

загалом — мене дуже лякає перспектива гуляння ринком та вигляд прилавків. оці штовхання, злобні бабусі з торбинками, та тіснота. тому легше вибрати нелюдний час і пробігтись супермаркетом, що поблизу. торгуватись теж не вмію і не люблю.

п.с. зав — нудюк. а ще кожна людина має свої звички й вподобання. але його порадам слідувати не збираюсь. лише псих буде їздити на інший кінець міста за продуктами. особливо зважаючи на розміри мого міста.
Вам до Деміївки - 10 хвилин пішки й одну зупинку моршруткою, котрих там сотні! Нема чого виправдовуватися, от я про що.
Я теж не торгуюся - сенсу?
Гарне мнясо в мене зараз на роботі - вирізка/биток зі мнясокомбінату по 50 грн./кг. Хоча телятину купив на ринку рівно за 5 хвилин - як для вас це тортури, ну, ви би може загортовувалися якось - у житті згодиться, ги.
  • 0

#50 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 22:28

Перегляд дописуzav (21.10.2010 23:14) писав:

Вам до Деміївки - 10 хвилин пішки й одну зупинку моршруткою, котрих там сотні! Нема чого виправдовуватися, от я про що.
Я теж не торгуюся - сенсу?
Гарне мнясо в мене зараз на роботі - вирізка/биток зі мнясокомбінату по 50 грн./кг. Хоча телятину купив на ринку рівно за 5 хвилин - як для вас це тортури, ну, ви би може загортовувалися якось - у житті згодиться, ги.
це зараз 10 хв. але там де я зараз я продукти не купую. я їх купую тоді, коли живу на іншому кінці міста. хоча цього року я ці обов’язки делегувала, за браком часу.
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.10.2010 – 22:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.10.2010 22:28) писав:

за браком часу.
оце вірно. я більше 30 хвилин можу хіба за шмотками ходити, за продуктами прагну скуплятися якнайшвидше.
а ше мені погода важлива. якшо холодно чи дощ/сніг- ніякі ринки. також на фік ринки в спеку. на вулиці купувати м"ясо чи ше шось таке, коли температура сягає +40 - це викинути гроші і отруїтися.
  • 0

#52 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 22:41

То ви ще дуже багато не знаєте. Як на товарах люблять ліпити штрих-коди чи різні акції поверх дати терміну придатності. Або в перший ряд викладати товари, термін придатності яких добігає кінця, а за ними десь в глибині полиці стоять щойно завезені продукти.
Чи готувати різні там салати на вагу з несвіжих продуктів.
Коли мова йде про те щоб щось вкрасти чи зекономити(і вкрасти) то винахідливості людей немає меж. Починаючи від касирів, закінчуючи керуючими магазину.
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 22:51

Перегляд дописуSensssorika (21.10.2010 23:31) писав:

оце вірно. я більше 30 хвилин можу хіба за шмотками ходити, за продуктами прагну скуплятися якнайшвидше.
ну за одягом я ще менше люблю ходити.
ще я дуже прив’язуюсь до джинсів та взуття. і заношую їх максимально.
ще друг в мене є. теж дружина не може вмовити попрощатись з улюбленими джинсами))
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.10.2010 – 23:12

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.10.2010 22:51) писав:

ну за одягом я ще менше люблю ходити.
ще я дуже прив’язуюсь до джинсів та взуття. і заношую їх максимально.
ще друг в мене є. теж дружина не може вмовити попрощатись з улюбленими джинсами))
улюблені речі- це одне. а негайна необхідність інше)))

в мене минулої зими виявилася "повна відсутність теплих речей" :) хто ж знав, що вперше за 7 років сніг випаде. та ще й так випаде, що аварійний стан по всьому місту буде. гг а в мене ні светра, ні чобіт зимніх :wub:

за одежею я люблю ходити. і часто довго. бо або мені нічо не подобається, а якусь річ мені все-таки треба купити(як от чешки. були в мене 3 роки тому одні класнючі. мама взяла і викинула минулого року. а я тепер схожих ніде не знайду, хоч і оббігала стільки місць =( ) , або нема мого розміру, і з річчю,яка мені сподобалася, виходить аблом. або ж в мене є гроші і я люблю їх витрачати на себе,кохану))
щодо одежі, то комфортніше мені купляти все в магазинах, ніж схожі речі(часто ті самі, що і в магазинах) на ринках.
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 08:19

Перегляд дописуSensssorika (22.10.2010 00:12) писав:

за одежею я люблю ходити. і часто довго. бо або мені нічо не подобається, а якусь річ мені все-таки треба купити(як от чешки. були в мене 3 роки тому одні класнючі. мама взяла і викинула минулого року. а я тепер схожих ніде не знайду, хоч і оббігала стільки місць =( ) , або нема мого розміру, і з річчю,яка мені сподобалася, виходить аблом. або ж в мене є гроші і я люблю їх витрачати на себе,кохану))
щодо одежі, то комфортніше мені купляти все в магазинах, ніж схожі речі(часто ті самі, що і в магазинах) на ринках.
От речі на ринку мені теж якось не той-во-во. Останнім часом взагалі на особисті замовлення присів.

p.s.

Перегляд дописуSensssorika (21.10.2010 18:44) писав:

Артьом, спасибі тобі, сонечко, що ти в мене сам за продуктами ходиш. і по фіг де ти це робиш : в магазині чи на базарі. ти умнічка.
Я так розумію, що реєстрація Тімка у форумі все ж пройшла вдало? Гигиги.
  • 0

#56 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.10.2010 – 09:02

Перегляд дописуzav (21.10.2010 16:06) писав:

Е... беріть "свіжу" охолоджену без льоду, тю.
У нас, на жаль, продають у всіх магазинах лише заморожену рибу. Ну або в готовому вигляді (оселедця, копченостей, консерв і теде).

Тут німці ще не такого навчаться.)
  • 0

#57 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.10.2010 – 10:43

В Балачку.
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 14:37

Перегляд дописуzav (22.10.2010 09:19) писав:

Я так розумію, що реєстрація Тімка у форумі все ж пройшла вдало? Гигиги.
Не було питання: "Слава Україні!"?
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 14:44

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.10.2010 23:28) писав:

це зараз 10 хв. але там де я зараз я продукти не купую. я їх купую тоді, коли живу на іншому кінці міста. хоча цього року я ці обов’язки делегувала, за браком часу.
На іншому кінці міста село в 10 хвилинах, гигиги.
  • 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 15:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.10.2010 23:03) писав:

Емм...південно-західним. Помилився, власники - французи.

Перегляд дописуОлеська (22.10.2010 10:02) писав:

Тут німці ще не такого навчаться.)
Стали б вони псувати імідж європейської мережі.

Перегляд дописуNameless One (21.10.2010 23:41) писав:

Коли мова йде про те щоб щось вкрасти чи зекономити(і вкрасти) то винахідливості людей немає меж. Починаючи від касирів, закінчуючи керуючими магазину.
Навіщо це касирам? В них фіксована зарплата, а в торгашів на базарі залежить від збуту.

Повідомлення відредагував ----: 22.10.2010 – 14:46

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних